Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: widzu
2017-06-17, 21:25
Offtop żywnościowy
Autor Wiadomość
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 00:18   

Love178 napisał/a:
Mackers napisał/a:
Ale wreszcie mamy otwarty temat dla KETCHUPU

No nie? Że też wcześniej nie mieliśmy takiego tematu, mogliśmy mu nadać jakiś chwytliwy tytuł, np. Upodobania kulinarne czy coś

Ale ten temat ma za to offtop w nazwie
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 00:19   

Czyli rozmawianie w nim o żywności będzie ontopem, co się nie godzi z pierwszym członem tej nazwy :crazy:
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 01:04   

ChodnikowyWilk napisał/a:
W zasadzie temat już się wyczerpał. I często tak jest ze wydzielany temat gaśnie, bo już zdążył się przez ten czas albo chuj nie chce mo pisać co za różnica


Bo na tym to chyba polega. Czekamy aż dyskusja się zakończy, a potem wydzielamy, bo offtop był zbyt srogi.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 02:27   

Moris299 napisał/a:
kfc>mcdonalds

Jeśli mówisz o frytkach to się zgodzę.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 02:27   

Lilith - nie komentujemy bo każdy i tak wie, że Chińczyki to taki specyficzny naród, który wpierdoli psy, koty, wrony i wszystko inne, co przed nimi nie ucieknie, a nie jest człowiekiem.

Moris299 napisał/a:
kfc>mcdonalds


Jedno i drugie serwuje psy zmielone z budą, no ale z tych dwóch to dla mnie jednak mcdonald's>kfc
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 02:29   

No Davos jeśli chodzi o "mięso" to Burger King > McDonald's > KFC > kebab z dworca (dlatego musi byś skurwysyn z ostrym sosem)

Ale frytkami KFC rozpierdala przekreklamowane cienkie, małe i sfajczone gówno z Maca... które i tak jest 3 razy lepsze od tej kpiny serwowanej w Burger Kingu.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-06-18, 02:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 02:31   

W Burger Kingu byłem tylko 2 razy w życiu, w dodatku obydwa razy w Niemczech. Ale fakt, kanapki tam mieli niezłe.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 02:48   

ZNAM SIĘ TO SIĘ WYPOWIEM!

W BK sporo większe buły i nawet % mięsa w gównie ze dwa razy wiekszy niż w Macu. no i dlatego Burger King w porównaniu do maca jest drogi. Trochę przesadnie drogi. Tylko co z tego, ze nadrabia do Maca kanapkami jak jego frytki to obraza dla wszystkich frytek świata.

Kategoria "mięso"
1. Burger king - 3pkt.
2. KFC - 2 pkt.
3. Mac - 1 pkt.

Kategoria nawpierdalanie (czyli jak to "mięso" jest duże i zapychające)
1. Burger King - 3 pkt.
2. Mac - 2pkt.
3. KFC - 1 pkt.

Kategoria "małe wpierdalanie":
1. KFC - 3pkt. - B-smarty to naprawdę relatywnie najlepsza pod względem cena-jakość-ilość oferta KFC. Moris ma rację niżej pisząc, ze zamawiasz 4 B-smarty i się najesz lepiej niż jednym dużym zestawem, który wyjdzie drożej. Ale to słabośc głównej oferty KFC, nie siła B-smartów.
2. Mac - 2pkt. - 2forU fajna rzecz w znośnej cenie jak chcesz wciągnąć cheesa z frytkiem na szybko na mały głód.
3. Burger King - 1pkt. bo ich "dobre za drobne" wcale nie jest za drobne. Rzecz jest o wiele za droga w porównaniu do ofert konkurencji na tym polu.

Kategoria frytki:
1. KFC - 3pkt.
2. Mac - 2 pkt.
3. Burger King -1pkt. (weźcie się kurwa w łeb pierdolnijcie z takimi "frytkami"!!!)

Kategoria napoje:
1. KFC - 3pkt. Bo nie dośc że Pepsi, które jest lepsze od Coli to jeszcze dolewka.
2. Mac i BK - 1pkt bo Cola i bez dolewki.

Kategoria inne gówna w ofercie, na które wyjebane ale inni ludzie czasem kupio:
1. Mac - 3pkt. (wiadomo, kawiarnie nie kawiarnie, happy mille i zabawki, śniadania itd. Mac się dywersyfikuje i nawet jeśli ja mam to gdzieś to jednak doceniam starania)
2. KFC - 2 pkt.
3. Burger King - 1pkt.

