Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2020-07-29, 23:59
Jeden wielki offtop v.4
Autor Wiadomość
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-13, 16:46   

A czy ty icku chcesz pewnym osobom ograniczyć możliwość publicznego wypowiadania sie?
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-13, 17:12   

Wiesz, bo trochę trudno jest mówić o "debacie", kiedy tematem jest sprawa fakt/nieprawda. To tak jakbym przysięgała, że mam naturalnie fioletowe włosy i kazała Ci o tym ze sobą debatować... raczej byś mnie prędzej wysłał na lekcję biologii lub do psychiatryka, nieprawdaż...?
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-13, 17:18   

Love178 napisał/a:
Wiesz, bo trochę trudno jest mówić o "debacie", kiedy tematem jest sprawa fakt/nieprawda. To tak jakbym przysięgała, że mam naturalnie fioletowe włosy i kazała Ci o tym ze sobą debatować... raczej byś mnie prędzej wysłał na lekcję biologii lub do psychiatryka, nieprawdaż...?

:clap:

[ Dodano: 2018-01-13, 17:21 ]
Ale nie chodzi o to, żeby komuś zakazać wypowiedzi tylko piętnować i prostować fałsz zamiast nazywać go odmienną opinią

[ Dodano: 2018-01-13, 17:23 ]
Skoro jak w szkole napiszesz głupotę to dostaniesz zła ocenę i nauczyciel cię poprawi to dlaczego w telewizorni nazywać to prawem do opinii?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-13, 17:40   

icywind napisał/a:
Ale nie chodzi o to, żeby komuś zakazać wypowiedzi tylko piętnować i prostować fałsz zamiast nazywać go odmienną opinią


Dobrze że sprecyzowałeś, bo nie byłem pewien.

icywind napisał/a:
jak w szkole napiszesz głupotę to dostaniesz zła ocenę


Pamiętam, że u mnie w liceum na biologii jak nauczycielka wymieniała teorie ewolucji, kreacjonizmu i jakieśtam jeszcze inne były to na pytanie kolegi o to, która jest właściwa, nauczycielka odpowiedziała, że nie ma 100% pewności co do którejkolwiek.



Love178, gdybym powiedział ci coś takiego w publicznej debacie to ty mogłabyś mnie pozwać o zniesławienie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Całkiem_Dobry_Chłop 2018-01-13, 17:42, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-13, 17:53   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Pamiętam, że u mnie w liceum na biologii jak nauczycielka wymieniała teorie ewolucji, kreacjonizmu i jakieśtam jeszcze inne były to na pytanie kolegi o to, która jest właściwa, nauczycielka odpowiedziała, że nie ma 100% pewności co do którejkolwiek.

:zalamka:

[ Dodano: 2018-01-13, 17:58 ]
Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Love178, gdybym powiedział ci coś takiego w publicznej debacie to ty mogłabyś mnie pozwać o zniesławienie.

No właśnie. I nieprawda zwyciężyła
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-13, 23:06   

http://wiadomosci.gazeta....paign=FB_Gazeta

Uuuu. Prowokacje XD

_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-13, 23:27   

Narut rozmodlony. Paladyni kurwa
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-13, 23:31   

Bulwa co oni majo z tymi racami? Wszędzie muszo to guwno wnosić. :haha:
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-13, 23:33   

Jakieś fetysze może.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-13, 23:38   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Bulwa co oni majo z tymi racami? Wszędzie muszo to guwno wnosić. :haha:

Magia światła. Paladyni
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-13, 23:56   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Love178, gdybym powiedział ci coś takiego w publicznej debacie to ty mogłabyś mnie pozwać o zniesławienie.

