Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Europa łatwa nie jest.
Autor Wiadomość
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-27, 22:44   

Barbra napisał/a:


mnie te mapy śmieszyły, mimo ich niewiedzy śmiesznie próbowali wybrnąć z tego. i mimo wszystko wiedzą gdzie jest francja, uk, portugalia, grecja, włochy, to coś


Bo tam jeżdżą na wakacje.

Co do osób które lubią teorie jak to Amerykanie są głupi. Chciałbym przypomnieć program "Matura to bzdura", w którym Polacy też nie grzeszyli rozumem :) . Z jednej strony mówi się jacy to Jankesi są idiotami, z drugiej nie jeden uczeń w liceum powtarza "fizyka/wiersze Kochanowskiego/pierwiastki? A po co mi to?"

Czytałem ostatnio, że z badań między narodowych wyszło, że najgłupszym narodem obecnie są Brytyjczycy. Nie pamiętam w jaki sposób sprawdzali, ale zdziwiło mnie to. W końcu już pięciolatki u nich chodzą do szkoły i najlepsze uniwersytety u nich.
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-27, 22:52   

Jemszyszki napisał/a:
Co do osób które lubią teorie jak to Amerykanie są głupi. Chciałbym przypomnieć program "Matura to bzdura", w którym Polacy też nie grzeszyli rozumem :) . Z jednej strony mówi się jacy to Jankesi są idiotami, z drugiej nie jeden uczeń w liceum powtarza "fizyka/wiersze Kochanowskiego/pierwiastki? A po co mi to?"


Niby tak, ale wiadomo jak się robi tego typu programy: trafi się ktoś z idiotycznymi wypowiedziami to go wrzucamy do filmiku, a jak odpowiada normalnie to olewamy i szukamy następnego głąba ;)

Ja i tak jestem pozytywnie zaskoczony, bo większość jednak Polskę kojarzyła, nawet jeśli nie zawsze dobrze ją umiejscawiała na mapie ;) Nawet jeden koleś zaznaczył Andorę! A najlepsza Skandynawia i Rosja, prawie każdy tam wpisywał: "Cold" :D
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-27, 22:56   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-20, 16:23, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-27, 23:06   

Moris299 napisał/a:
W szkole pòki co nie miałem ani jednej lekcji o położeniu różnych krajów/stanów w Ameryce (zresztą nie tylko Ameryka, tylko Europa byla) więc ja bym pewnie na mapie Ameryki narysował wielki "?". Wydaje mi się, że większość Polakòw też tego nie wie. Za to wiem co to są mierzeje, wiem jakie formy ukształtowania terenu występują w PL itp.
Tu trzeba zacząć od zmiany chorego systemu edukacji...


Ja obstawiam, że połowę stanów bym dobrze podpisał. Kto przebija?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ser 


Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 90
Skąd: Z krainy wolności

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-27, 23:07   

Pewny jestem jedynie co do Alaski :-D
_________________
Obalić tyrana!
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-27, 23:08   

Moris299 napisał/a:

Tu trzeba zacząć od zmiany chorego systemu edukacji...

I tu jest cały pies pogrzebany.

TO jest według mnie jeden z lepszych poglądów na tą cała sytuacje ;)
https://www.youtube.com/watch?v=oVEkNVmPBcg
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-27, 23:27   

Jemszyszki napisał/a:
Moris299 napisał/a:

Tu trzeba zacząć od zmiany chorego systemu edukacji...

I tu jest cały pies pogrzebany.

TO jest według mnie jeden z lepszych poglądów na tą cała sytuacje ;)
https://www.youtube.com/watch?v=oVEkNVmPBcg


Jemszyszki Gość niegłupio mówi, to prawda. A i kreska świetna - bardzo taką lubię. :)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-27, 23:38   

my w liceum mieliśmy tylko coś takiego "za miesiąc będzie sprawdzian z państw świata i ich stolic, nauczcie się"
(potem odpuścił nam jednak afrykańskie stolice :p )

mi i tak zawsze zależało żeby się w miarę na tym znać więc sama dla siebie się uczyłam, jedyny mniejszy problem to była afryka i te kraje arabskie, wszystkie ...stany
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-27, 23:42   

Jankiel K.85 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Mnie w szkole chwalia bo potrafie wskazac niemal kazde panstwo na swiecie na mapie.. a mimo to mialem z geografii 1 (poprawke mialem).


Nie chciało Ci się Wojtku uczyć o orogenezach alpejskich, morenach dennych i czołowych, gołoborzach i izohietach? :-D Nieeeładnie!


O morenach cos tam wiem (pamietam z tego co sie przygotywalem do poprawki) ale czym jest do diabla goloborzach?
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-27, 23:44   

WojtekVanHelsing napisał/a:
O morenach cos tam wiem (pamietam z tego co sie przygotywalem do poprawki) ale czym jest do diabla goloborzach?


To są takie specyficzne połupane skały na zboczach niektórych gór objętych zlodowaceniem. Najładniejsze na świecie są w naszych Górach Świętokrzyskich więc moja nauczycielka od geografii patriotycznie pier...a o tym 3 lekcje!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 16:34   

Jankiel K.85 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
O morenach cos tam wiem (pamietam z tego co sie przygotywalem do poprawki) ale czym jest do diabla goloborzach?


To są takie specyficzne połupane skały na zboczach niektórych gór objętych zlodowaceniem. Najładniejsze na świecie są w naszych Górach Świętokrzyskich więc moja nauczycielka od geografii patriotycznie pier...a o tym 3 lekcje!


Ja powstawanie gołoborzy miałem na konkursie, więc będę o nich pamiętał do końca świata i jeden dzień dłużej :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.064 sekundy. Zapytań do SQL: 23