Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Powrót bykowego?
Autor Wiadomość
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-08, 17:50   

No tak, młode samotne osoby powinny żyć na ulicy
Co z tego, że nawet kredyt wziąć łatwiej we dwóch niż samemu
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-08, 17:50   

Ascara, znając naszych rządzących, wszystko jest możliwe.
Kilka lat temu w Prima Aprilis Magazyn Ekspresu Reporterów wyemitował reportaż o tym, że planowany jest nowy projekt ustawy, która miała głosić, że samochody mające 10 lat miałyby zostać zakazane i kierowane do złomowania. Zrobiła się burza, widzowie dzwonili do studia, zasypywali wiadomościami na Facebooku, potem na zakończenie sprostowano, że był to primaaprilisowy żart. Niby taki absurd, ale wywołał oburzenie. Jak oglądałam niby wiedziałam, że w taki dzień to nie może być na serio, jednak z tyłu głowy siedziała mi taka myśl, że jednak nasza władza jest jaka jest i można się wielu rzeczy spodziewać.
Nie powiedziałam, że to na pewno wejdzie w życie. Ale sam fakt, że jakiś polityk coś takiego publicznie powiedział, rodzi pewne wątpliwości i możemy gdybać, czy faktycznie nie zaczną myśleć na poważnie o wprowadzeniu tego gówna.
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-08, 18:05   

"Sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Artur Soboń, w rozmowie z Fakt24.pl opowiadał o programie Mieszkanie Plus. Podkreślił, że w ramach projektu powstało już około 7 tys. mieszkań. – Do 2025 r. państwo przeznaczy na ten cel ponad 6 mld zł – przyznał.

Polityk był pytany również o to, kto może liczyć na dopłatę do czynszu w ramach programu Mieszkanie Plus. Jasne jest, że o tym zadecyduje wysokość dochodów i świadczeń, ale pod znakiem zapytania stoi ewentualna pomoc dla kawalerów.

– Prywatnie uważam, że takie osoby powinny płacić „bykowe”, bo to by skłoniło ich do założenia rodziny. Mówię pół żartem, pół serio, bo chciałbym, by Mieszkanie Plus było przede wszystkim programem dla rodzin – powiedział Soboń. – W ustawie jednak ujęliśmy to w taki sposób, że dopłaty wypłacane będą nie tylko rodzinom w klasycznym tego słowa znaczeniu. Są różne życiowe sytuacje – dodał."

Ton taki trochę słaby do żartów ale whatever.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-08, 18:06   

Jakby to nie wyglądało w oryginale po prostu są żarty których nie powinien opowiadać wiceminister od jakichś spraw społecznych. To tak jakby minister spraw zagranicznych rzucił żartem: przychodzi żydowski capo do Hansa i mówi, że "panie Hans ten obóz jest chujowy. "No a jaki ma być skoro my tu was puszczamy z dymem?" - dziwi się Hans. "Aj waj, panie Hans, to zupełnie nie o to chodzi!" "Nie? No to czemu Szlomo mówisz że obóz chujowy?" "Bo polski." Oburzony Hans wstaje:" I dopiero za takie teksty pójdziesz do gazu!"

A nie, zaraz, myśmy na początku roku opowiedzieli dowcip w tym stylu. Nawet zrobiliśmy z niego ustawę.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-08, 18:07   

widzu napisał/a:
Znalazłem ten wywiad, to było o programie Mieszkanie+, że docelowo jest dla młodych małżeństw i że nie chcieliby żeby przejmowały to osoby samotne (głównie z powodu ograniczeń w liczebności), a "bykowe" to był żart odnośnie młodych samotnych osób które mimo wszystko składają wniosek o mieszkanie.

Dokłądnie tak samo jest w linku
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-08, 18:08   

JankielKindybalista85 napisał/a:

A nie, zaraz, myśmy na początku roku opowiedzieli dowcip w tym stylu. Nawet zrobiliśmy z niego ustawę.

