Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2020-07-29, 23:59
Jeden wielki offtop v.4
Autor Wiadomość
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-15, 20:01   

https://www.eska.pl/news/...GUwvhAuh71VVhB8
co sądzicie?
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-15, 21:20   

sądzę, że użytkownicy Apple mieli to jakieś 5 lat temu xd

[ Dodano: 2020-05-15, 21:30 ]
u mnie tego nie ma

[ Dodano: 2020-05-15, 21:34 ]
Pley srey, nie aktywował jeszcze tego

[ Dodano: 2020-05-15, 21:36 ]
w ogóle to po co w tym łańcuszku operator, skoro i tak będzie potrzeba dostępu do internetu żeby móc wysłać wiadomość, więc wychodzi na jeden chuj z messengerem czy innym telegramem czy whatsappem. Powinno działać to na zasadzie iMessage, że jak drugi numer jest zarejestrowany w iMessage to wysyła mu po prostu wiadomość wva internet a jak nie to via sms

[ Dodano: 2020-05-15, 22:17 ]
obaczaj komentarze

https://www.tabletowo.pl/...-0-o-co-chodzi/
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-15, 22:37   

ok czyli jeszcze operatorzy sieci muszą podpisać swoje umowy i jeszcze sobie poczekamy
temat mnie zainteresował bo ostatnio mama ma problem z wysyłaniem MMSów i taka funkcja by jej mega usprawniła komunikację
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 00:07   

No to niech sobie zainstaluje telegram albo messengera to są dokładnie takie same aplikacje w sensie n tej samej zasadzie działa
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 00:14   

https://www.youtube.com/watch?v=b-bIsM5Fq3c
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 08:36   

icywind napisał/a:
Poza tym ocenianie prostytucji jako jakąś szansę w życiu jest niepoważne



Powiedzmy ze masz pomysł na siebie, na rozwój, ale jesteś na życiowym dnie. Całkiem sam. Potrzebujesz nagłego zastrzyku gotówki żeby zacząć realizować plan naprawy życia. Prostytuujesz się, robisz to z chęcią, czy niechęcią nieważne. Zdobywasz pieniądze, oszczedzasz, inwestujesz w siebie i po pewnym czasie stajesz na nogach. Prostytucja jako szansa w życiu? Jak najbardziej, jeśli jest to środek do innego celu.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10720

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 10:46   

Ech, chciałem się odnieść, ale żeście się rozpisali i strony pouciekały i już mi się nie chce wracać bo wątki się zmieniają co chwilę :<

Tak czy inaczej nie widzę w tym nic złego, że ktoś mieszka za seks, albo zarabia na swoim ciele lub zdjęciach, filmach czy bieliźnie. Lo-ve nie rozumie dlaczego ktoś może woleć seks od kasy za mieszkanie, bo dla niej, o ile dobrze kojarzę, seks ma zerową wartość, natomiast dla przeciętnego faceta w średnim wieku, seks z młodą kobietą to wydatek minimum 300zł za jeden stosunek, z kimś kogo musi wyszukać, dojechać albo wynająć do tego hotel, a jeśli szuka kogoś z poza "branży" to musi się jeszcze takiej pani spodobać xD Z tej perspektywy dla takiego kolesia to w sumie oszczędność i wygoda jak przy fwb, tak jak Ruda powiedziała.

A z tą bielizną to już w ogóle kosmos. Sam bym sprzedawał gdybym był dziewczyną. Moja partnerka siedzi na różnych dziewczyńskich grupach na fb i opowiada jak dziewczyny tym handlują. Kupują najtańsze wielopaki z np. z sinsaya, w uproszczeniu ponoszą jeden dzień i zamiast do prania to do koperty i wysyłają do zboczeńca. Z ekonomicznego punktu widzenia czysty zysk. Nie wiem po ile chodzą brudne majtki na 'czarnym' (xD) rynku, ale wielopaki gaci wychodzą po ile za sztukę? 5zł? 10zł? Czysty, nieopodatkowany zysk <3

Nie jest tajemnicą, że gdybym ja był dziewczyną "w tych czasach", studentką lub wchodzącą w dorosłość kobietą, która chce przeprowadzić się do miasta. To na bank siedziałbym na kamerkach, ale nie w tym polskim smrodzie, tylko na zagranicznych, do tego konto na onlyfans i kurwa wynajmuję własne mieszkanie, odkładam, inwestuję i żyję jak królowa w między czasie myśląc nad przyszłością czy wymarzoną pracą. Nie trzeba tutaj żadnej dosłownej prostytucji, w sensie cielesnego kontaktu, bo tego bym się bał xD W tej kwestii kobiety mają serio łatwiej i wcale się nie dziwię jeśli któraś korzysta z takiej szansy. #noshame
_________________
I'm boring myself just talking about this.
  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 11:01   

