Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
We Francji zakazali pokazywania dzieci z downem
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-21, 22:31   We Francji zakazali pokazywania dzieci z downem

http://wiadomosci.onet.pl...em-downa/el58hh
Co sadzicie?
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-21, 22:33   

takie wyrażanie szczęścia "prawdopodobnie narusza spokój sumienia kobiet, które legalnie dokonały innych osobistych wyborów".

xD no co powiedzieć no, można się tylko śmiać z ich głupoty.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-21, 22:34   

Cytat:
Najwyższy organ sądownictwa administracyjnego we Francji - Rada Stanu - uznał, że zezwolenie na publikacje uśmiechniętych twarzy osób chorych na zespół Downa jest niewłaściwe, ponieważ takie wyrażanie szczęścia "prawdopodobnie narusza spokój sumienia kobiet, które legalnie dokonały innych osobistych wyborów".

Co za hipokryzja xD
Teraz te matki mogą się poczuć urażone.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-21, 22:40   

Mackers, Przynajmniej sa konsekwentni, to troche glupie, że mozna usunac kaleki płód, ale juz za stwierdzenie, że inwalidzi sa niepotrzebni grożą tam (pewnie juz niedlugo XD) surowe kary, tylko lewak niedoszuka sie w tym zadnego kretynizmu...

Ogółem to w mojej ocenie taki troche wstep do eugeniki, w końcu jakby nie spojrzeć liberalna lewica sie radykalizuje, eugenike tez mozna podciagnac pod pomaganie na siłe bo konczymy cudzą udreke itd...

Każde swieckie panstwo predzej czy pozniej tak sie skurwi, jesli najwyzsza instytucja, jaka jest panstwo, odetnie sie od wartosci cywilizacyjnych takich jak chrzescijanstwo, to takie panstwo nie ma juz nawet racji bytu, musi zdechnac, a Francuzi sa chujowi bo stracili wiare, spoleczenstwo bez wyzszych wartosci przeradza sie w bagno, z dwojga zlego wole od nich Arabie Saudyjska.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-21, 22:42   

ChodnikowyWilk napisał/a:
"prawdopodobnie narusza spokój sumienia kobiet, które legalnie dokonały innych osobistych wyborów"

Co to za nowomowa? kek
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-21, 22:46   

SlownikOrtograficzny, No to jest takie sugerowanie, że nie powinno sie krytykować kobiet które dokonaly aborcji... Francja ma w dupie to, ze Jean X jako wolny czlowiek moze miec w dupie spokoj sumienia aborcjonistek i mowic im, ze sa morderczyniami itd. zero tolerancji.

Zreszta to panstwo nie jest w sumie oddzielone od kosciola, regularnie wpierdalaja sie w to co mowi kosciol i karzą księży za to, że krytykuja rozne organizacje itd... COz, wolnosc pelną gębą...

P.S. Serio kogos dziwi ,ze panstwo ktora szczyci sie rewolucja francuska odpierdala takie cos?
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-21, 22:49   

Mam rozum. Mi takich rzeczy nie musisz tłumaczyć.
To po prostu zabawne.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-21, 22:51   

SlownikOrtograficzny, Zabawne to bylo jak wybrali tego niedojde na prezydenta (Komorowski to przy nim polityk pierwszego kalibru), teraz to juz sie zrobilo ohydne.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-22, 00:17   

Parodia :D
_________________
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-22, 01:40   

Skandaliczne i tyle. Serio, skoro ktoś się zdecydował na aborcję dziecka z zespołem Downa to już jego problem. Nie podoba mi się takie coś. Czy pokazywanie nieszczęśliwych dzieci z Downem jest za to legalne? -.-
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-22, 11:28   

Kiedyś w świat poszło info, że do jednej restauracji nie wpuścili dziewcxynkę, której twarz oszpecił pies, bo ją pogryzł.
Okazało się, że to była bujda, news nieprawdziwy,
Onetowi bym za bardzo nie wierzyła. Poszedł w swiat news, wszyscy napisali, to oni też musieli.
Wolałabym to zobaczyć na bardziej wiarygodnym źródle informacji.
Ale jeśli faktycznie to prawda, to ich nadmierną poprawność polityczną właśnie chuj strzelił. I to nie ma nic wspólnego z odejściem od wartości chrześcijańskich, jak napisał Wojtek, bo jeszcze jakieś 200-300 lat temu takie dziecko Chrześcijanie spaliliby na stosie i to byłoby na tyle z ich miłosierdzia wobec bliźnich.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-22, 14:59   

Możliwe, że to poszła wielka plota, która powstała na skutek jednostkowego przypadku. Chociaż z drugiej strony jakoś by mnie nie zdziwiło, jeśli to byłaby prawda. Bo to brzmi absurdalnie. Nadmierna poprawność polityczna może prowadzić nawet do jeszcze większej dyskryminacji niż ze strony przeciwnych środowisk.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-22, 16:01   

Mistress9, Wiesz, najpierw zakazuja pokazywania szczesliwych, pozniej wciskaja wszedzie nieszczesliwe a później legalizuja eugenike... We Francji wprowadzenie eugeniki poszlo by stosunkowo gładko, Francuzi z zasady sa chujowi, Francja jest chujowa od rządów Ludwika XVI.

