Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2020-07-29, 23:59
Jeden wielki offtop v.4
Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-06, 12:21   

Diablo 3 wyszło w 2012?? Myślałam, że jakoś jak byłam w gimnazjum :P
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-06, 12:51   

Antybristler napisał/a:
Trzmiel i bąk to dwie różne rzeczy.

Obrazek

Bąk zawsze lata dookoła głowy i głośno brzęczy i chce ujebać.


Kurde, ale wpadka :wstyd: Chodziło oczywiście o trzmiela. Trzmiele są spoko.


Love178 napisał/a:
https://cezas.com.pl/bak-grajacy-kat110-p-3394.html <- miałam identyczny!!!


Ej, ja też :piwo:

Ciekawe, co się z nim stało. W ogóle żałuję, że nie zostały mi żadne zabawki z dzieciństwa. Miałem samochodziki, pluszaki, gry planszowe, dunie i mnóstwo innych fajnych rzeczy. Wszystko trafiło do młodszego kuzynostwa i już nigdy tego nie odzyskałem. Pewnie gdy już wyrośli z zabawek to oddali je komuś innemu albo wywalili :wnerw:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-06, 12:54   

Davos napisał/a:
Ciekawe, co się z nim stało

TEŻ CHCĘ WIEDZIEĆ!!

Jeszcze dwa lata temu myślałam, że gdzieś się w starociach wala, ale mama przeszukała i powiedziała, że nie znalazła :sadangel:
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-07, 21:49   

jade se dziś na rowerku, droga asfaltowa dookoła łąki i lasy. Na łące trawa wysoka i jakieś dziwne odgłosy dochodzą. Zwolniłem jadę powolutku wsłuchuję się i nagle jeb dziki z trawy wyskoczyły prosto na mnie. Prawie się zesrałem nie wiem ile ich było bo generalnie nie liczyłem tylko spierdalałem co sił w nogach. Tylko jeden pobiegł za mną ale dość szybko odpuścił i całe szczęście bo pewnie rozjebałby mnie jak gnój po dworze
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-08, 02:29   

krojechleb napisał/a:
jade se dziś na rowerku, droga asfaltowa dookoła łąki i lasy. Na łące trawa wysoka i jakieś dziwne odgłosy dochodzą. Zwolniłem jadę powolutku wsłuchuję się


Do tego momentu myślałem, że to jakaś parka baraszkowała w tej wysokiej trawie :PP

Ale ogólnie przygoda niezła :D Szwagier miał podobną, tyle że on nie jechał rowerem, a biegł po asfalcie, po jednej stronie miał łąkę, po drugiej las, nagle zauważył na łące kilka warchlaków i pomyślał: "Ciekawe, gdzie jest ich matka", po czym z lasu dosłownie metr od siebie usłyszał takie bardzo głośne "CHRUUUUM". Też spierdalał ile wlezie, jak przybiegł do domu to był blady jak ściana :D
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-08, 09:05   



Na szybko tłumaczone:
Ponad 400 radykalnych muzułmanów przybyło, aby zaprotestować przeciwko 13. marszowi gejow na Mauritiusie, wykrzykując Allah akbar i i inne nienawistne slogany.

Parada, która początkowo została zatwierdzona przez rząd, została ostatecznie odwołana ze względu na protestujących.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-08, 13:26   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-08-23, 01:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-08, 13:30   

I od razu widać kto bardziej dyskryminuje :P
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-08, 14:49   

Islam to jest jedyna religia którą ciężko mi tolerować u innych no w każdym razie wyznawców traktuję ze sporym dystansem
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-08, 14:49   

Z dwojga złego już bym wolała różową paradę - pokrzyczą, połażą i się rozejdą, bo większość ludzi nie traktuje ich poważnie. A muslimy już robią co chcą, bo widzą że policja jest wobec nich bezsilna :zalamka:
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-08, 16:20   

