Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Davos
2017-04-19, 20:26
Zakaz wstępu dla kobiet?
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-13, 15:31   Zakaz wstępu dla kobiet?

http://trojmiasto.wyborcz...kryminacja.html

No cóż, teraz nalezy okazać bol dupy bo nie wpuszczaja mezczyzn do babskich kibli.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-13, 15:50   

Bartek aż maila napisał do autorki, tak się wkurzył. Celnego maila swoją drogą. Jeżeli coś może być tylko dla kobiet i nikt w tym nie widzi nic złego to bez problemu powinno być coś tylko dla mężczyzn jeśli prywatny przedsiębiorca/organizator tak sobie za swoją kasę zażyczy.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-13, 18:41   

Ja bym chciała, żeby było więcej miejsc typu "tylko dla kobiet/mężczyzn" - właśnie fryzjer, siłownia itd. No ale najlepiej gdyby był WYBÓR - tylko dla danej płci albo dla obu.
Nie mówię o absurdach typu "sklep spożywczy tylko dla kobiet", chociaż i taki mógłby znaleźć klientelę pewne :haha:

A i w tym przypadku w artykule nie chodzi o to, że to barber i obsługują tylko mężczyzn (dziwne, żeby kobiety) tylko o tę lekko chamską naklejkę (Zakaz wprowadzania kobiet) oraz to, że ta kobieta chciała poczekać na faceta i jej nie dano. Poza tym, o ironio, pracują tam kobiety :haha: Poza tym masz fryzjera damskiego (nie zawsze jest damsko-męski) i jak idziesz z chłopakiem to go nie wyrzucają z poczekalni.

Jakby była u mnie w pobliżu siłownia dla kobiet (a takie są gdzieś), to chętnie bym tam chodziła. Jakby była tylko dla mężczyzn, no to bym miała to gdzieś, niech sobie chodzą xD
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-13, 18:45   

I to jest bardzo słuszne podejście.

I słuszne wytknięcie niekonsekwencji. Jeśli kobietom wstęp wzbroniony to i kobiety nie powinny tam pracować.

Co do sposobu wyrażenia zakazu... no przecież wiadomo, że znajdzie się zawsze i wszędzie jakaś feminonazistka co przypruje pizdę o najuprzejmiejsze możliwe takie obwieszczenie. Ale powinno tak być, ze mam swój biznes więc ja decyduję do kogo jest kierowany. I mogę sobie zawiesić "zakaz wstępu dla kobiet" albo "zakaz wstępu dla murzynów" ale już "pizdy i czarnuchy won!" to jest chamówa, do której słusznie można by się było dowalić.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-13, 19:14   

Kluby, w których faceci płacą za wstęp, a kobiety nie to częste zjawisko. I jakoś faceci z tego powodu nie robią gównoburz, że dyskryminacja (chociaż może czas zacząć :PP ).
_________________
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-13, 19:31   

JankielKindybalista85 napisał/a:
I to jest bardzo słuszne podejście.

I słuszne wytknięcie niekonsekwencji. Jeśli kobietom wstęp wzbroniony to i kobiety nie powinny tam pracować.

Co do sposobu wyrażenia zakazu... no przecież wiadomo, że znajdzie się zawsze i wszędzie jakaś feminonazistka co przypruje pizdę o najuprzejmiejsze możliwe takie obwieszczenie. Ale powinno tak być, ze mam swój biznes więc ja decyduję do kogo jest kierowany. I mogę sobie zawiesić "zakaz wstępu dla kobiet" albo "zakaz wstępu dla murzynów" ale już "pizdy i czarnuchy won!" to jest chamówa, do której słusznie można by się było dowalić.


No 'zakaz wstępu' to nie 'zakaz wprowadzania' :D

Poza tym tak w sumie nie podoba mi się segregacja rasowa. No bo tutaj już nie ma żadnego sensu według mnie. Lokale ze względu na płeć jeszcze jakiś mają (zwłaszcza toaleta i szatnia, basen, siłownia czy nawet fryzjer) - po prostu w niektórych miejscach kobiety/mężczyźni czują się swobodniej wśród osób tej samej płci itd. Podobnie z klubami dla gejów - idziesz tam i wiesz, że znajdziesz osoby tej samej orientacji (chociaż z kolei nie widziałam żadnego klubu dla hetero xD). A rasowo? Bo ktoś jest rasistą albo nie wiem, źle się czuje z osobami innej rasy? Tworzenie gett? Taki lokal na pewno spotkałby się z ostracyzmem ostrym i pewnie nawet mógłby być niezgodny z prawem.

Do tego jakby były tylko i wyłącznie lokale dla danej płci to już można zwariować :D Fajnie jest mieć wybór, a nie być zmuszanym do czegoś.

