Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Parszywe uczucie gdy konczy sie serial który nalogowo oglada
Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-30, 02:58   

Barbra napisał/a:
co? :D

No to, co zacytowałam. Ten moment kiedy wychodzi na jaw, że Brooke przespała się z facetem Hope i jako opeirnicz usłyszała ,,nie dość, że przespałaś się z mężem jednej swojej córki, co jeszcze z mężem drugiej?!??" :grimer:

Przypomina mi to jak z siostrą dla beki włączyłyśmy kanał Romantica, a tam była jakaś brazylijska telenowela, scena ślubu, nagle panna młoda wpada z jakimiś swoimi gringo i wrzeszczy na pana młodego ,,a jednak to Ty zamordowałeś kuzynkę mojej cioci od strony prababki!!" do tamtej pory nie sądziłyśmy, że NAPRAWDĘ w tych serialach padają takie kwestie :grimer:
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-30, 09:09   

Miałem tak samo gdy skończyło się kiedyś Lost Zagubieni, a niedawno Dr House. Ale od seriali uzależniony nie jestem, z resztą mogłem sobie pozwolić na góra dwa odcinki wieczorem.

Ale kilkanaście dziennie? To już jest chyba lekka przesada, nic nie robiłeś tylko gapiłeś się w ekran przez cały dzień :galy:
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-30, 11:40   

Davos napisał/a:

W ogóle brakuje mi tych seriali z lat 90tych, które oglądałem w dzieciństwie, a rzadko je puszczają w tv. Jednym z moich ulubionych była Drużyna A, teraz tvp się zdecydowała na emisję po chyba 15 latach, ale niestety o 15.45 a mnie wtedy jeszcze nie ma w chacie :/ Nie bardzo też mam jak nagrać, bo nagrywarka padła na amen jakiś czas temu, a neta mam tak wolnego, że nie opłaca się ściągać :/

A mi brakuje samego faktu siadania przed telewizorem o określonej godzinie i czekania z utęsknieniem na śledzony serial. Były czasy, że mało się nie zabiłam, biegnąc do domu ze szkoły, żeby tylko zdążyć na Ostry dyżur :) . Nawet obiad jadłam w międzyczasie.
Masowe ściąganie odcinków albo oglądanie online przez kilka godzin z rzędu, nie ma żadnego uroku. Dla mnie jest wręcz męczące.
Może po prostu zaczynam tęsknić za telewizorem, którego nie posiadam od 8 lat? :P
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-30, 13:12   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Miałem tak samo gdy skończyło się kiedyś Lost Zagubieni, a niedawno Dr House. Ale od seriali uzależniony nie jestem, z resztą mogłem sobie pozwolić na góra dwa odcinki wieczorem.

Ale kilkanaście dziennie? To już jest chyba lekka przesada, nic nie robiłeś tylko gapiłeś się w ekran przez cały dzień :galy:


Jak mnie wciagnelo..
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-30, 13:24   

Martin ponoć podał chyba reżyserom czy komuś tam jak się zakończy całą saga....gorzej z "pomiędzy"
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-30, 20:21   

Cytat:

Martin ponoć podał chyba reżyserom czy komuś tam jak się zakończy całą saga....gorzej z "pomiędzy"


Ponoć tak zrobił, podał bodajże 2 scenarzystom zakończenie, żeby czasem nie uśmiercili w serialu kogoś, kto na końcu w książce okaże się zbyt ważny :) Dobrze zrobił, ale przy serialu i tak Martin współuczestniczy, podpowiadając swoje uwagi na bieżąco więc gdyby nagle kopnął w kalendarz to serial też by na tym ucierpiał, o książce nie wspominając ;) Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś ją miał dokończyć za niego. Ten facet ma taki łeb, że nikt by nie był w stanie tego dalej poprowadzić w podobnym stylu, a Martin ponoć nie robi notatek z zarysami przyszłej akcji więc nawet nie byłoby się na czym oprzeć :P
_________________
 
 
Mircalla 


Dołączyła: 17 Sty 2014
Posty: 101
Skąd: Centrum

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-18, 20:16   

Kiedyś "Lost" (skończyło się w tak kretyński sposób, że szkoda słów", Scrubs (odkąd "starych" aktorów zastąpili nowicjuszami już nie ma po co tego oglądać, JD był najlepszy), "The Big Bang Theory" (szkoda, że w takim kierunku idzie postać Sheldona, on jest całym tym serialem tak naprawdę :/ )
_________________
"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 20:37   

