Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 11:47
Jeden wielki offtop v.3
Autor Wiadomość
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-07-25, 00:23   

c1ick napisał/a:
nie wyzwałem jej w żadnym z postów W TYM TEMACIE


A tamta sprawa to stare dzieje.

Nie wyciągaj brudów jak Love, albo jak kobieta.
_________________
no trudno
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-25, 00:25   

Cytat:
Nie wyciągaj brudów jak Love, albo jak kobieta.

O nieeeeeeee
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-25, 00:27   

Dacie radę rozwiązać kłótnię w ciągu najbliższych czterech stron?
Bo niedługo zamykamy temat.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-07-25, 00:29   

Bo 178? :crazy:
_________________
no trudno
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-07-25, 00:30   

widzu napisał/a:
Dacie radę rozwiązać kłótnię w ciągu najbliższych czterech stron?
Bo niedługo zamykamy temat.

Whatever. Szkoda strzępić ryja.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-25, 00:38   

c1ick napisał/a:
Bo 178? :crazy:


Tak, taka nasza mała tradycja. "Jeden wielki offtop" zamykamy na 178 stronie.

To jest wersja v1: http://forum.mistrzowie.org/viewtopic.php?t=185
Wersja v2: http://forum.mistrzowie.org/viewtopic.php?t=2180
Aktualnie znajdujemy się w wersji v3.


Odsłonę pierwszą założył Pingvin, drugą macbed, trzecią założyłem ja. Teraz ktoś inny będzie miał szansę rozpocząć offtop v4 (taka druga minitradycja, każdy offtop otwiera kto inny).


Także pilnujcie się kiedy będzie 178 strona, kto pierwszy ten lepszy. :-)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-07-25, 00:45   

ehh biedny kotek
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-25, 00:58   

Chyba głupi nie biedny. Samobójca zostawił rodzinę.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-25, 00:59   

Marcin55522 napisał/a:
Chyba głupi nie biedny. Samobójca zostawił rodzinę.


_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-25, 01:04   

Spokojnie...
http://joemonster.org/art/21320
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-25, 01:44   

Wiesz co c1ick, to zrozumiałe, że nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu, nawet na tego typu postawę powstało przysłowie. Ale problemem jest, że roztaczasz negatywne emocje i szukasz ofiar do nienawidzenia i czepiania się na każdym kroku jak prześladowca z podstawówki wytykający grubego. I choćby nie wiadomo ile razy Ci powiedzieć "przystopuj, odebrałeś to inaczej niż jest w rzeczywistości, przeczytaj jeszcze raz" to i tak tupniesz nożką, że nie, nie dasz sytuacji drugiego spojrzenia. Owszem, to od Ascary poleciało słowo "debil", ale nie zauważyłeś, że z powodu tego, że wszyscy prowadzili z nią konwersację, a tylko Ty wieszałeś na niej psy w celu żadnym i z powodu żadnego? Powiedziałeś przy ostatnim ataku (tak, atakujesz tu ludzi, obudź się w końcu), że ją będziesz ignorował i nie dotrzymałeś słowa. Przyczepiłeś się do kompletnie niedotyczącej Cię rozmowy dlatego moim zdaniem jesteś trollem - nie kierują Tobą żadne sensowne motywy. I to jest najbardziej pozytywny scenariusz jaki zakładam, bo w innym wypadku jesteś osobą, która jeszcze musi dojrzeć by rozmawiać z ludźmi i w końcu opuścić mentalną podstawówkę :/ i weź tu wybieraj
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-07-25, 02:17   

Tak tak, ty wiesz kim jestem, jaki jestem, wiesz nawet jaki mam kolor majtek, ty wiesz wszystko ;)
Zauważ, że DO NIKOGO, oprócz waszej dwójki, nic nie mam. Przeciwnie, całą resztę forum lubię, niektórych bardziej, niektórych mniej.
Was nie, bo, jak już pisałem wcześniej mnóstwo razy, uważacie się za nie wiadomo kogo, za ekspertki we wszystkich dziedzinach. Nie dopuszczacie nawet do siebie myśli, że mogłyście się pomylić i na nic są tłumaczenia innych, wy przecież wiecie lepiej, szczególnie ty, bo Ascara zaraz się obrazi, powyzywa i ucieknie, ty jesteś tutaj największym ewenementem jeśli chodzi o początek zdania.
Nie wiem czy tylko mnie (i osób, które nie wytrzymały i po prostu przestały tu zaglądać) denerwuje takie zachowanie, czy tylko ja mam odwagę/chęć/czas wam to wytykać.

Miałem to ignorować ale to co czasami piszecie jest na tyle śmiesznie absurdalne, że aż mnie świerzbi, żeby to skomentować szczególnie, jeśli wymądrzacie się na tematy, w których siedzę, które mnie interesują i na temat których posiadam jakąś wiedzę. A że Ascara odbiera wszystko jako atak to zaczęła mi odpisywać coraz to agresywniej, aż w końcu wybuchła, okropnie mnie przezwała i uciekła z piaskownicy. Ty jesteś tym gorszym przypadkiem, bo ciągle piszesz to samo, bawisz się w jakiegoś psychologa-diagnostę i wysyłasz milion SARKASTYCZNYCH i superdojrzałych xD i buziaczków, które mają mnie zdenerwować czy tam pokazać jaka to nie jesteś ironiczna i opanowana.

