Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2020-07-29, 22:59
Jeden wielki offtop v.4
Autor Wiadomość
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-17, 23:12   

Love178 napisał/a:
Ej, chwila, real talk - ja NIGDY nie czytałam reddita

ta jasne, a linki do postów z reddita wrzucał z twojego konta Staszek? xD i to pojawiły się one jeszcze niedawno, plus twierdzisz, że nigdy nie czytałaś reddita a posty mówią co innego

http://forum.mistrzowie.o...ghlight=#137592
http://forum.mistrzowie.o...ghlight=#384254


Dead_Laugh napisał/a:
Dajesz. Już, szukaj całe forum


Nie znajdę bo nie napisałeś tego wprost ale nie jestem na tyle głupi, żeby tego nie zauważyć ¯\_(ツ)_/¯

[ Dodano: 2020-06-18, 00:15 ]
Love178 napisał/a:
czy mógłbyś mi powiedzieć Moris co Ty wygadujesz, w jakim celu to wygadujesz i skąd Ci się biorą te urojenia?

urojenia biorą mi się z twoich własnych postów

Cytat:
I chcę żebyś to naprawdę zaadresował - dlaczego zmyślasz o mnie rzeczy i co Ci to daje?

"takie" czyli jakie?
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-17, 23:18   

Reddit jest cudowny, jak się nie podoba to wypierdalaj na polacki rasistowski wykop
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-17, 23:20   

Cytat:
Reddit jest cudowny, jak się nie podoba to wypierdalaj na polacki rasistowski wykop

Zdziwiłbyś się, na wykopie coraz więcej "lewaków" xD
I jest też tag #teczowepaski ;)
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-17, 23:24   

Co do Reddita - wiesz na jakie suby zaglądam najczęściej? Na memy xD Na jebane memy. Dajesz screen z suba, jak mogę zgadnąć JusticeServed, odnosząc do naszej trójki. Bo powiedzieliśmy, że Reddit jest obiektywny? Powiedzieliśmy w ogóle coś takiego? Osobiście nie przypominam sobie, abym napisał dokładnie to.

Jeżeli chodzi o tematy ogólne, to nie uważam cię za osobę szczególnie inteligentną. Ale inteligencja nie jest dobrym predykatorem dla funkcjonowania człowieka. Koreluje z wieloma rzeczami i jest raczej związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy nimi, ale dzisiaj wiemy, że jest wiele różnych rodzajów inteligencji. Masz dużą wiedzę na tematy techniczne.

Nie mam siły do twoich zdolności dyskusyjnych. Nie mam siły do twojego niechcenia zrozumienia pewnych punktów widzenia lub po prostu za dużego dysonansu poznawczego, aby je zrozumieć.

Jeżeli uważasz, że piszę o tobie, że jesteś śmieciem w jakiś pośredni sposób czy nawet tak myślę, to nieźle naciągasz te sznurki. I już tym bardziej jeżeli myślisz, że życzę ci śmierci.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dead_Laugh 2020-06-18, 13:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-17, 23:25   

Moris299 świetnie umie w interpretację i czytanie między wersami ukrytych przekazów. Omawianie wierszy w szkole nie poszło na marne, na pewno lepiej wie od poety co oznaczają błękitne zasłony.
Ostatnio zmieniony przez Nadir 2020-06-17, 23:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-17, 23:26   

icywind napisał/a:
Reddit jest cudowny, jak się nie podoba to wypierdalaj na polacki rasistowski wykop


lizanie sobie tyłków przez lewaków, cenzurowanie nieprzychylnych informacji i banowanie nieprzychylnych opinii to faktycznie wspaniała rzecz xD nie to co głupi polacki wykop, gdzie gdy moderacja lub administracja spróbuje coś ocenzurować czy zrobi jakąś kontrowersyjną rzecz to wybucha afera na cały portal xD Lepiej tak jak na reddicie podkulić ogon i powiedzieć "ale to tylko jeden sub o co chodzi cichaj muj kohany portalik jest taki wspaniały"

[ Dodano: 2020-06-18, 00:28 ]
Dead_Laugh napisał/a:
Bo powiedzieliśmy, że Reddit jest obiektywny? Powiedzieliśmy w ogóle coś takiego? Ja osobiście nie przypominam sobie, abym napisał dokładnie to.



