Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Myślałeś/aś, że po Nieb. Wielryb. nic cię już nie zaskoczy?
Autor Wiadomość
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-04, 15:46   

pewnie niedługo znów przyjdzie jakaś wojenka światowa w ojropie bo już za dużo ludzi znowu się tu krząta (brudnych w szczególności)
_________________
no trudno
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 15:48   

A to oczywiste. Geopolityka jest nieubłagana i nigdy nie stoi w miejscu. Każdy kto myśli że wojny nie będzie już nigdy jest naprawdę durny. Sorry.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 15:56   

JankielKindybalista85, Grunt by nie bylo dużo ofiar cywilnych po naszej stronie i byśmy te wojnę wygrali, takie to sobie mogą być.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 16:21   

Kliknęłam w ten temat żeby się dowiedzieć co to Niebieski Wieloryb i nic :<
Davos napisał/a:
Chyba pojawiła się nowa moda.

Od zawsze w Internecie niestety krążyły tego typu rzeczy :/

Mackers napisał/a:
Jak będę mial dzieci, to nie dam im dostępu do internetu.

Tak bardzo to. Tyle jest "instrukcji" jak zrobić ładne kryształki czy magiczne wywary czy inne rzeczy, które w rzeczywistości są przepisami na żrące substancje i opary wrzucane przez jakichś zwyroli, na które dzieci na całym świecie się nabierają. A rodzice zwykle i tak dają Internet dziecku jako zabawkę "na odczepnego" :|
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 16:26   

xD myślicie, że zabronicie dziecku w dzisiejszych czasach korzystać z intrnetu? Przykro mi ale to niemożliwe.
Jak chcecie tego dokonać? Jak im nie dacie smartfona i komputera to skończą jako wyrzutki z którymi nikt nie będzie się chciał bawić.

Sory, takie mamy czasy.
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 16:30   

Nie zabierać tylko towarzyszyć przy każdym kontakcie, uczyć i tłumaczyć. W miarę wcześnie, żeby później przy braku możliwości stałej kontroli wiedziało co i jak.
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-04, 16:31   

tayak pan Morys pedział - NIE DA SIĘ
takie dziecko będzie przyjebane w oczach rówieśników, będzie odpychane, nie będzie w "elicie" klasy, nie będzie wiedzieć o różnych eventach, spotkaniach, przełożonych zajęciach bo nie będzie miało facebooka albo czegoś tam co w przyszłości będzie na topie
nie tędy droga :dont:
_________________
no trudno
 
 
emoo137 
your pop punk crackhead


Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 594

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 17:07   

c1ick napisał/a:
takie dziecko będzie przyjebane w oczach rówieśników, będzie odpychane, nie będzie w "elicie" klasy, nie będzie wiedzieć o różnych eventach, spotkaniach, przełożonych zajęciach bo nie będzie miało facebooka albo czegoś tam co w przyszłości będzie na topie
nie tędy droga :dont:


Ze smutkiem potwierdzam: komputer dostałam w szóstej klasie podstawówki, czyli najpóźniej w klasie. Internet: pod koniec trzeciej gimnazjum (wcześniej korzystałam w bibliotece, na zasadzie "godzina za złotówkę" i to mi wystarczyło). Byłam przez to zawsze parę kroków za ludźmi ze szkoły, padały teksty, że jestem biedna, bo nie stać mnie na internet, jak c1ick ujął - -miałam przejebane.
_________________
i'm two faced of your double exposure
stop right there, don't come any closer
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 17:29   

potwierdzam też
miałem komputer i internet od zawsze prawie i jako jeden z pierwszych w podstawówce więc szpan większy niż na nowy rower z miliardem przerzutek
już w 3-4 klasie podstawówki z kumplem uświadamialiśmy tym którzy jeszcze nie wiedzieli jak i skąd biorą się dzieci bo mieliśmy doświadczenie z internetów
w tym samym okresie nauczyłem się usuwać selektywnie historię przeglądarki
kurwa jakie to były czasy xD
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 17:39   

emoo137 napisał/a:
c1ick napisał/a:
takie dziecko będzie przyjebane w oczach rówieśników, będzie odpychane, nie będzie w "elicie" klasy, nie będzie wiedzieć o różnych eventach, spotkaniach, przełożonych zajęciach bo nie będzie miało facebooka albo czegoś tam co w przyszłości będzie na topie
nie tędy droga :dont:


Ze smutkiem potwierdzam: komputer dostałam w szóstej klasie podstawówki, czyli najpóźniej w klasie. Internet: pod koniec trzeciej gimnazjum (wcześniej korzystałam w bibliotece, na zasadzie "godzina za złotówkę" i to mi wystarczyło). Byłam przez to zawsze parę kroków za ludźmi ze szkoły, padały teksty, że jestem biedna, bo nie stać mnie na internet, jak c1ick ujął - -miałam przejebane.

