Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamieszanie z Owsiakiem.
Autor Wiadomość
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 12:07   Zamieszanie z Owsiakiem.

Niech mi ktoś wytłumaczy fenomen Owsiaka. Na imprezie WOŚP-u została zamordowana osoba, bardzo prawdopodobnie przez złą organizację imprezy. Organizatorem było WOŚP, więc Owsiak zrezygnował. Można to odejście interpretować jak się chce, że wziął odpowiedzialność i odszedł, albo że nie chciał wziąć za to odpowiedzialności i uciekł.

Stała się tragedia, ale dla wielu ludzi tą tragedią była rezygnacja Owsiaka i na FB wszyscy #muremzaowsiakiem. Nie rozumiem. Czy ktoś go zmusił do rezygnacji. Kazali mu dymisję złożyć, czy co?

A teraz wraca. Po co ta szopka jest? Niech mi to ktoś wytłumaczy.
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 12:16   

Czyli Mańka jednak miała rację że wróci :troll:
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 12:25   

Ludzie chcieli, żeby wrócił to wrócił. I dalej niedobrze. Co by nie zrobił to zawsze ktoś będzie miał ból dupy.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 12:39   

Antybristler napisał/a:
Ludzie chcieli, żeby wrócił to wrócił. I dalej niedobrze. Co by nie zrobił to zawsze ktoś będzie miał ból dupy.
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 13:13   

Po trupach do celu, co nie? Mokro w majtach mu się zrobiło po morderstwie prezydenta Adamowicza, ale skoro ma poparcie wierchuszki z Platformy i ogólnie Polaków to "wrócił" w sławie i chwale. Że niby go ludzie przekonali. Dla mnie jest skończony - rok temu jeszcze wrzuciłam do puszki. W tym roku nie i bardzo się z tego cieszę. Jest tyle innych organizacji wspierających biednych, chorych i osamotnionych ludzi.

[ Dodano: 2019-01-20, 13:17 ]
Zresztą Juras to straszny cynik. Oto dowód:


To zdjęcie zrobiono kilka godzin po pogrzebie Adamowicza. To mówi samo za siebie.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 13:34   

manciara9, Dla mnie Owsiak teraz wychodzi na attention whore. Wszystko kręci się wokół jego osoby. Może byłoby lepiej jakby tą orkiestrą zajął się ktoś inny?
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 13:37   

saRenia, a to na pewno. Póki Juras kieruje Orkiestrą, nie dostanie ode mnie grosza.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 13:54   

Antybristler napisał/a:
Ludzie chcieli, żeby wrócił to wrócił. I dalej niedobrze. Co by nie zrobił to zawsze ktoś będzie miał ból dupy.

^dat
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 14:02   

Zresztą, czego można się spodziewać po resortowym dziecku? Zbigniew Owsiak (ojciec) był komendantem Milicji ds. polityczno-wychowawczych, Maria (matka) - pracowała w prokuraturze wojewódzkiej w Gdańsku, brat Andrzej- byly członek ORMO. Cała rodzina ze strony matki powiązana ze służbami.
Tu nie ma przypadków :)
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
Ostatnio zmieniony przez Mańka 2019-01-20, 14:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 14:48   

Dobra logika - nie dam chorym dzieciom bo rodzina organizatora pracowała w milicji i prokuraturze.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 15:30   

zdradzę wam polaczki tajemnicę tylko nikomu o tym nie mówcie. Dzieci nie mają wpływu na to co robili ich rodzice, dziadkowie i inni przodkowie, a na działania swoich rówieśników jak np brat czy siostra mogą mieć minimalny wpływ ale wcale nie muszą

No ale Owsiaka wiele osób nie lubi więc będą zwracać uwagę na takie pierdoły jak zmiana zdania w jakiejś kwestii albo zdjęcia które sobie robi, wymyślać niczym nie potwierdzone spiski. Według teorii o fotkach straszny ze mnie cynik bo jak robiłem sobie kiedykolwiek wesołe fotki, to właśnie w tym czasie ktoś na świecie umierał
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 15:50   

krojechleb napisał/a:
zdradzę wam polaczki tajemnicę tylko nikomu o tym nie mówcie. Dzieci nie mają wpływu na to co robili ich rodzice, dziadkowie i inni przodkowie, a na działania swoich rówieśników jak np brat czy siostra mogą mieć minimalny wpływ ale wcale nie muszą

