Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Pamieta ktoś jak zakpiłem sobie z masterkilima i...
Autor Wiadomość
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-03-15, 00:29   

to przecież jak nie chodziła do szkoły i nie miała lekcji w domu to powinna odrabiać rok >:< chore
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-15, 00:30   

Odrobiła swój rok w branży zanim zaszła. Sztuka jest sztuka.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-15, 00:32   

A facet przyczynił się na równi z laseczką do tej ciąży, a chodził normalnie na zajęcia :v w sumie nie wiem czy profit, chyba tak.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-15, 01:17   

c1ick, jesteś pewien że nie miała nauczania indywidualnego w domu? Zazwyczaj takie coś organizują szkoły w takich wypadkach...
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-15, 01:43   

JankielKindybalista85 napisał/a:

Nie no, poważnie, nie rozumiem tego. Czy nie jest przypadkiem tak, że jak jest lipa z ciążą i życie i matki i dziecka jest zagrożone to domyślnie mają ratować dziecko kosztem matki? Bo coś tak kiedyś słyszałem i bardzo bym chciał żeby tak nie było i żeby mnie ktoś wyprowadził z błędu.


co

Zawsze w pierwszej kolejności ratuje się życie matki.

A pomysł z tym urlopem mnie nieźle rozbawił :) Ale z drugiej strony to Włosi, oni już nie takie debilizmy wymyślali.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-15, 01:44   

Davos napisał/a:
Zawsze w pierwszej kolejności ratuje się życie matki.

Ufff, kamień z serca! Dziękować pan Dabos!

[ Dodano: 2017-03-15, 01:44 ]
Davos napisał/a:
z drugiej strony to Włosi, oni już nie takie debilizmy wymyślali.

Na przykład SPQR :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-03-15, 06:19   

nie miała wodzu, na bank
wszyscy nauczyciele wstawiali jej te dwój Z ŁASKI, przy nas
_________________
no trudno
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-15, 10:21   

ale wy zawistni dziewczynie się udało to już hurr durr bo ja muszę pracować :troll:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-15, 13:07   

Davos napisał/a:
Ale z drugiej strony to Włosi, oni już nie takie debilizmy wymyślali.

Za Mussoliniego tego nie było.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-15, 13:10   

Patrzcie, mili państwo, jaki sprytny manewr taktyczny mający na celu sprowadzenie tego tematu do tematu numer jeden i w konsekwencji zwiększenie objętości tematu "Moje Hitlery".
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-17, 21:35   

Wtf, co Wy macie z czytaniem?
Tam jest napisane jak byk, jeszcze pogrubione, że ten urlop będzie przyznawany kobietom, które mają szczególne problemy zdrowotne i aby go uzyskać trzeba będzie pokazać oświadczenie lekarskie. Przecież z powodów różnych kondycji zdrowotnych, czy to przewlekłych czy jednorazowych, ludzie pracują na różnych warunkach i mają przydzielane urlopy albo krótsze godziny pracy. Nawet w znajdującym się na szarym końcu przestrzegania praw kobiet Japonia zapewnia wszystkim pracownicom dostęp do jednego dnia w miesiącu wolnego od pracy na wypadek wystąpienia bólów okresowych i jakoś żadna katastrofa w związku z tym nigdy się nie wydarzyła. Jest to też wprowadzone w miejscu pracy mojego chłopaka, nawet bez konkretnego ograniczenia (oraz dotyczy również chorób), znaczącą większość pracowników stanowią kobiety i nie ma żadnych problemów. Gdzie jest ten debilizm, o którym każdy w Was napisał?
To smutne jak niedorozwinięta jest medycyna w kwestii kobiet, a i światopoglądowo ogół tego forum uważa, że wszelkie kroki w ułatwianiu komuś życia to jest debilizm tylko dlatego, że dotyczy to kobiecego układu rozrodczego :| To wynika z braku edukacji, czy co?
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-17, 21:46   

Love178, podejrzewam, że po prostu niedokładne czytanie. Pewnie spora część nie zauważyła wzmianki o zwolnieniu lekarskim, podejrzewam.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-17, 21:49   

Jak ja lubię takie zwroty akcji na forum
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-03-17, 22:30   

Love jesteś najlepsza
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-17, 23:16   

