Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2020-07-29, 23:59
Jeden wielki offtop v.4
Autor Wiadomość
InessaMaximova 


Dołączyła: 03 Maj 2017
Posty: 585
Skąd: Malbork

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-14, 23:19   

Nie masz opcji, by wyciszyć jedną kartę przeglądarki?
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-14, 23:21   

Mam dopiero teraz to zauważyłem :king:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-15, 13:02   

https://www.madewithpizza.com/embed/sahjlahc
_________________
Ostatnio zmieniony przez Całkiem_Dobry_Chłop 2018-03-15, 13:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-16, 17:03   

http://wyborcza.pl/1,7684...eRedirects=true

Davos, przyłączysz się do akcji?
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-16, 18:02   

kobieta wkładając spódnicę zaprasza do gwałtu no tekst mistrzowski ale raz słyszałem coś podobnego w wypowiedzi jakiegoś ciapatego profesora czy innego doktora no ale żeby u nich coś osiągnąć to widocznie wystarczy być inteligentniejszym od jeża. A z tego co zdążyłem zauważyć to takie akcje raczej nic nie dają. W Warszawie widziałem kilka manifestacji przeciwko gwałtom a jedyne co dały to korki na ulicach. No chyba że taki jest ich rzeczywisty cel. Ale może ludzie chodzą na to hobbystycznie albo z nudów

[ Dodano: 2018-03-16, 18:03 ]
Choć z drugiej strony ciężko się spodziewać że po obejrzeniu manifestacji jakiś potencjalny gwałciciel się nad sobą zastanowi
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-16, 18:12   

Manifestacje przeciwko gwałtom xDDDDDDD
Co to ma niby dać? To tak jakby zrobić manifestacje przeciwko złej pogodzie xD
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-16, 18:21   

Niech ci faceci najpierw ogolą brodę, potem nogi. Później zrobią sobie makijaż, a na końcu niech założą miniówy. Wtedy będziemy mogli rozmawiać o tym czy spódniczka to zaproszenie do gwałtu.

[ Dodano: 2018-03-16, 18:22 ]
krojechleb, obstawiam, że rzeczywistym celem takich protestów jest zwrócenie na siebie uwagi.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Całkiem_Dobry_Chłop 2018-03-16, 18:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-16, 18:25   

Bardzo możliwe. Kiedyś nawet z kumplami szliśmy chwilę z tą manifestacją bo po drodze mieliśmy sporo ludzi na tym było i muzyczka spoko:)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-16, 18:39   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Niech ci faceci najpierw ogolą brodę, potem nogi. Później zrobią sobie makijaż, a na końcu niech założą miniówy. Wtedy będziemy mogli rozmawiać o tym czy spódniczka to zaproszenie do gwałtu.

Czyli, że zestaw ogolone nogi+makijaż+spódniczka to zaproszenie do gwałtu? Bo właśnie chodzi o to, że nie, niważne ile elementów dodasz czy odejmiesz. Skupiono tutaj się szczególnie na zmianie jednego elementu - bycia kobietą. Jest tutaj jednak drobny element bycia troszkę (ale dosłownie ze 3 miesiące) do tyłu - Amerykanie przez cały czas stosowali w rozmowach metodę "analogia Rocka", gdzie pytali się czy wykorzystałbyś nieprzytomną kobietę i następnie pytali "a gdyby to był Dwane Johnson?". Posmutnieli tylko na wieść o molestowaniu jednego z popularnych wrestlerów, bo wtedy odpowiedź wychodzi, że "tak" :/

