Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: widzu
2017-06-17, 21:25
Offtop żywnościowy
Autor Wiadomość
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 17:24   

w 3 tematach obecnie odbywają się debaty o traktowaniu zwierząt xDDD
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-16, 17:58   kolejne skurwysyny znęcające się nad zwierzętami









polecam filmik https://www.youtube.com/watch?v=UcN7SGGoCNI
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 18:34   

skurwysyny
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 18:39   

i tak lubię mięso
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 18:42   

morderca
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-16, 18:47   

szynka, pierś, udko, schabowy
_________________
no trudno
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 18:49   

No jak tak można
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 18:53   

Mormegil napisał/a:
i tak lubię mięso

Cóż poradzić... efekt finalny cierpienia potrafi być tak smaczny.

I serio ktoś jest zdziwiony że zwierzęta hodowlane mają przejebane? A niby jak dostarczyć na rynek każdego dnia nieprzebrane tony mięsa dla nieprzebranych rzesz konsumentów po takich cenach, jakie teraz mamy? Jasne, każda świnia może mieć swój własny wybieg 50m2, lokaja i ipoda żeby se słuchać Mozarta ale wtedy połowa ludzkości zdechnie z głodu a druga zabuli za schaboszczaka 500złotych w Lidlu. Już pomijam że połowę tej połowy która przeżyje, trzeba by wysiedlić, żeby zrobić miejsce pod wybiegi dla takiej ilości świń.

To jest po prostu kwestia, żeby zwierzęta hodowlane miały przed ubojem możliwie jak najmniej przejebane a sam ubój był możliwie najmniej bolesny. I na materiałach podrzuconych przez Barbuszkę oczywiście tak nie jest, i to jest oczywiście skurwysyństwo. Ale nawet w najbardziej dla nich idealnym świecie zwierzyna hodowlana będzie miała przejebane.

A jak ktoś się oburza na to stwierdzenie to przypominam tylko, że gdyby nie miała, to by NIE ISTNIAŁA. Świnia to też gatunek, który by wyginął, a raczej nigdy nie powstał, gdyby człowiek nie postanowił, że "o kurwa to mięso dzika zajebiste. Fajnie by je było jeść bez popierdalania tydzień po lasach." To nie jest koń, albo pies, który ma funkcje inne niż bycie obiadem i dlatego jest wykorzystywany przez człowieka w najlepszy możliwy sposób, czyli nie jest jedzony. Taka świnia albo domowy kurczak istnieje tylko i wyłącznie dlatego, żeby być jedzonym, bo poza tym nie jest, i w praczasach nie była, więc by nigdy nie powstała, do niczego człowiekowi potrzebna. A jako obiad jest potrzeba. Człowiek te gatunki stworzył i wykorzystuje je zgodnie z ich przeznaczeniem w najlepszy możliwy sposób.Nie musi, nie pwinien, nie może przy okazji tych zwierząt sadystycznie męczyć ale nigdy nie będą one miały słodkiego, miłego życia. Smutny fakt, ale fakt.

Więc co by się stało ze wszystkimi świniami, kurami, krowami itp. gdyby nagle cała ludzkośc postanowiła jeść wyłącznie rośliny, gdyby 100% ludzkości stało się wege? BYŁYBY MARTWE. Nie istniałyby. A to chyba też smutne kiedy jakiś gatunek spotyka wyginięcie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-06-16, 19:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 18:59   

JankielKindybalista85, Kury istnieją raczej dla znoszenia jaj...