Każdemu marszowi/paradzie w Polsce towarzyszą polscy katoliccy naziole wykrzykujące te same rzeczy(tylko bozia zamiast allaha) i jakoś nie widzę waszego oburzenia tą sprawą

[ Dodano: 2018-06-08, 16:21 ]
https://wiadomosci.wp.pl/marsz-rownosci-odwolany-6039127246295681a
Katole również robią co chcą. Tylko nie w Afryce a w środku Europy

[ Dodano: 2018-06-08, 16:28 ]
http://www.tokfm.pl/Tokfm...sci-stanie.html

[ Dodano: 2018-06-08, 16:31 ]
Moris299 napisał/a:
Bo z jednej strony fajnie, że odwołali paradę ale z drugiej strony niefajnie bo musli robią co chcą

Najlepsze jest to, że sam chciałbyś tego samego a mówisz, że niefajnie tylko i wyłącznie dlatego, że to nie twoja strona to zrobiła. To jest dopiero perwersyjne, "niech musliimy zostawią ich w spokoju, to ja chce dokopać tym pedałom" :haha:

[ Dodano: 2018-06-08, 16:33 ]
Antybristler napisał/a:
I od razu widać kto bardziej dyskryminuje :P

W sensie, że polscy naziole delikatniej rzucą kamieniem niż muzułmańscy?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez icywind 2018-06-08, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-08, 17:38   

Katole chodzą z maczetami i nożami po ulicy? Widziałeś jakiegoś w centrum miasta? Bo ja nie.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-08, 17:54   

Hmmm a Kraków?
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-08, 17:59   

icywind napisał/a:
"niech musliimy zostawią ich w spokoju, to ja chce dokopać tym pedałom" :haha:


:haha: :piwo:

[ Dodano: 2018-06-09, 01:02 ]
https://www.wykop.pl/wpis...u-elegancka-ml/

Bardzo ciekawa sprawa.

[ Dodano: 2018-06-11, 00:26 ]
jakby ktoś miał problem z czasami w języku angielskim to może się po prostu na pamięć nauczyć tej prostej tabelki:

https://i.redd.it/kz48ui7uj8r01.jpg

:haha:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-06-08, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-11, 00:40   

manciara9 napisał/a:
Katole chodzą z maczetami i nożami po ulicy? Widziałeś jakiegoś w centrum miasta? Bo ja nie.

A muslimów ilu widziałaś?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-11, 09:09   

Tutaj JESZCZE nie chodzą. Ale wystarczą mi obrazki z Zachodu. Trzeba uczyć się na czyichś błędach ;)
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-11, 10:19   

Ilu widziałaś na zachkdz? Ty jesteś jakaś nienormalma? Myślisz, że jak wyjedziesz do Niemiec to po ulicach będą latać muzułmanie z maczetami?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-11, 11:48   





https://www.youtube.com/watch?v=m3XsBlyNcD0


Jeszcze głowę dziecku nacinają. Chorzy ludzie.

[ Dodano: 2018-06-11, 11:48 ]
Taki jest obraz muslimów na Zachodzie.

[ Dodano: 2018-06-11, 11:49 ]
Nie będę przytaczała statystyk odnośnie gwałtów, bo są zatrważające.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-11, 22:31   

manciara9 napisał/a:
Image


ten obrazek pochodzi z 2006 roku z bardzo małych jednakże jak widać zapamiętanych demonstracji w Londynie po jednej z afer gdzie któraś gazeta zrobiła coś w stylu Charlie Hebdo.

Cytat:


Image


ten jest stąd http://www.nigerianmonito...ksharia-law-uk/

jakiś nigeryjski artykuł z 2016 roku ale brakuje zarówno jakichkolwiek źródeł jak i wideo a konto do twittera kolesia który zatweetował newsa jest zamkniete.

Cytat:

Image
Jeszcze głowę dziecku nacinają. Chorzy ludzie.


