Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Radny PiS katował żone.
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 01:19   Radny PiS katował żone.

http://pikio.pl/ujawniono...ad-zona-video/#
"Nazwał ją „pierdolonym debilem” i „jebanym cwelem”"

"Ty chu*u je*any jesteś tępym i męczącym frajerem. Nienawidzę cię ty debilu skończony"

"Biję cię w imię Boże"

Religie się skurwysynowi pojebały - ale to tak jak stary testament wejdzie za mocno i zapomni się, że juz nie ponosi się kar za grzechy na ziemi...

[ Dodano: 2017-04-17, 01:21 ]
Najlepsze

"Żono, od nowego roku będę cię zdradzał. Zrobię to w imię Boże, żeby ciebie wychować. I biję cię w imię Boże, żebyś zrozumiała, jak powinna funkcjonować prawdziwa chrześcijanka."

"Pochodzę z tradycyjnej rodziny, gdzie mężczyzna zarabia, a żona sprząta, gotuje, prasuje. Moja tego nie lubiła robić - powiedział."
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 10:02   

Widocznie Bóg tak chciał.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 10:55   

Antybristler, Ja myśle, że facetowi sie pojebały religie.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 11:35   

...Nie no pewnie. Pojebały religię. Co z tego, że jeszcze 100 lat temu tak sytuacja wyglądała w dużej części katolickich rodzin. Właśnie kurwa widzę jak świetnie wychodzi religia jako sprawa publiczna.
:clap:
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 12:20   

Dead_Laugh,
W dużej? Hmm... masz jakieś statystyki? I skąd wnioskujesz, że gdyby nie był Katolikiem to by jej nie bił?
Tutaj akurat religia była sprawą prywatną, lał ją po cichu, więc nie wiem co ten Twój bełkot o rzekomej prywatności religii ma tu do rzeczy ale ok.

Nie wiem jak można być tak zaślepiony laicką ideologią, ale wytłumacze Ci różnice - Biblia mówi "Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe", "Zachowuj się wobec innych tak, jak chce by oni zachowywali się wobec Ciebie" itd. zaś Koran daje pełne prawo do lania swojej zony gdy ta nie chce dawać dupy, i to w polskim i każdym chrześcijanskim spoleczeństwie, bicie kobiet budzi ostracyzm spoleczny i jest zle, a w muzułmanskich społeczenstwach bicie kobiet jest naturalnym prawem mężczyzny.
I to tylko w cywilizacji chrześcijańskiej kobieta ma prawa równe mężczyznom, i zawsze była równa mężczyznie w godności ludzkiej, to w cywilizacji stworzonej przez białych heteroseksualnych katolickich mężczyzn, kobiety uzyskały prawa, mimo, że nie były producentem tylko beneficjentem cywilizacji, bo praktycznie nic nie włożyły do jej rozwoju oprócz rodzenia wielkich ludzi, a mimo to cywilizacja zwyciężyła nad dzikością, ale nie kurwa - Wszystkie cywilizacje i kultury są równe, tylko ta zachodnia, chrześcijańska, jebana rasistowska, mizoginistyczna, homofobiczna, ksenofobiczna kultura trochę mniej równa od reszty.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 13:51   

Bo o chrześcijaństwie można się bezkarnie wypowiadać krytycznie i masz pewność że absolutnie nikt nic ci nie zrobi. Dlatego jest jak jest. A religia nie ma nic do rzeczy że jesteś pojebańcem.

Z resztą religia sama w sobie jest dobra, tylko ludzie źle ją interpretują a muzułmańce to już w ogóle podludzie
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 13:58   

krojechleb, Muzułmanie nie, ale islam jest chujnią jak najbardziej.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 14:46   

Kolejny forumowy temat, w którym dyskusja zeszła na religie... Co za różnica, czy koleś jest wierzący czy nie. Po tym co odpierdalał, można powiedzieć, że przede wszystkim ma zryty dekiel i to głęboko. Jak ktoś się znęca nad żoną to jest niegodnym splunięcia śmieciem i jego wiara/ateizm nie ma tu nic do rzeczy.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 14:48   

Davos napisał/a:
Kolejny forumowy temat, w którym dyskusja zeszła na religie...