U mnie Internet został założony, jak byłam w szóstej klasie podstawówki, ale jak chciałam posiedzieć dłużej w Internetach, to udawałam się do biblioteki, ponieważ moje siedzenie na kompie w domu było reglamentowane, miałam pół godziny do godziny dziennie.
W klasach 4-6 to się nasłuchałam:
"Jprdl, w tych czasach nie mieć Internetu..."
"Nie masz Internetu? To nie istniejesz!"
_________________
Ostatnio zmieniony przez Lilith 2017-04-04, 17:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 17:45   

Ja miałem pierwszego neta w 6 klasie podst. no ale kompa juz od komuni, wiec bylo fajnie. Bez neta było fajniej ogólnie, cały miesiąc się czekało na pisemko z grami ;; a teraz jestem śmiertelnie uzależniony od sieci.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 17:50   

Lilith_Madness, Ja internet miałem gdzieś odkad mialem 8 lat, a fb założyłem gdzieś kolo 2011 r. a zaczalem korzystać w 2013 r. głównie dlatego, że inni mieli i wydawał mi sie wynalazkiem dla plebsu - tez sie ze mnie smiali w szkole.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 17:55   

No to może zaskoczę jako, że jestem jedną z najmłodszych osób na forum ale ja internet miałem dopiero w 4 klasie podstawówki. Po prostu mieszkałem na wsi gdzie nie było możliwości nawet mieć internetu. Znajomych nie miałem jako takich bo to było prawdziwe odludzie. Za często grać też nie grałem bo komputer nie za świetny. Moją pierwszą grą były spiracone (czyli na tamte czasy zainstalowane z płyty kolegi) Hirołsy 3. A dziś nadal nie jestem uzależniony od elektroniki. Ułatwia życie ale na dobrą sprawę dobrze poradziłbym sobie bez niej
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 17:59   

Od elektroniki jest uzależniona cała ludzkość. :-)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mormegil 2017-04-04, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-04, 18:00   

plemienna Afryka też?
_________________
no trudno
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 18:00   

Poza papuasami w dziczy.

[ Dodano: 2017-04-04, 18:00 ]
Wciąłeś mi się :c
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-04, 18:04   

>:E
_________________
no trudno
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 19:08   

A ja internet miałem... właściwie już dokładnie nie wiem kiedy, ale na pewno w 2000 roku bo wtedy założyłem pierwszego maila, a korzystałem z niego w domu. I mam go do dzisiaj :] We wrześniu stuknie 17 lat B-) Wprawdzie już mi specjalnie nie jest potrzebny, ale nadal go trzymam bo przecież czegoś takiego się nie pozbywa :)
Ale mimo wszystko potwierdzam słowa Wilka, że era sprzed internetów była lepsza. I też czekałem z utęsknieniem na takie CD-Action, które było wtedy jedynym źródłem informacji o branży komputerowej, a każde czytanie nowego CDA było prawdziwym rytuałem. Najpierw z wypiekami na twarzy biegło się do kiosku po nowy numer, potem z pietyzmem rozfoliowywało je w domu i czytało praktycznie od deski do deski. Piękne czasy. I nikt wtedy nie słyszał o żadnych niebieskich wielorybach i tym podobnych gównach bo ich zwyczajnie nie było!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2017-04-04, 19:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 20:04   

To wieloryb był jakiś zaskakujący?
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-04, 20:13   

A u mnie starsi byli długo nieugięci i kompa kupili jak byłem w 3 gimnazjum a internet to chyba w 1 technikum. A komórke dostałem jak byłem w 2 gim ale nikt się ze mnie nie śmiał że jakiś jaskiniowiec, zresztą 1 kom to była nokia 6610, jedna z najlepszych w szkole, wtedy byłem szpaner
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 33