Kategoria kupony und promocje:
1. Mac - 3 pkt. - nie dość że puszczają swoje kupony najczęściej to jeszcze naprawdę tak jest co zamawiać. 2x powiększony McZestaw za 26 zeta to np opcja bajka. Niemal każdy produkt się na jakimś kuponie znajdzie, dużo kuponów na sensowne zestawy.
2. KFC - 2 pkt. - to samo co Mac ale jednak wszystko wykonane gorzej i drożej. Ich kupony są mniej ciekawe cenowo a i konkretnych zestawów w nich mniej.
3. Burger King - 1 pkt. - kpina. Kupony najrzadziej rozprowadzane i realizowane bo nic sensownego w nich nima. Praktycznie brak zestawów. Kuponami w BK załatwisz sobie bułę z frytką albo bułę z napojem ale normalny zestaw to tylko z Whooperem. Który to występuje na 3/4 kuponów w różnych kombinacjach. Nieprzemyślane toto wszystko tam mają.

Kategoria szybkość i jakość obsługi:
1. Mac - 3 pkt. (bo se można samemu poklikac i zamówić więc nie musze gadać z ukraińcami za ladą nawet)
2. KFC - 2 pkt. (to w jednym miejscu zamów w drugim płać działa i usprawnia a Mac wprowadził to pierwszy więc sorry KFC)
3. Burger king -1 pkt. (to co oni odpierdalają z powolnością i chaosem to jakiś sabotaż szpiegów Maca musi być!)

Kategoria cena jakość (mnożymy punkty X2)
1. Mac - 3x2 pkt = 6. (z bólem dupy ale jednak wygrywa skurwysyn bo w porównaniu do cen konkurencji to jest tani jak cebula do januszowego barszczu)
2. Burger King - 2x2 - 4 pkt.
3. KFC - 1x2 - 2 pkt.

Kategoria "produkt flagowy"
1. Burger King - Big king - 3 pkt. STOP! Jaki Big King! Oni za swój produkt podstawowy uznają Whoopera. Który jest przeciętniaczkiem w ich ofercie pod każdym względem ale nawet "Whooper jr", chyba 6-7 pod względem wielkości burger BK jest większy od "Big" Maca więc chuj ci w dupę w tej kategorii Makdolandzie.
2. Mac - Big Mac - 2 pkt. (co najmniej 3 burgery w stałej ofercie są lepsze od tej kpiny jaką jest Big Mac)
3. KFC - 1 pkt. (Bo kubełek wingsów to se wsadźcie w dupę i tak w KFC żrę tylko kanapki a i to w 95% twistery)

WERDYKT:
McDonalds - 25 pkt.
KFC - 20 pkt
Burger King - 19 pkt



Albo i nie bo jestem nietrzeźwy więc się mogłem walnąć w liczeniu :haha:

Wniosek: jak na fast fooda to jakość mięsa i rozmiar kanapek po prostu w Burger Kingu miażdży. Ale BK leży we wszystkim innym więc wciąz najlepszy na polskim siermiężnym rynku jest Mac. A ja czekam aż wejdzie do nas Big Kahoona Burger - podobno mają smaczne burgery. :troll:

W następnym odcinku "Fastfoodowicz w podróży" ranking kebabów z dworca z dworców w całej Polsce, ranking krakowskich kebabów oraz tanie pizzerie z pizzą na dowóz i włoskie knajpy serwujące prawdziwą pizzę. Zapraszamy.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-06-18, 12:28, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 02:51   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Kategoria nawpierdalanie (czyli jak to "mięso" jest duże i zapychające")
1. Burger King - 3 pkt.
2. Mac - 2pkt.
3. KFC - 1 pkt.


nie sądze ;_; w maku wydasz 20 zł i masz hamburgera i kilka kawałków mięsa xD

w kfc masz 4 b-smarty którymi się napchasz do końca dnia xD

[ Dodano: 2017-06-18, 02:52 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
1. Mac - 3x2 pkt = 6. (z bólem dupy ale jednak wygrywa skurwysyn bo w porównaniu do cen konkurencji to jest tani jak cebula do januszowego barszczu)


nie sondze, w maku jest w chuj drogo właśnie

[ Dodano: 2017-06-18, 02:54 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
Kategoria szybkość i jakość obsługi:

niedługo w kfc będzie możliwość, że sobie możesz np. pół godziny wcześniej zażyczyć, że mają ci zrobić na tę i tę godzinę takie i takie żarcie i wchodzisz tylko, płacisz, odbierasz i wychodzisz bajo nara
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 02:58   

KFC też w Krk, ale tylko w niektórych punktach, robi dowóz żarcia i to jest duży plus, który by im nabił punktów gdyby był powszechną praktyką.