:haha:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-08, 19:55   

Lubię, gdy ktoś wyrazi swój prywatny pogląd, a potem zasłania się aurą "żartu" bądź "półżartu", by móc się łatwo usprawiedliwić. "Ej no ja żartowałem z tym pomysłem hehe taki trolling wcale tak dokładnie nie myślę"

Z jednej strony sam taki "hehe żarcik" jeszcze nie oznacza wprowadzenia ustawy. Aczkolwiek przy obecnym rządzie... lepiej po prostu być czujnym. "Są różne życiowe sytuacje" powinno być tutaj kluczowym pojęciem.
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-08, 20:35   

Dobrze że to tylko jego prywatne zdanie z tym bykowym bo jakbym miał płacić za to że przynajmniej na razie nie mam ochoty zakładać rodziny to by mnie chyba chuj strzelił
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-08, 23:08   

Cytat:
A nie, zaraz, myśmy na początku roku opowiedzieli dowcip w tym stylu. Nawet zrobiliśmy z niego ustawę.

aj waj
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-08, 23:31   

Ludzie, nie załamujcie mnie :zalamka: Jakiś wiceminister w wywiadzie dotyczącym zupełnie innego tematu rzucił "przy okazji" coś o bykowym i zaznaczył, że to jest tylko jego prywatna opinia i powiedziana "pół żartem, pół serio", a ludzie od rana kręcą inbę, że rząd wprowadzi bykowe :D Że na wypoku to się działo, to mnie nie dziwi, ale że nawet na forum... Jedna Ascara i jeszcze Widzu sobie zadali trud, żeby dotrzeć do sensu tej wypowiedzi.

No ale jak zobaczyłem rano internetowy artykuł Wybiórczej z wielkim nagłówkiem "PIS wprowadzi bykowe?" to już wiedziałem, że będzie wesoło. Piękny przykład manipulacji :clap: A ciemny lud oczywiście łyknął niusa i nagle wszędzie komentarze, że każdy emigruje z kraju :D


A co do samego wiceministra to pełna zgoda z Jankielem, że "żart" strasznie głupi. I jeśli ten gość naprawdę widzi jakiekolwiek pozytywy w bykowym to powinien wylecieć z polityki bo to jest jeden z najbardziej debilnych podatków, jakie w ogóle wymyślono.


icywind napisał/a:
Żadne rozejść się, samo to, że o tym wspominają jest chore. Chcieliby cofnąć wszystko do komuny


Jak to, to już nie lubisz komuny? :PP
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2018-08-08, 23:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-09, 02:39   

Wszyscy tu narzekacie, że nie chcecie płacić za to, że Wam jeszcze niespieszno do żeniaczki...

To pomyślcie o tych, których nikt nie chce i jeszcze musieliby za to zapłacić. ^^"
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-09, 07:01   

Ascara napisał/a:
Wszyscy tu narzekacie, że nie chcecie płacić za to, że Wam jeszcze niespieszno do żeniaczki...

To pomyślcie o tych, których nikt nie chce i jeszcze musieliby za to zapłacić. ^^"

To prawie jak z segregacją śmieci. Znaczy, pod tym względem, że każą ci w domu wykonać czyjąś robotę i jeszcze zapłacić za to więcej.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-09, 07:19   

U mnie jest sortownia i cała gmina wyjebongo z segregacją :-)

[ Dodano: 2018-08-09, 08:22 ]
Same pozytywy - miejsca pracy, mniejsza liczba koszy, mniejsza liczba śmieciarek (bo nie muszą wszystkiego oddzielnie zbierać) i jeszcze sąsiedzi płacą żeby od nich zabierać.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-09, 07:25   

Nie bój nie bój, zabiorą wam. Jak to szło? W Rawie (czy tam Białej - nie moge zapamietac) Piskiej zamknięto ciucholand. Bezrobocie w powiecie piskim wzrosło z 87 do 93,1%.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-09, 07:27   

No właśnie, ktoś nie ma szczęścia w miłości i jeszcze by musiał płacić na kogoś kto rucha...
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-09, 07:31   

JankielKindybalista85, tylko 28% mamy >:<
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-09, 10:02   

icywind napisał/a:
Mówiłem, że tak będzie.