No ale Owsiaka wiele osób nie lubi więc będą zwracać uwagę na takie pierdoły jak zmiana zdania w jakiejś kwestii albo zdjęcia które sobie robi, wymyślać niczym nie potwierdzone spiski. Według teorii o fotkach straszny ze mnie cynik bo jak robiłem sobie kiedykolwiek wesołe fotki, to właśnie w tym czasie ktoś na świecie umierał


A na stypie się śmiejesz i opowiadasz dowcipy? Pewnie nie. Adamowicz jeszcze nie ostygnął dobrze a ten z kumplami już wielce zadowolony. Obrzydliwe - zero szacunku dla zmarłego - jaki by nie był.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 15:55   

Nie rozumiem, nie można się uśmiechnąć kilka godzin po pogrzebie? Nie znam ludzi ze zdjęcia, ale z tweeta wychodzi na to, że starali się podnieść na duchu po zdarzeniu i dlatego teraz się uśmiechają.
_________________
  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 15:58   

Teraz do końca życia będzie musiał chodzić smutny żeby nie urazić zmarłego.
A za rok pod żadnym względem nie robić orkiestry bo to by było wesołe celebrowanie rocznicy strasznej zbrodni
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2019-01-20, 15:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 17:03   

Poskąpie potrzebujące dzieci pieniędzy, bo pan Jurek się uśmiecha po pogrzebie, i jego rodzina to służby. W końcu nie wytrzymał psychicznie niesłusznej nagonki ludzi na niego. Na szczęście mnóstwo dobrych osób zabrało w tej sprawie głos i zdecydował się na powrót.
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 18:04   

manciara9 napisał/a:
krojechleb napisał/a:
zdradzę wam polaczki tajemnicę tylko nikomu o tym nie mówcie. Dzieci nie mają wpływu na to co robili ich rodzice, dziadkowie i inni przodkowie, a na działania swoich rówieśników jak np brat czy siostra mogą mieć minimalny wpływ ale wcale nie muszą

No ale Owsiaka wiele osób nie lubi więc będą zwracać uwagę na takie pierdoły jak zmiana zdania w jakiejś kwestii albo zdjęcia które sobie robi, wymyślać niczym nie potwierdzone spiski. Według teorii o fotkach straszny ze mnie cynik bo jak robiłem sobie kiedykolwiek wesołe fotki, to właśnie w tym czasie ktoś na świecie umierał


A na stypie się śmiejesz i opowiadasz dowcipy? Pewnie nie. Adamowicz jeszcze nie ostygnął dobrze a ten z kumplami już wielce zadowolony. Obrzydliwe - zero szacunku dla zmarłego - jaki by nie był.


Można opłakiwać zmarłych w różny sposób, niekoniecznie płakać. Ja z kuzynem przed i po pogrzebie babci sobie dowcipy opowiadaliśmy, kuzyn nawet dowcipami do babci nawiązywał a na stypie większość piłą wódkę, nic nadzwyczajnego, taka reakcja co nie oznacza że nikt babci nie szanował. To co robisz wcale nie określa tego jak się czujesz albo co myślisz. Osoby publiczne też muszą dbać o wizerunek.A Najlepiej było by znać opinię Owsiaka na ten temat żeby go ocenić bo zdjęcie z internetu jest jedynie pożywką dla spiskowców
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 20:31   

Żarty na pogrzebie to częste zjawisko, część ludzi tak odgania stres jak im zaczyna odbijać.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-20, 20:43   

saRenia napisał/a:
Po co ta szopka jest? Niech mi to ktoś wytłumaczy.

Bo Owsiak to narcyz i lubi taki szum wokół siebie.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-21, 00:36   

Owsiak wrócił, bo ludzie tego chcieli. Była petycja, żeby wrócił, podpisało ją sporo osób, a to o czymś świadczy. A że przeciwnicy mają o to ból dupy, to już trudno. Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził.
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2019-01-21, 12:22   

Ogólnie mogę nie przepadać za panem Owsiakiem, ale na WOŚP wrzucam, bo widzę efekty - mnóstwo w szpitalach jest sprzętów z serduszkami.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.068 sekundy. Zapytań do SQL: 34