To jest właśnie smutne :/ Mniej wykształceni ludzie mają skłonność do upierania się o swoje "racje" i będą próbę wskazania błędu traktować jako atak :/


Ten artykuł mnie rozwalił, aż się roześmiałam na głos xD Kwintesencja kibolstwa <3
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-14, 10:48   

Miłość do bliźniego <3
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-14, 11:17   

Love178 napisał/a:
To jest właśnie smutne :/ Mniej wykształceni ludzie mają skłonność do upierania się o swoje "racje" i będą próbę wskazania błędu traktować jako atak :/


Wysyłając ich do psychiatryka nie sprawisz że zrozumieją swój błąd.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-14, 16:45   

A na lekcję biologii?
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-14, 16:57   

To powiedzą że spisek wymyślony żeby nas kontrolować czy coś w tym stylu albo żeby coś ukryć. Tak przynajmniej słyszałem w przypadku kształtu ziemi. Że jakieś nieodkryte kontynenty są i że NASA wszystko w Hollywoodzie kręci i że wojsko pilnuje czegoś tak tylko chuj wie czego. Nikt nie wie i nie wiadomo skąd wiedzą o nieodkrytych kontynentach i nie wiadomo po co je ukrywają a ziemia jest wypukła. Koniec picia z ziomkiem płaskoziemcą bo teraz już przesadził. Wcześniej jak na starcie przyznawałem mu rację to zamykał ryja po minucie i już było git a teraz jak się rozgadał to nie mógł przestać to posłuchałem co on to pierdoli i stwierdziłem że jest debilem. A i Elon Musk to chuja zrobił a nie rakietę 2 razy wysłał w kosmos. Nikt nigdy w kosmosie nie był nas jakaś niezidentyfikowana bańka otacza
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-14, 17:20   

No to w takich przypadkach pozostaje już tylko jakiś zakład odosobniony ¯\_(ツ)_/¯
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-14, 17:42   

krojechleb napisał/a:
To powiedzą że spisek wymyślony żeby nas kontrolować czy coś w tym stylu albo żeby coś ukryć. Tak przynajmniej słyszałem w przypadku kształtu ziemi. Że jakieś nieodkryte kontynenty są i że NASA wszystko w Hollywoodzie kręci i że wojsko pilnuje czegoś tak tylko chuj wie czego. Nikt nie wie i nie wiadomo skąd wiedzą o nieodkrytych kontynentach i nie wiadomo po co je ukrywają a ziemia jest wypukła. Koniec picia z ziomkiem płaskoziemcą bo teraz już przesadził. Wcześniej jak na starcie przyznawałem mu rację to zamykał ryja po minucie i już było git a teraz jak się rozgadał to nie mógł przestać to posłuchałem co on to pierdoli i stwierdziłem że jest debilem. A i Elon Musk to chuja zrobił a nie rakietę 2 razy wysłał w kosmos. Nikt nigdy w kosmosie nie był nas jakaś niezidentyfikowana bańka otacza

Bo na tych kontynentach kosmici razem z iluminatami produkują szczepionki powodujące autyzm

[ Dodano: 2018-01-14, 17:43 ]
W sumie fajnie by było jakby Ziemia była płaska, i najlepiej nieskończona

[ Dodano: 2018-01-14, 17:45 ]
Coś jak Minecraft
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-14, 18:22   

Love178 napisał/a:
No to w takich przypadkach pozostaje już tylko jakiś zakład odosobniony ¯\_(ツ)_/¯


Za komuny też zamykano ludzi w wariatkowie, bo komuś nie odpowiadały ich poglądy.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-14, 18:26   

I nie tylko za komuny.
Bereza Kartuska, mówi to Wam coś, Panie Chłopie? ;)
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-01-14, 18:28   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Love178 napisał/a:
No to w takich przypadkach pozostaje już tylko jakiś zakład odosobniony ¯\_(ツ)_/¯


Za komuny też zamykano ludzi w wariatkowie, bo komuś nie odpowiadały ich poglądy.

Ale no właśnie nam cały czas chodzi o to, że fakty naukowe, to nie to samo, co opinie :patyk:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.177 sekundy. Zapytań do SQL: 33