Pierdolony pis >:<

[ Dodano: 2018-08-08, 17:02 ]
Najlepiej
Nie pozwól komuś wyjść za mąż ani nie uznawaj jego małżeństwa w innym kraju
Każ mu płacić za to, że nie jest w małżeństwie


<3

Love178 napisał/a:
No, dla mnie też samo to, że ktoś o takich prywatnych poglądach jest "kimś ważnym" jest oburzające

[ Dodano: 2018-08-08, 17:38 ]
Potem 50 takich będzie miało taki "prywatny pogląd" i przekonają innych staruchów do przegłosowania


Liczy się to jak sprawują swoją funkcje a nie jakie mają poglądy.

Moris299 napisał/a:
Wgl bulwa to on serio myśli, że 21 lat to jest wiek po którym powinno się nakładać "karę" za brak dziecka? :O Przecież po skończeniu studiów dawno przekraczamy próg i musimy już od razu po wejściu "w dorosłość" płacić ten podatek xD


Coz, obecny uklad społeczny jest dość młody, kiedyś 15letnia matka nie była czymś nienormalnym.

Lilith napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Wgl bulwa to on serio myśli, że 21 lat to jest wiek po którym powinno się nakładać "karę" za brak dziecka? Przecież po skończeniu studiów dawno przekraczamy próg i musimy już od razu po wejściu "w dorosłość" płacić ten podatek xD

Myślę, że jakby planowali to wprowadzić, to granica by była przesunięta na 30-40 lat. I ciekawe, czy objęłoby obie płcie, czy tylko facetów. To mógłby być jeden z najbardziej seksistowskich podatków :-D


Mysle, ze jesli ten podatek mialby ponownie obowiazywac to dotyczylby tylko kobiet z dwoch powodow.

1. Bol dupy antyklerykalow zaczal irytowac PiS (który partia klerykalna tez jakos szczegolnie nie jest), a z cala pewnoscia ksiezy nie opodatkuja w ten sposob, a nieopodatkowanie mezczyzn oznacza zalatwienie tego problemu.

2. To kobiety migaja sie od slubu i rodzenia dzieci.

Ascara napisał/a:
Dobra, inaczej. Pamiętacie ten żart sprzed kilku dni? Że ginekolog zażartował, że dziecko jest martwe? Ten artykuł to dokładnie to samo, jakby powstał teraz artykuł: "polscy ginekolodzy terroryzują pacjentki". Innymi słowy - klasyczny clickbait. Tyle że na forum się ich nie spodziewałam.

Jeden rzucił żart (śmieszny czy nie to już osobna sprawa) i zaraz robi się z tego oficjalne stanowisko partii. Lilka, "jeden z głupich postulatów, których masz nadzieję, że nie zrealizują"? Przecież nikt nie ma zamiaru go realizować. To tak jakbyś powiedziała, że masz nadzieję, iż nie zostaniesz do jutra facetem.

Z tego, co widzę po innych postach, ludzie nie zajrzeli do artykułu, tylko na podstawie Twojego postu wywnioskowali, że partia bierze pod uwagę wprowadzenie takiego podatku. Nie, nie bierze, ktoś coś rzucił w żartach i zrobiło się halo.


Mogliby to wprowadzic, jestem w stanie dac te pare stow na miesiac zeby zobaczyc ten solidny bol dupy srodowisk LGBT, lewakow, antyklerykalow itd.

