Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Davos
2016-08-01, 14:09
ŚDM - śmieszkowanie i nie tylko
Autor Wiadomość
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-07-30, 20:11   

Mackers, Popieram, zrąbana ideologia, kombinowanie na dzieciach.
To co robia dorośli to ich prywatna sprawa, ale eksperymentowanie na dzieciach to już zupełnie inna bajka
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 20:11   

icywind napisał/a:
Mackers napisał/a:
Dżendery to akurat gówno, bez względu na to kto je potępia czy popiera.


Ty wiesz w ogóle co to gender?

Nie


[ Dodano: 2016-07-30, 21:13 ]
Ale jedna osoba mnie popiera to mogę mieć rację.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 20:18   

maat_ napisał/a:
Mackers, Popieram, zrąbana ideologia, kombinowanie na dzieciach.
To co robia dorośli to ich prywatna sprawa, ale eksperymentowanie na dzieciach to już zupełnie inna bajka

Z tego właśnie powodu ja wolałabym być za genderem xD
Np. Mój mały kuzyn chce mieć długie włosy i lubi różowe rzeczy (generalnie kocha kolory, jest takim małym artystą, ciągle rysuje, chciałby żeby wszystko dookoła niego było we wszystkich kolorach tęczy i bardzo otwarcie mówi, że lubi różowy) i będzie słyszał od dorosłych jak to powinien mieć krótkie włosy "jak chłopiec" oraz jak powinien unikać różowego, "bo nawiązujący do części mechanizmu dźwigniowego służące do wprawiania ich w ruch za pomocą nacisku nogą" :roll: Nie można mieć po prostu wyjebongo i pozwolić komuś lubić tego, co lubi, zwłszcza kiedy jest się dzieckiem...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Love178 2016-07-30, 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 20:21   

Mackers napisał/a:

Ale jedna osoba mnie popiera to mogę mieć rację.

Ale ona też cię popiera


A mnie popiera Love która jest bardzo mądra i oczytana

[ Dodano: 2016-07-30, 21:22 ]
Ale to nie jest ironia, moja legitna opinia :D
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 20:24   

No tak, zapomniałem emotki trolla.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 20:26   

https://www.youtube.com/watch?v=abXCj_qJSGw
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-07-30, 21:30   

to nie tak. moja corka ma i autka i lalki i lego i niebieskie i rozowe ubrania. to jest najzwyczajniejsze na swiecie. nie popieram stawiania tego jako zagadnienie do rozwazenia, rzeczy do decydowania. jak kilku latek ma sie niby określić? to absurd. sama bylam chlopczyca ale zaden dorosly nie zadal ode mnie rozwazania czy jestem wewnetrznym chlocem czy tylko dzika dziewczynka. problem tkwi w doroslych. rodzic chce etykietek a to bzdura
niech sie rzeczy bez nacisków toczą wlasnym rytmem.

znam matki "dla jaj" przebierajace swoich synkow w sukienki. czy robienie jaj z nieswiadomego czlowieka jest etyczne ?
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 21:31   

maat_ napisał/a:
czy robienie jaj z nieswiadomego czlowieka jest etyczne ?


Nie. I dlatego jest fajne.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 21:35   

maat_ napisał/a:
to nie tak. moja corka ma i autka i lalki i lego i niebieskie i rozowe ubrania. to jest najzwyczajniejsze na swiecie. nie popieram stawiania tego jako zagadnienie do rozwazenia, rzeczy do decydowania. jak kilku latek ma sie niby określić? to absurd. sama bylam chlopczyca ale zaden dorosly nie zadal ode mnie rozwazania czy jestem wewnetrznym chlocem czy tylko dzika dziewczynka. problem tkwi w doroslych. rodzic chce etykietek a to bzdura
niech sie rzeczy bez nacisków toczą wlasnym rytmem.

Ale to nie ma nic wspólnego z badaniami nad płcią kulturową
maat_ napisał/a:
znam matki "dla jaj" przebierajace swoich synkow w sukienki. czy robienie jaj z nieswiadomego czlowieka jest etyczne ?

No przecież to jest chore, to nie o to chodzi. Dałaś sobie wmówić, że ktoś chce masowo zmuszać chłopców do noszenia sukienek, no zastanów się, przecież to absurd.

[ Dodano: 2016-07-30, 22:36 ]
maat_ napisał/a:
czy robienie jaj z nieswiadomego czlowieka jest etyczne

Ze świadomego też nie. Nawet tym bardziej.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-07-30, 22:21   

wszelkie utopijne teorie to jedno a realizacja jest na ogol banalnie daleka od wizji naukowych. takie badania w zyciu na grunt realu przenosza panie przedszkolanki i nauczycielki. kazde z was chyba zna kilka o ktorych myslicie jak najgorzej. zastanowcie sie czy chcecie by one swa lkpatologia realizowaly go.

wydaje mi sie, ze trzeba robimy off top

[ Dodano: 2016-07-30, 23:21 ]
lopatologia
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-31, 00:26   

icywind napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=abXCj_qJSGw


Link się kończy na "gw" i już się zastanawiałem, czy to nie Plebania remix :D Ale nie niebieski.

maat_ napisał/a:


wydaje mi sie, ze robimy off top


Ano właśnie :dont:
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-31, 09:24   

Davos napisał/a:
Link się kończy na "gw" i już się zastanawiałem, czy to nie Plebania remix :D Ale nie niebieski.

bo to skrót od "gówno"
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-31, 11:14   

Skrót od gówno to "gówn."

