Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Nabór na nowego Junior Admina
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:32   Nabór na nowego Junior Admina

W temacie "poradnik poruszania się i wnikniecia w forum" napisałem:
Cytat:
To już nie do końca moja sprawa ale myślę że możecie założyć nowy temat i składać cv. Mówię całkiem serio. Powiedzmy że jedno przeslecie 2 rozne cv. Jedno jakieś smieszkowe A drugie całkiem poważne z wypunktowaniem dlaczego akurat Ty będziesz odpowiednią osobą na tym stanowisku.


No więc żeby tam nie spamowac w tamtym temacie zakładam nowy temat. Jak ktoś jest zainteresowany niech tutaj składa wspomniane cv


Powodzenia :piwo:
Ostatnio zmieniony przez bartek82r 2017-04-05, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:34   

Wzór CV też dacie :v
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:35   

Wymyśl coś oryginalnego :PP
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:38   

:troll:
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:40   

zgłaszam kandydaturę Barbuszki
albo Barbra albo nikt
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:41   

Ja składam.

Jak już będę częścią władzy to osty nawet za darmo będę wlepiać ale wymyślę powód, którego przeciętny użytkownik nie podważy, będę też użytkowników terroryzować w tematach ostami za offtop poprzedzając to zwykłym zwróceniem uwagi, będę też brał przykład z bardziej doświadczonych adminów zapamiętując przy tym jak postępować w chwilach gdy przeciętny użytkownik dokonuje zbrodni offtopu
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:41   

Słyszałam kiedyś o gościu który starał się o jakąś posadę w Hollywood. Ale nie tak, że bardzo chciał dostać tę robotę, ale złożył tam cv. Wpadł na oryginalny pomysł napisania go... w wierszu.
No i za pomysłowość dostał pracę :)
Nie wiem, ile w tym prawdy, bo to tylko zasłyszana historyjka, jakich wiele.
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:42   

Temat 3000. To znak.

Cytat:
albo Barbra albo nikt


Zatostuje swoje nudle i wchodzi bez kolejki. Na admina.

[ Dodano: 2017-04-05, 22:43 ]
W sensie nie dosłownie "na niego" ofc
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:46   

Ale to jest temat 2999

Temat 3000 mam zarezerwowany
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:47   

Zgłośmy się wszyscy

Bytuję na forum dłużej w nocy niż Davos. Przed maturo nie ma co ale po to kto wie jak się życie skończy. Może wylądujecie w jednym wielkim łóżku razem ze mną. Ja spojrzę na każdego z was z przejęciem i pogłaskam po główce. Warny wlepię bo mój autorytet trzeba szanować. Z umiejętności praktycznych to potrwafię całkiem dobrze prowokować do gównoburz w których i tak później nie biorę udziału. Just kidding. Chyba tego nie robię. Nadargumentem jest to, że jestem w stanie wypieprzyć ludzi tak, aż umrą. Cenzopapowałbym was tak, że aż PiS by was nie poznał. No i ogólnie jestem miły i gładki.
_________________
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:48   

bartek82r, temat 3000 będzie brzmiał "Ala junior adminem" :roll:

a nie... to nie demoty... :(
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:48   

Wat xD
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:49   

Lilith_Madness napisał/a:
Słyszałam kiedyś o gościu który starał się o jakąś posadę w Hollywood. Ale nie tak, że bardzo chciał dostać tę robotę, ale złożył tam cv. Wpadł na oryginalny pomysł napisania go... w wierszu.
No i za pomysłowość dostał pracę :)
Nie wiem, ile w tym prawdy, bo to tylko zasłyszana historyjka, jakich wiele.


nie cv tylko cover letter
ten gość to Robert Pirosh
i wysłał to w 1934, gdy mieszkał jeszcze w nowym jorku ale rzucił swoją dobrze płatną robotę bo chciał zostać scenarzystą w Hollywood

a treść listu była taka

Dear Sir:

I like words. I like fat buttery words, such as ooze, turpitude, glutinous, toady. I like solemn, angular, creaky words, such as straitlaced, cantankerous, pecunious, valedictory. I like spurious, black-is-white words, such as mortician, liquidate, tonsorial, demi-monde. I like suave "V" words, such as Svengali, svelte, bravura, verve. I like crunchy, brittle, crackly words, such as splinter, grapple, jostle, crusty. I like sullen, crabbed, scowling words, such as skulk, glower, scabby, churl. I like Oh-Heavens, my-gracious, land's-sake words, such as tricksy, tucker, genteel, horrid. I like elegant, flowery words, such as estivate, peregrinate, elysium, halcyon. I like wormy, squirmy, mealy words, such as crawl, blubber, squeal, drip. I like sniggly, chuckling words, such as cowlick, gurgle, bubble and burp.