JankielKindybalista85 napisał/a:
Jakby to nie wyglądało w oryginale po prostu są żarty których nie powinien opowiadać wiceminister od jakichś spraw społecznych. To tak jakby minister spraw zagranicznych rzucił żartem: przychodzi żydowski capo do Hansa i mówi, że "panie Hans ten obóz jest chujowy. "No a jaki ma być skoro my tu was puszczamy z dymem?" - dziwi się Hans. "Aj waj, panie Hans, to zupełnie nie o to chodzi!" "Nie? No to czemu Szlomo mówisz że obóz chujowy?" "Bo polski." Oburzony Hans wstaje:" I dopiero za takie teksty pójdziesz do gazu!"

A nie, zaraz, myśmy na początku roku opowiedzieli dowcip w tym stylu. Nawet zrobiliśmy z niego ustawę.


Grunt to poczucie humoru, jak ludzie dostają bolu dupy o takie pierdoły to ich zdanie sie nie liczy.

Ascara napisał/a:
Wszyscy tu narzekacie, że nie chcecie płacić za to, że Wam jeszcze niespieszno do żeniaczki...

To pomyślcie o tych, których nikt nie chce i jeszcze musieliby za to zapłacić. ^^"


Każdy moze sobie znaleźć żone/męża w rok.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-09, 10:16   

WojtekVanHelsing napisał/a:
2. To kobiety migaja sie od slubu i rodzenia dzieci


A to co, kobiety mają obowiązek zamążpójścia i rodzenia dzieci? Nie wiedziałam :troll:

WojtekVanHelsing napisał/a:
Coz, obecny uklad społeczny jest dość młody, kiedyś 15letnia matka nie była czymś nienormalnym.


Ekonomicznie to się nie opłaca osobie, która się jeszcze kształci. Obecnie trzeba trochę hajsu na dzieciaka wydać. W tym przypadku dziecko miałoby dziecko. Czasy się zmieniły.

WojtekVanHelsing napisał/a:
Każdy moze sobie znaleźć żone/męża w rok.


Widzu, udowodnisz nam to?

[ Dodano: 2018-08-09, 11:17 ]
WojtekVanHelsing napisał/a:
z cala pewnoscia ksiezy nie opodatkuja w ten sposob


Taaa, jak zwykle. Nie licząc polityków ciężko o bardziej uprzywilejowaną grupę zawodową, jak duchowieństwo.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-09, 10:43   

Lilith,
Cytat:
A to co, kobiety mają obowiązek zamążpójścia i rodzenia dzieci? Nie wiedziałam :troll:

Nie, są jeszcze zakonnice :troll:

Cytat:
Ekonomicznie to się nie opłaca osobie, która się jeszcze kształci. Obecnie trzeba trochę hajsu na dzieciaka wydać. W tym przypadku dziecko miałoby dziecko. Czasy się zmieniły.


No wiem, kiedyś koszt utrzymania dziecka to bylo tylko zapewnienie mu zarcia itd. a dzisiaj musi miec komputer, komórke itd. musi miec osobny pokoj a wiec duzy dom, oczywiscie to parcie na wyksztalcenie i robienie z kazdego kurwa magistra...No coz, slabo wykonalne rodzic dzieci w wieku 15 lat i naplodzic ich kilkanascie.

Cytat:
Taaa, jak zwykle. Nie licząc polityków ciężko o bardziej uprzywilejowaną grupę zawodową, jak duchowieństwo.


Księża nie płacą podatku dochodowego od pełnienia funkcji kapłana, ale placą podatki od dzialalnosci gospodarczej, płacą VAT, płacą absurdalny podatek od ilosci mieszkańców parafii (niezaleznie od ich wyznania, praktykowania wiary itd.), muszą też dbać o kościół, zapłacić organiście itd. a (wbrew powszechnej opinii) większość tego co zbiorą na tacy jedzie do kurii, księża sobie tego nie zatrzymują.
Cóż, ksiądz nie ma tak kolorowo, a antyklerykalowie twierdzą, że żyje jak szlachcic.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-09, 10:49   

Lilith napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Każdy moze sobie znaleźć żone/męża w rok.


Widzu, udowodnisz nam to?



foda-se
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.129 sekundy. Zapytań do SQL: 32