Moris, chlebek, to nie jest kampania "przeciwko gwałtom" tylko kampania walcząca z poniżającym prezentowaniem ofiar. Ofiary gwałtów są szczute przez społeczeństwo, jak facet, to "czemu się nie bronił" gdy był ofiarą mężczyzny, "to się nazywa seks niespodzianka" kiedy był ofiarą kobiety, "przecież to przygoda życia!", jeśli był nieletnim wykorzystywanym przez dużo starszą kobietę. Jak kobieta, to "trzeba było się inaczej ubrać" jeśli była ofiarą nieznanego mężczyzny, "widziały gały co brały", jeśli była ofiarą partnera lub na randce, "próbuje się mścić", jeśli była ofiarą byłego partnera i do tego dochodzi szereg innych ogólnych zachowań, że zawsze jak jest poruszany temat nieskutecznego dochodzenia gwałtów, to pojawia się jak na wezwanie banda stulejarzy komentujący "problem nie istnieje, wszystkie ofiary kłamią". Kampanie są żeby otworzyć dyskusję.
_________________
  
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-16, 18:56   

Love178 napisał/a:
Czyli, że zestaw ogolone nogi+makijaż+spódniczka to zaproszenie do gwałtu? Bo właśnie chodzi o to, że nie


O to chodzi, że kobiety, które chodzą na ulicy w spódniczkach mają ogolone nogi i z reguły także makijaż i o takich kobietach myślą ci co mówią o zaproszeniu do gwałtu.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-16, 19:02   

Tak, choć te popularne komentarze są zawsze o spódniczkach i pewnie chodzi tym osobom o cały ten pakiet, dlatego stwierdzam, że można by te inne drobne elementy dodawać i odejmować, a mijają się z meritum, którym jest "skoro to wina spódniczki, to dlaczego wycofujesz się, widząc, że to chłop" :P Gdybyśmy tych mężczyzn ładnie umalowali i wygolili, to weszlibyśmy na teren jeszcze innego problemu - gwałty na osobach transpłciowych i transwestytach i temat by się wtedy pokomplikował mocno.
_________________
  
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-16, 19:22   

No ale umówmy się. Kobieta w mini jest dla takiego gwałciciela atrakcyjna, a facet w mini nie.

Jednocześnie kobieta w spódnicy do ziemi czy spodniach będzie dla tego gwałciciela mniej atrakcyjna niż kobieta w spódniczce zasłaniającej tylko majtki, a i to niekoniecznie.

Nie rozumiem kompletnie tej akcji, dla mnie bez sensu.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-16, 20:32   

Ja się nawet nie dziwię że ludzie często wyskakują z pochopnymi wnioskami w przypadku gwałtów ( że ktoś się mści albo że próbuje kasę wymusić) bo jak kiedyś przeglądałem sobie statystyki przestępstw w Polsce( jak była dyskusja o legalizacji broni) to znalazłem że w 2017 roku w Polsce postępowań wszczętych o gwałt było 2486 a przestępstw stwierdzonych 1262 część pewnie trwa nadal część pewnie umorzono. Sam nawet słyszałem od 1 budowlańca że płacili z kumplami jakimś dziewuszkom kasę bo te groziły zgłoszeniem gwałtu to zapłacili i mieli spokój a rzekomo same chciały i nie były zmuszane( to tylko opowieść). Ale nie rozumiem(takie z jednej strony się nie dziwię ale jednocześnie też nie rozumiem) wydawania wyroków ani w jedną ani w drugą stronę przed zbadaniem sprawy i zapadnięciem wyroku a jeżeli chodzi o tą manifestację z którą przez chwilę szedłem to w życiu bym nie pomyślał że to jakaś próba podjęcia dyskusji czy uświadomienia czegoś szczególnie że transparenty były typu " gwałcicielu dorwiemy cię" ale nie byłem na całej więc nie wypowiem się jak to tam wyglądało

[ Dodano: 2018-03-16, 20:34 ]
http://www.statystyka.pol...Zgwalcenie.html tu do pobrania to se możecie popatrzeć
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
Ostatnio zmieniony przez krojechleb 2018-03-16, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-16, 20:43   

Ascara napisał/a:
No ale umówmy się. Kobieta w mini jest dla takiego gwałciciela atrakcyjna, a facet w mini nie.

Jednocześnie kobieta w spódnicy do ziemi czy spodniach będzie dla tego gwałciciela mniej atrakcyjna niż kobieta w spódniczce zasłaniającej tylko majtki, a i to niekoniecznie.

