Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otruł siebie i czteroletniego synka.
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-29, 20:44   

Ala, nie chciałem rozdzielać tematu więc ukryłem po prostu wszystkie posty dotyczące Twojej sytuacji. Niezarejestrowani ich nie zobaczą.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-29, 20:46   

i ci co tu nie pisali też
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-29, 20:53   

Davos, a to super, dzięki ;)
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-29, 21:28   

kotmaalealamakota napisał/a:
--- phpBB : The Protected Message is not copied in this quote ---
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-29, 22:54   

Kurde, jak widziałem to nie czytałem, ale teraz gdy nie widzę to się ciekawy zrobiłem :D
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-30, 00:12   

Dziecko nigdy nie powinno być kartą przetargową w sporze rodziców.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-30, 00:28   

Ale niemal zawsze jest.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-30, 18:55   

Dorośli ludzie bywają beznadziejni...
_________________
.
 
 
NieMamKlawiatury
Czerwony pasek chlubą forumka


Wiek: 2,5
Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 390
Skąd: na świecie tyle przemocy?

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-30, 20:16   

Odbieranie praw rodzicielskich powinno być u nas zdecydowanie łatwiejsze. Widziałam zbyt wiele przypadków męczenia dziecka i matki, po którym sąd totalnie nic nie zrobił, a policja uznała, że to nieporozumienie rodzinne.
_________________
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-01, 10:43   

Dzisiaj widziałam o tym informacje na jednej z grup. Ten mężczyzna miał ograniczone kontakty z dzieckiem, bo był jakiś niezrównoważony psychicznie oraz nadużywał alkoholu. Były sytuacje, że np uciekał z synem na dach albo go porwał do Monachium.
Organizacja "Dzielny Tata" to zbiorowisko inceli i szkodników. Tam traktują tego mężczyznę jak bohatera, a za wszystko obwiniają m.in. sądy rodzinne, Zbigniewa Ziobrę i Patryka Jakiego.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta....u-dziecka.html. Padła nawet tekst "dał życie to ma prawo je odebrać", przy jednoczesnym sprzeciwie wobec aborcji (a jakże). Kiedyś myślałam, że inicjatywa prowadzona przez tę organizację jest słuszna, ale już dawno się przekonałam jak bardzo szkodliwe to środowisko jest. Wnoszą o przyznawanie praw do opieki dla niezrównoważonych mężczyzn, podają protipy jak unikać alimentów i za wszystko obwiniają sądy oraz eks-żony. Dobro dziecka się nie liczy, byle dopiec byłej.
Tak naprawdę kobiety nie bez powodu dostają opiekę nad dzieckiem, bo w większości ci tatusiowie nie wiedzą nawet do jakiej szkoły dziecko chodzi, nie mówiąc o jakiejś relacji i opieki nad dzieckiem.

Tu macie post o tym na ich stronie, komentarze naprawdę są zatrważające https://www.facebook.com/...EWfTw&__tn__=-R

A tu link do artykułu o tym co się odjaniepawla na tym fanpageu http://wiadomosci.gazeta....W7s73bY7jzUFQK8
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mistress9 2018-12-01, 11:17, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-01, 11:54   

Cytat:
bo w większości ci tatusiowie nie wiedzą nawet do jakiej szkoły dziecko chodzi,

To się też zdarza w normalnych rodzinach. Niecała dekadę temu mój ojciec został przez matkę oddelegowany na wywiadówkę. Pomylił sie i poszedł do podstawówki (był pewien chyba że ja jeszcze w podstawówce, może się sugerował starym systemem i wziął mnie za 7 lub 8 klasistke), podczas gdy ja byłam już w gimnazjum. Na szczęście te szkoły znajdowały się w jednym budynku, więc skończyło się na heheszkach i nakierowanie ojca na właściwy segment w szkole xD
Po powrocie było takie: o to Ty już w gimnazjum xD
_________________
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-01, 12:07   

