Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Koło fortuny
Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 10:25   

Niby po tych zachowaniach danych osób da się to lepiej stwierdzić, ale szkoła tego niestety najlepiej nie sprawdza, zdecydowanie bardziej danej osoby dodatkowa aktywność. Mamy na przykład osobę po politechnice piszącą teksty o historii i osobę po studiach humanistycznych piszącą o technice. Bo okazuje się, że szkoła to jedno, prawdziwa pasja danej osoby to drugie, a nadawanie się na dziennikarza to jeszcze trzecie :/ Może się wydawać, że "o, ktoś pisał dobrze na polskim, to będzie dobrym dziennikarzem", ale te dwie rzeczy są w rzeczywistości dużo dalej od siebie niż by się zdawało.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 10:45   

To jeszcze nic. Mnie smieszy, że u mnie na roku są osoby strasznie nieśmiałe, bojace się podejśc nawet do prowadzącego, by się o cos zapytać. Lepiej, żeby pracy w radiu nie szukały, bo to wymaga czasem latania z dyktafonem po mieście i pytania przypadkowych ludzi o coś.

Albo poprawiałam kiedyś recenzję kolegi. Błędy interpunkcyjne, przeraźliwie długie zdania...

I zaraz ktoś nas zjebie o offtop.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 11:32   

Cytat:
I zaraz ktoś nas zjebie o offtop

No, na przykład ja albo Wilku :troll:
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 11:40   

:offtop:

Albo Śmieszek
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 14:33   

Niech sobie robio co chco, i tak nie oglądam telewizji.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 15:04   

A tak mówiąc poważniej: Też mi się nie podoba takie odgrzewanie kotletów. Taka usilna zrobienia czegoś, by było "jak dawniej". Zwłaszcza, jeżeli to jest druga próba przywrócenia danego programu. Wcześniejsza próba wyszła spoko. Zresztą, ciężko, żeby nie wyszło dobrze, bo prowadzącym był Tyniec, co było dużym plusem :D A Brzozowski... no jakoś mam wrażenie, że może to być taki prowadzący z taką troszkę sztuczną spontanicznością a la Tomasz Kammel.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 15:29   

Nie wydaje mi się, że przywracanie programu ma dla producentów mieć znaczenie nostalgiczne, bardziej idzie się w stronę patrzenia, które patterny się w przeszłości sprawdzały i powtarzanie ich żeby nie ryzykować ewentualnych strat finansowych przyniesionych z nieprzyjęciem się czegoś nowego/świeżego. Niestety :/
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 16:25   

Chyba wszystkie te programy są wzorowane na zagranicy, pewnie właśnie w celu uniknięcia tych strat finansowych, coś się u nich przyjęło? Zróbmy polsko formułę. A szkoda że nie ma u nas oryginalności, miałem już napisać ze wyjątek to 1 z 10 ale doczytałem że nawet on jest wzorowany na jakimś brytyjskim programie.

[ Dodano: 2017-08-07, 16:26 ]
Format, tak zabrakło mi tego słowa
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 16:29   

i płacą jak takie zjeby za licencję a pewnie by zatrudnili dobrych ludzi dobrych jakichś za to i sami by wymyślili coś nowego
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2017-08-07, 16:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 23:28   

Szyszek napisał/a:
Zresztą, ciężko, żeby nie wyszło dobrze, bo prowadzącym był Tyniec, co było dużym plusem A Brzozowski... no jakoś mam wrażenie, że może to być taki prowadzący z taką troszkę sztuczną spontanicznością a la Tomasz Kammel.


No właśnie tego się obawiam, że tutaj prowadzący okaże się najsłabszym ogniwem nowego Koła Fortuny.

A tak swoją drogą, jakoś mało jest w ogóle tych teleturniejów dzisiaj. Jest kultowy i genialny 1 z 10, jest stara, wysłużona Familiada :D Jeszcze Jaka to melodia. No i to w sumie tyle, przynajmniej jeśli chodzi o publiczną. 3 teleturnieje i wszystkie trzy strasznie wiekowe, czyli nic nowego nie ma. Na TVN reaktywacja milionerów, na Polsacie w ogóle nawet nie kojarzę, czy coś jest. A kiedyś tych teleturniejów było od zaje*ania i jeszcze trochę! Wielka Gra, Va Banque, Koło Fortuny, Rosyjska ruletka, Idź na całość, Awantura o kasę... i jeszcze kilka innych, których nazw już nie pamiętam. Plus te trzy wspomniane wcześniej, czyli Familiada, Jaka to melodia i 1 z 10. I każdy z nich miał dużą oglądalność, jak się zaczynały to ulice pustoszały bo ludzie gnali do domów przed tv, przynajmniej przy okazji finałowych odcinków :) No i nagrody też były niezłe, w większości tych teleturniejów można było wygrać samochód, co jak na tamte czasy było naprawdę bardzo wartościową nagrodą.
A dzisiaj? Stara bida. Ja wiem, że teraz to internety skupiają uwagę ludzi, no ale i tak dziwne mi się wydaje, że nie ma choćby jednego nowego teleturnieju z jakąś świeżą formułą i ciekawymi nagrodami, który przyciągnąłby uwagę ludzi. Kontrast jest ogromny, jeśli pod tym względem porówna się dzisiejsze czasy z latami 90. (zresztą nie tylko w tym aspekcie :troll: , ale to już temat na inną dyskusję). Kiedyś teleturnieje miały ogromną siłę nośną, przecież taki zonk z "Idź na całość" wszedł nawet do potocznego języka :D
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 23:33   

Jaką to melodie juz zdjeli z anteny :D
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 23:35   

I podobno też miała być nowa edycja Melodii. I ponoć też ewentualnym prowadzącym miał być Brzozowski :D
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 23:37   

Kek, jeszcze pewnie w mtv music będzie. I w naszej lodówce będzie gasić światło
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 23:37   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Jaką to melodie juz zdjeli z anteny :D


A, no to nie jestem na czasie :D

Szyszek napisał/a:
I podobno też miała być nowa edycja Melodii. I ponoć też ewentualnym prowadzącym miał być Brzozowski :D


To mam nadzieję, że nie zdejmą 1 z 10 bo jeszcze komuś przyjdzie do głowy wystawić Brzozowskiego jako prowadzącego nową edycję :D

[ Dodano: 2017-08-07, 23:38 ]
ChodnikowyWilk napisał/a:
Kek, jeszcze pewnie w mtv music będzie. I w naszej lodówce będzie gasić światło


I na forum. Jego gęba pojawi się za każdym razem, gdy wyskoczy error 500 :D

[ Dodano: 2017-08-07, 23:39 ]
Kurde, napisałem tego posta i oczywiście wyskoczył error. Na szczęście jeszcze bez Brzozowskiego...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2017-08-07, 23:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-08-08, 08:31   

Marzenia się spełniają
_________________
no trudno
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.066 sekundy. Zapytań do SQL: 28