Rzeczywiście. Ale nie w Europie, tylko w Indiach, w mieście Mumbai, gdzie Szyici obchodzą tradycję Ashura.

Cytat:
[ Dodano: 2018-06-11, 11:48 ]
Taki jest obraz muslimów na Zachodzie.


Chyba wyłącznie wg środowisk skrajnie prawicowych i we wschodniej Europie. Ewentualnie wśród ludzi nie potrafiących znaleźć nawet źródeł obrazków które wrzucają na fora żeby poprzeć swoją pozbawioną zdrowego rozsądku propagandę. Na zachodzie w rzeczywistości staramy się odciągnąć wszystkich od jakichkolwiek skrajności i mamy masę programów (w tym jeden jest nawet reklamowany na korytarzach w naszych akademikach), które skupiają się na zapobieganiu wpływom terroryzmu na umysły młodzieży. Znaczna większość Imamów jest wroga terroryzmowi i są nawet takie akcje, że Imamowie odmawiają Islamskiego pochowku kogoś kto był związany z terrorystycznymi doktrynami. Tak samo, to Imam często, tak jak np w przypadku terrorysty z Manchesteru 2017, jest tym który zgłasza do lokalnych służb to, że uważa kogoś z przychodzących do jego Meczetu za niebezpiecznego, lub skłonnego do terroryzmu w przyszłości.

Cytat:
[ Dodano: 2018-06-11, 11:49 ]
Nie będę przytaczała statystyk odnośnie gwałtów, bo są zatrważające.


Zrobię to za ciebie, dzieci zakryjcie uszy bo statystyki są zatrważające.
Użyję statystyk z UK bo do tych mam najlepszy dostęp + praktycznie wszystkie obrazki wrzucone były "angielskie" więc tak będzie najbardziej relevant.

No i statystyki dotyczące gwałtów są rzeczywiście są zatrważające.

https://www.ons.gov.uk/ab...ionandethnicity

25 Maja, 2017

Cytat:
While we hold data on the numbers of crime recorded by the police in England and Wales, broken down by offence, we do not hold information about how many of these crimes were committed by Muslims or people of Maghreb / Middle Eastern descent."


Tzn zatrważające jest to że nie ma dostępu do dokładnych statystyk, mam nadzieje że chodziło nam o to samo.


No czyli nie ma dokładnych statystyk. Przynajmniej tych najnowszych, ale skoro wszystko co wrzucone było przestarzałe i tak, to cofniemy się kilka lat wstecz, bo udało mi się dotrzeć do listu Ministry of Justice który odpowiadał na raporty, że niby 60% mężczyzn w naszych więzieniach siedzących za gwałty to muzułmanie. List jest z 2014 więc w porównaniu do np 2006 to nie aż taki stary. Ale treść jest taka.



Czyli z 5682 więźniów 676 samo zadeklarowało się jako muzułmanie (12%). W 2014 populacja muzułmanów w UK wynosiła trochę ponad 3 miliony (3047000). Jak dla mnie na 3 miliony ludzi 676 gwałcicieli to też zdecydowanie wiele, nawet jeden to dla mnie za dużo, ale jednak nie wydaje się to być takie zatrważające.

Ogólnie nie rozumiem nawyku postowania takich rzeczy szczególnie gdy żyje się pod kamieniem, bierze newsy z frondy lub obrazków sprzed 12 lat bez większego kontekstu. To po prostu nie ma sensu no.

Może dlatego wszyscy to zignorowali xD

Żeby było na temat bo offtop: słuchalem ruskiego rapsu jakiegos ostatnio bez ogladania teledysku i dopiero potem obejrzalem https://www.youtube.com/w...index=4&t=2m02s

sram z tego momentu, choreografia 12/10
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-13, 19:58   

Zgubiłem swoją kartę, więc zamówiłem sobie nową.
O taką:




:-D
Chyba najlepszy wzór z dostępnych :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.194 sekundy. Zapytań do SQL: 36