Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2020-07-29, 22:59
Jeden wielki offtop v.4
Autor Wiadomość
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 09:02   

Serwolucja pożera własne dzieci

[ Dodano: 2018-09-14, 10:04 ]
Lilith, dużo więcej osób w tej chwili ma avatar z serem

[ Dodano: 2018-09-14, 10:15 ]
Poza tym ten żart jest już nudny, za często go opowiadasz. :zzz:
Ostatnio zmieniony przez widzu 2018-09-14, 09:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 09:43   

widzu, możliwe, że za często. Ale się zastanawiam, że ludzie mają normalne avki z serem, a Ty na swoim go pożerasz, nie wiedziałam, jak to zinterpretować, czy to ma być po prostu nawiązanie do żartów z shipowaniem, serwolucja na pożarcie, czy po prostu tak bardzo lubisz ser jak Icy.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-14, 09:58   

Lilith napisał/a:
widzu, możliwe, że za często. Ale się zastanawiam, że ludzie mają normalne avki z serem, a Ty na swoim go pożerasz, nie wiedziałam, jak to zinterpretować, czy to ma być po prostu nawiązanie do żartów z shipowaniem, serwolucja na pożarcie, czy po prostu tak bardzo lubisz ser jak Icy.

To ostatnie
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-19, 08:40   

https://www.youtube.com/watch?v=05VXgM6KrhM
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-21, 20:37   

zobaczyłem właśnie w czy wiezs że że jest "czy wiesz ze kicerk jest człowiekiem-taco" czy jakoś tak bo już zapomniałem SXD no i generlanie chodzi o tyo że nie wiedziałem ze to jest w skrypcie albo zapomniałem że wiedziałem

[ Dodano: 2018-09-21, 21:37 ]
pozdrawiam
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-21, 23:13   

_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-22, 00:09   

Masz linka?
Tęsknię za Bioniclami.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-22, 00:52   

KicerK napisał/a:
zobaczyłem właśnie w czy wiezs że że jest "czy wiesz ze kicerk jest człowiekiem-taco" czy jakoś tak bo już zapomniałem SXD no i generlanie chodzi o tyo że nie wiedziałem ze to jest w skrypcie albo zapomniałem że wiedziałem

[ Dodano: 2018-09-21, 21:37 ]
pozdrawiam


o tej godzinie paież umarł a Ty nie pamietasz?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-22, 01:22   

Człowiek-taco [%] pamiętamy
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-27, 00:47   

ale głupia pizda ja jebix XD feministkom się w kopule już do reszty pojebało

https://www.wykop.pl/wpis...arozowychpasko/
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-09-27, 00:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-27, 10:09   

Nie ma to jak sprowadzać całą grupę do jednej chorej psychicznie osoby osoby, dziękuję Moris :clap: Jak zobaczę, że jakiś morderca będzie z wykształcenia programistą, to już będę wiedziała, co myśleć xd
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-27, 11:04   

Nie moja wina, że feministki te głupie zwracają na siebie całą uwagę.
Zresztą sama idea równości i innych głupot która jest ideą feminizmu jest głupia
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-27, 11:18   

Tylko Ty zwracasz na nie całą swoją uwagę :haha: ja swoją zwracam na tę działalność, która pewnie dla Ciebie byłaby nudna, typu problem niewolnic w krajach arabskich, kraje, w których brak ustaw wyznaczających minimalny wiek możliwości wydania kobiety za mąż (zdziwiłbyś się, ale są to nawet Stany Zjednoczone), wypromowanie urlopu ojcowskiego, poszerzenie badań nad związkiem antykoncepcji hormonalnej z depresją, promowanie nauk ścisłych wśród młodych dziewcząt, problem normalizacji handlu ludźmi, problem krajów, w których przeprowadza się gwałty na kobietach homoseksualnych aby je "przekonwertować" - wszystkie te rzeczy niosą ze sobą dyskryminację ze względu na płeć i nie są głupie xD Jak można mówić, że idea równości jest głupia, jeżeli na świecie dzieją się takie rzeczy.

[ Dodano: 2018-09-27, 12:20 ]
Nie zwracam nawet uwagi na chore psychicznie jednostki, bo po co. One nie mają nic do czynienia z całymi grupami, które latami działają w słusznych celach. Ale Ty będziesz wszystkie pracujące kobiety sprowadzał do tej, która nie otrzymała w porę pomocy psychiatrycznej i dokonała incydentu.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-27, 11:37   

Moris gonna Moris. On ogląda świat z klapkami KUBOTA na oczach
Ostatnio zmieniony przez icywind 2018-09-27, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-27, 15:59   

Taka ładna, a taka gupia :zalamka:
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-27, 16:21   

Cytat:

Tylko Ty zwracasz na nie całą swoją uwagę ja swoją zwracam na tę działalność, która pewnie dla Ciebie byłaby nudna, typu problem niewolnic w krajach arabskich, kraje, w których brak ustaw wyznaczających minimalny wiek możliwości wydania kobiety za mąż (zdziwiłbyś się, ale są to nawet Stany Zjednoczone), wypromowanie urlopu ojcowskiego, poszerzenie badań nad związkiem antykoncepcji hormonalnej z depresją, promowanie nauk ścisłych wśród młodych dziewcząt, problem normalizacji handlu ludźmi, problem krajów, w których przeprowadza się gwałty na kobietach homoseksualnych aby je "przekonwertować" - wszystkie te rzeczy niosą ze sobą dyskryminację ze względu na płeć i nie są głupie xD Jak można mówić, że idea równości jest głupia, jeżeli na świecie dzieją się takie rzeczy.


