Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Davos
2016-08-01, 15:09
ŚDM - śmieszkowanie i nie tylko
Autor Wiadomość
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-29, 22:40   



[ Dodano: 2016-07-29, 22:40 ]
żeby ontop był
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-29, 22:40   

Wzgórza Golan wstają z kolan Widzu.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-29, 22:42   

Moje bezpośrednie spotkanie ze ŚDM to bardzo dyskomfortowe 5 godzin w przepełnionym pociągu do Łodzi :niegit:
Dead_Laugh napisał/a:
Ja nawet nie miałem zamiatu pojechać bo nie czuję się dobrze w takim religijnym gronie. Niestety moja rodzina jest, aż do bólu religijna i skutecznie mnie zniechęcają do religi poprzez swoje zachowanie. W sumie... Nigdy nie byłem religijny. Za dzieciaka też nie.

Chętnie bym porozmawiał z tymi ludzi z całego świata ale na pewno nie o Bogu. No cóż... Poprostu nie jest to coś w czym czuję się dobrze.

Ja tam teraz po tych 5 godzinach słyszenia o czym te dzieciaki rozmawiają nazywam to Światowymi Dniami Orgii :P
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-29, 22:44   

I - tu uwaga bo dla niektórych to może być dziwne - pełna zgoda również z Love. Utrafiłaś w dwa ważne punkty. Bajka dla uczestników swoją drogą ale masakra komunikacyjna i wnerw dla nie-uczestników oraz orgiastyczne elementy (bo to młodzież!!!!!!! W obcym kraju!!!!!!!! sama!!!!! w ogromnej ilości!!!!! pisałem o tym już dawno!!!!) swoją.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-29, 22:46   

Love, jesteś na ŚDM?? Napisz coś więcej :)


JankielKindybalista85 napisał/a:
Davos napisał/a:
Pod warunkiem, że byś ludziom nie usuwał avatarów :PP

A to już wannę Bartkowi za to, że umożliwił mi tylko to. :PP

Ty właśnie, daj mu. Będzie miał dwie i zakaz pisania. :haha:


Zakaz pisania jest od 3 ostów. Bartek musiałby jeszcze napisać 2 posty w nocnych markach, żeby dobił do tego progu. Ale nie wiem, czy czasem nie mógłby sam sobie tego zdjąć :PP Nigdy w sumie tego nie sprawdzałem. Samemu sobie 3 i więcej ostów nie dam bo nie chcę ryzykować :D

[ Dodano: 2016-07-29, 22:48 ]
A, doczytałem, że Love jechała do Łodzi, a nie Krakowa...
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-29, 22:50   

Jakby jechała do Krakowa to Barbuszka już dawno by coś opowiadała o kociej kawiarni.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-29, 22:50   

Absolutnie nie jestem i nie interesuję się :haha: Jechałam do przyjaciela i akurat trafiłam w tak paskudnie zapchany pociąg :szubienica: Nie wiem czy mam nigdy więcej nie wsiadać do pociągu, nie jechać do Łodzi, czy zacząć się interesować wydarzeniami religijnymi żeby się za wczasu zabarykadować w domu >< Oszczędzi mi to naprawdę obleśnych widoków typu Egipcjanie po 30-ce zarywający do 19-letnich Portugalek...
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-29, 22:52   

Love178 napisał/a:
Egipcjanie po 30-ce zarywający do 19-letnich Portugalek...

Buk jest miłością.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-29, 22:52   

Wiem, już doczytałem.

No, ale zatłoczone pociągi czy w ogóle komunikacja publiczna to jest przykry temat nie tylko przy okazji ŚDM.
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-29, 22:53   

Hehe, Woodstock i pociągi-rzeźnie.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-29, 22:56   

V - r napisał/a:
Hehe, Woodstock i pociągi-rzeźnie.

