Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016
Autor Wiadomość
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 18:53   

JankielKindybalista85 napisał/a:
poziomie przeciętnego forumowicza


a ty oczywiście jesteś ten ponadprzeciętny i najlepszy? :dont:
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 18:59   

Hmmmm, zupełnie nie o to chodziło, ale biorąc pod uwagę, że ja w omawianej kwestii na siebie nie narzekam...
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2016-08-20, 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 19:03   

Bardziej mnie zastanawia jak chcesz wpierdolić kebsa i się uchlać za 20zł.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 19:05   

Tak samo jak Polacy jednak zdobyli 10 medali.

Na przykład cofając się w czasie do 1996. Wtedy dwie dyszki stykły by na melanż a Polska na IO w Atlancie zgarnęła 7 złotych, 5 srebrnych i 5 brązowych medali.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2016-08-20, 19:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 19:32   

Adijos napisał/a:
Bardziej mnie zastanawia jak chcesz wpierdolić kebsa i się uchlać za 20zł.


Winiacz za jakieś 5 zł i na kebsa może starczy
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 19:36   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Szyszek napisał/a:
No i co? W końcu w tym XXI w. doczekaliśmy się Igrzysk Olimpijskich, na których Polska złamała tę magiczną barierę 10 medali! :D Kto by się spodziewał, że przy takim gównie i niepowodzeniach uda się tyle ugrać? :P

To tak jakby pójść na modną imprezę będąc opryszczonym ryjem 3/10 ze zdolnościami na polu relacji międzyludzkich na poziomie przeciętnego forumowicza (no co? Sami non stop na siebie napierdalacie, to macie!) w ciuchach modnych w pierwszej połowie lat 90-tych, z dwoma dychami w kieszeni, być tam milczącym a jak się już odezwało niemiłym, chamskim, gburowatym, sprowokować bez sensu bójkę, przegrać ją na oczach wszystkich, po czym schlać się, wyjść na kebsa z ostrym sosem, wrócić z ryjem i ciuchami całymi ujebanymi sosiwem, znów na oczach wszystkich wyrzygać tego kebsa na siebie i parkiet na samym środku lokalu po czym się odblokować i bekając kiełbasą i pierdząc papryką ruszyć nagle na bajerkę... I MIMO TEGO WSZYSTKIEGO ZARUCHAĆ PANNĘ 8/10!!!!

W skrócie: niepojęte.


To podsumowanie jest piękne :haha:
I jakże trafne.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 19:49   

Kurna no Jankiel ma w głowie komputer do układania niepowtarzalnych tekstów :troll:
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 20:10   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Kurna no Jankiel ma w głowie komputer do układania niepowtarzalnych tekstów :troll:


niech mi da drugi taki to przynajmniej ja przestanę psy na sobie wieszać za poziom moich skilli międzyludzkich :troll:

[ Dodano: 2016-08-20, 21:16 ]
Moris299 napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
poziomie przeciętnego forumowicza


a ty oczywiście jesteś ten ponadprzeciętny i najlepszy? :dont:


a wyjaśnij nam Morisie, dlaczego nie jest
Ostatnio zmieniony przez Zabek05 2016-08-20, 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 20:20   

Brawa dla Nowickiego za brąz :clap: To mimo wszystko jest dosyć zaskakujący medal. No i już po tym medalu nasi wyrównali dorobek z Londynu, a tu jeszcze wpadło srebro od niezawodnej Włoszczowskiej! Yeah :D No to już wiadomo, że te igrzyska wypadły lepiej niż te w Londynie, mimo iż przez większosć czasu na nie narzekamy. Ot, taki paradoks :D Chociaż faktem jest, że taki kraj jak Polska powinien jednak być nieco wyżej w klasyfikacji medalowej. Ale poczekajmy z podsumowaniem do końca igrzysk.
Póki co, jeśli dobrze liczę, mamy jeszcze 3 medalowe szanse - Kamila Lićwinko w skoku wzwyż, Joanna Jóźwiak w biegu na 800 m i szczypiorniści w meczu o brąz. Szczególnie liczę na tych ostatnich, bo od czasu igrzysk w Barcelonie w 1992 r., nie potrafimy zdobyć medalu w grach zespołowych. Oby jutro to się zmieniło!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2016-08-20, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 20:27   

Bo dostajemy medale z dyscyplin, na które mało kto liczył. :PP
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 20:32   

Nie no, nie przesadzajmy... Takie naprawdę zaskakujące medale to brąz dla Oktawii Nowackiej w pięcioboju i brąz dla Moniki Michalik w zapasach. Reszty można było się spodziewać.
No, jeszcze ten medal dla Nowickiego, ale tu z kolei wszyscy liczyli na Fajdka więc medal w rzucie młotem mężczyzn tak czy siak chyba każdy brał pod uwagę...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2016-08-20, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 20:44   

