Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Dwie nastolatki podpaliły jeża
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 23:06   

manciara9 napisał/a:
Więcej szacunku do starszych od Ciebie :dont:


Ile niby masz lat i jakie znaczenie ma to, że więcej? Znam 60letnich debili, mimo, że zarówno większość nastolatków i większość starszych ludzi to debile, wiek nie musi mieć znaczenia.
Wiecej pokory.

widzu napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Powody?


Bycie kurwa chamskim do wszystkich.


Tylko dla love, i to nie bez powodu, nie napisałem nic co nie było by prawdą.

manciara9 napisał/a:
Polityk bez ogłady, czyli się nadaje do koryta na Wiejskiej xD


Polityk z definicji nie ma ogłady.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 23:11   

Za to ty masz większe ego niż (ekhem) :D posłuchaj sobie przemówień polityków z lat 89-92, kiedyś nie było takiego jazgotu jak teraz, w ogóle poziom dyskusji był na wiele wyższym poziomie.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
Ostatnio zmieniony przez Mańka 2017-06-15, 23:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 23:14   

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 23:16   

Meh, zapomniałam dodać że na sali sejmowej
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 23:18   

WojtekVanHelsing napisał/a:
manciara9 napisał/a:
Ech widzu ja bym na Twoim miejscu się nie cackała z Wojtusiem :PP


Ty może i nie, ale widzu coś znaczy, a Ty nic, więc nawet nie wiem po co się wypowiadasz, znaj swoje miejsce.


:haha: :haha:
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 23:18   

Obecnie w sejmie czy senacie koło 70% stanowią osoby z wykształceniem wyższym, to dużo więcej, niż na początku lat '90, a poziom ich kultury paradoksalnie jest wiele niższy :D
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-15, 23:37   

brak kultury?
ktoś tu się daje manipulować mediom :spiew:

to, że kłamią na potęgę i czasami pierdolą bzdety to się zgadzam, ale brak kultury?
_________________
no trudno
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 23:39   

Jeszcze biorą łapówki i wysyłają rodziny na wakacje za kasę z podatków, ale poza tym pełna kulturka
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 23:40   

c1ick, jak już o tym na zajęciach mówiła mi prowadząca, która zajmuje się badaniami odnośnie polskiego rządu od 1989 roku, to coś jest na rzeczy ;)
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 23:47   

Owszem, kiedyś gdy politycy byli zaproszeni do studia, to nie przekrzykiwali się jeden przed drugiego i starali się używać poprawnego słownictwa, podawali argumenty potwierdzające daną tezę. Porównajcie sobie jakikolwiek wywiad Niesiołowskiego teraz a sprzed 25 lat. Różnica jest przeogromna!
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-15, 23:49   

Love178 napisał/a:
Jeszcze biorą łapówki i wysyłają rodziny na wakacje za kasę z podatków, ale poza tym pełna kulturka

gdzie tu brak kultury? mogą to robić z pełnym wyrachowaniem i zachowaniem wszystkich zasad savoir vivre
Lilith_Madness napisał/a:
c1ick, jak już o tym na zajęciach mówiła mi prowadząca, która zajmuje się badaniami odnośnie polskiego rządu od 1989 roku, to coś jest na rzeczy ;)

badania naukowe odnośnie kultury polityków? xD już nie mają czego wymyślać do tych swoich badań
_________________
no trudno
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 00:07   

Zaczynam tracić track czy Ty przypadkiem nie na poważnie xD
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 04:05   

Ale o czym wy tu dywagujecie? Przecież wystarczy spojrzeć na zamieszczony wyżej przez Widza materiał archiwalny. Nawet najbardziej hardkorowa pro eko partia tamtych czasów nie wykazywała najmniejszych obaw o los jeża. To pomyślcie jak wyjebane na niego miały mniej zielone ugrupowania? Takie mroczne czasy były.

