Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Kto wygra we Francji?

Kto wygra?
Le Pen
16%
 16%  [ 2 ]
Macron
83%
 83%  [ 10 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-30, 22:49   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Uwierz mi, muzułmanie potrafią być bardzo spoko.

Niektórzy są spoko, inni są wybuchowi, jak to ludzie :troll:
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-30, 23:15   

Lilith, Mi facet z Iranu (neofita katolicki, ex-muzułmanin) zarzucał ekstremizm xD
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-30, 23:30   

WojtekVanHelsing, mi był swego czasu zarzucany konserwatyzm i bycie staroświecką, także spokojnie :D
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 01:56   

nie wątpię że ciapaki bywają spoko ale ja jestem islamofobem choć to jest negatywe określenie, raczej powinno być rozsądny. W końcu jak jakaś ideologia mówi że można mnie zajebać bo ja nie zamierzam być wyznawcą tej ideologii no to ja uważam że zamiast liści czy tam socjalistów powinni wisieć islamiści i jest między nami zachowana równowaga. I w ogóle śmieszne w chuj jest że na podrzędnym forum nie można sobie ustawić w awatarze wizerunku Hitrlera bo od razu się przyjebią o nazizm i faszyzm albo ziomek z klubu zażartuje sobie z innego ziomka z klubu https://www.sport.pl/pilk...l-z-kolegi.html i od razy wielki rasizm. Ale banda ciapatych brudasów wpełzająca do cywilizowanych krajów to spoko. Welcome refugees, fajnie że prowadzicie nieustającą wojnę w imię waszej ideologii od jakiś 1400 lat i zajebaliście z kilkaset milionów ludzi a i wasza ideologia jest kwintesencją tej tak zwanej mowy nienawiści, homofobia ksenofobia antysemityzm antychrześcijaństwo rasizm seksizm, to się ceni .
Ważne żeby walczyć z tymi 30 neonazistami bo chyba ich więcej nie ma. No w każdym razie jebnij se Wojtek te xd bo to przecież zabawne xD
No ale tak serio jakbym mógł zadecydować to na kraje islamskie leci napalm i wzdłuż ich mamy mur jak w Grze o Tron i Straż Nocną z minigunami którzy prują do każdego islamskiego ścierwa jakie przekroczy kreskę. Taka moja wizja idealnego cywilizowanego społeczeństwa

[ Dodano: 2020-05-31, 03:03 ]
a no i jeszcze ich ciapacka religia mói że można niewiernego zwodzić i robić w chuja więc powodzenia z tymi spoko ziomkami islamistami xD
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 08:50   

krojechleb napisał/a:
nie wątpię że ciapaki bywają spoko ale


_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 08:52   

Ta dupa ma jednocześnie włosy pod pachami i na dupie

[ Dodano: 2020-05-31, 09:53 ]
ZMIENIŁEŚ OBRAZEK I TERAZ MÓJ POST NIE MA SENSU

https://wheeler-centre-heracles.s3.amazonaws.com/wheeler-centre/assets/c6/025fc0463a11e5826ad51dba6103f6/not-racist-butt.png
_________________
  
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 08:53   

mogłaś nic nie dopisywać XDD
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 08:56   

No mogłam, ale nie lubię jak jest zabawnie
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 09:21   

no z tym że nie wątpię to była taka ironia choć rzeczywiście w tekście nie wyczuwalna. Nie mam podstaw żeby twierdzić że wyznawca ideologi, której cechy już wymieniłęm może być spoko. Tak samo mam z neonazistami. Jak się dowiem że ktoś jest neonazistą to z góry mam negatywne emocje wobec niego
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 21:21   

krojechleb napisał/a:
nie wątpię że ciapaki bywają spoko ale ja jestem islamofobem choć to jest negatywe określenie, raczej powinno być rozsądny. W końcu jak jakaś ideologia mówi że można mnie zajebać bo ja nie zamierzam być wyznawcą tej ideologii no to ja uważam że zamiast liści czy tam socjalistów powinni wisieć islamiści i jest między nami zachowana równowaga. I w ogóle śmieszne w chuj jest że na podrzędnym forum nie można sobie ustawić w awatarze wizerunku Hitrlera bo od razu się przyjebią o nazizm i faszyzm albo ziomek z klubu zażartuje sobie z innego ziomka z klubu https://www.sport.pl/pilk...l-z-kolegi.html i od razy wielki rasizm. Ale banda ciapatych brudasów wpełzająca do cywilizowanych krajów to spoko. Welcome refugees, fajnie że prowadzicie nieustającą wojnę w imię waszej ideologii od jakiś 1400 lat i zajebaliście z kilkaset milionów ludzi a i wasza ideologia jest kwintesencją tej tak zwanej mowy nienawiści, homofobia ksenofobia antysemityzm antychrześcijaństwo rasizm seksizm, to się ceni .
Ważne żeby walczyć z tymi 30 neonazistami bo chyba ich więcej nie ma. No w każdym razie jebnij se Wojtek te xd bo to przecież zabawne xD
No ale tak serio jakbym mógł zadecydować to na kraje islamskie leci napalm i wzdłuż ich mamy mur jak w Grze o Tron i Straż Nocną z minigunami którzy prują do każdego islamskiego ścierwa jakie przekroczy kreskę. Taka moja wizja idealnego cywilizowanego społeczeństwa

