Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Pamieta ktoś jak zakpiłem sobie z masterkilima i...
Autor Wiadomość
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10720

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 21:12   

JankielKindylibalista85 napisał/a:
Szanuj za zawartość, nie za opakowanie.


To samo mówię dziewczynom, które poznaję. Nie wiem czy odpowiedzieć tak samo jak one, ale co mi tam, niech będzie:

Spierdalaj!

[ Dodano: 2017-03-29, 21:13 ]
A co do zawartości, to czekam na komentarz innych i rozwój dyskusji :-)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 23:43   

JankielKindybalista85 napisał/a:
są gorsze od mężczyzn


ty kurwo szowinisto wszyscy są równi
tak na prawdę to nie są ale nie można o tym głośno mówić
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-30, 01:49   

Ale ona napisała, ze zigorowała ten temat

[ Dodano: 2017-03-30, 01:49 ]
i już sie tu nie wypowie
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10720

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-30, 10:37   

To możecie rozpocząć jakąś seksistowską dyskusję tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-30, 14:52   

JankielKindybalista85 napisał/a:
rześledźcie logikę tej kretynki, która ma zawsze rację.



<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

[ Dodano: 2017-03-30, 16:12 ]
Marcin55522 napisał/a:
wielokrotnie szantażowała, że jak biedna straci kolorek to odchodzi z forum :sadangel: :sadangel:



Serio? XD

Marcin55522 napisał/a:

I mogę się założyć, że mój post zostanie przeczytany przed postem Janka :D


Ja najpierw jankiela czytnalem.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-30, 17:06   

Serio Wojtku serio. Tak płakała. A poza tym apelowała do reszty sanhedrynu żeby się nie dał zmanipulować prostakowi, który się na nią uwziął i chciał ją odwołać zupełnie bez powodu bo przeciez ona nic nie zrobiła, tzn. mnie. W każdym razie większość banialuków Efendi znamy już od dawna. W sumie to już zdarta powtarzalna płyta. W każdym temacie. :troll:


A ten temat, jak na wzorcowego admina przystało, sobie zignorowała bo się w nim z nią ktoś nie zgadza i zły Jankiel wszystkich zmanipulował... :troll:

Takich adminów i w ogóle partnerów w dyskusji nam potrzeba!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-03-30, 17:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-30, 17:15   

a media milczo
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-30, 17:16   

I wciąż się dzieje życia cud.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-30, 17:35   

JankielKindybalista85, No dobra...

Love178 napisał/a:
Cytat:
Dlatego też:
1) proszę o odebranie Love wszelkich uprawnień, uczynienie z niej szarego zwykłego użytkownika i mianowanie na jej miejsce kogokolwiek innego, bądź nikogo - zgodnie z waszą wolą.
2) albo: skasowanie mojego konta na tym forum. W takim sensie jak zrobiliście na jego prośbę z Grzejnikiem. Był i nie ma. Nie ma fotek, tematów, zdjęć, komentarzy, postów, niczego. Są tylko rozsiane po forum komenty innych użytkowników w stylu "heh, Grzejnik, to było dobre!" odnoszące się do nieistniejących postów. Jak Keyser Soze: był i nagle zniknął, jakby nigdy nie istniał. (na marginesie: Wilku, obejrzyj „Podejrzanych” – zajebisty film.)
3) chodzi mi wyłącznie o to, ze Love jest całkowicie niekompetentna i skompromitowana pod względem "etycznego" aspektu sprawowania władzy a nie o mszczenie się na niej jako użytkowniku prywatnym więc gdyby jakimś cudem okazała się równie uparta jak ja i np. stwierdziła: "to jak tak to ja pierdolę to forum i wychodzę" wtedy również proszę o skasowanie mojego konta ponieważ - i podkreślam to kolejny raz - nic do niej nie mam jako do osoby prywatnej.

Nie bierzesz pod uwagę scenariusza, że mogę znaleźć inny powód do odejścia z forum, ale pełniona w tej chwili funkcja może sprawiać, że na nie dalej wchodzę. Zatem te punkty nie mają sensu, bo zrzucasz na mnie odpowiedzialność za to, co się stanie z Tobą. Dla mnie odebranie mi funkcji oznacza z automatu, że już nie wchodzę, zwłaszcza, że nie czuję już za bardzo jakbym miała dla kogo - spójrz, udało Ci się zniechęcić do forum trzech aktywnych użytkowników przez jeden dzień sprawowania władzy - z tego miejsca składam gratulacje, nigdy takiego rozmachu nie doświadczyłam :clap:

[ Dodano: 2015-06-13, 13:33 ]
Nie wspominając już o tym, że już wszyscy wspomnieli, żeby tego nie brać tak skrajnie poważnie, a Ty dalej wypisujesz elaboraty i jeszcze dodałeś do tego wyniosłe deklaracje pt. "albo ona albo ja" jakby nie dało się tego jakoś po normalnemu :roll:
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.068 sekundy. Zapytań do SQL: 22