Bo to obecnie główny konik Wojtka. Gdyby faktycznie został na boku ojcem cyganiątka to już byłby zupełnie jak amerykańscy telewizyjni kaznodzieje.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 15:36   

Davos, Ale mówimy o gościu który uzasadnial bicie zony tym, że była chujową chrześcijanką, i lał ją "w imie Boże"
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 15:53   

Zaiste niezbadane są ścieżki Pana.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 16:02   

xDDDDDDDDDDDDDD
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 19:48   

_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 20:59   

Dead_Laugh napisał/a:
...Nie no pewnie. Pojebały religię. Co z tego, że jeszcze 100 lat temu tak sytuacja wyglądała w dużej części katolickich rodzin. Właśnie kurwa widzę jak świetnie wychodzi religia jako sprawa publiczna.
:clap:


:piwo:

A cóż więcej można powiedzieć o radnym nieporadnym... gardzę. I tego typu ludzie chcą mi jeszcze mówić, co jest moralne, a co nie.
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 21:21   

Najlepsza reakcja jaka może być Wojtek. Naprawdę. Co z tego, że temat wcześniej pierdoliłeś, że się nie da oddzielić polityki od religii i że religia to sprawa publiczna. Ja tylko zauważyłem te herezje niepokrywające się ze sobą. Mówisz tylko to co jest dla Ciebie korzystne... Uogólniasz rzeczy i prawdopodobnie nawet nie wiesz na czym polega islam. I to pierdolenie, że dobry chrześcijanin to robi to to to i to a islam to be i to to to i to.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 22:47   

Dead_Laugh, Bo sie nie da z punktu widzenia Katolika - Z tym, że on oddzielil, prywatnie zone napierdzielał.
Naprawdę nie rozumiesz, że muzulmaninowi religia pozwala na napierdalanie żony i muzulmanie to akceptuja, a Katolikowi religia tego zabrania i spoleczenstwa katolickie tego nie akceptują? Facet byl pierdolniety, nie wiem jakim cudem sobie wolą bożą mógł uzasadnić napierdalanie żony i gotowość do zdrady, nie mowiac juz o tym, że sie rozwodzi.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 22:50   

Bo są ludzie i parapety?
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 22:57   

WojtekVanHelsing, to są ogóle hasła. Przeczytaj Koran. Chociażby z ciekawości. Przecież przez to nie przyjmiesz ich ideałów, nie? Przeczytaj i powiedz mi gdzie pisze o katowaniu żony.

[ Dodano: 2017-04-17, 23:00 ]
Poza tym jak inni mówią. To nie był człowiek tylko spierdolina społeczna. Ale chcę ci pokazać twoje niekonsekwentne myślenie. Religia zawsze jest sprawą prywatną i sprawą prywatną powinna pozostać.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 23:01   

Dead_Laugh napisał/a:
WojtekVanHelsing, to są ogóle hasła. Przeczytaj Koran. Chociażby z ciekawości. Przecież przez to nie przyjmiesz ich ideałów, nie? Przeczytaj i powiedz mi gdzie pisze o katowaniu żony.

Koran podobno jest tak napisany, że jest parabolą, można interpretować na swój sposób.
Tak samo jak Biblia. Ponadto w Koranie ponoć jest taki cytat, że kiedy żona zawini, to mąż ma prawo rzucić żonę na łóżko i bić ją, czy coś takiego. Nie czytałam Koranu (ponoć muzułmanie nie uznają tłumaczeń i powinno się czytać w oryginale), ale kiedyś planowałabym przeczytać po polsku, ew. po angielsku i zobaczyć, jaką nienawiścią ponoć zieje ta kniga.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 23:27   

Dead_Laugh,
Cytat:
Żony powinny być posłuszne, zachowywać tajemnice mężów swoich, gdyż pod ich straż niebo je oddało; mężowie doznający ich nieposłuszeństwa, mogą je karać, zostawić w osobnych lożach, a nawet bić je; uległość niewiast powinna dla nich być ochroną od złego z niemi obchodzenia się


Cytat:
nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki!


Cytat:
Kobieta podeszła do Proroka błagając, żeby ten nakazał jej mężowi przestać ją bić. Jej skóra była pokryta sińcami, była bardziej zielona niż szata, którą miała na sobie. Mahomet nie potępił jej meża, ale nakazał jej powrót do niego i poddanie się jego seksualnej chuci.’


Cóż, fajnie...

W którym momencie moje myślenie jest niekonsekwentne? Ja tylko tłumacze, że jak muzułmanin bije zone to jest to normalne z punktu widzenia islamu, zaś bicie zony w rodzinie katolickiej, nie ma nic wspólnego z religią bo religia tego zakazuje, Katolik może zabić swoją zone tylko w obronie własnej.

Gadasz kompletnie irracjonalne bzdury, nawet jakby pominąć to, że jest lepiej gdy religia jest sprawą publiczną i nią kierują sie politycy bo nie odwalają wtedy głupot - a nawet jak odwalaja to wywoluja bol dupy na lewicy, wiec warto, moge na to placic moje podatki - to prywatną sprawą nie jest chociazby dlatego, że zobowiazuje ona czlowieka by kierowal się jej etyką w zyciu publicznym.

Lilith_Madness, Biblii na swój sposób nie da sie interpretowac, bo do jej interpretowania jest uprawniony jedynie Kościół, amen.
Zresztą, tylko kompletny debil może twierdzić, że np. Chrześcijanin ma prawo ukamienować zone jak go zdradzi bo tak pisze w starym testamencie.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 32