[ Dodano: 2020-05-31, 03:03 ]
a no i jeszcze ich ciapacka religia mói że można niewiernego zwodzić i robić w chuja więc powodzenia z tymi spoko ziomkami islamistami xD


krojechleb napisał/a:
no z tym że nie wątpię to była taka ironia choć rzeczywiście w tekście nie wyczuwalna. Nie mam podstaw żeby twierdzić że wyznawca ideologi, której cechy już wymieniłęm może być spoko. Tak samo mam z neonazistami. Jak się dowiem że ktoś jest neonazistą to z góry mam negatywne emocje wobec niego


Badź poważny.

Islam jest dość zróżnicowany - Turcy są w miare świeccy, a ogólnie duża część muzulmanów ma świadomość religijną na poziomie Polaków.
Część wyznań jest pokojowa nastawiona, islam to nie jest jednolita religia.

Sam islam był cywilizowany (na pewno dużo lepszy niż arabskie pogaństwo) do póki nie zdominował go fideizm był solidną konkurencją intelektualną dla katolickiej Europy.

Jakie kilkaset milionów ludzi - ani muzułmanie, ani inkwizycja, ani krzyżowcy nie zabili jakiejś tam wielkiej liczby ludzi, w XX w. przez ideologie (bękarty oświecenia, racjonalizmu, tryumfu rozumu nad zabobonem, mistycyzmem, religią itd) które zapisały się na czarnej karcie historii zgineło więcej ludzi niż przez wszystkie wojny religijne wcześniej.

Ja jako katolik mam oczywiście negatywny stosunek do islamu, ale to wcale nie znaczy, że należy nienawidzić jego wyznawców lub, że należy głosić nieprawdę.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 23:01   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Jakie kilkaset milionów ludzi - ani muzułmanie, ani inkwizycja, ani krzyżowcy nie zabili jakiejś tam wielkiej liczby ludzi, w XX w. przez ideologie (bękarty oświecenia, racjonalizmu, tryumfu rozumu nad zabobonem, mistycyzmem, religią itd) które zapisały się na czarnej karcie historii zgineło więcej ludzi niż przez wszystkie wojny religijne wcześniej.


https://es-la.facebook.com/cspi.polska/photos/politycznyislam-łzy-dżihadu-to-historia-podbojów-islamskich-historia-islamskiego/1687133691370942/

Więcej mi się szukać nie chce, możesz poszukać sam dokładniejszych informacji, są też książki Billa Warnera na ten temat
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bill_Warner

[ Dodano: 2020-06-01, 00:02 ]
przekopiuj sobie linka bo się zepsuł
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-21, 19:05   

Dead_Laugh napisał/a:
Macron wygra bo jest najlepszą opcją dla Francji w tym momencie. Le Pen jest zbyt powiązana z Rosją zresztą... nacjonalistka.


Jak tam najlepsza opcja dla francji?
Ludzie się burzą od dawna, żółtych kamizelek nie ubywa, ludziom żyje się coraz gorzej, Macron prowadzi Francję w ubóstwo a teraz jeszcze wprowadza zamordyzm żeby móc pałować strajkujących xD On się nawet nie kryje z tym i wprowadza ustawę która służy temu, żeby móc bezkarnie pałować niezadowolonych strajkujących xD

 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-21, 19:55   

Czy w tym temacie można pośmiać się z najlepszej wersji Francji? To ja też chcę! Wiem, że staroć, ale śmieszny, a jeszcze się tu nie pojawił.

https://www.rmf24.pl/fakt...pol,nId,2609917
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-21, 21:13   

Wow. Śmieszek był przeciw Le Pen? Och, co za zaskoczenie. Ja byłem za.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-21, 21:56   

Wow. Jankiel był za Le Pen? Och, co za zaskoczenie. Ja byłem przeciw.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-21, 22:01   

Dzień zaskoczeń.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-22, 00:29   

Le Pen to taki trochę Marian Kowalski w spódnicy, tylko lepiej wykształcony.
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-22, 00:46   

Lilith napisał/a:
Le Pen to taki trochę Marian Kowalski w spódnicy, tylko lepiej wykształcony.

Rzeczywiście.
_________________
.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-22, 01:19   

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-22, 01:35   

I ta tapeta w książki :haha:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.088 sekundy. Zapytań do SQL: 33