Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Eliminacje do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-12, 17:49   

Ta, będzie uciekał z treningów bo nie będzie miał się kto zająć dzieckiem xD Oni se mogą wynająć cały dom eksluzywnych opiekunek do dzieci.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-12, 17:52   

Dziecko = problemy
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-12, 17:55   

Moris299, wiesz coś o tym? :troll:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-12, 18:07   

najlepsi piłkarze na świecie mają dziecko/dzieci i nie wpływa to w ogóle na ich formę
_________________
no trudno
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-12, 18:16   

c1ick napisał/a:
najlepsi piłkarze na świecie mają dziecko/dzieci i nie wpływa to w ogóle na ich formę


[ Added: 2017-06-12, 17:16 ]
gorzej jak ma się shakirę
jak pique się z nią związał to przez 2 lata grał jak debil
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-12, 18:33   

na przykład odkąd Ronaldo ma syna (2010) gra na takim poziomie, na jakim gra

[ Dodano: 2017-06-12, 18:33 ]
Zaknafein napisał/a:
c1ick napisał/a:
najlepsi piłkarze na świecie mają dziecko/dzieci i nie wpływa to w ogóle na ich formę


[ Added: 2017-06-12, 17:16 ]
gorzej jak ma się shakirę
jak pique się z nią związał to przez 2 lata grał jak debil

teraz gra bardzo dobrze :D
_________________
no trudno
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-12, 18:39   

A syn Kristiano robi furorę podobno, nawet był filmik jak wykonuje rzuty wolne tak samo jak ojciec.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-12, 18:45   

no okej, to cofam
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-12, 18:51   

Tzn. coś w tym jest, o czym pisze Moris. Narodziny dziecka to jest jednak pewne przeżycie, także dla sportowca. To od razu nie musi świadczyć dłuższego kryzysu formy. Aczkolwiek mogą się zdarzyć pewne dołki formy.



Dam taki jeden przykład ze skoków, który jest zgodny z teorią Morisa: Kariera Janne Ahonena w latach 2001-2003. Zgadnijcie, podczas którego sezonu narodził mu się syn Mico. Tak jest: Właśnie na początku sezonu 2001/2002. Faktycznie skakał bardzo średnio przez ok. 2 miesiące, bo rzeczywiście myślami był jednak bardziej przy dziecku niż na skoczni. Aczkolwiek do igrzysk się ogarnął i tam prawie zdobył medal. Z naciskiem na prawie, bo niestety skończyło się na 4. miejscu.

I kolejny przykład ze skoków, ale to był raczej krótki kryzys, kwestia jednego weekendu. Podczas gdy w 2012 roku rywalizacja Pucharu Świata przeniosła się do Predazzo, na świat przyszła córka Żyły, Karolinka. Wyniki Piotrka z tamtego weekendu: 44 i 42. Jednak szybko wrócił do punktowania w zawodach.

Jednak to nie jest reguła i są pewne przykłady odwrotne, np. to, o czym wspomniał Click. Podobnie jest w przypadku żon. Pique nie ogarniał, gdy się spiknął z Siekierą, ale za to Kamil Stoch (znowu przykład ze skoków, przepraszam :P ) po ślubie zamienił się w zawodnika ścisłej światowej czołówki.
Ostatnio zmieniony przez Szyszek 2017-06-12, 18:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-13, 01:58   

https://www.youtube.com/watch?v=cISBCIMMJVY

A co do tych statystyk, które podał Jankiel, czyli do świetnych wyników całej drużyny można też dodać świetne osiągnięcia indywidualne - choćby przewodzenie Lewego w klasyfikacji strzelców eliminacji do Euro 2016, a teraz do MŚ 2018. Reasumując - jest świetnie i trzeba się z tego cieszyć bo po latach posuchy wreszcie mamy drużynę, która potrafi nie tylko awansować na turniej, ale i w tym turnieju o coś powalczyć.

JankielKindybalista85 napisał/a:

Z innych grup mnie martwi że Ukrainie cienko idą eliminacje. Tym razem bym chciał, żeby awansowała. I została wylosowana do grupy z Rosją. By przynajmniej był ciekawy mecz otwarcia.


Znając życie przy losowaniu zrobiliby zastrzeżenie, że ze względu na trudną sytuację polityczną obydwie drużyny nie mogą na siebie trafić. Tak jak zrobili choćby z Armenią i Azerbejdżanem.
I cały misterny plan w pizdu :PP
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-13, 12:26   

Szyszek podał przykład ze skoków to ja podam dwa z tenisa i nie dziecięce a związkowe bo miłość powinna poprzedzać dzieci a nie przychodzić wraz z z pozytywnym wynikiem testu ciążowego:

1. Caroline Wozniacki - dziwne combo bo dostała i dopiero bolca i wtedy pierdolca. Pojawiła jej się wielka miłość i dziewczyna nagle, jak ręką przydał, zaczęła przepierdalać mecz za meczem. I tak przez dwa lata wielkiej miłości. Miłość się skończyła i kariera też bo od tamtej pory Wozniacki chuja gra w porównaniu do szczytu kariery.

2. Andre Agassi i Brooke Shields. Agassi był nr 1-2 (na zmianę z Samprasem) światowego tenisa w 1 połowie lat 90-tych, potem poznał Brooke Shields i był z nią chyba 3 lata. I w tym czasie zleciał na jakąś 150 pozycję w rankingu. Grał gorzej niż był łysy. Upadek kariery. Brooke poszła w piździec, minął sezon i Andre znowu nr. 1.

Czasem tak bywa. Albo w związku dzieje się źle i to ci miesza w głowie i wyniki słabe. Albo przeciwnie: jest tak dobrze, że masz wyjebane nawet na bycie najlepszym na świecie, wolisz se popatrzeć w gwiazdy w ciepłą letnią noc podczas bycia od tyłu w ukochanej.