Czy wiesz ze zsk gdyby był kobietą to sprzedawałby brudne majtki?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 11:18   

Ciekawie to wygląda z punktu widzenia mężczyzny, same superlatywy, kiedy będąc w takiej branży jest się ciągle narażoną na stalkerów, chłopaków koło 15 lat, którzy myślą, że są wielkimi moralizatorami i będą cię szkalować w internecie i pewnie innymi rzeczami, o których nigdy nie słyszałam że strony dziwnych typków, którzy myślą, że prostytutki są gorsze niż mordercy i trzeba je jakoś za ich "grzechy" ukarać. W dodatku staż tej pracy jest bardzo krótki i trzeba potem znaleźć coś nowego i w dzisiejszej dobie cyfryzacji, która jest czymś całkiem nowym nie wiadomo nawet jak to się na tych dziewczynach odbije. Tylko taka moja rozkmina, bo ciekawie zobaczyć czyjąś perspektywę, gdzie samemu by się tego podjęło jakby się dało, samemu mając wrażenie, że w tej pracy jest mnóstwo ryzyka.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 11:35   

^This.

Z tymi kamerkami online to nie do końca super, bo liczy się oglądalność, a do tego albo jesteś 10/10 z pomysłem, albo się z kimś pokazujesz na żywo - a przynajmniej tak wieść internetowa niesie. Do tego każdy może wejść i zobaczyć, słabo - niby się wydaje bezpieczniejsze, ale naaaaah, jeszcze się z hejterami użerać albo stalkerami, jak słusznie love zauważyła.

Co innego jeden stały partner, regularne badania i źródło dochodu, czasem jakieś wspólne wyjście. Gdybym musiała wybierać, poszłabym w to. Jest też duża szansa, że taki facet sam bedzie zaklinał rzeczywistość i zachowywał pozory, że to wcale nie jest płatny seks, tylko "jasny układ dwóch dorosłych" albo coś.
Zastanawiam się w sumie tylko, czy umiałabym się przemóc, jeżeli ta osoba nie pociągałaby mnie w żaden sposób (bo ma np. małpkę z talerzami zamiast mózgu albo ma jedną z cech fizycznych, których nie mogę znieść).

Seks jest ważny u wielu osób, podnosi samoocenę, zmniejsza napięcie, stres, zwiększa poczucie bliskości, do tego ma tyle odsłon, że w zasadzie każdą frustrację czy żal można przez niego wyrazić. Nie mówię oczywiście, że każdy tak ma, broń borze. Po prostu moja obserwacja jest taka, że w trakcie i po akcie płciowym, mężczyzna rośnie w oczach, nabiera silnej satysfakcji, ale jest też wrażliwy, a w sytuacji sponsoringu może liczyć na to, że nie padnie w trakcie jakiś tekst czy niechętne spojrzenie, które go ubodzie, bo ktoś za to bierze pinionszki.

W sumie te seksy to fascynujący temat.

[ Dodano: 2020-05-16, 11:46 ]
To tak bardziej napisałam, żeby podać inny punkt widzenia że strony przedstawicielki płci żeńskiej.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 11:48   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Czy wiesz ze zsk gdyby był kobietą to sprzedawałby brudne majtki?

W sensie majtki w które ZrobiłSobieKupe?
_________________
 
 
MsMadeleine 
Magdalena


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 673
Skąd: Kraków

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 11:51   

(to się tyczy facetów) tak zachwalacie pomysł na szybkie i dobre zarobienie kasy - kamerki, wysyłanie brudnej bielizny.. a ciekawe czy byście byli równie tolerancyjni gdyby wasza partnerka w ten sposób wzbogaciła się i miała taką przeszłość xD
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10720