Tak w sumie to nie żeby coś, ale mięso z tych zwierząt raczej będzie chujowe w smaku, więc jedyne uzasadnienie dla takiej hodowli to produkcja przegryzek dla meneli.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 19:06   

Moris299 napisał/a:
w 3 tematach obecnie odbywają się debaty o traktowaniu zwierząt xDDD

I we wszystkich trzech tematach dyskusja skręciła, skręca albo skręci w stronę najlepszego sposobu na ludobójstwo.
A to podobno zwierzęta mają przejebane... :haha:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 19:12   

Poprzednia władza nazwałaby to czystką gatunkową o znamionach ludobójstwa :)
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-16, 20:13   

Janek, rozwiązanie jest proste - przestać wpierdalać mięso w tonach do każdego posiłku :-)

jeżeli już ludzie koniecznie MUSZĄ zjeść czasem tego schabowego czy steka, to o wiele lepiej i dla ich zdrowia, i dla zwierząt, i dla środowiska, byłoby gdyby jedli je, powiedzmy, raz w tygodniu, to nie jest tak że to sytuacja nie do rozwiązania

niech kosztuje 500zł, jestem za
JankielKindybalista85 napisał/a:
BYŁYBY MARTWE. Nie istniałyby. A to chyba też smutne kiedy jakiś gatunek spotyka wyginięcie.

lepiej nie istnieć niż cierpieć
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 20:15   

Cytat:
lepiej nie istnieć niż cierpieć

Ciągle mi taka myśl po głowie krążyła, jak miałam totalnego doła :bag:
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 20:16   

Tjaaaa bo tofu, soja, hummus czy inne pierdoły są bardziej odżywcze niż mięso xD
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
Ostatnio zmieniony przez Mańka 2017-06-16, 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 20:18   

Barbra napisał/a:
Janek, rozwiązanie jest proste - przestać wpierdalać mięso w tonach do każdego posiłku :-)

jeżeli już ludzie koniecznie MUSZĄ zjeść czasem tego schabowego czy steka, to o wiele lepiej i dla ich zdrowia, i dla zwierząt, i dla środowiska, byłoby gdyby jedli je, powiedzmy, raz w tygodniu, to nie jest tak że to sytuacja nie do rozwiązania

niech kosztuje 500zł, jestem za
JankielKindybalista85 napisał/a:
BYŁYBY MARTWE. Nie istniałyby. A to chyba też smutne kiedy jakiś gatunek spotyka wyginięcie.

lepiej nie istnieć niż cierpieć


moja mama zna osobę która prowadzi swój sklep mięsny. Aż źle się na serduszku robi kiedy wie się ile mięcha trafia do śmietnika...

[ Dodano: 2017-06-16, 20:18 ]
Już nie mówiąc ile dzisiejsze mięso ma w sobie sztucznych upychaczy i innych gówien
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 20:19   

Z szynki to nieraz tyle wody się leje... tak jest nią naszpikowana, żeby była cięższa. Więcej się zważy za mniej plasterków, więc więcej się zarobi :P
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-16, 20:26   

Ja tam lubię mięsko a jedzenie go raz w tygodniu to dla mnie za mało :( zamienników typu soja nie lubię, są niedobre. Mimo, że wegetarianie ciagle wmawiają, że soja smakuje jak mięso - nie smakuje
_________________
no trudno
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 20:35   

Ja nawet bym nie mógł zamienić. Żelazo u mnie słabo siedzi, a z roślin to takie gówno, że pozdro poćwicz, wieczna anemia by była.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 20:39   

Ja tak samo, po odstawieniu słodyczy strasznie ciągnie mnie do jedzenia mięsa - nie przepadam za sałatkami i innymi zdrowomodnymi daniami.

Niby mięsko można zastąpić warzywami strączkowymi. No ale kurde, jak się je tego za dużo, to człowiek zmienia się w metanowego balona.
Jeśli ktoś chce być wegetarianinem, nie szkodzi mu taka dieta, dostarcza wszystkich niezbędnych składników potrzebnych organizmowi, ok, szanuję.
Ale jak ktoś przez jedzenie mięso nazywa mnie mordercą, to już nie jest ok.
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 20:41   

Mormegil, ja się muszę asekurować sokiem z buraka, żeby nie dostać anemii :/ ostatnio jak robiłam morfologię to miałam 6,6 HGB a norma jest bodaj od 6,8 do 9,3 mmol/l :/ :/
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.105 sekundy. Zapytań do SQL: 34