[ Dodano: 2016-07-31, 12:14 ]
Ewentualnie to gwn
_________________
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-31, 18:13   

No i obyło się bez zamachów, o które wielu się oburzało.
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-31, 18:15   

Mistress9 napisał/a:
No i obyło się bez zamachów, o które wielu się oburzało.


Szkoda :(
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-31, 18:15   

Nie chwal dnia i tak dalej.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-31, 18:39   

Mistress9 napisał/a:
No i obyło się bez zamachów, o które wielu się oburzało.

I nawet zamieszek nie było. Jak żyć? :zalamka:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-31, 20:45   

Zmień pracę, weź kredyt, zbuduj pas kamikadze.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-31, 21:01   

_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-01, 00:01   

maat_ napisał/a:
to nie tak. moja corka ma i autka i lalki i lego i niebieskie i rozowe ubrania. to jest najzwyczajniejsze na swiecie. nie popieram stawiania tego jako zagadnienie do rozwazenia, rzeczy do decydowania. jak kilku latek ma sie niby określić? to absurd. sama bylam chlopczyca ale zaden dorosly nie zadal ode mnie rozwazania czy jestem wewnetrznym chlocem czy tylko dzika dziewczynka. problem tkwi w doroslych. rodzic chce etykietek a to bzdura
niech sie rzeczy bez nacisków toczą wlasnym rytmem.

znam matki "dla jaj" przebierajace swoich synkow w sukienki. czy robienie jaj z nieswiadomego czlowieka jest etyczne ?


Jak dziewczyna sie upodabnia do chlopaka do pewnego stopnia np. jak sie bawi samochodami to jest slodkie, chlopak ktory bawi sie lalkami jest zalosny - Ja raz dostalem od matki kolekcje malych lalek (no kurwa...) to pozdzieralem z nim sukienki, wydarlem wlosy, zwiazalem nimi rece od tyłu i przypalalem zapalkami a pozniej jebalo mi dymem w pokoju.

To jest naturalne, że rodzice kształtuja dzieci, ale zawsze istnieje pewien model idealnego mezczyzny czyli agresywny, inteligentny, arogancki, odważny i zaborczy wysoki, umiesniony brunet ktory lubi się bić, jeździć samochodem, zdobywać kobiety i popisywać oraz model idealnej kobiety czyli inteligentna, milutka, skromna i zabawna niska blondynka ktora lubi jak ktoś o nią dba, opiekuje sie nia itd.

Jeszcze jak kobieta odstapi od tego modelu to jest dobrze do póki jej nie odbije i nie stwierdzi, że mezczyzni i kobiety nadaja sie do tego samego i nie bedzie szukac wszedzie dyskryminacji...

Ale np. żadne normalne środowisko nie będzie akceptować w swoim otoczeniu chłopaka który w przypadku gdy ktoś go obrazi nie da mu pomordzie tylko bedzie probował z nim rozmawiac lub tym bardziej sie poskarzy... A jak obrazi jego dziewczyne to a ten nie obije mu mordy to juz nie jest w zasadzie mezczyzna.

Ja w I gimnazjum pierwszą uwagę (w gimnazjum..) dostałem za to, że na lekcji jebnąłęm w ryj (z liścia) faceta który nie zareagowal niemal w zaden sposob (cos tylko powiedzial) jak ktos obrazil jego dziewczyne... w sumie to bylem neutralny, ale na drugi dzien wszedl do klasy i sie wital, a ja zamiast sie przewitac mu strzelilem w ryj i tyle... moze uniknalbym uwagi ale wysmialem nauczycielke, a na drugi dzien dyrektorke jak byłem u niej z matka. Ale ostatecznie go nie przeprosilem wiec uznaje, ze wyszedlem pozytywnie, chociaz facet do dzis mi nie pierdolnal ni nic, raz chcial ze mna o tym porozmawiac, wtedy byłem tak zazenowany, że myślalem, że mu serio pierdolne i dotąd mam bol dupy, że tego nie zrobilem.

A ostatnio miałem taką sytuacje, że siedzialem sobie za gimbaza w mojej wsi i jakis gosciu (ale ciota z wygladu) przyszedl z dziewczyna i najwyrazniej im przeszkadzalem bo slyszalem miedzy nimi rozmowe w ktorej ona mowi "On stąd nie pojdzie, chodz" a ten jej powiedzial "Idź i mu coś powiedz"... nie wiem czy bardziej zenujace było to, ze ustapili bo ja tam bylem czy to, ze namawial swoja dziewczyne do tego zamiast ew. sam przyjsc i pogadac - chuj ze bym nie poszedl, ale bylbym mily, teraz jak sie do mnie odezwie to dostanie po ryju.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.088 sekundy. Zapytań do SQL: 32