Mi się zakończenie Lost podobało, było spójne i dość ciekawe, oryginalne. To co mi w Lost się nie podobało i bardzo mam temu serialowi za złe, to wiele olanych tajemnic, budowanie mistycyzmu wokół czegoś czego wyjaśnić się nie zamierzało, a z pewnością większość widzów oglądało to własnie po to, żeby poznać odpowiedzi na zagadki, zeby sprawdzic słuszność swoich teorii, których na forach między odcinkami rosły dziesiątki. I pewnie dlatego teżtak wielu nie lubi tego zakończenia, właśnie z powodu tego ,że spodziewało się tam wyjaśnienia wszystkich zagadek, a to nie nastąpiło. To nie wina zakończenia, tylko braku większej ilości odcinków z rozwiązaniami.
_________________
 
 
Mircalla 


Dołączyła: 17 Sty 2014
Posty: 101
Skąd: Centrum

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-18, 20:45   

AnswersMaster napisał/a:
Mi się zakończenie Lost podobało, było spójne i dość ciekawe, oryginalne. To co mi w Lost się nie podobało i bardzo mam temu serialowi za złe, to wiele olanych tajemnic, budowanie mistycyzmu wokół czegoś czego wyjaśnić się nie zamierzało, a z pewnością większość widzów oglądało to własnie po to, żeby poznać odpowiedzi na zagadki, zeby sprawdzic słuszność swoich teorii, których na forach między odcinkami rosły dziesiątki. I pewnie dlatego teżtak wielu nie lubi tego zakończenia, właśnie z powodu tego ,że spodziewało się tam wyjaśnienia wszystkich zagadek, a to nie nastąpiło. To nie wina zakończenia, tylko braku większej ilości odcinków z rozwiązaniami.


Tu się zgodzę, że tajemnice i zagadki nie zostały wytłumaczone i to mnie denerwuje. Ale nadal będę się upierać przy tym, że zakończenie było beznadziejne. Nie ukrywam, że liczyłam na to, że ktoś jednak przeżyje. To po co było to wszystko?
_________________
"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 21:19   

Mircalla napisał/a:
Nie ukrywam, że liczyłam na to, że ktoś jednak przeżyje. To po co było to wszystko?

Spoiler:Ależ przeżyli: Kate, Sawyer, Richard, Claire, Miles, odlecieli samolotem i na wyspie, Hugo, Desmond i Ben też przeżyli. W finale tylko Jack zmarł i brat Jacoba.
Ta druga linia czasu dla zmarłych była jak już ci wszyscy ocaleni poumierali śmiercią naturalną ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez AnswersMaster 2014-01-18, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 21:21   

spoilery.
 
 
Mircalla 


Dołączyła: 17 Sty 2014
Posty: 101
Skąd: Centrum

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-18, 21:22   

AnswersMaster napisał/a:
Mircalla napisał/a:
Nie ukrywam, że liczyłam na to, że ktoś jednak przeżyje. To po co było to wszystko?

Ależ przeżyli: Kate, Sawyer, Richard, Claire, Miles, odlecieli samolotem i na wyspie, Hugo, Desmond i Ben też przeżyli. W finale tylko Jack zmarł i brat Jacoba.
Ta druga linia czasu dla zmarłych była jak już ci wszyscy ocaleni poumierali śmiercią naturalną ;)


O.o w takim razie widzę, że każdy zrozumiał to w inny sposób...co nie zmienia faktu, że zakończenie było beznadziejne :P

[ Dodano: 2014-01-18, 21:23 ]
Sharvari napisał/a:
spoilery.


ups......wybaczcie
_________________
"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 21:24   

Mircalla napisał/a:
w takim razie widzę, że każdy zrozumiał to w inny sposób

Spoiler: To akurat było dosłownie powiedziane w odcinku przez Christiana do Jacka;)
(Poprawione Shar, nie bij;) )
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-14, 00:50   

Skoncylem ogladac Macgyvera i uronilem lze.

Angus MacGyver bedize jedna z mych ulubionych postaci.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.071 sekundy. Zapytań do SQL: 26