Za to cietrzew ma się do dziś świetnie. A przynajmniej zacietrzewienie. Mimo poważnych obaw o dalszy los tegoż.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-06-16, 04:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 09:32   

manciara9 napisał/a:
Za to ty masz większe ego niż (ekhem) :D posłuchaj sobie przemówień polityków z lat 89-92, kiedyś nie było takiego jazgotu jak teraz, w ogóle poziom dyskusji był na wiele wyższym poziomie.


Tak, tylko, że ja jestem pokorny bo nie uważam żebym był lepszy niż jestem, najmądrzejszy czy żebym pozjadal wszystkie rozumy, jestem swiadom tego, że się myle i tego, że mam bardzo dużą wiedzę i zasadniczo w kilku tematach jestem znacznie mądrzejszy niz inni.

Teraz nie było takiej mody na jazgot, polityk to z definicji zawodowy klamca, pragmatyk, manipulant.
Zresztą "kiedyś nie było" - dzisiejszy sejm to wręcz ostoja kultury przy sejmie II RP.

manciara9 napisał/a:
Owszem, kiedyś gdy politycy byli zaproszeni do studia, to nie przekrzykiwali się jeden przed drugiego i starali się używać poprawnego słownictwa, podawali argumenty potwierdzające daną tezę. Porównajcie sobie jakikolwiek wywiad Niesiołowskiego teraz a sprzed 25 lat. Różnica jest przeogromna!


Wtedy każdy miał równe szanse na wejście do parlamentu bo nie było dużych opcji, teraz to juz nie jest mozliwe.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 13:35   

WojtekVanHelsing napisał/a:
manciara9 napisał/a:
Więcej szacunku do starszych od Ciebie :dont:


Ile niby masz lat i jakie znaczenie ma to, że więcej? Znam 60letnich debili, mimo, że zarówno większość nastolatków i większość starszych ludzi to debile, :spiew: wiek nie musi mieć znaczenia.


O. Tu akurat racja. Nie rozumiem nigdy z jakiej racji mam mieć dla kogoś szacunek tylko ze względu na jego wiek?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2017-06-16, 13:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 13:39   

Bo tak działają konserwatywne idee
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 13:56   

Moris299 napisał/a:
O. Tu akurat racja. Nie rozumiem nigdy z jakiej racji mam mieć dla kogoś szacunek tylko ze względu na jego wiek?

Bo tradycja, bo tak ma być i już. Owszem, tak działają konserwatywne idee. Ale sugerowanie, że idee liberalne to czysta logika i umysłowa perfekcja to nadużycie grubsze niż postulat "jestem stara, szanuj mnie gówniarzu bo to oznaka kultury."
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-16, 14:49   

tak samo ustępowanie miejsca w komunikacji miejskiej starym, zgorzkniałym babom... nieważne, że jakiś młody wraca z ciężkiego dnia w szkole, 2 sprawdziany, 3 kartkówki i do tego 2 wfy - stara lampucera, która wstała o 10 i wyszła po chleb i cebulę, do tego do domu ma 3 przystanki, ale musi wrócić autobusem, bo DARMO, ma w oczach społeczeństwa pierwszeństwo w zajmowaniu miejsc siedzących :D
_________________
no trudno
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 15:15   

c1ick napisał/a:
tak samo ustępowanie miejsca w komunikacji miejskiej starym, zgorzkniałym babom... nieważne, że jakiś młody wraca z ciężkiego dnia w szkole, 2 sprawdziany, 3 kartkówki i do tego 2 wfy - stara lampucera, która wstała o 10 i wyszła po chleb i cebulę, do tego do domu ma 3 przystanki, ale musi wrócić autobusem, bo DARMO, ma w oczach społeczeństwa pierwszeństwo w zajmowaniu miejsc siedzących :D


_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 15:19   

W ogóle ma ktoś ten filmik? Bo źródło Morisa już nie istnieje.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 34