Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakaz handlu w niedzielę
Autor Wiadomość
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 18:18   

Sugerowanie że jeszcze trwa :rofl:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 18:23   

Lilith, bary jak i pozostałe punkty z gastronomią będą czynne więc spokojnie, dalej będziesz mogła pić w niedziele :PP
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 18:36   

Jankiel, na pytanie do Wojtka to nawet ja mogę odpowiedzieć:

http://www.sejm.gov.pl/Se...NrGlosowania=61 - ogólne

http://orka.sejm.gov.pl/G.../glos_52_61.pdf - indywidualne
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 18:37   

W sumie nic to w moim życiu nie zmieni. Tylko czasem z nudów się do galerii jeździło towary pooglądać, a tak to się nie pojedzie. No trudno.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 18:41   

ZróbmySobieKupę, w Twoim nie. Ale w przypadku osób, którym na rękę jest pracować w weekendy zmieni. Na przykład wysokość zarobku.
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 18:50   

Bdaź stracą pracę. Wiem, nie byłem zwolennikiem zakazu. Nie traktujcie proszę mojej wypowiedzi jako egoistycznej :-)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 20:25   

Wy tu bleczycie o niedziele, a tymczasem się szykuje coś grubszego:
https://www.money.pl/gosp...,0,2384487.html
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 20:27   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Wy tu bleczycie o niedziele, a tymczasem się szykuje coś grubszego:
https://www.money.pl/gosp...,0,2384487.html

A mówi się, że PiS nie lubi zachodniej Europy. A tu proszę, piękne skandynawskie wzorce.



I Śmieszku ja wiem, ze ty możesz. Sam też mogłem. Ale chciałem wiedzieć co Wolnorynkowy Wojciech miałby w tej sprawie do skomentowania.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-11-24, 20:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 22:40   

JankielKindybalista85 napisał/a:

WOJTKU, prąciu, sorry, członku partii Gowina, co to się w sumie teraz nikt nie wie jak nazywa. Tak się zapisałeś, tak chwaliłeś, tak znalazłeś swoje miejsce w polityce, tak podkreślałeś wolnorynkową myśl tego projektu. Powiedz mi zatem jak w tej sprawie głosowali członkowie twojego ugrupowania, jak glosował sam Gowin? A jeśli za to za co przehandlował poparcie dla sprzecznej z postulatami jego ugrupowania ustawy? Mam nadzieję że za co najmniej jedno ministerstwo wincyj.


Mówiąc jako członek Porozumienia, bardzo dziękuję za te słowa krytyki, zawsze warto, każda krytyka obywatelska sie liczy, na każdą jestem otwarty i każdą szanuję.
Porozumienie świetnie się rozwija, idziemy do przodu, wspólnie z Prawem i Sprawiedliwością zmieniamy Polskę na lepsze i idziemy w kierunku zdecydowanie wolnorynkowym.
Ograniczenie handlu w niedzielę to krok ku dobrej zmiany w gospodarce gdyż rynek tak naprawdę jest wolny, gdy wolny jest pracownik.
Zaś od czasu wprowadzenia 500+ i wielu innych ustaw dzięki którym żyje się lepiej polskim rodzinom, nie ma już potrzeby pracowania w niedziele.

[ Dodano: 2017-11-24, 22:40 ]
Lilith_Madness napisał/a:


Jak ktoś głosował na PiS, to bardzo dziękuje. Przez Ciebie głupi chuju nie będę mogła w niedzielę zrobić wypadu do baru <3


>Twoje dobro
>Moja prymitywna satysfakcja

Zgadnij co wybieram XD
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 22:46   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Mówiąc jako członek Porozumienia (...)


A mówiąc jako Ty, prywatnie?
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 22:47   

widzu, Nie będę się wypowiadał prywatnie gdyż jestem członkiem partii politycznej i nie mogę wychodzić ponad jej dobro i sugerować, że mam inne poglądy niż ona.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 22:50   

Czyli odrzucenie wolnej woli i prywatnych opinii jest wymogiem bycia w partii...
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 22:52   

WojtekVanHelsing, to ja poprosze jeszcze o opinie na temat pensji minimalnej na umowie o prace, stawki minimalnej na umowie zlecenie oraz co sądzisz o kodeksie pracy.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Całkiem_Dobry_Chłop 2017-11-24, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 22:59   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Porozumienie świetnie się rozwija, idziemy do przodu, wspólnie z Prawem i Sprawiedliwością zmieniamy Polskę na lepsze i idziemy w kierunku zdecydowanie wolnorynkowym.
Ograniczenie handlu w niedzielę to krok ku dobrej zmiany w gospodarce gdyż rynek tak naprawdę jest wolny, gdy wolny jest pracownik.
Zaś od czasu wprowadzenia 500+ i wielu innych ustaw dzięki którym żyje się lepiej polskim rodzinom, nie ma już potrzeby pracowania w niedziele.