Dabos napisał/a:
od czasu igrzyska w Barcelonie w 1992 r., nie potrafimy zdobyć medalu w grach zespołowych.


nie jestem ekspertem od piłki kopanej więc pozwolę sobie zadać pytanie
jak to jest, że srebro w Barcelonie jest tak właściwie ostatnim naszym dużym sukcesem w futbolu?
wszak na olimpiadzie grają zespoły do lat 23, których gracze mają jeszcze sporo do ugrania w swojej karierze
i od których raczej oczekuje się dobrej gry jeszcze przez długi czas
a tymczasem ani dwa ani sześć lat później nawet nie awansowaliśmy na mundial
Ostatnio zmieniony przez Zabek05 2016-08-20, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 20:58   

Zgodzę się z Davosem. Bo tak analizując, co było do tej pory:

Rafał Majka miał szansę, bo trasa górzysta, przystosowana do jego umiejętności.
Wioślarki i kajakarki należą do tej czołówki światowej w swoich konkurencjach i swoją przynależność do czołówki potwierdziła.
Małachowski to był nawet kandydat do złota. A że Harting miał swój złoty rzut, to swoją drogą.
Włodarczyk to absolutna dominatorka i tutaj nie było zaskoczeń.
Nowicki już był medalistą dużych imprez, więc brąz tutaj w Rio to uzupełnienie jego kolekcji.
Włoszczowska pokazuje swoją przynależność do czołówki, choć na pewno nie było łatwo. Też miała parę kontuzji (przez jedną ominął ją start 4 lata temu w Londynie)

Zaskoczeniami są właśnie Monika Michalik, która miała co prawda już sukcesy na swoim koncie i medale z mistrzostw świata i mistrzostw europy, ale dopiero teraz, w wieku 36 lat zdobywa pierwszy medal olimpijski.
No i jeszcze Oktawia Nowacka, która podobno jeszcze stosunkowo niedawno musiała chodzić o kulach i straciła na pewno część przygotowań do igrzysk przez kontuzję. Ale najważniejsze, że mimo to dała radę przygotować naprawdę dobrą formę i zdobyć medal :)

A to jeszcze nie koniec. Davos mówi słusznie o 3 medalowych szansach, ale też żeby nie było pompowania balonika: To nie są jakieś wielkie szanse, zwłaszcza na 800 m u Jóźwik, bo musiała by naprawdę wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, a przy okazji liczyć, że to nie będzie jakiś mocny bieg. Tutaj to mi się wydaje, że bardziej życzeniowo.
Ciężko będą mieli też szczypiorniści, bo naprawdę pokonać Niemców to będzie ciężka sprawa.
Największe szanse z tego grona ma Kamila Lićwinko. Rok temu 4. miejsce na MŚ, ale tym razem nie ma dwóch Rosjanek, które wtedy zajęły 1 i 3 miejsce. Jednak sama nasza mistrzyni świata z hali z 2014 roku musi uważać na błędy, a o te nietrudno. Mimo nieobecności Rosjanek jest komu walczyć o te medale: A to "nieśmiertelna" Hiszpanka Ruth Beitia. A to legendarna Blanka Vlasic, która wciąż jest w dobrej formie. A równie dobrze może wystrzelić młoda Niemka Jungfleisch. W sumie jest komu walczyć, bo w finale wystąpi aż 17 zawodniczek! Normalnie startuje 12, no ale co zrobić, jak aż 17 skoczkiń uzyskało minimum kwalifikacyjne? :P
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 21:14   

Dlatego też ja się nie nastawiam, że zdobędziemy jeszcze 3 medale :] Jeśli uda się zdobyć chociaż jeden medal to i tak będzie nieźle. Przy czym, jakkolwiek życzę jak najlepiej Lićwinko i Jóźwiak i trzymam za nie kciuki, tak mając do wyboru zdobycie tylko jednego medalu, wybrałbym medal dla szczypiornistów. Czemu? Bo mamy świetną generację piłkarzy, którzy przez lata dawali Polakom mnóstwo emocji, ale metryka jest niestety nieubłagana i dla wielu z tych piłkarzy ręcznych to już jest ostatni wielki turniej. Bielecki, bracia Jureccy, Lijewski, Jurkiewicz, może nawet Szmal... to są weterani piłki ręcznej i czy tego chcemy, czy nie, oni wkrótce zakończą kariery. Medal olimpijski byłby pięknym zwieńczeniem ich naprawdę pięknej reprezentacyjnej przygody i niczego bym sobie bardziej nie życzył jak tego, by udało im się stanąć na olimpijskim podium. Kurde no, musi im się udać i tyle! :)
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 22:04   

Oj tak, jak tak się patrzy na niektórych naszych szczypiornistów (gra takiego Bieleckiego zasługuje po prostu na złoto), to naprawdę ta drużyna zasługuje na medal. Dla niektórych z nich to naprawdę ostatni gwizdek nie tylko jeśli chodzi o igrzyska, ale może już ogólnie zmierzch kariery.

