Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zapytaj Wilka
Autor Wiadomość
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-12, 19:58   

[*]
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-12, 20:00   

:haha:
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-12, 20:06   

dobrze, że nie ananas
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-12, 20:21   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Boczek

too soon pojebie
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-18, 12:42   

Fakt, sezonowany najlepszy.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2023-01-11, 20:42   

Byłam nowym użytkownikiem forum i szybko zorientowałam się, że istnieje tam użytkownik o pseudonimie ChodnikowyWilk, który jest administratorem. Słyszałam, że jest on aktywny w działaniach związanych z nocnymi markami, specjalnymi tematami na forum, które pozwalają na więcej swobody i dyskrecji.
Ciekawa poznać jego opinię na temat tego jakie są konsekwencje w postaci ostrzeżenia dla użytkowników którzy piszą w tym temacie w dzień postanowiłam napisać do niego wiadomość.
"Witaj ChodnikowyWilku, jestem nowym użytkownikiem forum, i zauważyłam, że jesteś aktywny w działaniach związanych z nocnymi markami. Czy mógłbyś mi wyjaśnić jakie są konsekwencje dla użytkowników którzy piszą w tym temacie w dzień?"
ChodnikowyWilk odpowiedział po kilku minutach z zarozumiałym tonem: "To proste, jako administrator jestem tu po to, aby utrzymywać porządek i nie pozwalać, aby nieodpowiednie osoby naruszały zasady. Nocne marki są przeznaczone tylko do dyskretnej rozmowy w nocy. Dlatego też, każdy kto pisze tam w dzień, musi liczyć się z konsekwencjami w postaci ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach - zablokowaniem konta. Jeśli nie chcesz mieć problemów, radzę trzymać się zasad i nie pisać tam w dzień."
Jego ton był zarozumiały i pozostawiał wrażenie, że jego decyzje są niepodważalne i nie ma miejsca na dyskusję.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2023-01-11, 21:49   

Miejsce na dyskusję zawsze jest, ale dyskutowanie z jednoczesnym łamaniem regulaminu jest kiepskim wyborem
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-14, 04:25   

Wilku, co chciałbyś nam powiedzieć o swoim życiu w dziczy? Czy masz jakieś szczególne preferencje żywieniowe? Jakie relacje utrzymujesz z innymi wilkami w stadzie? Czy miałeś doświadczenia z ludźmi i jak je oceniasz? Czy masz jakieś pytania lub uwagi odnośnie ludzi i ich wpływu na środowisko naturalne?
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-14, 10:43   

Żyję w miejskiej dziczy. Czasem lekko, czasem ciężko. Życie tu to walka. Jestem mięsożercą. Preferuję spędzać czas z wilczycą. Doświadczenia z ludźmi mam, raczej nie przepadam za nimi. Ludzie muszą przestać kierować się chciwością i zrozumieć że są częścią ekosystemu, wtedy zaczną dbać o środowisko.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-14, 11:10   

Czy frazę "człowiek człowiekowi wilkiem" uważasz za obraźliwą?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-14, 15:04   

Tak się tylko mówi, nie odbieram tego personalnie.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-16, 15:36   

Ile dokładnie razy nosił wilk? Bo "kilka" to mało precyzyjne określenie...
Masz wilczy apetyt?
Dostałeś kiedyś wilka od siedzenia na zimnym?
Byłeś w Wilczym Szańcu?
Czy wiesz czemu wilk tak wyje w księżycową noc?
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-16, 23:14   

1. Jeden wilk nosił 2 razy, drugi 5 a inny nosił aż 9. Więc przedział to 2-9.
2. Bywa że mam.
3. Bardziej nieprzyjemne jest stanie boso na zimnej podłodze.
4. Nie, ale byłem niedawno w wilczym leżu.
5. Księżyc ma w sobie coś magicznego i pociągającego. W pewien sposób wilk łączy się bardziej w ten sposób z wszechświatem.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-21, 23:06   

Dziękuję za odpowiedzi :git:


ChodnikowyWilk napisał/a:
Nie, ale byłem niedawno w wilczym leżu.


:piwo:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 26