Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AnswersMaster
2014-01-28, 21:07
Teorie spiskowe
Autor Wiadomość
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-03, 17:13   Teorie spiskowe

Teorie spiskowe. Jakie znacie? Co o nich sądzicie? Jakie uważacie za fakt, jakie dopuszczacie, a jakie uważacie za kompletnie niewiarygodne?
To tak. Ja nie wierzę w chem-cośtam (to co tam nam chmury niby zatruwają) bo jak dla mnie jest to niedorzeczne. Słyszałem 2 wersję. 1 że jest to po to by nam szkodzić(co uważam za idiotyczne. Zatruwać powietrze? Chyba prościej byłoby zatruwać wodę. Jeszcze to zatruwanie powietrza miałoby mieć widoczny ślad. Bez sensu) , a 2 że by odbudować warstwę ozonową po próbach jądrowych, ale ma to skutki uboczne-to dopuszczam, ale uważam za mało prawdopodobne. W jaszczuroludzi też nie wierzę, chyba nie muszę wyjaśniać dlaczego. Uważam że za 11.09.2001 odpowiada USA ,ale nie mam teorii jak i dlaczego. A NWO? Co o tym sądzicie? Ja nie za bardzo wiem co o tym myśleć. Najbardziej dziwią mnie te symbole co znajdują w różnych filmach, bajkach, książkach, piosenkach itp. No bo jeśli to są tacy potężni ludzie co nami rządzą, a my nie protestujemy, bo jesteśmy nieświadomi, to po co mają dawać sygnały że istnieją?
  
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 17:33   

Nie wierzę nic z tych rzeczy. Kiedyś się tym interesowałem, ale okazało się, że autorzy teorii się tak naprawdę nic nie znają na temacie.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 18:04   

W to że swiatem rzadzi grupa kilku-kilkunastu osób siedzaca w jakims drapaczu chmur nie warto wierzyc.

Ale np. w to ze zamachu na WTC dokonali amerykanie.. w sumie glupota jest nie wierzuv
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 18:35   




Jedna z lepszych teorii spiskowych dotyczących Katastrofy Smoleńskiej. Może Macierewicz się zainteresuje.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 19:33   

Z teorii spiskowych.. lądowanie na księżycu. Nie wierzę, że amerykanie tego dokonali.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 19:39   

Zaknafein napisał/a:
Z teorii spiskowych.. lądowanie na księżycu. Nie wierzę, że amerykanie tego dokonali.

Ja nie wierzę w księżyc.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 19:43   

wszyscy jesteśmy pod władzą illuminati
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 20:01   

Zaknafein napisał/a:
Z teorii spiskowych.. lądowanie na księżycu. Nie wierzę, że amerykanie tego dokonali.


No cóz... Ciekawi mnie tylko czyje byly smieci na ksiezycu (lazik i laser) który znaleliźli pare lat później Ruscy.. Ogólnie najpierw wyladowala sonda ZSRR..
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:25   

Cytując świetny film (zagadka: jaki?) - "nie wierzę w zarazki. Moim zdaniem to wymysł producentów mydła mający zwiększyć sprzedaż."


Natomiast ogólnie: nie jestem jakoś zafiksowany na teorie spiskowe. Są takie bardziej, są mniej prawdopodobne. I są kompletnie idiotyczne. Ale zasadniczo uważam, że kiedy dzieje się coś nietypowego, spektakularnego to każdy inteligentny, trzeźwo myślący obywatel powinien na poważnie brać pod uwagę opcję, że władza kłamie! I zawsze być wobec tejże władzy krytyczny i podejrzliwy! Bez względu na to, jak dobry by to był rząd. Po prostu okłamywanie rządzonych jest jedną z istotnych cech rządzenia.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:27   

Albania nie istnieje.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:39   

A które to Albania? Pierwsze słyszę.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:41   

widzu napisał/a:
Albania nie istnieje.


Istnieje! USA nawet prowadziło z nią w latach 90-tych wojnę!
http://www.filmweb.pl/film/Fakty+i+akty-1997-48
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:42   

Jankiel K.85 napisał/a:
widzu napisał/a:
Albania nie istnieje.


Istnieje! USA nawet prowadziło z nią w latach 90-tych wojnę!
http://www.filmweb.pl/film/Fakty+i+akty-1997-48


Akurat film (tym bardziej amerykański) to nie dowód. Oni prowadzili wojny choćby z Pandorą, ale czy to oznacza, że Pandora istnieje?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:44   

qtasiorro napisał/a:
Akurat film (tym bardziej amerykański) to nie dowód. Oni prowadzili wojny choćby z Pandorą, ale czy to oznacza, że Pandora istnieje?


Pandora to puszka! Z nią wojny mogą prowadzić najwyżej menele pod Żabką! :-D

A sam film "Wag the dog" chociaż miejscami przegięty, dziurawy i infantylny to jednak bardzo fajnie wyśmiewa to, jak media manipulują opinią publiczną.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2013-12-03, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:45   

Jankiel K.85 napisał/a:
qtasiorro napisał/a:
Akurat film (tym bardziej amerykański) to nie dowód. Oni prowadzili wojny choćby z Pandorą, ale czy to oznacza, że Pandora istnieje?


