Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: widzu
2017-05-26, 10:23
"Humor" wewnętrzny
Autor Wiadomość
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 20:05   

Cóż mogę powiedzieć... Widocznie po tylu wiekach produkcji tego teleturnieju, w słuchawkach zebrało się tyle pozostałości po moich poprzednikach, że pomimo mojej prośby o powtórzenie pytania, po raz wtóry usłyszałem "rozpoczął przygodę z internetowym masturbingiem" więc po dłuższym namyśle uznałem, że musiał zacząć od strony bodajże najpopularniejszej wśród wczesnoszkolnej gawiedzi. O filmwebie wiedziałem, to jeden z podstawowych faktów z życia VanHelsinga. A z tym wybiegnięciem ze studia to był mój skromny trolling, w końcu musiałem się odnieść w jakiś sposób do mojego nazwiska. Po za tym za kulisami czekały na mnie forumowiczki, które mi kibicowały ;)
Davos, z przyjemnością ściskam Twoją spoconą dłoń, byłeś lepszy lub zwyczajnie miałeś czystsze słuchawki. Gratuluję. Szkoda, że nie zdobyłeś głównej nagrody. Na pocieszenie zapraszam na piwko, podobno jury stawia ;)

Jankielu, jeśli jeszcze raz uda i się dostać do programu, choćby w roli woźnego to obiecuję przyłożyć się bardziej. I mniej się stresować :P
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-06, 20:30   

Usmialem sie jak, pare wstawek bylo epickich. Dzieki za role, czekam na nastepny odcinek.

Davos, wybacz ale takie sa zasady.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 21:44   

widzu napisał/a:
Sądząc po rozmiarach i "przetrenowaniu" prawej ręki, sądzę iż właśnie tak wyglądałby Wojtek w trakcie apokalipsy zombie :-D


Obrazek


Zawsze o walilem prawą.

[ Dodano: 2014-01-06, 21:44 ]
Sharvari napisał/a:
Obrazek

a kogo tu widzicie?


Zglaszam za oftopowanie.

Swoje zdjecie wklejamy w innym temacie
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 21:53   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Swoje zdjecie wklejamy w innym temacie

Hahahahahaha To ci się wojtek udało :P
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 21:56   

Cytat:
SR: Tak jest. Znakomita odpowiedź. Kolejne pytanie: Superman miał Lexa Luthora, Sherlock Holmes Dra Moriarty. A z jakim użytkownikiem Mistrzów WojtekVanHelsing darzył się swego czasu szczególną nienawiścią? Panie Davos?
Davos: Z Redorov.
SR: Dokładnie tak. Panie ZSK:
ZSK: Mógł to być Milo, ale raczej nie... Materoni? Nie, przepraszam! Jednak Redorov!


Jest jeszcze masti23

Cytat:
SR: Brawo. udało się Panu. Kolejne Pytanie: WojtekVanHelsing wywołał jeden z większych skandali na forum Mistrzów nazywając pewną grupę Polaków min. zdrajcami i podludźmi. Jaka to była grupa?


Nie aby lewacy?

Cytat:
DAVOS: Poproszę pytanie z koperty z numerem jeden.
SR: Kto z jury ma tę kopertę? (Zgłasza się Brzozik) Dobrze. Panie Brzozik, proszę o odczytanie pytania finałowego.
BRZOZIK (po efektownej budującej napięcie pauzie): Jak nazywała się pierwsza dziewczyna WojtkaVanHelsinga? Proszę podać jej imię, nazwisko, nicki na najważniejszych stronach internetu, adres ip jej komputera oraz rozmiar miseczki stanika.
SR: Panie Davos, prosimy. Ma pan dwie minuty. Czas start.
(Davos jest blady jak ściana, widać, że nie ma pojęcia jak brzmi odpowiedź. Postękuje, mamrocze pod nosem, długo milczy. Czas upływa. w końcu prosi o powtórzenie pytania. Brzozik czyta ponownie. Ryster co chwilę przypomina, że czas upływa. Gdy zostaje 5 sekund Davos się odzywa)
DAVOS: Bardzo mi przykro ale nie wiem. Kompletnie nikt nie przychodzi mi do głowy. Nie przypominam sobie, żeby Wojtek kiedykolwiek miał dziewczynę!
SR (po dłuższej chwili, zatroskana): Cóż... co na to jury?
BRZOZIK: Przykro mi, ale muszę uznać tę odpowiedź za nieprawidłową. Był Pan blisko, ale jednak nie o to nam chodziło. Prawidłowa odpowiedź brzmi: "Wojtek nigdy nie miał dziewczyny!" Mówiąc, że Pan sobie żadnej jego dziewczyny nie przypomina miał Pan oczywiście rację, niemniej jest to odpowiedź niepełna, której jury uznać nie może.


Zalezy jak rozumiemy okreslenie dziewczyna.. raz na jakis czas zakochuje sie w jakiejs celebrytce.

Jesli by to uznac to

Lora Dern
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 22:03   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Zglaszam za oftopowanie.

