Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Olimpiada Zimowa w Pingpong 2018
Autor Wiadomość
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-09, 17:42   Olimpiada Zimowa w Pingpong 2018



No więc oficjalnie rozpoczęły się Igrzyska, ze wstępnych informacji Polskę reprezentuje rekordowe 58 osób, a Korea Północna i Południowa szły pod jedną flagą (wow).


Wszystkie zawody tegorocznych igrzysk mają być za darmo transmitowane w Internecie na stronie TVP Sport:

http://sport.tvp.pl/igrzyska/transmisje
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-09, 17:49   

Wow, widzu założył temat sportowy

[ Dodano: 2018-02-09, 17:55 ]
Te widowiska na rozpoczęcie igrzysk zawsze pomijam, takie to patetyczne, rozdmuchane i strasznie nudne.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-09, 19:14   

_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-09, 19:24   

Jak sportowcy wychodzili z flagami i robili tam kółeczko to ja jak debil z godzinę czekałem na naszych żeby zobaczyć ich przez 5 sekund
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-09, 20:38   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Wow, widzu założył temat sportowy

No ktoś musiał, skoro, z tego co się właśnie zorientowałem, Szyszek tez tu już z dwa miesiące nie wchodzi.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-09, 21:16   

Cytat:
Korea Północna i Południowa szły pod jedną flagą (wow).

To i tak któryś raz, w Atenach na przykład też pod taką szli. To dlatego, że północnokoreańskie drużyny mają niepełne składy i muszą występować z południem.
Za to kontrowersyjna jest ta kropka na dole - to wyspa, w której są w sporze z Japonią, więc zawrzało :P
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-09, 22:24   

Spoko Jankiel, gdyby Widzu nie założył tematu to sam bym to dzisiaj zrobił :]

Lubię oglądać ceremonie otwarcia, ale dzisiejszej nie widziałem bo byłem w pracy. I to jest niestety minus igrzysk, które odbywają się poza Europą - prawie wszystko odbywa się w nocy albo wcześnie rano więc praktycznie poza weekendami ciężko będzie to śledzić na żywo. Na szczęście nie dotyczy to skoków narciarskich, w których indywidualne konkursy rozgrywane będą w soboty w godzinach 13-16 (drużynówka będzie o tej samej porze, ale niestety w poniedziałek). I właśnie skoki są dyscypliną, na którą najbardziej liczę bo w pozostałych będzie cholernie trudno o medale. Na ostatnich igrzyskach w Soczi zdobyliśmy 6 medali, w tym 4 złote i to był zajebisty wynik jak na nasze możliwości w sportach zimowych, ale to był efekt bardzo szczęśliwego splotu różnych okoliczności. Stoch idealnie trafił z formą i zdobył dwa złote medale, Kowalczyk była w gazie i też dorzuciła jeden złoty krążek, Bródka sprawił wielką sensację i również wyszarpał złoto, brąz dorzuciły też drużyny kobieca i męska w łyżwiarstwie szybkim. Teraz Stoch znów jest w świetnej formie, bardzo ładnie skacze też Kubacki, Hula ma formę życia, a i Kot z Żyłą mogą powalczyć. Tutaj jest naprawdę duża szansa na medale indywidualne, no i oczywiście na drużynówkę. O ile wiatr nie zamiesza w konkursach, bo i tak może być :PP
No ale poza skokami niestety już nie jest tak różowo. Kowalczyk od dawna nic nie wygrała i nie ma niestety najwyższej formy, Bródka wraca po trudnej kontuzji (to samo dotyczy Konrada Niedźwiedzkiego, drugiej naszej nadziei w męskich panczenach). O kondyncji panczenistów najlepiej świadczy fakt, że walczyć będą tylko indywidualnie bo w drużynie nie wywalczyli nawet kwalifikacji olimpijskiej :/ Panczenistki na pewno będą walczyć, ale konkurencja będzie ogromna więc ciężko będzie wyrwać choćby brąz. W innych dyscyplinach w ogóle jest posucha. No, może przy bardzo dużym farcie jeszcze uda się coś wywalczyć w żeńskim biathlonie. Weronika Nowakowska wróciła do sportu w połowie sezonu po urodzeniu bliźniąt i dwa razy w konkursach tegorocznego pucharu świata otarła się o podium (raz była czwarta i raz szósta). W drużynie biathlonistki też mogą powalczyć, jeśli tylko zachowają nerwy na wodzy i wyjdzie im dobrze strzelanie. Ale to jest mimo wszystko wielka niewiadoma.
Trzymam kciuki za wszystkich Polaków, ale realnie liczę tylko na medale w skokach. Po cichu jeszcze może na panczenistki w drużynie. Ale jeśli Kowalczyk, Bródka czy Nowakowska lub jeszcze ktoś inny wyszarpie jakiś medal to oczywiście będę mega szczęśliwy :)