Nie szukam ofiar, same się znalazłyście. I nie uogólniaj, bo, jak pisałem wcześniej, TY NIE JESTEŚ WSZYSCY, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że twój umysł może tak uważać.
Może kiedyś mi się to znudzi jak Jankielowi i po prostu zacznę ignorować wasze EKSPERCKIE wypociny, a może nigdy? Bo to dobra zabawa jest, tylko czasem trochę wkurwiasz. Ale z reguły śmieszysz. Zawsze to coś ;)

PS. Mówisz, że tylko ja atakowałem panią doktor. Zgadza się, ale tego, że to ona atakowała Morisa i to jako pierwsza już nie widzisz. Heh.

NO TRUDNO
_________________
no trudno
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-25, 02:47   

c1ick napisał/a:
Tak tak, ty wiesz kim jestem, jaki jestem, wiesz nawet jaki mam kolor majtek, ty wiesz wszystko ;)

Nie, oceniam Cię na podstawie Twoich postów - piszesz jak troll, dlatego uważam, że trollujesz. Jak na ironię Ty zarzucałeś mi, że "myślę, że wiem wszystko na temat prawa" i pomimo tego, że zaprzeczyłam, to dalej narzucałeś mi swoją narrację, że myślę w taki a nie inny sposób (a znamy się właśnie?), a cała moja charakterystyka powstała w twojej głowie, skoro kłótnia z Davosem nigdy się nie wydarzyła - widzisz różnicę? Też dlatego powtarzam Ci ciągle tę sytuację żebyś w końcu zauważył brak logiki swojego zachowania - jeśli atakujesz tylko z powodu swoich wewnętrznych uprzedzeń, to atakujesz bezpodstawnie, bo nie analizujesz tego co czytasz z trzeźwym spojrzeniem. Czy ja piszę "c1ick uważa że jest taki i taki"? Nie. Wiesz, kto tak pisze o innych? Ty xD Cały czas, a ja Cię tylko proszę o pokazanie, gdzie jest moja kłótnia z Davosem, żebyś w końcu mógł udowodnić swoje zarzuty, to jest jedyna rzecz, o którą proszę, a w odpowiedzi za każdym razem dostaję tylko od Ciebie akapity Twojego wyobrażenia o tym, co ja myślę. I się jeszcze dziwisz, że podchodzę do Ciebie niepoważnie, skoro Ty nie wykazujesz żadnego dialogu tylko hmmm... obrażasz? ;) Czy mógłbyś dla odmiany nie patrzeć na innych tylko poświęcić trochę najbliższego czasu, żeby popatrzeć na siebie? Przeczytaj rozmowę z ostatnich stron i porównaj jak Twoje posty wyglądają na tle innych. Zobacz jak lecą kolejne strony tematu i jak wydźwięk postów zrobił się bardziej negatywny dopiero kiedy się przyłączyłeś. Ja Cię nie proszę o charakterystyki porównawcze kogokolwiek, nie obchodzi mnie co sądzisz o kimkolwiek, chcę tylko żebyś się pohamował, aby nie było już gównoburz.

[ Dodano: 2017-07-25, 03:18 ]
A może trochę Ci podpowiem:
http://forum.mistrzowie.o...p=330810#330810
To nie jest insult, ale to jest mocking - niepotrzebne nikomu, niewnoszące nic do tematu, który z resztą i tak wydawał się już zakończony, więc trzeba było? A może ten post ma w rzeczywistości ogromną wartość i my, zwykły plebs, nie dostrzegamy? Czy zechcesz oświecić? (Czyli napisać tylko i wyłącznie swoje motywacje, nie łudź się, że coś więcej od Ciebie będzie chciało mi się czytać, zobowiążę do tego kogoś innego :ziew: )
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-07-25, 04:00   

Nie odnosisz się do całych moich wypowiedzi, tylko do ich małych, łatwych do odpowiedzi części. W takim wypadku już nie mamy o czym dyskutować, bajo.
_________________
no trudno
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-25, 04:59   

Oczywiście że nie, ponieważ nie prowadzisz rozmowy - mam dwa proste pytania, na które nigdy nie raczyłeś odpowiedzieć. Po tym rozmowa mogłaby potoczyć się dalej, ale Ty nie pozwalasz jej się rozwijać. Jeśli mamy ignorować motywy Twojego zachowania, to gdzie mamy dojść? Masz jakieś żale - ok, ale one nie mogą być podstawą wyśmiewania i/lub zaczepek - gdzie jest post, który Cię sprowokował, gdzie konkretna wypowiedź, która Ci osobiście ubliża? Jeśli nie ma to niestety jesteś agresorem i kwestia ewentualnych kar skupia się na Tobie. Ja chcę tego uniknąć, więc proszę Cię o wskazanie tych konkretnych postów żeby spróbować przeanalizować Twój sposób zachowania, ale odmawiasz to zrobić... bajo?
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-07-25, 11:55   

Love178 napisał/a:
bajo?

tak

Jeszcze mnie cwaniara karami będzie straszyć xD Dobreee
_________________
no trudno
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-25, 12:00   

no trudno
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-07-25, 12:02   

Cichaj, długoszyjcu >:>
_________________
no trudno
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-25, 13:31   

c1ick napisał/a:
Jeszcze mnie cwaniara karami będzie straszyć


Mnie doktora nauk
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-25, 13:41   

Jeśli Cię to przestraszyło to wyłącznie Twoja sprawa xD

Masz hugsa, już nie dygotaj :hug:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.176 sekundy. Zapytań do SQL: 32