Lilith napisał/a:
Cytat:
bo w większości ci tatusiowie nie wiedzą nawet do jakiej szkoły dziecko chodzi,

To się też zdarza w normalnych rodzinach. Niecała dekadę temu mój ojciec został przez matkę oddelegowany na wywiadówkę. Pomylił sie i poszedł do podstawówki (był pewien chyba że ja jeszcze w podstawówce, może się sugerował starym systemem i wziął mnie za 7 lub 8 klasistke), podczas gdy ja byłam już w gimnazjum. Na szczęście te szkoły znajdowały się w jednym budynku, więc skończyło się na heheszkach i nakierowanie ojca na właściwy segment w szkole xD
Po powrocie było takie: o to Ty już w gimnazjum xD


Jest różnica między pomyleniem klas a niewiedzą gdzie w ogóle się znajduje szkoła :spiew: Na szczęście teraz promuje się wspólne wychowanie dziecka, przynajmniej w moim otoczeniu to widać. Kiedyś to było dość typowe, że ojciec może nie wiedzieć nawet do której klasy chodzi dziecko (co w sumie smutne, u mnie też nie było zbytniego zainteresowania ze strony ojca a tylko wymagania). Ale jeśli rodzic chce wnosić o stałą opiekę albo chociaż naprzemienną to jednak jakieś zainteresowanie dzieckiem i jego sprawami powinien wykazać :/
Mój wujek wychowuje córkę sam odkąd skończyła podstawówkę, zabrał ją ze sobą do UK (wcześniej mieszkała w PL z matką, ale ogólnie to kuzynka ma dość rozbitą rodzinę, jej starsza siostra ma innego ojca, a mały brat też jeszcze innego i aktualnie matka z nowym partnerem i tym bratem mieszkają w Szwecji, siostra w PL z babcią, a ona sama z ojcem w UK).
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-01, 20:22   

Cytat:
piszą otwarcie aktywiści Dzielnego Taty, organizacji która na sztandarach niesie prawa ojców. To wszystko podlane antysemickim sosem i zwykłą mizoginią.

Aaa, to ci, o których pisałam niedawno...
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-01, 21:40   

Walka o prawa ojców jest ze wszech miar słuszna - bo mężczyźni są przez sądy rodzinne srogo dyskryminowani - ale nie w wykonaniu takich zjebifixów jak ta organizacja.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-01, 22:31   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Walka o prawa ojców jest ze wszech miar słuszna - bo mężczyźni są przez sądy rodzinne srogo dyskryminowani

Bardzo prawda, ale niestety ten problem dotyczy nie tylko Polski, ale i innych krajów.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-03, 15:28   

Mistress9 napisał/a:
Mój wujek wychowuje córkę sam odkąd skończyła podstawówkę, zabrał ją ze sobą do UK (wcześniej mieszkała w PL z matką, ale ogólnie to kuzynka ma dość rozbitą rodzinę, jej starsza siostra ma innego ojca, a mały brat też jeszcze innego i aktualnie matka z nowym partnerem i tym bratem mieszkają w Szwecji, siostra w PL z babcią, a ona sama z ojcem w UK).


 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-03, 16:08   

bartek82r, też miałam takie skojarzenie ;D
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-04, 00:14   

bartek82r napisał/a:
Mistress9 napisał/a:
Mój wujek wychowuje córkę sam odkąd skończyła podstawówkę, zabrał ją ze sobą do UK (wcześniej mieszkała w PL z matką, ale ogólnie to kuzynka ma dość rozbitą rodzinę, jej starsza siostra ma innego ojca, a mały brat też jeszcze innego i aktualnie matka z nowym partnerem i tym bratem mieszkają w Szwecji, siostra w PL z babcią, a ona sama z ojcem w UK).


Obrazek

o kurde, gif z dźwiękiem
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.082 sekundy. Zapytań do SQL: 30