Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Usunięcie konta Krokoroka

Czy jesteś za permanentnym zbanowaniem Kroka?
Tak, banujmy
43%
 43%  [ 7 ]
Nie, niech zostaje
56%
 56%  [ 9 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-25, 23:10   

Czy tylko mnie ta sytuacja bawi? xD
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-25, 23:14   

WojtekVanHelsing, chyba tak. Większość wkurwia.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-25, 23:17   

zapraszam do klubu #wyjebane
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-25, 23:23   

Mnie nie wkurwia
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-25, 23:41   

Wybacz. :P

Bo to głównie Ty wku*wiasz nakręcaniem. :P
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 00:52   

bartek82r napisał/a:
W tak czytam i się zastanawiam o co tu w ogóle chodzi... Powrócił krokorok i zrobił się wokół tego szum. Albo ktoś się podszywa pod niego. Ale w naszym pięknym kraju obowiązuje przecież domniemanie niewinności. Więc skoro tak jest, to wobec tego taki krokorok może sobie pisać na naszym forum prawda? Tak samo ma się sprawa przejęcia jego konta przez kogoś kto się pod niego podszywa. Możemy podejrzewać każdego ale nie mając żadnych dowodów nie możemy nikogo zbanowac. Jak dla mnie proste i logiczne. Krokorok powinien zostać chyba że coś narobiłaś i zasłużył sobie na bana albo komuś noga się podwinie i będziemy mieć jednoznaczne dowody.


:clap: :clap:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 01:34   

Przecież w naszym regulaminie mamy

Cytat:
b) Użytkownik Forum nie może udostępniać swojego konta osobom postronnym


Czyli jeżeli oddał komuś konto, to jest to niedozwolone, albo jeżeli ktoś się mu włamał na konto, to tym bardziej chyba samo przez się się rozumie, że to nie może od tak po prostu zostać. I nie wierzę, że można uwierzyć, że to prawdziwy Krokorok, nawet Moris to widzi jak na dłoni, mimo tego iż przeważnie "nie czai". Bartek, Davos - pokażcie nam dowód, że to jest Krokorok, bo to, że nim nie jest jest bardzo widoczne.
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 08:15   

Myślę, że oni tak go bronią, bo to jest ich sprawka. B-) reszta albo ma wyjebane albo jest wkurwiona (poza jednym debilem).
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 09:39   

Nie ładnie mówisz na morisa
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 09:41   

Ty to napisałeś :-) miałam na myśli kogoś innego
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 11:26   

Davos napisał/a:
bartek82r napisał/a:
W tak czytam i się zastanawiam o co tu w ogóle chodzi... Powrócił krokorok i zrobił się wokół tego szum. Albo ktoś się podszywa pod niego. Ale w naszym pięknym kraju obowiązuje przecież domniemanie niewinności. Więc skoro tak jest, to wobec tego taki krokorok może sobie pisać na naszym forum prawda? Tak samo ma się sprawa przejęcia jego konta przez kogoś kto się pod niego podszywa. Możemy podejrzewać każdego ale nie mając żadnych dowodów nie możemy nikogo zbanowac. Jak dla mnie proste i logiczne. Krokorok powinien zostać chyba że coś narobiłaś i zasłużył sobie na bana albo komuś noga się podwinie i będziemy mieć jednoznaczne dowody.


:clap: :clap:


O, nawet prawnik mnie poparł :troll:
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 11:43   

Lepiej się przyznaj, że to ty jesteś krokiem
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 12:15   

Love - skąd teoria, że on komuś sam z siebie udostępnił konto? Raczej zakładamy, że albo ktoś mu się włamał albo to naprawdę on. I ja nie twierdzę, że to na 100% Krok, tylko że nie ma gwarancji, że to na pewno nie on. Jak dla mnie obydwie opcje są nadal prawdopodobne, kilka jego wpisów wskazuje raczej na trolling, ale też kilka bardzo pasuje do starego Kroka.
Poza tym nawet jeśli jesteście przekonani na 100%, że to na pewno ktoś inny pisze z jego konta to sam ban w żaden sposób nie przybliży nas do tego, żeby tą osobę złapać...
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 12:21   

Tak. Jestem na 100% przekonany po tych postach.
Przybliży czy nie przybliży, ban się należy. Nie wiem w czym ma pomóc pozwalanie mu dalej pisać.
















A nawet gdyby jakimś cudem był to prawdziwy krok to zbanować nie zaszkodzi :diabelek2:

[ Dodano: 2018-04-26, 12:25 ]
Cytat:
i [Wczoraj 13:13] Krokorok: Podszyłem się o Krokoroka, aby wam zrobić psikus :haha:

I dlaczego tego nie uznajecie za dowód? W wypadku numerologii wystarczyło wam "jestem icy" a ona sobie żartowała.
Nie macie dowodu, że nie.
Jak ktoś pisze z tego samego IP to nie możecie udowodnić, że to nie jego współlokator albo z IP w McDonaldzie czy uczelni pisali. Na dobrą sprawę nie możecie żadnego multi do końca udowodnić bo nie wyjdziecie przez monitor i nie złapiecie na gorącym uczynku. Tylko jakimś dziwnym trafem te przesłanki co wcześniej wystarczyły w wypadku podszywania się pod kroka to dla was za mało

[ Dodano: 2018-04-26, 12:30 ]
I przypomnę wam, że przesadę zbanowaliście bez żadnego dowodu a nie była niczym multi.

[ Dodano: 2018-04-26, 12:31 ]
Tylko dlatego, że nazywała się serpentyna więc musiała być multi sera xD
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 13:18   

W sumie nie wiem jak można być tak skrajnym debilem by podejrzewać administracje - no tak, administracja na 100% po tamtym incydencie by się do tego posuneła :)

Ale jeszcze bardziej dziwi mnie fakt, że nikt nie podejrzewa mnie, chociaż tylko mnie to wszystko bawi i ja szukalem pare tygodni temu Krokoroka, ciekawe po co :troll:
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 13:25   

Jak cię znam, to żeby go wyruchać a potem oddać cyganom na rozpłodowca, Wojtku.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2018-04-26, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 13:35   

WojtekVanHelsing napisał/a:

Ale jeszcze bardziej dziwi mnie fakt, że nikt nie podejrzewa mnie, chociaż tylko mnie to wszystko bawi i ja szukalem pare tygodni temu Krokoroka, ciekawe po co :troll:

Czyli ban dla wojtka i kroka. Ustalone :-)
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 13:38   

Panie, ja sie do niczego nie przyznalem xD
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 14:54   

Cześć wszystkim
Tutaj Icywind, podszyłem się pod konto Bartka. I nic mi nie możecie zrobić bo nie macie dowodów. :fuckyou:

#serwolucja
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-26, 15:06   

miau, z tej strony decp, wilk udostępnia mi konto w parzyste dni każdego miesiąca :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.084 sekundy. Zapytań do SQL: 34