Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Dwie nastolatki podpaliły jeża
Autor Wiadomość
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 14:12   

Lilith_Madness napisał/a:
nie poniósł za to żadnej konsekwencji


Mormegil napisał/a:
Chyba, że wyrok nie jest uczciwy. Wtedy to są już indywidualne, relatywne przypadki.
_________________
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 14:22   

ChodnikowyWilk napisał/a:
To taka trochę błędna logika, ktoś kto krzywdzi zwierzęta i ludzi nie powinien żyć, a jednocześnie jakbyście mieli okazję to byście te laski zlinczowali, samemu krzywdząc. Ok, zgadzam się z wami że to tępe cipy które powinny dostać srogą nauczkę za to, ale serio chcielibyście żeby ktoś je skrzywdził, nie wiem pobił, polał kwasem za to? Co to w ogóle za myślenie, no bez jaj.

Przychylam się do tego co Love pisze, takimi dzieciakami trzeba się zająć to znaczy zapewnić psychologa, psychiatrę, kaftan, whatever.

Boję się że to się właśnie tak źle skończy, bo co by te laski nie zrobiły, to na taką formę kary nie zasługują.


No właśnie już sam ten skrin pokazuje poziom osoby, która pisała te wiadomości. Za każdym jebanym razem są takie reakcje, nieważne czy ktoś skrzywdzi dorosłego, dziecko czy zwierzę. I nikt też nie bierze pod uwagę okoliczności i intencji.
No kurwa ja wiem, że głupie laski ale to nadal są dzieci. Widać z domu nie wyniosły odpowiednich wartości, ale nadal za podpalenie jeża życzenie im najgorszego i śmierci to przesada. Powinno się edukować, a nie linczować.
Każdy, kto życzy śmierci, linczu, podpalenia itd. tym dziewczynom wiele się od nich nie różni.
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 14:23   

^
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 14:28   

W całej sprawie najbardziej szokuje mnie odgórne i powszechne założenie, że jeż był całkowicie niewinny! A może wcale nie był? Pewnie był, jasne, na 99.9% Ale czy ktoś to sprawdził? Nie! Od razu kurwa wszyscy chętni do linczu na tępych siksach.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 14:34   

Mormegil napisał/a:
Lilith_Madness napisał/a:
nie poniósł za to żadnej konsekwencji


Mormegil napisał/a:
Chyba, że wyrok nie jest uczciwy. Wtedy to są już indywidualne, relatywne przypadki.

Pisałam post zanim dopisałeś o tym wyroku.
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 14:37   

k

[ Dodano: 2017-06-14, 14:37 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
W całej sprawie najbardziej szokuje mnie odgórne i powszechne założenie, że jeż był całkowicie niewinny! A może wcale nie był? Pewnie był, jasne, na 99.9% Ale czy ktoś to sprawdził? Nie! Od razu kurwa wszyscy chętni do linczu na tępych siksach.


No raczej, przecież je ugryzł.

Skurwysyn bóbr też powinien trafić do pierdla.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 14:38   

Lilith_Madness napisał/a:
Zwierzęciu lub niewinnemu człowiekowi bym krzywdy nie zrobiła.

Ale jakby ktoś zrobił krzywdę bliskiej mi osobie i nie poniósł za to żadnej konsekwencji to jednak nosiłabym w sobie chęć zemsty i mogłabym komuś takiemu zrobić krzywdę.
Wtedy bym nie patrzyła na to, czy to jest moralne czy nie. Po prostu wolę sprawiedliwość.


Lets play a game...
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-14, 14:48   

Tayak pan Marcin pedział - zwierzęta > ludzie, tym bardziej niewinne zwierzęta > zjebani ludzie.
A społeczeństwo się wlurwia bo znając życie dostaną taką karę, która uderzy w rodziców a nie w te głupie lampucery. Gdyby dostały karę, którą zapamiętałyby do końca zycia - nie byłoby takiej nienawiści w stosunku do nich.
_________________
no trudno
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 17:55   

Samosądy nic tutaj nie dadzą, to nie o to chodzi. I co przyniesie takiemu wkurzonemu i impulsywnemu typowi, że zrobi z tymi dzidami to samo, co one z jeżem? Pokaże tylko, że sam ma dokładnie takie same odchyły co one, czyli w pewnym sensie umysłowo grają do tej samej bramki.

