Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa flaga i godło w 2018
Autor Wiadomość
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-03-19, 09:11   Nowa flaga i godło w 2018

http://www.tygodniknarodo...8-dobry-pomysl/
_________________
no trudno
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 09:37   

E tam, to tylko o odcienie chodzi. Robienie z igły widły :niegit:
Ja bym pierdolnął jakąś wyczesaną flagę, a orła bym zmienił na Żółwia.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 09:38   

 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 10:36   

Cytat:
orła bym zmienił na Żółwia

Najlepsze jest to, że ten ptak na naszym godle to nie orzeł, tylko bielik :D
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 10:58   

Cytat:
Specjalista od barw twierdzi jednak, że nawet po wprowadzeniu zmian przez polityków, to ostateczny wygląd barw narodowych będzie zależał od drukarzy.


Specjalista mocno, wow. Taka tajemno-mistyczna wiedza. Wow. Nie dla zwykłego narodowca, prowadzącego tę stronę. Niewow.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 11:30   

To ich specjalista od barw, potwierdzone info

 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 11:47   

Lilith_Madness napisał/a:
Cytat:
orła bym zmienił na Żółwia

Najlepsze jest to, że ten ptak na naszym godle to nie orzeł, tylko bielik :D


Czytałem kiedyś o tym. Na początku na denarach był orzeł w koronie później było coś o pawiu(niektórzy widzieli pawia ale w którym wieku to nie pamiętam) teraz jest dyskusja że to niby bielik. Ale ma być orzeł bo tak jest umówione a że ktoś wypatrzył bielika i teraz sami nie wiedzą co to dokładnie jest to nie ma znaczenia. Grunt że kury czy innej wrony tam nie ma :D Ale jak będą coś zmieniać to mogliby w sumie dać orła takiego żeby nie było wątpliwości
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 11:52   

U tych nie było wątpliwości. :v

_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 15:39   

Czytałem kiedyś że to wcale nie jest godło tylko herb a nazywanie go godłem wynika z tego że za prlu chcieli się odciąć od tradycji
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 15:43   

http://joemonster.org/art...c_godlo_Polski_
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 15:58   

KicerK napisał/a:
Czytałem kiedyś że to wcale nie jest godło tylko herb a nazywanie go godłem wynika z tego że za prlu chcieli się odciąć od tradycji

Na tej samej zasadzie częściej używamy określenia przed naszą erą a nie przed narodzeniem Chrystusa
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 17:05   

No bo to jest jak w reklamie ING. "to jest najlepszy dziadek w mieście, MÓJ dziadek, w MOIM mieście. A to jest NASZA era."

MOJE - jedno słowo zmienia wszystko. Czy jakoś tak Marek Kondrat pierdolił w puencie.

Miło myśleć że to jest nasza a więc i moja era a nie jakiegoś kurna Chrystusa. Proste.


A korekta i ujednolicenie barw flagi by się przydały. Tylko ten krzyż w koronie po zupełny chuj. Nawet za tej jezuickiej kurwy Zygmunta III 0/10 Wazy go w herbie nie było.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 21:29   

JankielKindybalista85 napisał/a:

A korekta i ujednolicenie barw flagi by się przydały. Tylko ten krzyż w koronie po zupełny chuj. Nawet za tej jezuickiej kurwy Zygmunta III 0/10 Wazy go w herbie nie było.


Sam wiesz, że państwa są tworzone na podstawie krajów (organizacja panstwowa obejmuje zazwyczaj jakiś kraj), a szczególnie Polska, zaś kraj to sfera kulturowa, więc skoro Polska to kraj katolicki (państwo póki co świeckie, ale katolickość kraju jest oczywista) to państwo też powinno oficjalnie być.

oczywiście na zasadach jakie panują w liechtensteinie, czyli religia oficjalna panstwa powinien być Rzymski Katolicyzm, zaś tuż pod tym zapisem w konstytucji powinien byc zapis, że każdy obywatel posiada wolność wyznania.
Tylko ważne stanowiska państwowe powinny być obsadzane katolikami jak w RON - chuj mnie obchodzi wolnosc polityka, jakbym byl ateista to nie mialbym problemu udawac katolika jakbym chcial dojsc do wladzy, fundament polityki to klamstwo :)
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 21:31   

Jestem niekatolikiem z proponowaną szóstką z religii. Nadaję się na polityka?

[ Dodano: 2017-03-19, 21:33 ]
Dodam jeszcze, że na religię uczęszczam z własnej woli a katecheta jest typowym katotalibem z klapkami na oczach. :I
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 21:37   

Mormegil napisał/a:
Jestem niekatolikiem z proponowaną szóstką z religii. Nadaję się na polityka?

[ Dodano: 2017-03-19, 21:33 ]
Dodam jeszcze, że na religię uczęszczam z własnej woli a katecheta jest typowym katotalibem z klapkami na oczach. :I


Typowy mandżurski kandydat.

W sumie miałem kiedyś taki pomysł na opowiadanie. Komuniści piorą mózg i szkolą najbardziej fanatycznie oddanego młodego komuszka i robią z niego kreta na całe życie. Chłopaczek jak towarzysz Stalin idzie do seminarium. Kończy je, jest mądry zajebisty i żarliwy. robi karierę w strukturach kościelnych. I w końcu, 50 lat później, zostaje papieżem i lewacko rozkurwia katolicyzm od środka. Olałem to bo było za dużo researchu. A potem przyszedł Franciszek Che Guevara I i olewam tym bardziej - nie uprawiam literatury faktu.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 21:42   

xD

Kiedyś jak się BAARDZO mocno najebałem to przeszło mi przez myśl, że śmieszkowo by było zostać prezesem PiSu i go rozwiązać. Ale jak już pisałem, jestem dosyć leniwy. :troll:
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 21:43   

Mormegil, Nie, dostanie 6 z religii to żaden wyczyn.

JankielKindybalista85, Dzisiaj mielismy spotkanie z przewodniczacym ligi muzulmanskiej w Polsce (bardzo miły i inteligentny człowiek) i wychwalal Franciszka - Islam jest religia pokoju oparta na altruizmie, chrzescijanstwo to religia wojny oparta na egoizmie, wiec zdanie Franciszka o czyms swiadczy?
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 21:44   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Mormegil, Nie, dostanie 6 z religii to żaden wyczyn.


A już się zapisywałem na politologię. :c
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 22:45   

Mormegil napisał/a:
Kiedyś jak się BAARDZO mocno najebałem to przeszło mi przez myśl, że śmieszkowo by było zostać prezesem PiSu i go rozwiązać. Ale jak już pisałem, jestem dosyć leniwy. :troll:

Z ziomkami na studiach przy skrętach z oregano mieliśmy ten pomysł z "Gazetą Wyborczą."
Ten sam wektor, przeciwne zwroty.



WojtekVanHelsing napisał/a:
(bardzo miły i inteligentny człowiek)

i wychwalal Franciszka


1. W to nie wątpię.

2. Jeśli twój bezpośredni konkurent cię chwali to znaczy że działasz w jego, a nie w swoim interesie. Więc zastanów się nad sobą.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-03-19, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 22:48   

Cytat:
Z ziomkami na studiach przy skrętach z oregano mięliśmy ten pomysł z "Gazetą Wyborczą." Ten sam wektor, przeciwne zwroty.

Kiedyś wpadłam na podobny pomysł, tyle że nie bylam wtedy zjarana :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.102 sekundy. Zapytań do SQL: 33