Lilith_Madness, O tym pisza wszedzie i bylbym sklonny w to uwerzyc, nie szokuje mnie sam fakt tylko to, ze zrobilo to najbardziej zlewaczony (za Norwegia i Szwecja) państwo w Europie, gorszy rzeczy sie tam odpierdały w ciagu ostatnich lat no ale nie spodziewalbym sie po nich tego.

Zas onet... niby gowno, ale przeciez nie wkleje frondy lub wyborczej...

Cytat:
I to nie ma nic wspólnego z odejściem od wartości chrześcijańskich, jak napisał Wojtek, bo jeszcze jakieś 200-300 lat temu takie dziecko Chrześcijanie spaliliby na stosie i to byłoby na tyle z ich miłosierdzia wobec bliźnich.


Yyy.. XD

Nie żeby coś ale to kościół jako pierwszy pomagał tredowatym, zdeformowanym, kalekim itd. wiesz, w epoce inkwizycji palono średnio 2-3 osoby rocznie w calej Europie, ułomnych było zapewne dużo wiecej niz 2-3 osoby w całej europie, (no przez 600 lat dzialania spalila od 5 do 15 tysięcy osób) wiec smiem watpic by ich mordowali... Ale jesli masz takie dane to mozesz sie podzielic jakims zrodlem itd. bo gimboateizm i czerpanie wiedzy w jakiś gównofilmów (robionych przez protestantow, bo kogo innego...) przestalo byc fajne jakies 3 lat temu, wtedy antyklerykalowie byli smiesznymi debilami, teraz sa juz tylko debilami.

Chce jedynie zauwazyc tyle, że w żadnym panstwie katolickim nigdy nie bylo eugeniki, byla ona popularna w USA itd. ale ostro krytykowana przez kosciol, podobnie jak niewolnictwo itd. wiec wstrzymalbym sie od osadów, tylko w państwie wyznaniowym władza moze posiadac jakas moralnosc, demokracja, laickosc i moralnosc sie wykluczaja.

[ Dodano: 2016-11-22, 16:02 ]
Szyszek, Kiedys np. w paru stanach USA byla legalna aborcja, ale czlowiek ktory prowadzil sklep mogl zabronic wejscia do niego dla kobiety która przeprowadziła aborcje, dzisiaj np. we Francji to niemozliwe, wolnosc praktycznie nie istnieje.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-22, 17:41   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Chce jedynie zauwazyc tyle, że w żadnym panstwie katolickim nigdy nie bylo eugeniki, byla ona popularna w USA itd. ale ostro krytykowana przez kosciol, podobnie jak niewolnictwo itd.

Szkoda tyko, że Watykan po II WŚ pomagał nazistowskim naukowcom w ucieczce do USA, bo mieli gotowe wyniki badań na eksperymentach na ludziach. I to oczywiście za mienie zagrabione Żydom. Straszna krytyka eugeniki, nie powiem. W USA oficjalnie nie wolno robić eksperymentów, ale gotowce to przyjęli z otwartymi rękami.

Fakt, inkwizycja jest bardzo demonizowana, ale jednak palenia na stosie miały miejsce, jeśli uznano kogoś za antychrysta. No i taki dzieciak z downem mógł za takiego zostać uznany. Ile było spaleń "czarownic", np. tylko dlatego, że jakaś kobieta była oczytana lub długo żyła? http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,87 <-- tu masz o paleniu na stosie w Polsce.
Mów sobie co chcesz, ja pozostanę antyklerykalna, jestem za całkowitym rozdzieleniem kościoła od państwa i rozwiązaniem konkordatu. I nie wmawiaj mi gimboateizmu, bo mój ateizm jest silny i polega na całkowitym odrzuceniu wiary w jakiekolwiek bożki. Jak mam w coś uwierzyć, to potrzebuję na to dowodu.

Powracając do tematu tych dzieci. Może i wszystkie media się rozpisują o tym, ale mnie studia nauczyły, że jeżeli chcę się czegoś dowiedzieć i mieć absolutną pewność, że to prawda, to nie wertuję tych mainstreamowych mediów, tylko szukam u samego źródła informacji. Nie mówię, że to, co podają media nie jest prawdą, ale media są obecnie tak opiniotwórcze, że niestety nie wiadomo, czy wszystkie informacje są prawdziwe.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-22, 18:14   

Lilith_Madness, Masz jakieś dowody na pomoc niemieckim naukowcom po wojnie? Watykan byl w czasie wojny dosyć neutralny i krytykowal dwie strony konfliktu, przy czym Pius XII i tak zapisal sie dosc pozytywnie na kartach historii, w czasie wojny kosciół aktywnie pomagał Żydom, w samym Watykanie ukryto ponad 5000 Żydów... ale mowilismy chyba o sredniowieczu.

Ale masz jakieś źródło tego, że palono na stosie zdeformowanych itd? Bo o tym akurat nie slyszalem, a z racji bardzo niewielkiej liczby spalonych wydaje sie to byc bzdur.