I like the word screenwriter better than copywriter, so I decided to quit my job in a New York advertising agency and try my luck in Hollywood, but before taking the plunge I went to Europe for a year of study, contemplation and horsing around.

I have just returned and I still like words.

May I have a few with you?

Robert Pirosh
385 Madison Avenue
Room 610
New York
Eldorado 5-6024


a no i Robert był jednym ze scenarzystów do filmu Czarnoksiężnik z Krainy Oz (1939)

30 sec researchu i anegdotka już nie jest na poziomie zasłyszanej historyjki
pozdrawiam i polecam fiotr pronczewski
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:51   

 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:52   

Zaknafein napisał/a:
Lilith_Madness napisał/a:
Słyszałam kiedyś o gościu który starał się o jakąś posadę w Hollywood. Ale nie tak, że bardzo chciał dostać tę robotę, ale złożył tam cv. Wpadł na oryginalny pomysł napisania go... w wierszu.
No i za pomysłowość dostał pracę :)
Nie wiem, ile w tym prawdy, bo to tylko zasłyszana historyjka, jakich wiele.


nie cv tylko cover letter
ten gość to Robert Pirosh
i wysłał to w 1934, gdy mieszkał jeszcze w nowym jorku ale rzucił swoją dobrze płatną robotę bo chciał zostać scenarzystą w Hollywood

a treść listu była taka

Dear Sir:

I like words. I like fat buttery words, such as ooze, turpitude, glutinous, toady. I like solemn, angular, creaky words, such as straitlaced, cantankerous, pecunious, valedictory. I like spurious, black-is-white words, such as mortician, liquidate, tonsorial, demi-monde. I like suave "V" words, such as Svengali, svelte, bravura, verve. I like crunchy, brittle, crackly words, such as splinter, grapple, jostle, crusty. I like sullen, crabbed, scowling words, such as skulk, glower, scabby, churl. I like Oh-Heavens, my-gracious, land's-sake words, such as tricksy, tucker, genteel, horrid. I like elegant, flowery words, such as estivate, peregrinate, elysium, halcyon. I like wormy, squirmy, mealy words, such as crawl, blubber, squeal, drip. I like sniggly, chuckling words, such as cowlick, gurgle, bubble and burp.

I like the word screenwriter better than copywriter, so I decided to quit my job in a New York advertising agency and try my luck in Hollywood, but before taking the plunge I went to Europe for a year of study, contemplation and horsing around.

I have just returned and I still like words.

May I have a few with you?

Robert Pirosh
385 Madison Avenue
Room 610
New York
Eldorado 5-6024


a no i Robert był jednym ze scenarzystów do filmu Czarnoksiężnik z Krainy Oz (1939)

30 sec researchu i anegdotka już nie jest na poziomie zasłyszanej historyjki
pozdrawiam i polecam fiotr pronczewski

A więc to prawda. Cóż, ja to zasłyszałam dobre kilka lat temu, w takiej wersji, jak napisałam. Wiadomo, przekazywane z ust do ust, ktoś coś tam przekręcił, podkoloryzował, tak rodzi się plotka :)
Ale dzięki za research, Zak
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:55   

Ej, ale serio, za dużo tu spamu i nie wiadomo kto się zgłasza, a kto nie. :-D
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 21:57   

Nie zgłaszam się.

Pozdrawiam serdecznie. :-)
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 22:01   

widzu napisał/a:
Ej, ale serio, za dużo tu spamu i nie wiadomo kto się zgłasza, a kto nie. :-D


w sumie chciałbym zostać modem tylko dla koloru

zsk, da radę po znajomości?
przecież my praktycznie jak rodzina xD
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 22:02   

Zaknafein, w sumie przynajmniej szczerze :D
Głosuję na Zaka :haha:
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-05, 22:02   

Zaknafein, przecież już kiedyś wygrałeś głosowanie na moda. I zrzekłeś się swojej funkcji na rzecz Słownika.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.092 sekundy. Zapytań do SQL: 33