Tutaj potrzeba pomocy specjalisty. Jak dobrowolne poddanie psychoterapii (prawdopodobnie przy wsparciu farmakoterapii, bo podpalanie jeża za ugryzienie to jest jednak mocne popierdolenie. To tak jakbym miał sfajczyć kotka w kominku, bo mi nasikał na podłogę) nie pomoże, no to trzeba takie jednostki izolować od społeczeństwa, bo następnym razem zamiast jeża może być człowiek. I co z tego, że to pod wpływem alkoholu, a nie na trzeźwo? "Bo pijany/a byłem/am" to jest niesamowicie beznadziejne usprawiedliwienie. Jeśli przez alkohol włączają się tego typu zapędy, no to mamy jasny sygnał: Alkohol nie został wymyślony dla tych osób.

I tylko jeża szkoda... Z jednej strony ludzka rasa jest wyższa i ważniejsza, ale czasem potrafi być tak skurwysyńska dla tych słabszych gatunków, że to aż jest coś strasznego.
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-14, 18:00   

_________________
no trudno
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 18:14   

 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 18:17   

Ale tutaj wystarczy po prostu zgłosić film do sądu. Jeże są pod ochroną
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 18:51   

Dawno zgłoszony ten film już jest i zostały one zatrzymane.

Szyszek napisał/a:
Pokaże tylko, że sam ma dokładnie takie same odchyły co one, czyli w pewnym sensie umysłowo grają do tej samej bramki.


No i dobrze. Dalej bym postąpił z nimi jak one z tym zwierzęciem.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 19:59   

Marcin55522 napisał/a:
A ja jakiś czas temu wracałem o drugiej w nocy z miasta i na ulicy widziałem jeża. Normalnie żywy chodził sobie po ulicy aż nagle się zatrzymał i pozostał na tej ulicy. Poszedłem w stronę domu no i szkoda mi sie go zrobiło bo zaraz mógłby go samochód potrącic jakby jakiś jechał i wziąłem go na ręce i na trawnik dałem z dala od ulicy.


I Ty bądź bohaterem w swoim mieście :clap: :clap:
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 20:17   

A dziękować :D

Chcecie zobaczyć prawdziwy samosąd ojca tego dziecka na tej niani? :D

https://www.cda.pl/video/15666858
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 21:23   

Dawaj :D
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 21:24   

1. Maja 16 lat, nie ponosza odpowiedzialnosci karnej
2. To tylko zwierze, a internety nawołują do linczu - jak dla mnie porządny wpierdol w takiej sytuacji by wystarczyl, przemoc mozen ie jest najlepszym rozwiazaniem ale jednym z lepszych, i tutaj nie chodzi o bol a ponizenie.
3. NIkt kurwa nie zastanawia sie nad tym, że palony jeż powinien raczej wydawac jakies odgłosy czy cos? Nie ma zadnego dowodu, ze one spalily tego jeża, ten filmik to chuj, ja moge zrobić filmik w którym brutalnie obdzieram psa ze skóry i też motloch w to uwierzy.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 21:25   

Wojtuś, chcesz taki filmik? Mam go pod ręką jakby coś, w sensie jak obdzierają psy ze skóry :diabelek3:
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-14, 21:28   

WojtekVanHelsing napisał/a:
3. NIkt kurwa nie zastanawia sie nad tym, że palony jeż powinien raczej wydawac jakies odgłosy czy cos? Nie ma zadnego dowodu, ze one spalily tego jeża, ten filmik to chuj, ja moge zrobić filmik w którym brutalnie obdzieram psa ze skóry i też motloch w to uwierzy.


A co jak już zdech?
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-14, 21:44   

jak robią jeże wgl
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.078 sekundy. Zapytań do SQL: 31