Nie rozumiem kompletnie tej akcji, dla mnie bez sensu.

No właśnie chodzi na to, że nie wiesz, jak gwałciciel myśli. Nikt, kto nie jest gwałcicelem nie wie, dlatego komentuje rzeczy ze swojej perspektywy i z góry przypisuje, że "gwałciciel myśli tak samo". Wymyślają reguły, że "kobieta powinna robić to i tamto" żeby uniknąć gwałtu, a to są zmyślone przez nich mechanizmy :| Zdrowego faceta podnieca krótka spódniczka. Ale zdrowy facet nie gwałci. Gwałciciele zeznają, że pobudza ich jakiś bodziec i wtedy łapią za każdą okazję - trudno określić zawsze, co będzie "bodźcem", bo mowa tu o nienaturalnych zachowaniach zboczonej jednostki. A "okazja" to nie każda kobieta w krótkiej spódnicy, a "bezpieczeństwo" to każda kobieta ubrana inaczej. Przy okazji różnych akcji kobiety pokazują właśnie, że nie były "w miniówach", nie były "wypindrzone" nie były "młode i atrakcyjne", a mimo to zostały ofiarami. Zatem argument "trzeba było się inaczej ubrać" jest o kant stołu. A publika go pcha mimo wszystko.

[ Dodano: 2018-03-16, 21:16 ]
krojechleb napisał/a:
Ja się nawet nie dziwię że ludzie często wyskakują z pochopnymi wnioskami w przypadku gwałtów ( że ktoś się mści albo że próbuje kasę wymusić) bo jak kiedyś przeglądałem sobie statystyki przestępstw w Polsce( jak była dyskusja o legalizacji broni) to znalazłem że w 2017 roku w Polsce postępowań wszczętych o gwałt było 2486 a przestępstw stwierdzonych 1262 część pewnie trwa nadal część pewnie umorzono. Sam nawet słyszałem od 1 budowlańca że płacili z kumplami jakimś dziewuszkom kasę bo te groziły zgłoszeniem gwałtu to zapłacili i mieli spokój a rzekomo same chciały i nie były zmuszane( to tylko opowieść). Ale nie rozumiem(takie z jednej strony się nie dziwię ale jednocześnie też nie rozumiem) wydawania wyroków ani w jedną ani w drugą stronę przed zbadaniem sprawy i zapadnięciem wyroku a jeżeli chodzi o tą manifestację z którą przez chwilę szedłem to w życiu bym nie pomyślał że to jakaś próba podjęcia dyskusji czy uświadomienia czegoś szczególnie że transparenty były typu " gwałcicielu dorwiemy cię" ale nie byłem na całej więc nie wypowiem się jak to tam wyglądało

[ Dodano: 2018-03-16, 20:34 ]
http://www.statystyka.pol...Zgwalcenie.html tu do pobrania to se możecie popatrzeć

Założyłeś z góry, że umorzone śledztwo=fałszywy zarzut :/ A to też trzeba stwierdzić. Ja z kolei widzę mnóstwo, ale to mnóstwo komentarzy osób, które "znają niejedną gwałconą kobietę, która nie udowodniła i przestępca jest na wolności". Trzeba wziąć dużo innych rzeczy pod perspektywę:
- wciąż większość gwałtów nie jest zgłaszana (i policyjne szacunki ile tego prawdopodobnie nie zgłoszono są bardzo wysokie)
- kobieta może się wycofać z zarzutów pod groźbą
- kobieta może być niepełnosprawna (toczy się na przykład od bodaj już 6 lat sprawa matki niepełnosprawnej, która walczy z gwałcicielem, ale on jest dużo bogatszy, więc raz za razem wychodzi na jego)
- gwałty technicznie jest bardzo trudno udowodnić, więc często to umorzone
- dopiero od niedawna zmienia się nastawienie społeczeństwa i kobiety dopiero zyskują odwagę żeby walczyć o sprawiedliwość. Więc wciąż powszechne jest zamykanie ofiarom ust, bo "co ludzie o tobie pomyślą", zrzucanie na nich winy, że to na pewno one jakoś do tego doprowadziły (to odsuwa od zgłaszania). W dodatku w takim kraju jak nasz, większy wskaźnik zgłoszeń w innych krajach traktuje się jako "gorszą sytuację", a tak naprawdę mają lepszy system
- wielokrotne gwałty u nas się traktuje w postępowaniu jak jeden

