Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze przepowiednie na rok 2019 i teraz na 2020
Autor Wiadomość
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-30, 02:46   

widzu napisał/a:
Mieli dawać etui na różaniec

Czyli to dlatego Ascara ma tyle multikont z pierdyliardem skrinów. xD
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-30, 05:18   

Ciiii, oficjalnie ma do sprawdzania czy system działa
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-30, 09:36   

Żadne z top3 nie jest moje. :P
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-30, 09:37   

Z tego co kojarze to Koko chciał mieć takie etui....
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-30, 13:11   

Ascara napisał/a:
Żadne z top3 nie jest moje. :P

Jeszcze. A jak już zgarniesz to wszystkie trzy miejsca jednocześnie. Ha, przejrzałam Cię!
_________________
.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2020-01-30, 20:47   

Nadir - już. ;)
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-14, 14:04   

Davos napisał/a:
Ej, ale to jest w sumie ciekawa rozkmina. Część ludzi się żegna z forumowiczami, zanim stąd odchodzi, część po prostu znika bez ostrzeżenia, ale nie wiadomo, co się z nimi dalej dzieje. Mam nadzieję, że wszyscy dawni forumowicze żyją, ale jedno zniknięcie mnie szczególnie zastanawia. Mam tu na myśli Pumpernikla, ulubieńca Jankiela :PP Z forum zniknął bez ostrzeżenia, ale to jeszcze małe piwo, bo nie był tu szczególnie aktywny. Tyle, że w tym samym czasie napierdalał skrinami na mistrzach jak nikt przed nim, a pamiętam to dobrze, bo ja i Matheus próbowaliśmy go gonić, ale byliśmy daleko w tyle, a to było w czasach, gdy nikt jeszcze nie miał 1000 screenów na miszczach i Pumpernikiel ewidentnie dążył do tego, żeby ten tysiąc przełamać jako pierwszy. I pewnie by tego dokonał, bo miał ponad 600 screenów, ale pewnego dnia po prostu zniknął, tak z dnia na dzień. To było 5 lat temu i od tego czasu się w ogóle nie zalogował na konto na mistrzach, na forum też nie wszedł.
Biorąc pod uwagę to, z jaką zaciętością wrzucał wcześniej codziennie po kilkadziesiąt screenów i do tego sporo komentował, było to dziwne...


A teraz Davos zniknął :???:
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 21:32   

Niestety ostatnio mam wiele spraw na głowie i wchodzę na forum raz na 2 albo 3 tygodnie, bo częściej nie mam czasu :/
Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni i będę mógł częściej wpadać na forum, bo te prawie 3 tysiące postów nie przeczytają się same...
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 23:27   

Oby tak się stało, dobrze że się odezwałeś bo się zmartwiłem trochę ze nagle taka cisza
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-20, 00:38   

Dużo się ostatnio dzieje, a mamy dopiero marzec. Od siebie dodam:

- w lato poczujemy mocno skutki globalnego ocieplenia, będzie konkretna susza
- inwazja kosmitów
- jebnie Yellowstone
- 3 wojna światowa
- apokalipsa zombie

Kolejność może się różnić.
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-20, 01:31   

apokalipsa zombie, czekam na nią od dawna
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-20, 01:49   

Aha, to po to ci te noże
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-20, 05:30   

Kosmici zobaczą co tu się dzieje i odechce im się inwazji
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-20, 06:30   

Na zombiaki to lepszy będzie szotgun.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-20, 08:09   

W styczniu spłonęła Australia, w lutym zbierała się III wojna światowa, w marcu zaraza, w kwietniu zaraza i panika na rynkach, w maju krach, zwolnienia i zamieszki bo uchodźcy przy okazji sforsuja granicę Grecji, w czerwcu susza, w lipcu w powodzie, potem w sierpniu, w trakcie jeszcze gorszej suszy niż czerwcowa, Skynet uzyska świadomość, we wrześniu jebnie superwulkan pod Yellowstone, w październiku plamy na słońcu i związane z nimi promieniowanie rozniosą elektronikę na ziemi, a w listopadzie wszystkich świętych, potem adwent, boże narodzenie, zaś Sylwester i już nowy rok. I tak to się to życie toczy, pani Danusiu.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-03-20, 08:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-20, 21:39   

kurwa gdyby ktoś napisał w tym temacie, że w 2020 spłonie pół australii, prawie wybuchnie wojna, irańczycy zestrzelą samolot z niewinnymi ludźmi i ukraińcami, wybuchnie globalna pandemia a cały rynek i wszystkie światowe gospodarki padną to każdy by mówił "hehe jakie głupie przepowiednie"
Ten rok jest serio ciekawy xD A najlepsze, że ten rok przejdzie do historii i jestem pewny, że za ileś tam lat będą się dzieci o tym na historii uczyć, może nawet ktoś napisze o tym książkę i będzie lekturą tak jak "Dżuma" XD
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2020-03-20, 21:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-20, 21:56   

Ja przewidziałam, że umrze dużo ludzi.
_________________
.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-20, 21:59   

Moris299 napisał/a:
kurwa gdyby ktoś napisał w tym temacie, że w 2020 spłonie pół australii, prawie wybuchnie wojna, irańczycy zestrzelą samolot z niewinnymi ludźmi i ukraińcami, wybuchnie globalna pandemia a cały rynek i wszystkie światowe gospodarki padną to każdy by mówił "hehe jakie głupie przepowiednie"

No, ten rok jest bardzo ciekawy.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-20, 22:52   

Moris299 napisał/a:
może nawet ktoś napisze o tym książkę i będzie lekturą tak jak "Dżuma" XD

Nom, Blanka Lipińska napisze "Seks w czasach zarazy". I owszem, będzie to lektura, w zakładach fryzjerskich, w oczekiwaniu na kolor.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-20, 23:35   

Moris299 napisał/a:
najlepsze, że ten rok przejdzie do historii i jestem pewny, że za ileś tam lat będą się dzieci o tym na historii uczyć

Zakładasz, że po tym roku będą jeszcze jacyś ludzie?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 33