Masz rację, przepraszam, rzuciłem w twoją stronę niesłuszny zarzut. Ale icek i Love wielokrotnie wygarniali mi, że wykop to tylko głupie prawaki i incele a sami przesiadują na redditcie więc im wygarnąłem ¯\_(ツ)_/¯
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-17, 23:28   

Dude, sorry, ale mi nic nie udowodniłeś xD Ja wiem, że nie przeglądam reddita, nie uwierzyłbyś, ale teksty typu /cośtam są powszechne w internecie i ludzie je piszą wszędzie, sama nigdy na /iamverysmart (nawet nie wiem czy on istnieje, to był typowo popularny internetowy żart) nie zajrzałam i na joemonster rzeczy są zerżnięte z innych stron, więc to takie trudne użyć w komentarzu "reddit i buzzfeed?" xD Analogicznie w takim razie siedzę cały czas na wykopie, bo wspomniałam o nim dużo więcej razy niż te całe dwa o reddicie xDD Wow, nie wiedziałam, że nie można się o czymś odezwać inaczej to znaczy, że jestem stałym użytkownikiem, tzn. ja wiem, że nie przeglądam reddita, więc mnie po prostu śmieszysz xD
Moris299 napisał/a:
"takie" czyli jakie?

Pokaż mi miejsce, gdzie napisałam słowo "takie" :D

Skończ zabawy w detektywa, bo idzie Ci to fatalnie xDD I nie zmyślaj rzeczy o mnie - to kosztuje tak niewiele, gwarantuję Ci
_________________
  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-17, 23:34   

Dead_Laugh napisał/a:
Co do Reddita - wiesz na jakie suby zaglądam najczęściej? Na memy xD Na jebane memy. Dajesz screen z suba jak mogę zgadnąć JusticeServed odnosząc do naszej trójki. Bo powiedzieliśmy, że Reddit jest obiektywny? Powiedzieliśmy w ogóle coś takiego? Ja osobiście nie przypominam sobie, abym napisał dokładnie to.

Jeżeli chodzi o tematy ogólne to nie uważam cię za osobę szczególnie inteligentną. Ale inteligencja nie jest dobrym predykatorem dla funkcjonowania człowieka. Koreluje z wieloma rzeczami i jest raczej związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy nimi ale dzisiaj wiemy, że jest wiele różnych rodzai inteligencji. Masz dużą wiedzę na tematy techniczne.

Nie mam siły do twoich zdolności dyskusyjnych. Nie mam siły do twojego niechcenia zrozumienia pewnych punktów widzenia lub po prostu za dużego dysonansu poznawczego, aby je zrozumieć.

Jeżeli uważasz, że piszę o tobie, że jesteś śmieciem w jakiś pośredni sposób czy nawet tak myślę to nieźle naciągasz te sznurki. I już tym bardziej jeżeli myślisz, że życzę ci śmierci.

Ja z "politycznych mam tylko r/Europe I r/Polska
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-17, 23:45   

rany, nie chce mi sie
Love178 napisał/a:
Dude, sorry, ale mi nic nie udowodniłeś xD

piszesz w poście, że artykuły na JM są zerżnięte z Reddita więc to z siebie wynika, że regularnie go przeglądasz, że wiesz co się pojawia na redditcie.

Nie chce mi się teraz kopać w twoich 20000 postów ale niejednokrotnie zarzucałaś tutaj linki z reddita i niejednokrotnie wypowiadałaś się o elementach tej stronki o których ktoś kto w tym nie siedzi po prostu nie wie.
No chyba, że każdy kto ma internet wie jakie są zakładki na reddicie xD
http://forum.mistrzowie.o...ghlight=#420747
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-17, 23:48   

Z tego co szybko sprawdziłem to jest taki subreddit ale nie ma takiej opcji. Za to jest opcja „controversial comments”
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-17, 23:59   

Nie, nie wynika xD Z tego wynika, że artykuły na joemonster są zerżnięte + wypisz jakieś nazwy popularnych w tamtym momencie portali żeby dokończyć zdanie xD Jakbyś mnie wtedy poprosił o konkretne przykłady artykułów, to wtedy bym dopiero zaczęła research i pewnie za wystarczającą odpowiedź bym uznała źródło nie będące redditem, bo moim głównym punktem było zżynanie xD Nie przeglądam reddita, mógłbyś przestać mi to wciskać? Nie uważam przeglądanie jakichkolwiek stron samych w sobie za coś istotnego, ja Ci wytykam wciskanie mi rzeczy, których nie robię. Zajmują się proszę swoimi sprawami, jak jesteś zainteresowany tym, co przeglądam, to możesz zapytać xD Przestań o mnie kłamać i szerzyć dezinformacje.

[ Dodano: 2020-06-18, 01:02 ]
Moris299 napisał/a:

Nie chce mi się teraz kopać w twoich 20000 postów ale niejednokrotnie zarzucałaś tutaj linki z reddita i niejednokrotnie wypowiadałaś się o elementach tej stronki o których ktoś kto w tym nie siedzi po prostu nie wie.