O! Woodstock. To na koniec - bo najebałem tyle postów że mnie przeklną ci co przyjdą czytać jutro - filozoficzna konstatacja: na Woodstocku wiadomo jak jest, w Krk teraz leje a wszystkie msze na łąkach. Nieważne jaka jest młodzież, prawicowa i wierząca czy lewicowa ateuszowska czy jakakolwiek inna - młodość zawsze kończy taplając się w błocie. Głębokie jak po LSD. Dobranoc.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-29, 22:58   

Właśnie chciałam sobie przypomnieć konkretnie kidy ostatnio byłam w zatłoczonym pociągu i nie mogę, w sensie, że za dawno :P Pociąg IC zwykle świeci pustką chyba, że akurat jedzie niemiecka wycieczka, która zaczyna śpiewać komuś "sto lat", a twój chłopak się do tego przyłącza z "Deutschland, Deutschland uber alles..."
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 02:22   

Ja to się zastanawiałem nawet nad tym, czy by nie odwiedzić, ale nie dało rady. Akurat wracałem z Wisły, bilety miałem już zarezerwowane do domu, więc po prostu głupio by było nagle zmieniać plany i ruszać w drugą stronę.
Zresztą, ja byłem już zmęczony po tym maratonie skoków i picia, nie wytrzymałbym na tych dniach młodzieży, wyniszczony już byłem :P

Troszkę szkoda, bo to mogłoby być nawet ciekawe doświadczenie.

Cytat:
Nieważne jaka jest młodzież, prawicowa i wierząca czy lewicowa ateuszowska czy jakakolwiek inna


Czyli dla centrowych agnostyków też by się znalazło miejsce? :P
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 09:10   

Davos napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Widać laicyzację na forum, że w związku z takim wydarzeniem tylko taki temat się pojawił.


To forum nigdy nie było zbyt religijne... A gdyby powstał temat o ŚDM to kto by w nim pisał? Ty, ja... i chyba na tym koniec, bo Ascara już tu prawie nie zagląda :PP
Ja mogę napisać tyle, że żałuję, że nie pojechałem... No, ale teraz to już po ptokach.


Jeszcze w szkole byłem na czymś podobnym do ŚDM (nie pamiętam jak to się nazywało a może nawet to były SDM ale nie ważne) to 90% młodzieży pojechała tam chlać a i panny naprawdę ładne były;) bo wiadomo poza domem, rodzice nie widzą to hamulce puściły

byłem w tych 90%
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 10:18   

http://forum.mistrzowie.o...p=263182#263182

 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 11:14   

Z Davosem się zgadzam, a Jankiel ładnie wszystko podsumował. Nie muszę nic więcej dodawać (y)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-07-30, 20:49   

krojechleb, Z podobnych pobudek byłam na Taize w Portugalii, generalnie urwaliśmy się zaraz po przyjeżdzie i pojeździliśmy po kraju przez te 6 dni. Pamiętam, ze w sylwestra było 13 stopni ciepła. Jedyny koszmar to dwie i pół doby w autokarze w jedną stronę, dobrze że byliśmy dużą ekipą to okupowaliśmy połowę góry piętrowego autokaru

[ Dodano: 2016-07-30, 20:50 ]
Za jakieś zupełnie śmieszne pieniądze mielismy fajną wycieczkę
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19176

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 21:01   

DL napisał/a:
Ja nawet nie miałem zamiatu pojechać bo nie czuję się dobrze w takim religijnym gronie. Niestety moja rodzina jest, aż do bólu religijna i skutecznie mnie zniechęcają do religi poprzez swoje zachowanie. W sumie... Nigdy nie byłem religijny. Za dzieciaka też nie.

Chętnie bym porozmawiał z tymi ludzi z całego świata ale na pewno nie o Bogu. No cóż... Poprostu nie jest to coś w czym czuję się dobrze.

To dla wprawy porozmawiaj o bogu za mną, Viadrem i Jankielem >:>

[ Dodano: 2016-07-30, 21:02 ]
Kto wie, może zostaniesz dotknięty jego makaronową macką i staniesz się religijny.... a czekaj, to nie ta religia. Jezus wjedzie do twojego serca i zaczniesz zbierać podpisy pod zakazem aborcji i genderu
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 21:07   

Dżendery to akurat gówno, bez względu na to kto je potępia czy popiera.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19176

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-30, 21:09   

Mackers napisał/a:
Dżendery to akurat gówno, bez względu na to kto je potępia czy popiera.


Ty wiesz w ogóle co to gender?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.081 sekundy. Zapytań do SQL: 33