[ Dodano: 2018-03-16, 21:19 ]
Zgadzam się też ze stwierdzeniem, że nie powinno się osądzać - od tego są specjalne organy. A jednak pod każdym raportem o postępowaniu gromadzi się tłum linczujących - i bądźmy teraz sobie szczerzy - dużo więcej jest krzykaczy osądzających ofiary. Nie udowodnicie mi inaczej, bo na własne oczy widzę.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-16, 23:38   

Umorzone znaczy że dowody skazujące były za słabe = fałszywy zarzut inaczej się nie da przestępstwo to nie jest jakaś pierdoła że sobie schowasz za plecami i nikt się nie dowie:) jest oczywiście jakiś procent niewychwyconych albo że fart czy może łapówka( ale to teoria spiskowa) no ale tego też nie da się policzyć i też nie można określać na podstawie czegoś zasłyszanego czy też wyczytanego w internecie aczkolwiek w przypadku niezgłaszanych się zgodzę ale niezgłoszone w ogóle w żadną statystykę nie wchodzą
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-16, 23:58   

A słyszeliście o gościu co poszedł na kilkanaście lat siedzieć a okazało się, że jest niewinny?

http://www.tvp.info/25081...e-odszkodowanie
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-17, 00:58   

Był niewinny. Do pierwszego prysznica :diabelek2:
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-17, 01:02   

Jprdl Antek xDDDDDDDDDDDDD
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-17, 12:02   

krojechleb napisał/a:
Umorzone znaczy że dowody skazujące były za słabe = fałszywy zarzut inaczej się nie da przestępstwo to nie jest jakaś pierdoła że sobie schowasz za plecami i nikt się nie dowie:) jest oczywiście jakiś procent niewychwyconych albo że fart czy może łapówka( ale to teoria spiskowa) no ale tego też nie da się policzyć i też nie można określać na podstawie czegoś zasłyszanego czy też wyczytanego w internecie aczkolwiek w przypadku niezgłaszanych się zgodzę ale niezgłoszone w ogóle w żadną statystykę nie wchodzą

Niedostateczne dowody nie oznaczają z automatu kłamstwa o.O gdzie są więc te osoby, które siedzą za to kłamstwo? Je też trzeba ukarać. Właśnie większość spraw jest umorzona (nie jest to uniewinnienie), bo dochodzenie gwałtu jest trudne (brak świadków, brak śladów, brak narzędzi zbrodni). Do tego jeszcze dochodzi policja "dbająca" o statystyki i namawiająca kobiety, żeby może jednak nie zgłaszały, tylko jakoś im się to "rozejdzie po kościach". Uważasz, że brak skuteczności dochodzeń (umorzenie nie jest uniewinnieniem), która wynosi prawie połowę, to przypadki fałszywych zgloszeń, bo trafiłeś na jedną taką sytuację, a to, że setki innych osób mówi o poszkodowanych, którym umorzono sprawę z powodu kiepskiej jakości dochodzeń już się nie liczy? o.O Jakbyś się bardziej zagłębił w ten problem, to byś szybko odkrył, że raczej jest więcej gwałtów niezgłoszonych i nieudowodnionych niż zmyślonych, gwarantuję Ci
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-17, 12:10   

Możliwe ale liczby mówią same za siebie a mnie raczej nie interesują dywagacje teoretyzowanie i dorabianie zbrodni drugiego dna a brak dowodów sprawia że automatycznie zbrodnia jest bliższa fałszu i wiem co to umorzenie a co to uniewinnienie:) źle to ująłem
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.179 sekundy. Zapytań do SQL: 36