Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Davos
2014-07-17, 20:15
Test na wiek umysłowy
Autor Wiadomość
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 08:49   

Davos napisał/a:
Serio? Ale nie należysz chyba do tych ekologów, którzy w proteście przeciw budowie dróg przywiązują się łańcuchami do drzew? ;)


może wybrała green, bo lubi zielony kolor :-D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 10:41   

w tym konserwatyzmie i liberalizmie chodziło o sferę obyczajową, a nie gospodarkę, przyjęł o sie określać w teorii mianem liberalzimu (z czym się nie zgadzam) lewicowe poglądy o dozwolonej aborcji, eutanazji, braku kary śmierci, równouprawnieniach, parytetach, itd. i w gruncie rzeczy wybierając liberalizm wybieraliście przeciwnie do swoich poglądów, skoro jesteście konserwatystami :D
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 10:43   

34? Przekręt :P Czuję się na jakieś max 20, częściej na 16-17, więc siłą rzeczy zgadzam się z ZSK - to test dla Amerykańskich idiotów :P
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 11:40   

Davos napisał/a:
Serio? Ale nie należysz chyba do tych ekologów, którzy w proteście przeciw budowie dróg przywiązują się łańcuchami do drzew? ;)

ja to zrozumiałam, że green, zielony, głupi w tym temacie, ignorujący, ale ok :/ do natury też mnie instynktownie czasem ciągnie, a co.

ZSK chyba ma rację. znajdziemy jakiś europejki odpowiednik takiej stronki i dowiemy się, że prowadzimy na tym forum przedszkole. :D
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-04, 12:07   

32
Pytania bardzo przewidywalne.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 13:43   

Your mental age is
41

Serio? :O
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-04, 18:28   

Your mental age is
40

;v
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-04, 18:54   

AnswersMaster napisał/a:
w tym konserwatyzmie i liberalizmie chodziło o sferę obyczajową, a nie gospodarkę, przyjęł o sie określać w teorii mianem liberalzimu (z czym się nie zgadzam) lewicowe poglądy o dozwolonej aborcji, eutanazji, braku kary śmierci, równouprawnieniach, parytetach, itd. i w gruncie rzeczy wybierając liberalizm wybieraliście przeciwnie do swoich poglądów, skoro jesteście konserwatystami :D


+Faktycznie, zapomniałem że w stanach liberalizmem nazywa się to co u nas nazywa się po imieniu-socjaldemokrację . Zrobię ten test jeszcze raz i zaznazę conservative, zobaczę co wyjdzie.

[ Dodano: 2013-12-04, 18:59 ]
37. Więc konserwatyści są jedynie o rok mądrzejsi od lewaków. Powiedziałbym że kilkaset, ale to kwestia poglądów.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 20:29   

Zrobiłem jeszcze raz dając te same odpowiedzi, zmieniając tylko tego nieszczęsnego liberała na conservative(choć konserwatywny jakoś bardzo nie jestem to jednak ta odpowiedź pasuje najbardziej, biorąc pod uwagę, że liberał to socjaldemokrata) i wyszło mi rok więcej czyli 43(wciąż mnie dziwi czemu tak dużo).
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 20:33   

mnie wyszło 29 ;o
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-04, 21:04   

Dawałem według mnie najgłupsze odpowiedzi (pogląd polityczny socjalizm :D ) i wyszło mi 25 więc raczej dorosły człowiek(a takie zachowanie byłoby w miare normalne dla 15 latka). Zatem odejmujcie 10 i macie wynik.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 21:36   

Davos napisał/a:
Serio? Ale nie należysz chyba do tych ekologów, którzy w proteście przeciw budowie dróg przywiązują się łańcuchami do drzew? ;)


Sharv nie musi się przykuwać do drzew.
Ona najpierw upomina drogowców za offtop, a potem ich banuje.

:piwo:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 21:42   

AnswersMaster napisał/a:
w tym konserwatyzmie i liberalizmie chodziło o sferę obyczajową, a nie gospodarkę, przyjęł o sie określać w teorii mianem liberalzimu (z czym się nie zgadzam) lewicowe poglądy o dozwolonej aborcji, eutanazji, braku kary śmierci, równouprawnieniach, parytetach, itd. i w gruncie rzeczy wybierając liberalizm wybieraliście przeciwnie do swoich poglądów, skoro jesteście konserwatystami :D


W sumie chyba masz rację, źle odczytaliśmy ich intencję, na szczęście ja i tak zaznaczyłem conservative ;)

Co nie zmienia faktu, że test i tak głupi, ja się czuje dokładnie na te swoje 26 lat, a nie 46 :P
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 21:43   

Też zaznaczyłem konserwatystę B) uff.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 21:45   

Pingvin napisał/a:
Dawałem według mnie najgłupsze odpowiedzi (pogląd polityczny socjalizm :D ) i wyszło mi 25 więc raczej dorosły człowiek(a takie zachowanie byłoby w miare normalne dla 15 latka). Zatem odejmujcie 10 i macie wynik.


Według mnie jakbyś zaznaczył, że jesteś zielony to pewnie dostałbyś mniej lat niż za socjalizm, bo zieloni mają chyba najwięcej zwolenników wśród młodych, no ale nie chce mi się za bardzo robić ten test drugi raz tylko po to, by to sprawdzić :P
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 22:01   

Davos, jak na twoje 743 lata to całkiem nieźle Ci wyszedł ten test. ;)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 22:14   

Dzięki, no jakoś się trzymam, nic tak nie konserwuje jak zimny szkocki klimat i nic tak nie poprawia samopoczucia jak skrócenie kilku Anglików o głowę ;) Ale ty Vincent też się dobrze trzymasz, chociaż trochę żeś ostatnio zzieleniał. Czyżby z zazdrości o utracony stołek na rzecz niejakiego Szczurka? ;)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 22:24   

Davos napisał/a:
Dzięki, no jakoś się trzymam, nic tak nie konserwuje jak zimny szkocki klimat i nic tak nie poprawia samopoczucia jak skrócenie kilku Anglików o głowę ;) Ale ty Vincent też się dobrze trzymasz, chociaż trochę żeś ostatnio zzieleniał. Czyżby z zazdrości o utracony stołek na rzecz niejakiego Szczurka? ;)


Już nawet specjalnie temat założyłem, żeby wytłumaczyć i pozbawić was złudzeń, że cokolwiek się zmieni bo ten Szczurek to tylko moja marionetka. A awatar zmieniłem na święta jak wszyscy. Czemu Grinch? Pamiętasz tę reklamę wyborczą, w której dzieciom będą znikały misie jak PiS dojdzie do władzy? No i popatrz: PiS nie rządzi a prezentów dla dzieci i tak nie będzie bo Polaków nie stać. I dzięki komu? Hehehehehehehehehehehehehehehe....
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 22:30   

A to wredny gremlin jeden :P Fajnie się z Tobą konwersuje (aż dziwne że Szkot i Anglik - bo przecież masz brytyjskie obywatelstwo - mogą się ze sobą dogadać), ale jednak trzeba się z tym wstrzymać, bo robi się za duży offtop ;)
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-04, 23:26   

13
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.096 sekundy. Zapytań do SQL: 32