Co do nażarcia się to Burger King niszczy w tej kategorii a jeśli chodzi o Maca i KFC to w KFC jakoś nigdy nie udało mi się najeść. Musiałbym chyba trzy ich jakieś zestawy zamówić a w Macu zdarza się że wychodzę najedzony. Ale to może indywidualna kwestia czy bardziej zapycha cię pseudo kurczak czy pseudo wołowina. Mnie to drugie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 02:59   

w sumie też ciekawa kwestia na którą pewnie nie poznamy nigdy odpowiedzi: który z tych Fastfoodów ma najwięcej mięsa w mięsie? :)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 03:00   

Moris299 napisał/a:
w sumie też ciekawa kwestia na którą pewnie nie poznamy nigdy odpowiedzi: który z tych Fastfoodów ma najwięcej mięsa w mięsie? :)

Kebaby. 91% mięsa ze szczura.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 03:02   

najlepszy kebab to pakman w bydgoszczy
polecam sorgo

_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 03:02   

I chuj, że ze szczura. Może być mięso i z weganina wyklętego w drodze z wieczornej jogi na mięso w ciemnym zaułku ubitego. Whatever, to kebab. Jeśli z ostrym sosiwem i dużo to i tak zajebiście lubię.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-06-18, 03:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 10:07   

U mnie w B-stoku jest taki świetny kebab, w odróżnieniu od innych jest więcej mięcha niż warzyw i w dodatku nie jest suche. :P
Ale tyle tam luda, że trzeba czekać nawet do godziny.

[ Dodano: 2017-06-18, 10:08 ]
A z pizzerii lokalna sieć Pelati, jeszcze nie trafiłem u nich na złą pizzę, a praktycznie za każdym razem jak tam szliśmy to brałem inną.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 10:55   

Wtf, przecież właśnie w kfc się przepłaca i cały świat o tym trąbi :D
Ostatnio mi kupony z maca nie działały to pomyślałam "a wezmę coś z kfc" i wykorzystaliśmy kupon za 20 zł, do zapłaty były 22 złote (skądkolwiek oni te dodatkowe 2 wykombinowali xD) a jedzenia było jak kot napłakał, mój chłopak nie mógł uwierzyć, że "to są te 22 złote??" xD Bo to były tylko 2 wrapy i maleńkie frytki (nie wiedziałam, że tak małe porcje się nawet przydziela). Smakowało mi, ale absolutnie się nie najedliśmy, a z portfela było czuć, że ubyło. Raczej nie będę więcej ryzykować :P Teraz jest oferta urodzinowa maca i za 24 zł mogliśmy sobie kupić dwa zestawy, dowolny produkt z listy+średnie frytki+plus napój dla obojga, różnica kolosalna :king:
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 11:08   

Muszę kiedyś się przejść do BK, niestety w okolicach go nie ma.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 11:13   

Nawet jakby w kebabie było ludzkie mięso, ale by mi smakowało to bym wpierdalał ze smakiem.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 11:41   

Love178 napisał/a:
Wtf, przecież właśnie w kfc się przepłaca

WŁAŚNIE!
Są sprawy, w których nawet Tusk z Kaczyńskim się zgodzi, a Love z Jankielem.

Ty Moris to chyba w budzie z kurczakiem z rożna jadłeś i myślałeś że to KFC bo też kurczak, że się tam najadłeś i za bogaty jesteś, że cię cena nie oburzyła.

[ Dodano: 2017-06-18, 12:29 ]
Love i Morenc mi przypomnieli dwie kategorie, które dodaję do zestawienia i które spowodowały, że Mac się umocnił na prowadzeniu a KFC rzutem na taśmę wyprzedziło Burger Kinga.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 12:45   

Nom kfc jest trochę za drogie jeśli patrzeć jakie małe porcje dają. Jak juz tam od święta jem, to zinger, małe frytki i 2 skrzydełka to 21 zł bodajże. I jest się lekko nienajedzonym. Ale i tak chodzę bo kurczak bije na głowę wołowinę z maca, i dolewka tez na wielki plus. Spróbuję kiedyś coś z Berger Kinga skoro tak chwalisz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.178 sekundy. Zapytań do SQL: 36