Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Sejm, Kaczyński i kanalie
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 18:33   

Ascara napisał/a:
Sądu, który Kaczyński właśnie sobie podporządkowuje, przeciw czemu protestują.


Tja i pewnie sędziowie we wszystkich sądach w Polsce będą z nadania Pis, co nie? :PP Ale pomysł jest faktycznie absurdalny bo raz, że już większe bluzgi w sejmie leciały i nikt nikogo nie podawał do sądu, a dwa, że Kaczyńskiego tak jak i innych posłów chroni immunitet, a żeby go uchylić, potrzebna jest większość w sejmie, którą jeszcze przez co najmniej 2 lata będzie mieć Pis :PP

Zresztą tam już się lepsze rzeczy zaczynają dziać: https://wiadomosci.wp.pl/tomasz-lenz-uderzyl-w-sejmie-posla-pis-mamy-komentarz-polityka-po-6145926621612161a
Za chwilę u nas będzie jak w jakimś ukraińskim sejmie, gdzie posłowie się leją po mordach :PP
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 18:39   

A wszystko przez tego jednego kolesia, nie można go po prostu wysiudać? (-_\)
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 18:39   

Prowokacje prowokacjami, ale czyż to nie Kaczyński właśnie podczas tych ostatnich 7 lat nie wycierał sobie najbardziej, jak on to określił, mordy swoim bratem? Czyż jednym z elementów polityki PiS nie jest pamięć o Smoleńsku, wydumana do granic absurdu? I jeszcze to całe wmawianie bajeczek o zamachach, spiskach ze strony Rosji oraz przeciwników PiS. To też nie pierwszy raz, kiedy przeciwnikom obrywa się od zdrajców narodu, antypolaków, no a teraz jeszcze kanalii. W dużych przypadkach są to bezpodstawne oszczerstwa, bo dotyczy to też osób tych, które mają w pamięci tę katastrofę i to bardzo, bo to jednak niezwykle istotne wydarzenie, o którym w gruncie rzeczy trzeba mówić. Ale też bez zbytniego napompowania, o którym wcześniej pisałem.

Ogólnie to, co się dzieje obecnie w polskim sejmie, to jest jakaś masakra. I to paradoksalnie jest najbardziej prawicowy rząd od dawna, więc nie wiem, czy w tym przypadku mówienie o tej niezrównoważonej lewicy jest wskazane, podczas gdy nasze kochane konserwy już się kiszą we własnym sosie z tych emocji, a takich polityków jakże wspaniałej i dumnej prawicy jak Korwin czy Marianek Kowalski też brała kurwica niezła. Ale wtedy to przecież było dobre, bo Korwin przecież taki męski przez walenie z liścia Boniemu, któremu przecież się należało, lewakowi jednemu!

No a właśnie, skoro mowa o partiach lewicowych, to mówcie, co chcecie, ale mi się bardzo podoba apel Razem. Już wiem, że teraz mnie 3/4 forum znienawidzi, że jestem w stanie chwalić tę partię :D Miewali oni już niejedne dziwne akcje (jak każde ugrupowanie w tym chorym kraju), ale w tym przypadku zachowali się naprawdę rozumnie, wykazali względną (słowo klucz) dojrzałość polityczną i pokazali, że ich nazwa jest w stanie odzwierciedlać prawdziwe zamierzenia oraz poczynania. W przeciwności do Prawa i Sprawiedliwości, gdzie ta ustawa jest zaprzeczeniem nazwy czy Platformy Obywatelskiej, która de facto miała w dupie obywateli.
Dam linka do tego apelu, jeśli by jednak ktoś chciał go przeczytać. A jednak jest to apel do ludzi prawicy z prośbą o zjednoczenie w działaniach w przypadku tej ustawy, więc fajnie by było, jakby jednak to forumki przeczytały. Tak nawet choćby po to, by po prostu zgodnie ze swoimi przekonaniami stwierdzić, że nie mają racji.
https://www.facebook.com/...40015149499876/
Forma tekstowa:
http://www.rp.pl/Rzecz-o-...awicy.html#ap-2

A tymczasem w sejmie dzieje się dalej:
https://wiadomosci.wp.pl/tomasz-lenz-uderzyl-w-sejmie-posla-pis-mamy-komentarz-polityka-po-6145926621612161a

[ Dodano: 2017-07-19, 18:41 ]
Kurna, za długiego posta pisałem, bo już mnie Davos uprzedził :D
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 18:44   

Szyszek napisał/a:
Kurna, za długiego posta pisałem, bo już mnie Davos uprzedził


Nom, nawet wrzuciliśmy tego samego linka :D
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 19:11   

Oj tam popchnął troche kurdupla i zaraz, że uderzył, że atak i tak dalej :troll:

[ Dodano: 2017-07-19, 19:20 ]
Szyszku, jak będziesz za dużo pisać o Razem to szykuj się na krytyke :-)

[ Dodano: 2017-07-19, 19:20 ]
<3
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 19:29   

A co, nie mieli niejednokrotnie dziwnych akcji jak to Szyszek wspomniał? :PP
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 19:29   

Szyszek, ja tam się z Tobą zgadzam, nie zamierzam Cię krytykować za chwalenie partii Razem, ale o niej sobie żadnej opinii nie wyrobiłam :piwo:
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-07-19, 19:29   