[ Dodano: 2018-02-09, 22:27 ]
Aha, Widzu: olimpiada to okres 4 lat między poszczególnymi igrzyskami :PP
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2018-02-09, 22:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-09, 22:45   

w Barcelonie było fajne otwarcie :PP
https://www.youtube.com/watch?v=gmRf41SVHS4
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-09, 23:03   

Davos napisał/a:
Aha, Widzu: olimpiada to okres 4 lat między poszczególnymi igrzyskami


W starożytności tak, jeśli chodzi o igrzyska olimpijskie nowożytne sjp dopuszcza obie formy jako określenie prawidłowe :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
Ostatnio zmieniony przez widzu 2018-02-09, 23:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-10, 14:11   

widzu napisał/a:
Davos napisał/a:
Aha, Widzu: olimpiada to okres 4 lat między poszczególnymi igrzyskami


W starożytności tak, jeśli chodzi o igrzyska olimpijskie nowożytne sjp dopuszcza obie formy jako określenie prawidłowe :P

Niestety się nie zgodzę :<
Olimpiada - okres 4 lat
Igrzyska - dni rozgrywek

Chyba, że mówimy potocznie, to wtedy wszystko wolno. Ale w redakcji korektorzy nas ganili za mylenie tych pojęć, można było nawet zarobić karny artykuł :P
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-10, 14:43   

Wy się tu kłócicie jak się mówi?? Wchodzę na TVP1 i wyskakuje mi na dole ten pasek co przez chwilę się wyświetla i można przeczytać co leci a tam "Igrzyska olimpijskie w pjongczangu". Jakbym był szefem to osoba odpowiedzialna za to pjongczangu wyleciałaby z roboty na zbity pysk. Szukałem w google grafiki żeby wam to tu pokazać ale nie znalazłem. Jak chcecie to se sami zobaczcie. Na Eurosporie było to samo
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-10, 14:49   

Cytat:
Chyba, że mówimy potocznie, to wtedy wszystko wolno. Ale w redakcji korektorzy nas ganili za mylenie tych pojęć, można było nawet zarobić karny artykuł :P


A wiesz, że określenie artykuł jest z kolei nieprofesjonalne? Na wielu zajęciach czy na praktykach ludzi się ganiało za używanie takiego określenia. Lepiej powiedzieć "tekst" czy "news" (paradoksalnie). Ewentualnie jeśli to główny temat, no to "jedynka". Nigdy nie zapomnę, jak na ustnym egzaminie z gatunków dziennikarskich wypsnęło mi się coś o artykule, to usłyszałam, że artykuły to ja mam w kodeksach prawnych :)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-10, 15:44   

Lilith_Madness napisał/a:
artykuły to ja mam w kodeksach prawnych :)

I na regałach w Lidlu.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-10, 15:53   

Jak mnie wkurza takie czepianie się o słówka xD

Sjp mówi :
Cytat:

artykuł
1. jedna z głównych form dziennikarskich; zawiera omówienie aktualnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych,
2. rzecz będąca przedmiotem handlu, produkt, towar,
3. część ustawy lub umowy, ustęp, paragraf


Cytat:

olimpiada
1. «starogreckie igrzyska sportowe ku czci Zeusa»
2. «międzynarodowe zawody sportowe organizowane co cztery lata przez różne państwa»

3. «czteroletni okres pomiędzy starogreckimi igrzyskami, będący jednostką rachuby czasu w starożytnej Grecji»
4. «konkurs z różnych dziedzin wiedzy organizowany corocznie dla uczniów»
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-10, 16:12   

Czepianie się nazwy "Olimpiada" w tytule tematu, który mówi, że miasto organizujące to "Pingpong" :haha:

[ Dodano: 2018-02-10, 16:20 ]
Nie mamy medalu w skokach na skoczni normalnej :/
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-10, 17:34   

Duzy pech Polakow, ale strasznie loteryjny konkurs przez wiatr... Szkoda Stocha, ale jeszcze bardziej Huli, mial szanse na zloto, a ostatecznie nie zdobyl zadnego medalu :/
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-10, 17:37   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Obrazek




_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-10, 17:45   

Takich ludzi mamy w KRRIT-cie. Załamka.
Niech 3x sprawdzi, zanim coś napisze.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-10, 17:47   

publicystka dziennikarka i nauczyciel akademicki. To musi być fejk niemożliwe żeby ktoś taki coś takiego napisał
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-10, 17:49   

Widziałem, to nie fejk
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.082 sekundy. Zapytań do SQL: 31