_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 23:02   

:haha:
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 23:06   

Cytat:
wspólnie z Prawem i Sprawiedliwością zmieniamy Polskę na lepsze i idziemy w kierunku zdecydowanie wolnorynkowym

>Prawo i Sprawiedliwość
>wolny rynek
>wybierz jedno
Zawsze wydawało mi się, że gospodarczo to oni bardziej trzecia droga, jak nie socjalizm.

Cytat:
Ograniczenie handlu w niedzielę to krok ku dobrej zmiany w gospodarce gdyż rynek tak naprawdę jest wolny, gdy wolny jest pracownik.

Sorry, ale to ludziom odbiera możliwość pracy w niedzielę. Wielu studentów woli przepracować weekend, żeby nie opuszczać zajęć. Nie mówiąc już o masowych zwolnieniach. No i niższych wynagrodzeniach.

Cytat:
Zaś od czasu wprowadzenia 500+ i wielu innych ustaw dzięki którym żyje się lepiej polskim rodzinom, nie ma już potrzeby pracowania w niedziele.

I znów się wypowiem o studentach - oni raczej 500+ nie biorą. Nie mówiąc już o ich rodzicach, którzy na studentów tego też nie pobierają. Nie ma potrzeby pracowania w niedzielę? Wypowiedz się na ten temat, jak wyjedziesz z domu i będziesz SAM się utrzymywał. Nie zna życia dorosłego ten, kto mieszka z rodzicami i nie obchodzi go opłacanie czynszu, robienie zakupów, itd.

Nie ograniczajcie handlu w niedzielę, kurwa jego mać. Wystarczy, że nie będzie żadnego przymusu ani zakazu. Żeby pracował w niedzielę ten, kto tego potrzebuje i koniec.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 23:20   

WojtekVanHelsing napisał/a:

Ograniczenie handlu w niedzielę to krok ku dobrej zmiany w gospodarce gdyż rynek tak naprawdę jest wolny, gdy wolny jest pracownik.
Zaś od czasu wprowadzenia 500+ i wielu innych ustaw dzięki którym żyje się lepiej polskim rodzinom, nie ma już potrzeby pracowania w niedziele.


To brzmi jak urywek z Wiadomości :haha:
Ostatnio zmieniony przez Szyszek 2017-11-24, 23:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 23:28   

Wiedziałem kurna, że jak wywołam Wojtka do tablicy to będzie dobry content! :haha: :2m:

Aczkolwiek, w pewien sposób Wojtek ma tu rację. Jesteś członkiem jakiejś grupy to dla jej dobra się jej podporządkowujesz... albo odchodzisz.

[ Dodano: 2017-11-24, 23:29 ]
Ale, dla pełnego obrazu, co Szyszko powie nam o towarzyszu Zandbergu, który - cytując niedokładnie, bo ze słabej pamięci - "jakby zapraszał to nie mam nic przeciwko temu"?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-11-24, 23:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 23:58   

A co mam mówić? Jest sobie i żyje. Aczkolwiek nikt z Razemków dzisiaj nie wypowiadał się na temat zakazu.

Aczkolwiek wcześniej się zdarzyło. Cóż no, generalnie są za, przede wszystkim by taki kasjer miał prawo do dnia odpoczynku, jeżeli jest taka możliwość.
Coś znalazłem sprzed kilku miesięcy:
http://www.tokfm.pl/Tokfm...stotne-niz.html

Dla mnie osobiście zakaz handlu byłby kiepski, bo ja wiecznie czegoś zapominam kupić i w taką niedzielę miałbym mały problem :D
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-24, 23:59   

Szyszek napisał/a:
Jest sobie i żyje

A żre?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.095 sekundy. Zapytań do SQL: 35