To w takim razie jadał uważam, że są głupie bo nie potrafią nawet światu pokazać o co walczą. Głośno jest o tych co mają problem, że faceci (zgodnie ze swoją naturą) rozkładają nogi w metrze albo jak pokazują cycki gdzieś w ramach manifestacji a nigdy nie widziałam żeby pokazać sprzeciw wobec bardziej poważnych problemów. Zresztą co niby mogą feministki zrobić? Jak się przejdą z banerem "nie handlujecie ludźmi chuje" to nagle przynoszący miliony dolarów biznes zniknie? :rofl: nic z tym nie zrobią.
Ale żeby nie było - taki zakaz brania ślubu poniżej 18lat to byłbym za i nawet sam bym poszedł na manifestacje gdyby w Polsce nie było takiego prawa ale to akurat chyba nie jest domena feministek bo przecież to nie dotyczy kobiet ale też mężczyzn
_________________
 
 
NieMamKlawiatury
Czerwony pasek chlubą forumka


Wiek: 2,5
Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 390
Skąd: na świecie tyle przemocy?

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-27, 16:29   

Moris299 napisał/a:
To w takim razie jadał uważam, że są głupie bo nie potrafią nawet światu pokazać o co walczą. Głośno jest o tych co mają problem, że faceci (zgodnie ze swoją naturą) rozkładają nogi w metrze albo jak pokazują cycki gdzieś w ramach manifestacji a nigdy nie widziałam żeby pokazać sprzeciw wobec bardziej poważnych problemów


Bo to feministki decydują o tym, co mówi się w mediach xD Tematu tych problemów się nie porusza, bo to się zwyczajnie nie sprzedaje, można by sobie nawet przez to narobić problemów, po co to mediom? Łatwiej i opłacalniej walnąć tekst, że jakaś laska pokazała cycki.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-27, 16:34   

Cytat:

Bo to feministki decydują o tym, co mówi się w mediach xD


Nie decydują ale mają wpływ. Jakby nie robiliby głupich inb o głupie rzeczy to by nikt ich nie wyśmiewał a tak to nikt ich nie bierze na poważnie.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-27, 16:37   

Przecież pokazują. Są dokumenty, strony internetowe, demonstracje, petycje, artykuły, książki, prezentacje przedstawicielek ugrupowań na różnych konferencjach TED talksach itd. Dokładnie tak samo jak z organizacjami karmiącymi dzieci w Afryce, pomagające bezdomnym (o, zapomniałam o akcjach zbiórek artykułów kobiecych dla bezdomnych), wspierające schroniska, organizującymi zbiórki dla osób dotkniętych katastrofami naturalnymi, czy po prostu propagującymi naukę - musisz najpierw w nie kliknąć, żeby o nich wiedzieć. I to już nie w mojej gestii ani tym bardziej wina feministek, że taki wafel nie kliknie z zaciekawienia w hasło "pomoc kobietom" tylko kliknie w "patrzcie na chore feministki" ku swojemu prymitywnemu zapotrzebowaniu na dramę i sensację, dlatego na takich rakostronach jak wykop nie trenduje taka akcja jak np. staranie się o przywrócenie kobietom na porodówkach prawa do pozwu za złe traktowanie (w tym roku zostało wycofane), tylko będzie wykopywać małpy, które uciekły z zoo żeby je podpinać pod wszystkie kobiety. Twoje posty reflektują jedynie Twoje zachowanie i wielu innych ignoranckich polskich mężczyzn, nie jest to ani problem ani wina kobiet.
_________________
 
 
NieMamKlawiatury
Czerwony pasek chlubą forumka


Wiek: 2,5
Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 390
Skąd: na świecie tyle przemocy?

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-27, 16:41   

A ty, jaką masz kontrolę nad idiotami w twojej grupie społecznej? xD

Gdybyś, dajmy na to, nie przebywał na co dzień wśród katolików tylko czytał o nich na odpowiednich stronach, to byś sobie myślał "łolaboga, co te katole, tylko dzieci gwałco i bijo, chcą nas wszystkich ubezwłasnowolnić". Winne w tym przypadku jest stronnicze wybieranie sobie mediów, a to robi większość społeczeństwa.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.171 sekundy. Zapytań do SQL: 34