Dawaj konkret i tylko konkret, bo dopiero co bezpodstawnie oskarżałeś mnie o edytowanie ludziom postów, więc może nie zauważyłeś, ale Twoja wiarygodność jest zerowa. Udowodnij mi, że przeglądam reddita - pozwalam Ci w tym celu włamać się nawet na mój telefon czy komputer.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-18, 00:24   

Love178 napisał/a:
bezpodstawnie oskarżałeś mnie o edytowanie ludziom postów

xD
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-18, 00:47   

To "xD" oznacza, że ten post nigdy nie został napisany? https://forum.mistrzowie.org/viewtopic.php?p=422072#422072 czy, że dalej się upierasz przy swoim przy braku dowodów?

Niezależnie od znaczenia na pewno dalsza dyskusja z osobą, która odpowiada tylko przez "xD" nie ma sensu, bo poziom zlatuje zbyt nisko. Sytuacja, w której ktoś tylko wymyśla i nie popiera żadnymi dowodami w wykładni internetowej nazywane jest trollingiem (inb4 sorry jeśli to słowo zostało kiedykolwiek użyte na reddicie, nie przyznam tego jako kolejny "dowód" xD Jeśli często postuję linki z reddita, "zwłaszcza ostatnio", to da się znaleźć chociaż jeden przynajmniej z przeciągu ostatnich pięciu lat xD) i wedle zasady nie karmi się trolli. Zatem tutaj kończę.
_________________
  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-18, 08:04   

Dead_Laugh napisał/a:
Jeżeli chodzi o tematy ogólne to nie uważam cię za osobę szczególnie inteligentną [...]wiemy, że jest wiele różnych rodzai inteligencji

Tu taka drobna uwaga: w wypowiedzi, w której zarzucasz komuś głupotę, bądź oceniasz go jako personę o nienachalnym intelekcie, sam musisz być - nie ogólnie, ale w tej konkretnej wypowiedzi - jak szkło, jak żona Cezara. Inaczej będzie to raziło bardziej niż jakiekolwiek ekscesy osoby która oceniasz. Dlatego to "rodzai inteligencji" strasznie mi zazgrzytalo w zębach. Rodzajów, Śmieszku, rodzajów.

Chociaż ogólnie tym razem muszę się zgodzić. To było głupie Moris. Te teksty o życzeniu śmierci były jeszcze głupsze niż powtarzane do coraz to nowych użytkowników kwękania Love że wszyscy mają na jej temat urojenia. Maurycy Moris i Sabo, nie idźcie tą drogą.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-06-18, 08:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-18, 13:07   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Rodzajów, Śmieszku, rodzajów.


Mea culpa. Już poprawiam.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-18, 13:12   

Nie no, nic się nie stało. :piwo:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-18, 22:14   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Nie nie. Na starosc robi się to co się robiło za młodu i jeszcze można. A że tym czymś jest snucie się gdzieś i pierdolenie głupot z rówieśnikami to obecne dziadki właśnie tak robią. My będziemy grać w gry. Jeśli reumatyzm i wzrok pozwolą.

Eeech, 2050 a ty po pół wieku odpalasz planescape: torment. I kolejek do sklepu nie robisz, i w autobusie miejsca nie zajmujesz, i z okna nie lampisz i nie sapiesz się do młodzieży.


Fajna wizja, podoba mi się :git: Ciekawe, czy to się sprawdzi.

Tzn. u mnie w 2050, jeśli dożyję, zamiast Planescape: Torment będzie Gothic, Heroes III i LOTR :-D
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-18, 22:30   

W 2050 roku będę się cieszyć, jeśli do tego czasu wyjdzie Rayman 4, który Ubisoft obiecywał w trójce w 2003 roku i się nie doczekałam, bo zepchnęli Raymana na margines na rzecz pojebanych Kórlików, ha tfu!
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-18, 23:53   

Lilith napisał/a:
W 2050 roku będę się cieszyć, jeśli do tego czasu wyjdzie Rayman 4, który Ubisoft obiecywał w trójce w 2003 roku i się nie doczekałam, bo zepchnęli Raymana na margines na rzecz pojebanych Kórlików, ha tfu!


A propos Ubisoftu - Farcry było dobre chyba tylko do 4. Asasyn nigdy mnie nie ciągnął. Prince od Persia było dobre ale nie ukrywało dupy, Tom's Clancy chyba gdzieś kiedyś dostałem jakąś część za darmo i nigdy nie odpaliłem xD No i jeszcze Watch Dog który zniechęcił mnie do grania po tym jak obejrzałem gameplay który był nudny.

Ale Rayman - panie! Pół dzieciństwa w tej grze spędziłem. To była dobra gra. To i im się udało.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-19, 11:03   

Moris299 napisał/a:
m's Clancy chyba gdzieś kiedyś dostałem jakąś część za darmo i nigdy nie odpaliłem


Splinter Cell: Chaos Theory to była perełka
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.191 sekundy. Zapytań do SQL: 35