Całkiem_Śmieszna_Polityka
_________________
no trudno
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 19:34   

Davos napisał/a:
Zresztą tam już się lepsze rzeczy zaczynają dziać: https://wiadomosci.wp.pl/tomasz-lenz-uderzyl-w-sejmie-posla-pis-mamy-komentarz-polityka-po-6145926621612161a


uderzył? ja tu widzę popchnięcie

jbc tutaj link od pełnego nagrania z przemówieniem prezesa

https://www.youtube.com/watch?v=yRoQVPJLcJY
śmiechłem z rozwalającego sie dzwoneczka xD
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 19:38   

Moris299, i robił dzyń dzyń takim dzwoneczkiem....
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 19:48   

Moris299 napisał/a:
śmiechłem z rozwalającego sie dzwoneczka xD


Najlepszy moment podczas całych obrad <3
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 20:07   

Ten uczuć, gdy skrajna lewica apeluje do pozarządowej prawicy, by zatrzymała rządową prawicę. Gdy lewica uważa, że już prawica jest lepsza od prawicy to jest coś wow.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 20:30   

No bo sprawa jest na tyle poważna, że w tym przypadku robienie kolejnych podziałów jest bezsensowne, bo sprawa uderza w każde środowiska, zarówno lewicowe jak i prawicowe, dlatego tutaj warto złączyć siły. Zwłaszcza, gdy jest jakieś wspólne spoiwo.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 21:38   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Moris299, i robił dzyń dzyń takim dzwoneczkiem....


:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 22:00   

Ascara napisał/a:
Mnie bawi tylko, że chcą oddać to do prokuratury... Znaczy do sądu. Sądu, który Kaczyński właśnie sobie podporządkowuje, przeciw czemu protestują. :haha:


Ci idioci twierdzą, że sąd mógłby go skazać nawet jakby go sobie niepodporządkował, Ci idioci twierdzą, że Duda go nie ułaskawi...

W ogóle, Ci idioci nie wiedza, że nie stawia sie przeciwnikow politycznych przed sądem bo oni mogą sie za to odwdzieczyć - myślalem, że tylko Kaczyński ma to w dupie (on nie chce robic kodowcom meczennikow, to jedyne wytlumaczenie dla ktorego tamta klika nie siedzi w pierdlu)
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 23:50   

Słyszałem o tym w radiu, coś mi przemknęło w tv no ale uznałem że jak zwykle pismaki rozdmuchali ale widzę że aż temat na forum założony no to stwierdziłem że sobie obejrzę w internecie jak to wyglądało. Pierwszy raz w życiu te sejmowe obrady oglądałem dłużej niż 3 minuty. Zawsze myślałem że tam się omawia jakieś sprawy państwowe a dziś widzę jedną wielką przepychankę manipulację i teorie spiskowe z jednej jak i z drugiej strony. Wychodzi jakiś polityk się wypowiadać to przeciwnicy drą ryje do niego nie ważne że słabo go słychać ważne że drze morde. Gadki opozycji typu że ten kod to prawdziwi patrioci że naród na ulice wychodzi itp itd (już dokładnie nie pamiętam co tam było) pozostawię bez komentarza. Teksty typu "władza przemija pozostaje odpowiedzialność" i że Bronek walczący byłzamknięty w pierdlu skwituję śmiechem :haha: bo choć to drugie jest prawdą to już dawno został wyrównany w formie odszkodowania a tak poza tym to za bardzo zaangażowałem się w mafię machloje przekręty ruchanie państwa dla własnych korzyści itp itd żeby brać to pierwsze na poważnie i nie mówię tu o obecnej władzy.
Nie bronię spiskowca Kaczyńskiego bo to przez jego wystąpienie cała debata to było zwykłe pierdolenie. Jeżeli tak jest za każdym razem no to podatnik oglądający to powinien czuć się zgwałcony bo ci ludzie płacone mają z pieniędzy podatników.

Rozwaliła mnie kobieta, która wołała jakiegoś Mirka ale tak jakby to był pies. "Mirek, Mirek chodź!"

W każdym razie nie wiem czego się spodziewałem po takim bydle ale i tak się zawiodłem. Już nigdy więcej
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
Ostatnio zmieniony przez krojechleb 2017-07-19, 23:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-19, 23:58   

Cosieodjebao xD

Macie państwo 10 minut na zapoznanie się z poprawkami do ustawy. xDD
Nie powiedzieli jakich, ustawa ma 200 stron xDD

[ Dodano: 2017-07-20, 00:01 ]
1300 poprawek xD
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-20, 00:04   

Oni nie mają tego czytać. Oni mają tylko głosować wg zaleceń partii do których należą

[ Dodano: 2017-07-20, 00:43 ]
[AKTUALIZACJA] Komisja odrzuciła w blokach 1300 poprawek opozycji do ustawy o Sądzie Najwyższym. - Info od TVN24
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-20, 16:14   

No i cześć, ustawa przegłosowana.

TVP skomentowało sprawę w jakże uroczy sposób:

 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-20, 16:16   

Formalnie to w Polsce nigdy komunizmu nie było. Co najwyżej socjalizm :haha:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 32