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 11:55   

Love178, dlatego chciałem Ci nakreślić, żebyś miała pełnym obraz sytuacji z obu stron frontu.
Z tymi stalkerami może być różnie, dlatego ja mówię o serwisach, o których polscy janusze czy moralizatorzy raczej nie słyszeli, na których zarabia się dużo lepiej niż na rodzimych stronach, do tego można bez problemu podać, że jest się z innego kraju i zablokować oglądających z polskim czy nawet europejskim ip no i nie pokazywać twarzy, albo siedzieć na serwisach z płatnym dostępem po kilkadziesiąt euro za miesiąc i w ogóle nie myśleć o takich ludziach.
Z tą długością kariery to bym polemizował, bardziej chyba zależne od planów na życie, czy chce się założyć rodzinę za jakiś czas, a ten epizod zamknąć i zakopać, czy raczej ma się wyjebane, albo nawet robi na tym karierę. Też na różnych grupkach siedzę i jest w Polsce dziewczyna, która walczy o prawa "sexworkerów" i jest feministką. To ta co na jakimś wiecu powiedziała do kamery, że świat byłby lepszy bez facetów czy coś w tym stylu. W każdym razie widzę po wypowiedziach ludzi, że raczej kibicują niż hejtują, tym bardziej, że na 'zachodzie' tacy ludzie robią nawet oficjalną karierę i nikt nie ma z tym problemu, ale zdaję sobie sprawę, że różnie ludzie mogą podchodzić, dlatego imo anonimowe pokazywanie się w necie jest najbezpieczniejsze, ale rozumiem podejście Rudej, przy czym to już inny poziom zagrożenia i zaangażowania, bo to jednak fizyczne spotkanie z kimś być może całkiem obcym. Dochodzi kwestia higieny i zdrowia i jakiejś relacji, a ja bardziej tę dyskusję rozpatruję pod kątem czysto zarobkowym, stąd takie moje spostrzeżenia.
Popyt na to będzie zawsze, a że to temat związany z ludźmi, relacjami i zachowaniem to jest rzeczywiście fascynujący.

[ Dodano: 2020-05-16, 11:56 ]
MsMadeleine, nie miałbym z tym problemu.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 12:03   

MsMadeleine napisał/a:
(to się tyczy facetów) tak zachwalacie pomysł na szybkie i dobre zarobienie kasy - kamerki, wysyłanie brudnej bielizny.. a ciekawe czy byście byli równie tolerancyjni gdyby wasza partnerka w ten sposób wzbogaciła się i miała taką przeszłość xD

Dla partnerów to może być jeszcze spoko, ale widziałam już parę epizodów, gdzie klienci, gdy dowiedzieli się, że dziewczyna jest w związku wszczynali cyberbulling
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 12:29   

Czyż świat nie byłby piękny, gdybyśmy przestali wymierzać sami subiektywną sprawiedliwość? :roll:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 13:08   

Prostytucja powinna być w końcu postrzegana jako jedna z dróg kariery. A teraz jak jakieś zjeby ludzie robią z tego tabu bo penis w piździe olaboga matkobosko a od tyłu? to sam szatan tak robi. Co za debilizm. Wszelkie formy handlu własnym ciałem powinny być w pełni legalne i kontrolowane przez państwo dzięki czemu i kasa do państwa i możliwości zarobkowe dla ludzi o mniej ciasnym umyśle i warunki sanitarne i przede wszystkim brak kontroli przez przestępczość i to ostatnie to najważniejszy plus. Idąc dalej można by nawet szkoły o takim charakterze tworzyć kiedyś tam. A co do tego czy akceptowałbym taką pracę u swojej partnerki? Ja osobiście prawdopodobnie nie, dlatego mógłbym sobie poszukać księgowej albo sprzątaczki a czy inni by akceptowali? Chuj mnie to obchodzi, mojego życia nie ukłądają. Na tej samej zasadzie ktoś może nie akceptować że ściągasz długi bo łamiesz komuś ręce a przynajmniej ktoś tak to sobie może wyobrażać

[ Dodano: 2020-05-16, 13:10 ]
Z narkotykami powinno być tak samo. Trzeba tylko posiedzieć na spokojnie i pomyśleć nad sensownym prawem obejmującym jedno i drugie
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
Ostatnio zmieniony przez krojechleb 2020-05-16, 13:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 13:23   

Wracając do tego RCS, jak to działa, jeśli odbiorca ma wyłączony Internet? Po prostu nie dostaje wiadomości? To do dupy taka funkcja IMO.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 16:11   

widzu napisał/a:
jak to działa, jeśli odbiorca ma wyłączony Internet?


to działa na takiej zasadzie: aplikacja Wiadomości (od Google) sprawdza czy osoba pod danym numerem jest połączona z siecią - jeśli nie to wysyła zwykłego SMS. Jak mówiłem dla mnie to bardziej alternatywa dla SMS a nie coś co go zastąpi. Takie wymuszenie na każdym by używał "messengera" tylko, że od Google.

[ Dodano: 2020-05-16, 16:11 ]
i jeszcze mi się przypomniało, że nie tylko Apple ale i Xiaomi ma taką funkcję, jeśli druga osoba ma Xiaomi to też przez internet idą wiadomości
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10720

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-16, 17:38   

W sumie jeśli ktoś ma smsy za darmo, to żadna to zmiana na lepsze, wręcz na gorsze.

[ Dodano: 2020-05-17, 14:15 ]
https://kwejk.pl/obrazek/3552811/twoj-bol-jest-lepszy-niz-moj.html

Ładny ten nasz kraj, taki nie za wolny.
Ciekawe komentarze nawet
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-17, 15:34   

_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.178 sekundy. Zapytań do SQL: 33