Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 12:36
Moje Oficjalne Pożegnanie Tego Forum i mój wielki powrót
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 19:51   

No, czyli co? Witamy z powrotem? :P
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 19:53   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Sharvari napisał/a:
napisał/a:
(to smutne, że za Veonem nikt tak nie wołał :D )


A kto to Veon?

jeśli on nas serio podgląda jako gość to przypał.
Ostatnio zmieniony przez Sharvari 2013-11-18, 19:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 19:53   

cho pooglądamy Eminema czy coś :-D
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 19:54   

monjiczq napisał/a:
cho pooglądamy Eminema czy coś :-D


czy coś..
wgl. kochani jesteście, a ja ostro przewrażliwiony chyba
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 19:54   

Nie reagowałam, bo musiałabym zrobić to, co AM. Raczej nic więcej... Żaden z nas nie ma prawa zabronić komuś pogardy wobec innych. Wojtek Cię nie obraził w taki sposób, by dało się go ukarać - chyba że coś przeoczyłam, wtedy możesz przytoczyć przykład.

Niestety Wojtek składał swoje zdania w taki sposób i tak podkreślał, że to jego odrębna opinia, której nie narzuca, że nie da się przyczepić. Trochę dałeś się wypuścić, czasem lepiej w ogóle nie wdawać się w dyskusje, jeśli przeciwnicy są tak zaciekli.

Nie chciałabym, żebyś nas opuszczał, ale to Twoja decyzja. Jeżeli emocjonalność nie pozwala Ci na przełknięcie tego tematu, to trudno Cię zmuszać. Niestety również jestem zdania, że dałeś się ponieść, a podobnie jak Davos sądzę, że zamiast walić ostami na prawo i lewo, czasem lepiej pozwolić się wygadać, zaś reagować w ostateczności. Nie można karać kogoś za to, że jest irytujący. Inaczej również musiałbyś oberwać rykoszetem za traktowanie kogoś z góry, jak nieoświeconego idiotę...


EDIT: Spóźniłam się. Ale mam nadzieję w takim razie, że emocje naprawdę opadły :) O ile bliżej mi w tym temacie Twoich poglądów, o tyle szkoda się tak unosić. Tym bardziej że też wyczuwam w Wojtku wstrętną prowokację, jak często ostatnio.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 19:58   

Że co?! Przecież mój GIF był zaiebisty!!! Jak tak możesz obrażać moje posty, chyba dam Ci warna za obrażanie !!
A na serio nie wiem jakiej reakcji się spodziewałeś. Podzielam zdanie Davosa, że nie było za co warnować. A mojej reakcji to byś chyba nie chciał, bo w wielu aspektach musiałbym Wojtkowi przyznać rację. Nie zrobiłem tego, bo jego racja została zakamuflowana i nikt na nią nie zwracał uwagi, kiedy obtoczył ją całym tym gównem spowodowanym jego brakiem wyczucia taktu i serca.
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 20:00   

Zaknafein napisał/a:
monjiczq napisał/a:
cho pooglądamy Eminema czy coś :-D


czy coś..


no normalnie, szukam sajkowców takich jak ja >D
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 20:01   

Sharvari napisał/a:
SlownikOrtograficzny napisał/a:
Sharvari napisał/a:
napisał/a:
(to smutne, że za Veonem nikt tak nie wołał :D )


A kto to Veon?

jeśli on nas serio podgląda jako gość to przypał.


Veon odszedł z forum i mistrzów bez pożegnania, zostawiając jedynie notkę wyjaśniającą w swoim profilu. Gdyby założył taki temat jak Zak, jestem pewien że sporo osób próbowałoby go nakłonić do pozostania.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 20:02   

Przepraszam bardzo ale obiecalem answerowi ze bede sie staral nie lamac regulaminu wiec staram sie nie lamac regulaminu. ZNam regulamin i wiem co go lamie. W moich wypowiedziach tego nie widzialem.. Tobie niestety odmilowalo. NIe wiem jakim cudem ale ty, inteligentna osoba wystrzeliles jak armata tylko dlatego że zrobielm sobie jaja.. to nie jest normalne. Zreszta nazywalem lewaków podludzmi, idiotami, debilami,swiniami, oslami itp... i mieli by mnie zbanwoac za tekst o arabach? Przykro mi ale nierównosc wzgledem prawa nie jest prawicowa.

Sharvari napisał/a:
gdyby rada nie miała "wy*ebane" to ty byś zarobił warny, a Wojtkowi by się całkowicie upiekło, (bo z racji, że nie mamy na forum żadnej arabki, praktycznie nikogo nie uraził) i byłoby jeszcze gorzej, więc się powinieneś cieszyć. :D ja specjalnie za karanie się nie brałam, bo przy zastanawianiu się jak to jakoś ominąć lub złagodzić, stwierdziłam, że włączę się w dyskusję i ewentualnie ktoś inny wszystkich opi♥rd♥li. :-D niestety przez mój subiektywizm czasem jestem marna w karaniu, a nie dość że się kumplujemy poza forum, to wtedy w 100% cię popierałam.


Ale mnie calkowicie nie obraza wypowiedz zaka...

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Nie czytałem tego tematu ale teraz nadrobiłem i zgadzam się z poglądami Zaknafeina dot. wypowiedzi Wojtka. A to człowiek o słusznym wzroście i niezłe lanie mógłby spuścić.