No i fakt, mój lokal moje zasady powinno funkcjonować, ale w granicach rozsądku i prawa, hehe. Tak jak z aptekami odmawiającymi realizacji recept na antykoncepcję - według ustaw farmaceuty nie zobowiązuje klauzula sumienia oraz musi on wydać dany lek na receptę, takie jest prawo odnośnie aptek. No i triggeruje mnie mocno ten temat, nadal mam mieszane uczucia bardzo. Bo z jednej strony 'mój lokal moje zasady', a z drugiej chamskie blokowanie recept ze względu na kretyńskie przekonania. Nikt nie powinien ingerować w cudze życie drugiej osoby czyli farmaceuty nie powinno obchodzić, czy ktoś stosuje antykoncepcję hormonalną zdrowotnie czy jedynie w celach antykoncepcyjnych.

Davos napisał/a:
Kluby, w których faceci płacą za wstęp, a kobiety nie to częste zjawisko. I jakoś faceci z tego powodu nie robią gównoburz, że dyskryminacja (chociaż może czas zacząć :PP ).

Wiesz to nie jest tyle dyskryminacja mężczyzn, co uprzedmiotowywanie kobiet. Ale tu można wiele tłumaczyć :P W każdym bądź razie też mnie to denerwuje niekiedy, ale w innym kontekście niż Ciebie zapewne.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-13, 19:57   

Do klubu trzeba sciągnąć laski, które ściągną gości, którzy zostawią tam gruby hajs chlejąc i stawiając drinki dziewczynom. Tak mi się wydaje przynajmniej więc najlepiej iść się dobrze bawić, cieszyć się ze wstępu za free i nie szukać dziury w całym.

A co do lokali dla konkretnych osób to u mnie jest to takie czarno- białe. Moj lokal więc zakażę wstępu np żydom bo to mój lokal. Tak samo jak zakażę komuś wstępu do mojego domu
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-13, 20:01   

krojechleb napisał/a:
którzy zostawią tam gruby hajs chlejąc i stawiając drinki dziewczynom.


Głównie chlejąc. Ale masz rację, tak to wygląda.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-13, 20:20   

Dlatego nie wolno wpuszczać do klubów muslimów. Bo oni nie chleją. Znaczy w Krakowie tak bo w piwnicy Allah nie widzi.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-13, 23:09   

Ja raz na weselu kuzynki piłem wódke z brudasem islamem. Spoko gość nawet był a jak zażartowałem żeby się nie detonował w lokalu to się śmiał i sam żartował że zniewolą katolików. Dobrze z nim się piło jedyny ciapak o którym nie powiem absolutnie nic złego a o reszcie powiem w ciemno ale to dlatego że jestem zapobiegawczy i ostrożny
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-13, 23:17   

krojechleb napisał/a:
sam żartował że zniewolą katolików


To nie był żart.
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-14, 16:30   

chlanie w klubach xddd za dużo hajsu macie
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-14, 16:51   

Dlatego Polska cebula nakazuje schlać się przed wjazdem do lokalu. Zawsze te kilka dyszek zaoszczędzone xD
Tym bardziej, że w klubach na ogół alko mocno chujowe. Piwo tyż.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-14, 17:01   

i mocno za drogie, piwo tyż
_________________
no trudno
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-14, 18:03   

A za wjazd to każą płacić (facetom oczywiście) Nawet gdybym nadal miał moc i chęć szwędać się po klubach to ze zwykłego skąpstwa i tak bym się zamienił w ćmę barową, którą jestem od paru lat. Każdego klubowicza to czeka bo człowiek się starzeje, siły i chęci maleją, za to ilość rzeczy, na które potrzebna jest forsa rośnie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-04-14, 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-14, 18:16   

JankielKindybalista85, woah, że co? To chodzenie do barów to jest starość? Shiet. Shiet. Ja nigdy nie lubiłem chodzić do klubów. Dużo lepiej się w barach czuję.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-14, 18:35   

Dla tych co bywali w klubach co sobota, a czasem co piątek i sobota, to owszem, to jest starość. Spadek mocy między 20-to a 30-to latkiem jest drastyczny. Jak nie masz porównania bo nie pizgało cię po klubach to oczywiście nie wiesz że coś się stało i wszystko wygląda całkowicie normalnie. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-14, 18:41   

JankielKindylibalista85 napisał/a:
A za wjazd to każą płacić (facetom oczywiście) Nawet gdybym nadal miał moc i chęć szwędać się po klubach to ze zwykłego skąpstwa i tak bym się zamienił w ćmę barową, którą jestem od paru lat. Każdego klubowicza to czeka bo człowiek się starzeje, siły i chęci maleją, za to ilość rzeczy, na które potrzebna jest forsa rośnie.


Tak bardzo prawda :cry:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-14, 18:42   

dla mnie kluby są bardzo licealne, od studiów tylko bary, stary dziad here
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-14, 18:42   

JankielKindylibalista85 napisał/a:
Dla tych co bywali w klubach co sobota, a czasem co piątek i sobota, to owszem, to jest starość. Spadek mocy między 20-to a 30-to latkiem jest drastyczny.


Do tego zupełnie inni ludzie niż kiedyś :niegit:

[ Dodano: 2017-04-14, 19:43 ]
Barbra napisał/a:
od studiów tylko bary


Bary/puby ftw :piwo:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 33