Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Kryptowaluty
Autor Wiadomość
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-09, 17:35   

Zazdro. W naszej rzeczywistości btc kosztuje tylko czterdzieści kilka tysi.

[ Dodano: 2021-02-09, 17:38 ]
Poza tym w naszej rzeczywistości Musk nie stworzył tesli, tylko ją przejął.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-09, 17:40   

W mojej rzeczywistości jest Elon Tusk
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-09, 17:43   

no i co, zwykła bańka
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-09, 21:37   

macbed napisał/a:
Elon Piżmo nakupował bitkojnów za... półtora miliarda dolarów xD
jeden BTC kosztuje teraz 174 koła
https://www.gry-online.pl...-wirtua/z61f3f6


Ma rozmach skurczysyn :D
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-16, 16:52   

https://businessinsider.com.pl/finanse/kryptowaluty/bitcoin-kurs-wzrosl-do-50-tys-dolarow-czyli-niemal-200-tys-zlotych/sdn12tg?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi&fbclid=IwAR1L3szuEb6TYbDTqaY1dZ2RtKcJnW5KHHqkZx7lwqDHbk_YACZVJgQjCOU

BTC przebił cenę 50k po raz pierwszy. Dzie wy te kryptowaluty kupujeta? Kolega pytał.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-16, 20:59   

Niestety, ale odpowiedź na to pytanie jest zaszyfrowana.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-22, 08:36   

https://www.nature.com/articles/s41558-018-0321-8
Zniszczymy planetę i będziemy emitować prawdziwe gazy cieplarniane, żeby mieć wirtualne pieniążki które i tak do niczego nie służą poza hazardem i spekulacjami :haha:
Nie mogą wymyślić spekulowania na czymś co nie wymaga tyle prądu? (/_-)
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-22, 09:39   

Służą temu samemu co złoto i klasyczna waluta. To system jest słabo zaprojektowany, że wymaga tyle energii. Zdupczył to ten co to wymyślił.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-22, 11:59   

Ekoterroryści: wyłączaj urządzenia z prądu żeby nie były w stanie czuwania bo pobierają 0.1W i to zniszczy planetę.
Ekoterroryści: wykopywanie i utrzymanie sieci kryptowalut pobieraja tyle prądu co całe duże państwo? A nie wiem nie znam sie, niech se robią co chcą.
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2021-02-22, 11:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-22, 13:24   

Moris299 napisał/a:
Ekoterroryści: wykopywanie i utrzymanie sieci kryptowalut pobieraja tyle prądu co całe duże państwo? A nie wiem nie znam sie, niech se robią co chcą.

Nie powiedział nikt nigdy
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-22, 13:33   

Cytat:

Nie powiedział nikt nigdy
no i właśnie o tym mówię. Od ponad 10 lat kiedy kryptowaluty stały się popularne, nikt nie porusza w żaden sposób tego tematu ale za to czepiają się wszystkiego innego.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-22, 13:50   

Właśnie poruszyli w artykule który zalinkowalem, ja pierdole. Jak się obracasz na wykopie i innych prawicowych szurniach myślących, że globalne ocieplenie to spisek to się nie dziw, że nikt nie porusza tematu
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-22, 15:12   

icywind napisał/a:
Właśnie poruszyli w artykule który zalinkowalem, ja pierdole


no fajnie. Teraz moja kolej na zwalczanie przemocy i agresji na świecie, uwaga:

Na świecie istnieje przemoc, ludzie się napierdalają z różnych powodów no i to jest złe.

Koniec przemowy, napisałem o tym więc rozwiązałem problem xD Zrozum, że mi chodzi o to, ze nikt z tym nic nie robi, oprócz tego, że raz na 5 lat jakieś czasopismo napisze o tym, że problem istnieje i przeczyta to kilka tysięcy osób, no normalnie planeta uratowana xD
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2021-02-22, 15:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-22, 15:15   

Moris299 napisał/a:
Koniec przemowy, napisałem o tym więc rozwiązałem problem xD Zrozum, że mi chodzi o to, ze nikt z tym nic nie robi, oprócz tego, że raz na 5 lat jakieś czasopismo napisze o tym, że problem istnieje i przeczyta to kilka tysięcy osób, no normalnie planeta uratowana xD

A co mogą zrobić aktywiści? Pójść i rozpierdolić ludziom kopalnie?
Rządy mogłyby zrobić ale mają to piździe
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-22, 15:16   

icywind napisał/a:
Jak się obracasz na wykopie i innych prawicowych szurniach myślących, że globalne ocieplenie to spisek to się nie dziw, że nikt nie porusza tematu


masz marne pojęcie o Wykopie, załóż konto i napisz post o tym, że globalne ocieplenie to fałsz i sam się przekonaj czy dostaniesz aplauz xD

[ Dodano: 2021-02-22, 15:21 ]
icywind napisał/a:
A co mogą zrobić aktywiści? Pójść i rozpierdolić ludziom kopalnie?