Niemniej apeluję - Zak, weź to na spokojnie. Szkoda urywać takie fajne znajomości. To tylko wypowiedź nastolatka.


Mozna sie zgadzac lub nie ale trudno nie zgodzic sie z tym że zaknafein nie zachowal sie jak normalna, inteligentna i dojrzala osoba.

Sandra napisał/a:
Zoooostań. Nie warto rezygnować z całego forum z powodu jednej osoby. Większość z nas trzyma Twoją stronę. Naprawdę szkoda żebyś odchodził z takiego powodu.


Wiekszosc sie dla normalnych nie liczy...

ChodnikowyWilk napisał/a:
Ja myślę że teraz przegląda temat z gościa i się cieszy jak go bronimy :D (przynajmniej ja bym tak zrobił :D )


Tez tak bym robil.. robielm tak kiedys gdzies..

Istneije duze prawdopodobienstwo ze on tak naprawde trolluje

Zaknafein napisał/a:
Może we mnie za dużo empatii, czy jak to się zwie. Ale ja przy poście wojtka postawiłem się na miejscu swojej Arabskiej przyjaciółki. oczekiwałem od niego jakiejś skruchy/przeprosin, doczekałem się tylko kłótni.
Sandra napisał/a:
hahhahah tak, poświęcę swoje zdjęcie dla sprawy :-D :-D :-D

[ Dodano: 18 Listopad 2013, 19:47 ]
Z gościa? Pewnie na ukrytym cwaniak siedzi :D


kochana, ja zawsze na ukrytym siedzę.


Skrucha.. Naprawde zalowalem ze to powiedzialem, nie myslalem tak i to byla przesada.. Ale domyslilem sie że oczekujesz czegos takiego.

nie widze w mojej wypowiedzi niczego wartego przeprosin. Czuje jedynie wstyd ale dalej nie uwazam mojej wypowiedzi za az tak derastyczna

RudaMaupa, Wiekszosc jest zdania ze dal sie poniesc przeciez... Wiekszosc z reguly sie myli ale tutaj akurat madrzejsi sa tego zdania (bo ile liczy sie zdanie byle kogo..)

AnswersMaster napisał/a:
Że co?! Przecież mój GIF był zaiebisty!!! Jak tak możesz obrażać moje posty, chyba dam Ci warna za obrażanie !!
A na serio nie wiem jakiej reakcji się spodziewałeś. Podzielam zdanie Davosa, że nie było za co warnować. A mojej reakcji to byś chyba nie chciał, bo w wielu aspektach musiałbym Wojtkowi przyznać rację. Nie zrobiłem tego, bo jego racja została zakamuflowana i nikt na nią nie zwracał uwagi, kiedy obtoczył ją całym tym gównem spowodowanym jego brakiem wyczucia taktu i serca.

^
.
.
.

Jak najmadrzejsza osba przyznaje mi racje to w gruncie rzeczy musza ja miec.. Ze zdaniem answersa licza sie bardziej niz ze zdaniem wszystkich userów tutaj... Rasowy antydemokrata :D
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 20:02   

Ja myślę, że Veon jest wśród nas..........na innym koncie :D
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 20:04   

AnswersMaster napisał/a:
Ja myślę, że Veon jest wśród nas..........na innym koncie :D


Ja tez.. ale po chuj? materoni pewnie tez
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 20:07   

AM, trzeba śledztwo przeprowadzić
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 20:07   

No pewnie, że siedzę B)
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 20:08   

AnswersMaster napisał/a:
Ja myślę, że Veon jest wśród nas..........na innym koncie :D

i w naszych sercach.

a Zak chyba jednak z nami zostaje i jest na terapii - zignorował Wojtka i od teraz nie widzi żadnych jego postów :D
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 20:10   

Sharvari napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
Ja myślę, że Veon jest wśród nas..........na innym koncie :D

i w naszych sercach.

a Zak chyba jednak z nami zostaje i jest na terapii - zignorował Wojtka i od teraz nie widzi żadnych jego postów :D


Noo..
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 20:11   

komletnie mu odwalilo... nie mam pojecia czemu odblokowal mnie na gg
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 20:14   

dzięki za screena, byłem ciekaw jak to wygląda

[ Dodano: 2013-11-18, 20:15 ]
zak zmieniłem Ci temat, bo już nieaktualny, chyba że masz lepszy pomysł to sobie zmień :D
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 20:16   

AnswersMaster napisał/a:
dzięki za screena, byłem ciekaw jak to wygląda

[ Dodano: 2013-11-18, 20:15 ]
zak zmieniłem Ci temat, bo już nieaktualny, chyba że masz lepszy pomysł to sobie zmień :D


Nie no, jest dobrze :P
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 20:16   

chyba ktoś teraz nie zda z angielskiego :-D

jeśli mu to dobrze zrobi to dobrze, że ignoruje. po co ma się znowu denerwować, skoro pisał, że sam twój nick mu podnosi ciśnienie?


cóż. to był dosyć szybki powrót. nawet nie zdążył zamknąć drzwi.

EDIT: już wiem. wyszedł drzwiami obrotowymi.
Ostatnio zmieniony przez Sharvari 2013-11-18, 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 20:16   

W tym momencie jestem Brüno, gołąbek pokoju.

I będzie po sprawie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.105 sekundy. Zapytań do SQL: 32