Love178 napisał/a:
Wtf, co Wy macie z czytaniem?
Tam jest napisane jak byk, jeszcze pogrubione, że ten urlop będzie przyznawany kobietom, które mają szczególne problemy zdrowotne i aby go uzyskać trzeba będzie pokazać oświadczenie lekarskie. Przecież z powodów różnych kondycji zdrowotnych, czy to przewlekłych czy jednorazowych, ludzie pracują na różnych warunkach i mają przydzielane urlopy albo krótsze godziny pracy. Nawet w znajdującym się na szarym końcu przestrzegania praw kobiet Japonia zapewnia wszystkim pracownicom dostęp do jednego dnia w miesiącu wolnego od pracy na wypadek wystąpienia bólów okresowych i jakoś żadna katastrofa w związku z tym nigdy się nie wydarzyła. Jest to też wprowadzone w miejscu pracy mojego chłopaka, nawet bez konkretnego ograniczenia (oraz dotyczy również chorób), znaczącą większość pracowników stanowią kobiety i nie ma żadnych problemów. Gdzie jest ten debilizm, o którym każdy w Was napisał?
To smutne jak niedorozwinięta jest medycyna w kwestii kobiet, a i światopoglądowo ogół tego forum uważa, że wszelkie kroki w ułatwianiu komuś życia to jest debilizm tylko dlatego, że dotyczy to kobiecego układu rozrodczego :| To wynika z braku edukacji, czy co?



Klikam w artykuł i okazuje się że twój post jest dłuższy a Twój post to twoje przemyślenia:) nic związanego z artykułem. Jedynie zgadza się zaświadczenie od lekarza:)

W każdym razie nadal uważam urlop z powodu okresu za debilizm :)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-17, 23:28   

krojechleb napisał/a:
Klikam w artykuł i okazuje się że twój post jest dłuższy a Twój post to twoje przemyślenia:) nic związanego z artykułem. Jedynie zgadza się zaświadczenie od lekarza:)

Co jest w tym złego? Podałam przykłady, że to nie jest nic nowego, występuje nawet w Polsce (cóż za ironia, w Twoim poście jest wprost napisane jak bardzo o tym nie wiesz). I co dokładnie nie jest związane z artykułem, jeśli większość tego, co napisałam to to, jak rynek pracy obchodzi się z ludźmi z problemami zdrowotnymi? Zaświadczenie od lekarza - zatem szereg regulacji, który będzie się do tego zaświadczenia odnosił i pewnie będzie też ścisłe związany z obecnie istniejącymi regulacjami w sprawie chorych. To jest chyba logiczne.

krojechleb napisał/a:
W każdym razie nadal uważam urlop z powodu okresu za debilizm :)

Argumentujesz tym, że? Coś innego niż Twoje widzimisię, że "ja nie mam okresu i wszystko co ze mną nie związane to debilizm"? xD Co wiesz o menstruacjach? O chorobach układu rozrodczego? Uważasz, że jak kobieta trafia do szpitala z powodu bólu, to jest on jej wymysłem, a nie problemem zdrowotnym, czy co? xD

[ Dodano: 2017-03-17, 23:30 ]
Acha, i jeszcze:

krojechleb napisał/a:
Jedynie zgadza się zaświadczenie od lekarza:)


Artykuł:
Cytat:
Urlopy menstruacyjne są praktykowane już od lat w Korei Południowej, Japonii, na Tajwanie.

ja:
Cytat:
Nawet w znajdującym się na szarym końcu przestrzegania praw kobiet Japonia zapewnia wszystkim pracownicom dostęp do jednego dnia w miesiącu wolnego od pracy na wypadek wystąpienia bólów okresowych i jakoś żadna katastrofa w związku z tym nigdy się nie wydarzyła.


Więc nie tylko.

Nawet nie chcę wnikać czego spośród mnie i artykułu postanowiłeś jednak nie czytać :|

[ Dodano: 2017-03-17, 23:34 ]
Ale chyba naprawdę chciałabym żebyś, jeśli zdecydujesz się mi odpisać, to żebyś to zrobił, jak zrobisz swój research na te tematy, choćby to i miało być za pół roku, bo jaki jest sens rozmawiać z kompletnym ignorantem? Aż strach pomyśleć, że ktoś taki jak Ty może się w ogóle zbliżać do kobiet, Twoje akcje powinny iść wspólmierne z ignorancją żeby to miało jakaś sensowną całość.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Love178 2017-03-17, 23:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-17, 23:35   

Co Ty wiesz o menstruacjach
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-17, 23:37   

macbed napisał/a:
Co Ty wiesz o menstruacjach

Pytam się czysto teoretycznie, ja sama żadnych tragicznych doświadczeń nie mam, a potrafię całkowicie zrozumieć jakie problemy zdrowotne mogą mieć inne kobiety, bo co za problem o tym poczytać? :|
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-17, 23:39   

No wiem, po prostu skojarzyło mi się z "Psami".
Czekam na odpowiedź Chlebka :D
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-18, 00:02   

Love178 napisał/a:

krojechleb napisał/a:
W każdym razie nadal uważam urlop z powodu okresu za debilizm :)

Argumentujesz tym, że?


No nie wiem. Zacznijmy może o równości płci wobec pierdolonego prawa. Jak płeć nie ma mieć znaczenia w kwestii zatrudniania, warunków pracy i wysokości płacy to bądźmy w tym konsekwentni. Ten pomysł w oczywisty sposób nie jest.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 31