Ten artykuł to jakas bzdura.. .zreszta - powolywanie sie na takie gówno jak racjonalista.pl? To ateistyczna fronda i nic poza tym... Ofiary inkwizycji to okolo 15 000, a niektore źródła wskazuja na okolo 5000 osób, sugerowanie, ze 2/3 tych ofar skonczylo życie w Polsce jest takie troche srednie... no 10 000 ofiar w jednym kraju? Pisanie w jednym akapicie o Rzeczypospolitej i podawanie dat z czasow gdy jeszcze nie istniala (dekretow Zygmunta Augusta itd..)?
Oczywiscie najlepszy jest fragment ostatni, no kurwa powołali sie na spalenie jednej kobiety w 1701 r. na ziemiach polskich i zapomnieli powiedziec, że Słupsk wówczas znajdował sę w Prusach i, że spalili ją protestanci?........ No coz..... Ten artykul jest niesamowicie chujowy, redaktorzy tej smiesznej strony to prawdziwi debile co udowadniaja na kazdym kroku - jak bylem 11letnim antyklerykalem to czesto czytalem te wypociny

Żeby nie bylo - nie jestem jakims fanatykiem itd. sam prywatnie raczej nie wierze w Boga i zdaje sobie sprawe, ze Polska byla tolerancyjna tylko jak na owczesna europe i, ze rowniez spalono część osób na stosach (glownie katolikow, muzulmanin mogl stwierdzic, że Jezus nie byl Bogiem, katolik nie mogl odstapic od wiary, pozniej mogl na inny odlam chrzescijanstwa) ale racjonalista.pl to rak a wiekszosc tego artykulu to bzdury.

Ateizm nie jest czymś glupim, głupi jest tylko antyklerykalizm, gdyż polega na bezzasadnej (przynajmniej dzisiaj) walce z kosciolem i calkowitej ignorancji w kwestii tego co wniosl kosciol do cywilizacji (zachowanie i kontynuacja praw rzymskich, wprowadzenie czegos takiego jak apelacja, ława przysięgłych itd. budowa pierwszych uniwersytetow i szpitali w sredniowieczu, moralnosc wynikajaca z nauk Jezusa itd)... Jeszcze stwierdzenie, że kościoł przesadza tu i tam nie jest głupie, ale pzekonanie o tym, ze Polska od 966 r. jest pod okupacja Watykanu, a katolicyzm nic nie wniosl do cywilizacji itd. juz tak... Tym bardziej, ze jakis cudem tam gdzie katolicyzm upadal było chujowo (Anglia za Henryka VIII, Rosja...)

Katolicyzm sam w sobie polega na rozdziale kosciola od panstwa, przez cale sredniowiecze wladza swiecka i duchowna byly osobne i nie ingerowaly w swoje sprawy wewnetrzne, to protestanci polaczyli instytucje swiecka i religijna.

Ateizm nigdy nie byl silniejszy niz katolicyzm, zawsze byl slaby i zawsze byl marginalny, a triumf antyklerykalizmu oznaczal zawsze mordy i gwałty (rewolucja francuska, rewolucja bolszewicka, reformy Henryka VIII itd.)

Panstwo wyznaniowe jest lepsza bo ma okreslony kierunek, laickosc panstwa to mzonki.


Wiekszosc informacji plynacych z mediow to bzdury, ale trudno uwierzyc, ze klamali by w takiej kwestii, zaraz doszlo by do tego, ze Francja by ich pozwala itd (bo to nie byle co)
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-22, 20:37   

Lilith_Madness napisał/a:
Jak mam w coś uwierzyć, to potrzebuję na to dowodu.

Nie żeby coś, ale wiara polega właśnie na tym, że się w coś wierzy bez dowodów.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-22, 20:42   

O ja pierdole... Przeszło na religię.

Przytoczę tylko swoją wypowiedź po pijaku. Cytowałem innego filozofa ale teraz to nie ważne:

"God is dead and we killed him"

I trzymajmy się właśnie tego. "God is dead". Albo "God Left Us to Ourselves"

A co do tematu: to wielka głupota wszechobecnej toleracji ale jakoś powątpiewam w prawdziwość tego "newsa"
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-22, 21:02   

Dead_Laugh, Ja jestem w stanie w to uwierzyc i tyle, nie widze tutaj nic nierealnego i jakos bardzo mnie to nie szokuje.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-22, 22:00   

Też jestem w stanie w to uwierzyć a jak pogrzebiecie w googlach to więcej jest cenzury chorych bo banda pizd se aborcje zrobiła i nie wolno im o tym przypominać bo zajebiście zrobiły i to silne kobiety są:) więc w sumie na 90% prawda
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-22, 22:22   

krojechleb, Jakby to byly silne kobiety to potrafily by to zniesc, w koncu... no kurwa - Skoro podjely te decyzje swiadomie, przekonane, że nie ma w tym nic złego itd. to czmeu mialy by sie obrazac?
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.093 sekundy. Zapytań do SQL: 31