Pandora to puszka! Z nią wojny mogą prowadzić najwyżej menele pod Żabką! :-D


No właśnie. Z Albanią jest podobnie. Co to niby jest? Pojawiło się w filmie i tyle.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 21:47   

qtasiorro napisał/a:
No właśnie. Z Albanią jest podobnie. Co to niby jest? Pojawiło się w filmie i tyle.


Po tym co powiem według definicji obowiązującej w "Gazecie wyborczej" będę faszystą ale nie miałbym nic przeciwko temu, żeby Albania nie istniała.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-03, 23:33   

Jankiel, czemu? Chodzi Tobie o Kosowo? Bo poza tym Albania to ciekawy kraj, pierwsze w historii państwo, które ogłosiło się państwem ateistycznym (w 1967), mają bardzo ładne krajobrazy i kurorty, jeszcze nie odkryte przez turystów, niskie ceny i ponoć sympatycznych mieszkańców. Do tego dodajmy kilkaset tysięcy schronów, które dziś są atrakcją turystyczną :) I jeszcze mają Konstytucję wzorowaną na naszej.

A żeby nie było offtopu, powiem że w kwestii teorii spiskowych jestem podobnego zdania co Jankiel. Raczej w większości przypadków jestem sceptyczny, aczkolwiek nie wykluczam że któreś z nich mogą być prawdziwe bo polityka jest jednak bardzo brudna i śmierdząca, zwłaszcza na najwyższych szczeblach, a politycy dla osiągnięcia własnych celów są w stanie zrobić naprawdę wiele.
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 00:49   

Ja tam też sceptyczny jestem. Choć uważam, że z Polską władzą jest coś nie tak to nie podpinał bym pod to teorii spiskowych a raczej czystą pazerność. Natomiast uważam, że ludziska byli na księżycu, czemu mieliby nie być? Zostawili tam nawet klika odbłyśników pryzmatycznych, w które po dziś dzień można celować laserem żeby określić dokładną odległość ziemi od księżyca. Baa, nawet grupy ekspertów prześcigają się w dokładności tych badań co jest o tyle ciekawe, że księżyc przecież raz jest bliżej a raz dalej :)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 01:01   

Z tych najbardziej popularnych teorii spiskowych bezwzględnie zgadzam się z tymi:

1) Pearl Harbor nie było żadnym zaskoczeniem - Roosevelt wystawił je Japońcom, żeby wk...ć opinię publiczną i przystąpić do wojny.

2) Zabójstwa braci Kennedych były ze sobą powiązane a to w oczywisty sposób implikuje spisek bez względu na to czy Oswald odpalił Johna sam, czy z kimś jeszcze. Natomiast Lincolna Booth odstrzelił samodzielnie i z własnej inicjatywy.

Natomiast te pierdoły o kosmitach i iluminatach można sobie wsadzić gdzieś. Pewnie, że jesteśmy rządzeni i kontrolowani przez nieliczną grupę ale legalnych, jawnych i pozornie nam przyjaznych organizacji, nie pojedynczych ludzi.

[ Dodano: 2013-12-04, 01:14 ]
Davos napisał/a:
Jankiel, czemu? Chodzi Tobie o Kosowo?


O Kosowo to raz. Ale tu to raczej cały świat, nie sami Albańczycy zrobili skur...o Serbom. Wiadomo, że Serbowie tłukli tam Albańczyków ale Albańczycy robili tam dużo gorsze rzeczy. Jakoś proces Milosevicia tuż przed jego śmiercią ucichł i przygasł i sama wielka prokurator Del Ponte - najpierw strasznie wojownicza i żałująca niewinnych wyżynanych Albańczyków - po głębszym wejściu w sprawę nabrała wody w usta. Serbowie tłukli Albańczyków bo walczyli o swoją odwieczną ziemię. Albańczycy przy okazji masakrowania serbskich wiosek w stylu UPA na Wołyniu pobierali organy na handel dla swoich mafii. A poza Kosowem? W czym Albańczycy są dobrzy? W tworzeniu mafii. N'drangetta we włoskiej Kalabrii ledwo zipie nie dlatego, że cisną ją karabinierzy, tylko nie wytrzymuje konkurencji z albańskimi gangami. W południowych Włoszech to jest plaga gorsza niż Cyganie we wschodniej Słowacji. Ogólnie Albańczycy gdzie nie wyemigrują to idą na socjal, kombinują albo zakładają mafie. Kraj jest może i piękny ale zatrzymał się w pierwszej połowie XXwieku - i pod względem infrastruktury i, co gorsza, mentalności. Gjakmarria - albańska, bardziej restrykcyjna i okrutna niż włoska - wersja wendetty jest wciąż zwyczajem powszechnym. Zdecydowana większość Albańczyków ma w d...ie centralny rząd i prawa - liczy się tylko klan i Kanun czyli ich średniowieczne prawo zwyczajowe. Po prostu dla mnie Albańczycy jawią się jako połączenie muzułmanów i cyganów a na jednych i drugich jestem bardzo poważnie cięty i przypuszczam, że - widząc co się w Europie dzieje - rozumiesz dlaczego.

To było kur...o niepoprawne politycznie, wiem :)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 10:48   

Czy jeśli ludzie spiskują w celu ośmieszenia teorii spiskowych, to czy ludzie niewierzący w teorie spiskowe wierzą tak czy siak w teorię spiskową, taką że teorie spiskowe się mylą? Czy wtedy przeczą sami sobie i jest paradoks, bo znaczy to, że sami też się mylą? :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.086 sekundy. Zapytań do SQL: 32