Swoje zdjecie wklejamy w innym temacie

prędzej nowy temat "Podobny do wojtkabanstringa"

Jankiel, piszesz dłuższe posty niż wszystkie moje razem wzięte, nie napisałeś tez streszczenia? ;_;
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 22:08   

Wojtekbanstring? Nadawalby sie jako tytul na serial o moim penisie bo maly ale jary jest oklepane..

Chociaz wole

"Przygód kilka wróbla kirka" (moj nikc na wielu innych stronach to Kapitan James Tyberiusz Kirk)

[ Dodano: 2014-01-06, 22:08 ]
Wojtekbanstring? Nadawalby sie jako tytul na serial o moim penisie bo maly ale jary jest oklepane..

Chociaz wole

"Przygód kilka wróbla kirka" (moj nikc na wielu innych stronach to Kapitan James Tyberiusz Kirk)
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 22:28   

Cytat:
Lora Dern

wklepałem w google...na prawdę chodzi o to stare próchno?
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 22:36   

Wtedy mialem chyba 5-6 lat.. i chodzi o stan z parku jurajskiego

[ Dodano: 2014-01-06, 22:36 ]
Teraz sie kocham w Lindsay lohan ale nie w jej tamtejszym stanie
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 22:58   

Sharvari napisał/a:
Jankiel, piszesz dłuższe posty niż wszystkie moje razem wzięte, nie napisałeś tez streszczenia? ;_;


Shar, streszczenie specjalnie dla Ciebie bo wiedziałem, że Ty będziesz marudzić :-D

W "wielkiej Grze" ZSK i Davos odpowiadają na pytania dotyczące Wojtka. ZSK odpada w pierwszym etapie, Davos w finale. Koniec"

Jak widać, czytając tylko streszczenia czasem się coś traci (to dla tych, którym się nie chciało w szkole przedzierać przez "Krzyżaków" i inne takie tomiszcza. :)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 22:59   

Jankiel K.85 napisał/a:
Jak widać, czytając tylko streszczenia czasem się coś traci (to dla tych, którym się nie chciało w szkole przedzierać przez "Krzyżaków" i inne takie tomiszcza.

Nie czytałam, a 4 z testu było. Nie narzekam.
_________________
Ostatnio zmieniony przez ProFace 2014-01-06, 22:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 22:59   

AnswersMaster napisał/a:
wklepałem w google...na prawdę chodzi o to stare próchno?


Ty wklepałeś w google a on klepał do google - stąd wasza różnica w ocenie urody Laury Dern.

[ Dodano: 2014-01-06, 23:02 ]
ProFace napisał/a:
Jankiel K.85 napisał/a:
Jak widać, czytając tylko streszczenia czasem się coś traci (to dla tych, którym się nie chciało w szkole przedzierać przez "Krzyżaków" i inne takie tomiszcza.

Nie czytałam, a 4 z testu było. Nie narzekam.


Ja z "Krzyżaków" pamiętam do dzisiaj dokładnie tylko to, że Jagna to była super doopa a Danuśka to pissdowaty blond wypłosz. I miałaś chyba włączoną opcję "echo" w komentarzach bo Ci dwa razy to samo dodało. ;)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2014-01-06, 23:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 23:02   

Jankiel K.85 napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
wklepałem w google...na prawdę chodzi o to stare próchno?


Ty wklepałeś w google a on klepał do google - stąd wasza różnica w ocenie urody Laury Dern.
_________________

A co ich łączy? Oboje klepali.
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 23:02   

spokojnie, przeczytam całość jutro jeżeli nie zapomnę. wiesz, ciężko wziąć się za jakąś lekturę po czterodniowym maratonie cztero/trzygodzinnych filmów i z potwornym bólem żołądka. :p ale od jutra szkoła, więc trza się ogarnąć.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 23:04   

ProFace napisał/a:
A co ich łączy? Oboje klepali.


Niby ta sama czynność. Prawie robi wielką różnicę.

Shar - zapraszam do lektury ;)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-06, 23:06   

Jankielu kiedy nastepny odcinek? :-D
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 23:08   

brzozik70043704352251515 napisał/a:
Jankielu kiedy nastepny odcinek? :-D


Łooo Paaaaanie. To musi być wena (czyli zazwyczaj po prostu ktoś mi musi podpaść) żebym coś w ten deseń zaserwował. A to oznacza, że może jutro, może za 7 lat.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 23:10   

Gadka godna polityka!
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 23:25   

Czyli Bartek musi Ci podpaść, bo napisałeś że będzie kolejny.
Więc BArtku do dzieła B)
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-06, 23:28   

No i to na pewno nie będzie "Wielka Gra" - nie lubię się powtarzać.

Tak więc raczej będziecie zawiedzeni. Musi wam wystarczyć moje codzienne pier...nie w zwyczajnych, codziennych postach.

Ale miło mi, że nagle zdobyłem rzeszę fanów. Och! B)

[ Dodano: 2014-01-06, 23:30 ]
monjiczq napisał/a:
bo napisałeś że będzie kolejny


Licentia poetica - Ryster po prostu tak właśnie by skończyła odcinek. To NIE jest żadna zapowiedź kontynuacji!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.263 sekundy. Zapytań do SQL: 32