A Moris kurna wyskoczył z tą Klarą Lewandowską. Kurwa jeszcze na forum jej nie było.

Ja mam z tego biednego dziecka bekę jak nie wiem bo ona będzie uciekać z domu nie żeby chlać, ćpieć, imprezować i się ruchać tylko po to żeby wreszcie móc opierdolić dobry gluten w porządnym fast fodzie.

Policja przyjedzie do Lewandowski Mantion, otwiera zatroskany siwiejący już Robert i rozhisteryzowana Ania.

- Witam państwo Lęwąudouski. Jestem Ahmed Al-Sukur, policja monachijska. Znaleźliśmy państwa córkę, której zaginięcie zgłosili państwo przedwczoraj. Była w toalecie Burger Kinga przy trasie do Stuttgartu. Znaleźliśmy ją nieprzytomną w stanie skrajnego przejedzenia. Bardzo mi przykro, ale w szpitalu wykonano jej badanie krwi i... wykryto w niej... gluten.

Lewandowska wariuje: To niemożliwe! T nie może być prawda! Panie władzo, ja znam swoją córkę! na by sama tego nigdy nie zrobiła. To dobra dziewczyna. Zna skład każdego produktu na rynku, diety, indeksy glikemiczne na pamięć, wszystko, ona sama by nigdy...
Robert na to: uspokój się kochanie. Panie władzo czy to możliwe, żeby ktoś, na jakiejś imprezie... czy ktoś potajemnie mógł Klarze dosypać frytek do koktajlu proteinowego?

- Badamy tę sprawę, nie mogę tego wykluczyć ale to wciąż zbyt wczesny etap śledztwa. Może pomogłoby gdybym mógł rozejrzeć się po pokoju państwa córki.
Lewandowscy go wpuszczają a typ znajduje w szufladzie podpisany przez Klarę kontrakt na zostanie w ciągu roku modelką XXL a za wielkim posterem z brokułem, klasycznie schowaną tajną kopertę z fotkami, na których widać np. nagą Klarę, tylko mającą po kawałku pizzy na każdym cycku i oblizującą się do niej, albo trzymającą kebsa zawijanego w cieście jak kutasa i czekającą aż jej ostre sosiwo spłynie na język i tego typu akcje...

#szczęśliwedzieciństwotoglutenicalgon!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-06-13, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-13, 12:49   

:haha: :git: dobre
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-13, 13:37   

#seniorowawyobraźnia
_________________
no trudno
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-13, 17:17   

:-D :-D

Mam nadzieję że Robert jak Ania nie będzie patrzeć chociaż jej loda kupi. Zdrowe żywienie zdrowym żywieniem, ale bez przesady
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-13, 20:34   

:D

[ Dodano: 2017-08-29, 23:51 ]
W piątek mecz Dania - Polska. A w poniedziałek Polska - Kazachstan


Jak typy? Wygramy obydwa spotkania? Czy coś przerżniemy lub zremisujemy?
Awans na mundial i tak powinien być, chyba że zdarzy się katastrofa. Ale warto powalczyć o utrzymanie w pierwszej siódemce rankingu FIFA gdzieś tak do października bo na podstawie tego rankingu będą potem losować grupy na MŚ i jest szansa, że będziemy losowani z pierwszego koszyka :]
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-29, 23:55   

Jeżeli Polacy będą grać tak samo jak w miniony weekend w swoich ligach, to ja jestem spokojny o mecze reprezentacji.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-30, 03:42   

To prawda, chociaż martwi mnie trochę fakt, że Krychowiak grzeje ławę. Teraz w eliminacjach jeszcze sobie bez niego poradzimy, ale na mistrzostwach taki zawodnik jednak by nam się przydał. Oczywiście pod warunkiem, że będzie regularnie grał i będzie w formie.
Ciekawi mnie też, komu Nawałka da szansę, jeśli chodzi o obsadę bramki. Szczęsny przeszedł do Juve, ale póki co grzeje ławę więc obstawiam, że w piątek przeciwko Danii zagra jednak Fabiański.

[ Dodano: 2017-09-01, 00:21 ]
Dziś odbyły się pierwsze mecze z jesiennej rundy eliminacji. I było kilka ciekawych wyników:

Bułgaria - Szwecja 3:2
Cypr - Bośnia i Hercegowina 3:2
Francja - Holandia 4:0
Luksemburg - Białoruś 1:0

Wygrane Cypru i Luksemburga można uznać za niespodziankę. Ale najciekawiej wygląda grupa A, gdzie po dzisiejszych meczach Francja ma 16 pkt, Szwecja 13, Bułgaria 12, a Holandia 10. Do końca tylko 3 mecze. Czyli Holandia nie ma już praktycznie szans na wygranie grupy, ale i do baraży prawdopodobnie się nie dostanie. Za to do gry włączyła się Bułgaria. Oranje nadal w kryzysie.
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-01, 18:40   

Krychowiak obecnie ssie. Ogładałem jego mecze przed tym jak ławke grzał. Dobrze że nei został powołany. Nie chciał odejśc z PSG to niech żegna się z kadrą. Obecnie jest wypożyczony to zobaczymy czy wróci do formy
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-01, 22:38   

podsumowanie dzisiejszego meczu:
https://www.youtube.com/watch?v=xGdDX730wwg
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-01, 22:44   

Czekam na memy z piszczkiem w kiblu, mam nadzieje ze się nie zawiode.

No jak było każdy widział, nie ma co więcej komentować, tylko spiac dupy na Kazachstan
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.096 sekundy. Zapytań do SQL: 34