no jeśli chodzi o inne aspekty to potrafią wywierać wpływ na przykład z roku na rok wymuszają coraz bardziej rygorystyczne wymogi dotyczące emisji spalania w autach, wymuszają zamykanie centrów miast dla aut z silnikiem diesla, wymusili by cała europa przeszła na żarówki energooszczędne, wymuszają by państwa inwestowały w drogi prąd pochodzący z OZE i wiele innych przykładów. Natomiast odnośnie kryptowalut każdy milczy oprócz tego, że raz na jakiś czas w jakimś magazynie pojawi się informacja o tym i tyle, jedynie informacja w formie ciekawostki.
Zresztą nawet ten artykuł który podałeś jest z 2018 roku co świadczy o tym, że nikt o tym głośno nie mówi tylko właśnie taka o ciekawostka raz na 5 lat się pojawi.

[ Dodano: 2021-02-22, 19:04 ]
co za zjebany kraj - z podatków pobieranych od upadających firm dotuje się koparki kryptowalut xd

https://allegro.pl/oferta/dotacja-wniosek-koparka-kryptowalut-bitcoin-eth-10213059104
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-22, 23:37   

Moris299 napisał/a:
masz marne pojęcie o Wykopie, załóż konto i napisz post o tym, że globalne ocieplenie to fałsz i sam się przekonaj czy dostaniesz aplauz xD


[ Dodano: 2021-02-23, 12:43 ]
O właśnie, Icy z Nadire, zerknijcie sobie na komentarze tutaj https://www.wykop.pl/link...ocy-psychologa/
Jakoś nie widzę, żeby tutaj Wykop był prawacki. Jak już, to bardziej prawackim ściekiem jest Lurker, obecnie porypane prawakoidy uciekają na Parlera i Gaba.
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-24, 19:17   

Zajrzałem kilka razy na ten wasz wykop, ale jakiś taki mało intuicyjny jest, nie wiem jak to działa xD
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-24, 23:00   

ja przeglądam w ten sposób:

wchodzę na główną w dział "hity" > "dnia" i pokazuje najlepsze znaleziska z ostatniego dnia
https://www.wykop.pl/hity/dnia/
stąd mam garść informacji na temat co tam ciekawego się wydarzyło i jakie nowe afery wybuchły. Są tu też niekiedy ciekawostki i ogólnie różne ciekawe rzeczy.
Warto sobie w znaleziskach ustawić domyślne sortowanie komentarzy na "najlepsze" żeby podczas czytania komentarzy nie czytać tych najbardziej rakowych
Potem Mikroblog i ostatnie 12 godzin ustawiam
https://www.wykop.pl/mikroblog/hot/ostatnie/12/
- tam wpadają różne memy i śmieszne obrazki ale też różne dyskusje "na czasie". Obecnie np. na pierwszym miejscu jest Antybristler :D

jako niezalogowany nie widzisz wszystkich treści, część tagów jest ukryta domyślnie dla niezalogowanych dlatego możesz nie widzieć części contentu

[ Dodano: 2021-02-24, 23:04 ]
a jak chcesz trochę ponurkować w szambie to klikasz na "mikroblog">"wszystkie" i wtedy każde przemyślenie z dupy każdego użytkownika wyświetla się według daty dodania i można tam zobaczyć różne pojebane rzeczy, jakieś anime, furry, memy trolli politycznych i wysrywy spod tagu #przegryw

na sam początek koniecznie trzeba zczarnolistować
#anime #bbshoty #bonzo #danielmagical #fff #friz #furry #gohamagical #gonciarz #gromda #kononowicz #krzykacz #ladnetranski #loveisland #mamedhujlidov #mirkolemans #mlp #mocnyvlog #mylittlepony #namrabcontent #narkotykizawszespoko #patoruski #patostreamy #przemcel #rafatus #rolnikszukazony #sanatoriummilosci #suplementy #teczowepaski #topmodel #trailerparkboys #wonziu #wotore #youtubeshore #zlomowiskopl

[ Dodano: 2021-02-24, 23:08 ]
to jest taka moim zdaniem minimalna lista tego co trzeba zczarnolistować, sam mam listę 3x większą + zablokowane trolle polityczne i można przeglądać.

Poza czarnolistowaniem można obserwować tagi i to jest chyba coś nad czym spędzam najwięcej czasu czyli przeglądanie tematycznych tagów. Na wykopie jest dużo ciekawego contentu na teamty astronomia, lotnictwo, elektronika, pilka nozna, programowanie i wiele innych jeno trzeba poszukać

[ Dodano: 2021-02-24, 23:09 ]
a teraz ontop:
wreszcie jebnoł :grimer:
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-24, 23:12   

Moris299 napisał/a:

wreszcie jebnoł

Piszesz o swoim rozporku?
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-24, 23:16   

BTC
z 58 na aktualne 47,5k $ i będzie leciał w dół dalej najprawdopodobniej
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.099 sekundy. Zapytań do SQL: 34