Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamach stanu w Turcji
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 15:31   

Abstrahujac od tego, że nie jestem zwolennikiem świeckości panstwa to cele i checi nie mają znaczenia, przeprowadzili ten przewrót bardzo amatorsko.

1. Kto normalny atakuje w godzinach wieczornych? Takie rzeczy robi sie w nocy...
2. Kto kurwa najpierw opanowuje telewizje i nadaje, że zdobył wladze? Najpierw powinni zdobyc parlament i aresztować wszystkich a nie zdobywac telewizji i tracic kompletnie element zaskoczenia
3. Kto robi zamach stanu gdy prezydenta i premiera nie ma w kraju? Zamach stanu robi sie wtedy gdy mozna aresztowac odrazu czlonkow wladzy
4. Kto robi zamach stanu dysponujac malymi silami, bez poparcia wiekszych dowódzcow armii? Przeciez przywodcy tego przewrotu to nic nie znaczacy oficerowie
5. Kto zdrowy psychicznie robi zamach stanu przeciwko rządowi który popiera ogromna część społeczenstwa? Absurd nad absurdy.

O tyle o ile co do celow i checi tych buntownikow mozna dyskutowac o tyle ten zamach stanu to kompromitacja jego przywodców... Przy czym - W interesie Turków jest to żeby Erdogan rządzil bo to twardy i wyrachowany polityk który przywraca Turcji mocarstwowosc i w naszym tez, bo to moze byc w przyszlosci dobry sojusznik dla Polski, zdecydowany i twardy polityk ktory kieruje jedna z najsilniejszych armii na swiecie... Puczyści nawet jakby im sie udało to w koncu trafili by do wiezienia gdyz Erdogan wygralby nastepne wybory...

Zresztą walka o swoje... ja demokrata nie jestem, ale jak mozna poprzec motloch ktory mieni sie stroną walcząca o demokracje a jednoczesnie chce wbrew spoleczenstwu obalic prezydenta i rząd ktory ma najwieksze poparcie od czasów Ataturka?
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 15:33   

WojtekVanHelsing napisał/a:
1. Kto normalny atakuje w godzinach wieczornych? Takie rzeczy robi sie w nocy...


:I
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 15:34   

No mówiłem, że wojtek by lepiej zamachnął :I
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2016-07-16, 15:38   

Wojtek pakuj się wysyłamy cię tam byś pokazał"debilom" jak zrobić to dobrze, bilet już kupiony wylot jutro po południu. Tylko się postaraj i nie daj plamy bo wstyd.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 15:49   

Mackers, Wiesz, dowodztwo powstania warszawskiego to niekwestionowana banda imbecyli.

d - n, Ja zamach stanu bym spierdolil, a wiesz dlaczego? Bo nie jestem wojskowym i nie mam kurwa poparcia w armii, i dlatego bym powstania nie zrobil nawet jakbym mogl i jesli mi wydalo by sie, ze moze sie udac. Tymbardziej, ze Ci zolnierze zrobili to tylko i wylacznie dla wlasnego interesu, Erdogan odebral znaczną część przywilejow armii, stąd ten przewrót.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2016-07-16, 15:52   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Erdogan odebral znaczną część przywilejow armii, stąd ten przewrót


Hę, to było 3 lata temu. Więc nie pasuje mi to zupełnie.

[ Dodano: 2016-07-16, 15:55 ]
A jak byś miał poparcie? Ty masz plan a to najważniejsze. Nawet generałowie mają doradców.
_________________
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 16:08   

WojtekVanHelsing napisał/a:
to, że chcial azylu w Niemczech nie jest potwierdzone żadnymi dowodami, to pierdolenie amerykanskiej telewizji przy czym inne mowily, ze wyladowal w teheranie, inne, ze w londynie, inne, ze lata nad Ankara... mozna by pomyslec, ze pierdolnela w niego rakieta.


:haha:
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 16:18   

d - n, 3 lata temu to tylko usunieto z konstytucji zapis, ze wojsko moze interweniowac w dzialania rządu, pozniej Erdogan umacnial pozycje i podporzadkowywal sobie armie na potege.. zreszta tego zamachu dokonali niszowi wojskowi.

+Nie potrafili poradzic sobie z tlumem... jedno pierdolniecie z czolgu i oni by pouciekali, a Ci dali sobie odbierac czolgi XD
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 16:23   

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PUCZ BĘDZIE MOŻNA CZYNIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD DAJĄ SOBIE ODBIERAĆ CZOŁGI
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 16:30   

Powinni wprowadzić ustawę, że pucz można robić nie częściej niż co dziesięć lat i trzeba się przygotować bo to nie może tak wyglądać, że co chwilę słaba pucz jakichś debili

[ Dodano: 2016-07-16, 16:33 ]
Oni się nie znają na obalaniu tyranii. Powinni zrobić w Turcji serwolucję
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 16:34   

SlownikOrtograficzny, Ja bym napierdalal w skupiska ludzi z czolgu i tyle, przynajmneij by sie cos dzialo
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 16:36   

Jedź do ISIS
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 16:39   

Nie przepadam za islamem.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 16:40   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Nie przepadam za islamem.

Mówisz jakbyś go kochał
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 16:44   

Nie tylko islamisci tlukli protestujacych.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 19:42   

Hitler też tłukł protestujących. I Stalin. I Lenin. I Wojtek...
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-16, 20:03   

Wojtek tylko w swoich mokrych snach.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-17, 15:30   

Dead_Laugh, I Thatcher i Pinochet i Franco i w sumie każdy przywódca w czasie protestów.

Akurat ja popieralbym Erdogana, nie poparlbym takiego zamachu stanu w ciemno gdy moj kraj jest na dobrej drodze bo wladze przejac mogą dużo gorsi ludzi.

W Syrii tez zaczelo sie niewinnie a bydleta nazywający sie opozycją demokratyczna pozniej mordowali ludzi jak na Wołyniu.

Zresztą Erdogan to polityk prawicowy (dosyc umiarkowanie ale jednak). Przed jego rządami w Turcji byl duzy kryzys z ktorego on Turcje wyciagnal, zaś Ci osoby przeprowadzajace pucz zaprezentowaly w mediach typową dla krajow zachodnich lewicową paplanine.

Z perspektywy Polaka poparłbym pucz jedynie wtedy gdyby miał okazać się korzystny dla Polski, los Turkow jest mi kompletnie obojetny, interes mojego kraju stoi ponad wszystko.

Ale ten zamach stanu byl tak glupi i nieudolnie przeprowadzony, ze jest mozliwe iz po prostu to byla mistyfikacja Erdogana by zamknac opozycje i siegnac po wladze absolutna.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-17, 15:45   

WojtekVanHelsing napisał/a:
ze jest mozliwe iz po prostu to byla mistyfikacja Erdogana by zamknac opozycje i siegnac po wladze absolutna.

_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-17, 15:52   

WojtekVanHelsing napisał/a:
jest mozliwe iz po prostu to byla mistyfikacja Erdogana by zamknac opozycje i siegnac po wladze absolutna.


Szczerze? Też nad tym myślałem, że to wszystko mogło być etykietą przewrotu, a tak naprawdę być działaniem mającym na celu umocnienia pozycji Erdogana i zwiększenia poparcia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.133 sekundy. Zapytań do SQL: 31