Żabek, może też nie jestem ekspertem od piłki nożnej. Może nawet nie jestem Jankielem, więc nie wiem, czy zdobędę u ciebie autorytet ;) Ale jednak paradoksalnie wcale nie jest tak trudno wyjaśnić, czemu młoda drużyna potem się nie rozwinęła. Nieraz tak już bywało w różnych dyscyplinach (wiadomo, do jakiej tutaj teraz piję), że jest sobie utalentowany junior, który na imprezach młodzieżowych zdobywa medale i jest kimś. Ale potem przychodzi kariera seniorska i nie potrafi już nic osiągnąć, jest wiecznie w cieniu. Różne są powody: A to po prostu trener nie umie go dobrze poprowadzić. A to np. są przypadki, gdzie sportowca cały czas trapią problemy zdrowotne i kontuzje, przez co jego trening jest niemalże cały czas przerywany i nie może dojść do dobrej dyspozycji. Albo po prostu ma charakter taki, a nie inny: A to ktoś jest zbyt leniwy, a to ktoś inny jest za to bardzo krnąbrny i lubi się kłócić z trenerami i kolegami, a to ktoś ma słabość do prowadzenia niesportowego trybu życia albo po prostu jest słaby psychicznie.
A w grach zespołowych ważne jest też zgranie zespołu. Okazuje się, że po latach nie mogą się zgrać ani umiejętnościami, a nawet personalnie nie są w stanie ze sobą współpracować, nie lubią się.
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 22:13   

dzięki za wyczerpanie tematu :piwo:
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 22:22   

Zabek05 napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Kurna no Jankiel ma w głowie komputer do układania niepowtarzalnych tekstów :troll:


niech mi da drugi taki to przynajmniej ja przestanę psy na sobie wieszać za poziom moich skilli międzyludzkich :troll:


A na głównej z forum kurwa ledwo ledwo jakimś cudem dwa teksty z czego jeden chujowy a drugi bo się podpiąłem pod Antka. I loża ucieka. Jak to jest? Ano tak, jak Polacy wygrywają na tych igrzyskach 10 medali...
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2016-08-20, 22:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 22:39   

*11 medali :P

Jednak się cieszę, że te igrzyska właściwie już się kończą. W końcu będę mógł się wyspać :P

[ Dodano: 2016-08-20, 23:42 ]
Aha:
Ależ proszę, Żabku :piwo:
Choć akurat nie wyjaśniłem, co się mogło konkretnie stać z tą naszą drużyną, no ale... prawda pewnie leży jak zwykle gdzieś po środku, między przyczynami, które wymieniłem ;)
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-20, 22:47   

Janek i chuj ze masz tylko dwa teksty z forum na głównej skoro z mistrzów trafiasz na główna co tydzień a kiedyś się zdarzało ze i codziennie. Potraktuj te dwie riposty jak Agnieszka Radwańska igrzyska :troll:

Albo mam lepszy pomysł. Morys albo Ascara weźcie się zlitujcie nad dziadkiem, znajdźcie jakieś forumowe screeny z archiwum z nim w roli głównej i wrzucajcie je na główną raz na parę dni. i nie bójcie się, nie obnizy to poziomu głównej bo i tak nie ma już z czego obniżać :D

[ Dodano: 2016-08-20, 23:52 ]
Szyszke, luzik, czego się chciałem dowiedzieć to się dowiedziałem, ale nie myślałem ze powód tego wszystkiego może być aż tak prozaiczny :P
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-21, 10:00   

No i po ostaniej nocnej sesji lekkoatletyki. Jak ja można podsumować?
Jakieś polskie nadzieje były, ale nie ziścily się.

Dzisiaj Licwinko skakala po prostu słabo. Naprawdę mi przykro, że nie była w stanie skoczyć wyżej niż 1,93 m. A wystarczyło skoczyć 1,97 m, a byłoby już super. Zwlaszcza że na tej wysokości rozstrzygnęła się rywalizacja o medale, także o złoty. Niski poziom konkursu, nie ma co ukrywać. A tak 9. miejsce Kamili.
A kto wygrał? Ruth Beitia, która ma już 37 lat i dopiero teraz zdobywa swój pierwszy złoty medal olimpijski, ciekawa sprawa :D

A w 800 m kobiet najlepsza Semenya, która wzbudza kontrowersje.
Warunki dla Jóźwik były dwa, by myśleć tu o medalu:
1. Musiałby być dość wolny bieg.
2. Asia musiałaby poprawić zyciowke.

Pierwszy punkt niespełniony, rywalki szybko pognaly. Za to drugi udało się spełnić. No i wyszło z tego bardzo dobre 5 miejsce! Najlepsza z Europejek, zatem brawo :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.091 sekundy. Zapytań do SQL: 36