Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sharvari
2014-01-02, 21:57
I know ..................
Autor Wiadomość
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-29, 20:43   

A ją bym chciał być bardziej kreatywny i umieć zawsze sprzedać zajebista ripostę, tak jak AM, Bartek czy Jankiel...

Aha, i jeszcze chciałbym umieć się dogadać ze wszystkimi ludźmi, których znam. I w realu, i tutaj.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-21, 12:26   

Coś musi zasługiwać na mój 500 post i to na pewno będzie to. Mimo tego iż strasznie długo się za to zabieram, to dalej uważam, że mam niepozbierane myśli, ale trzeba w końcu się przebić, bo ile można czekać :P Zwykle staram się unikać ckliwości (x'''D) pisanie posta z łezkami w oczach również nie jest przyjemne, ale na szczęście są one radosne ;)

Zacznę od przyjemnej części:
Moni!!!- słodziak to niezmierny *-* Niby robot, istota zimna, niezawierająca biomasy, nie będąca w stanie nikogo rozgrzać, narysowana niby oschle od linijki, z precyzją co do centymetra, a jednak bije jej serdeczne serducho, które nam mówi, że robot też człowiek i nie może tylko robić/produkować/działać, ale też ma prawo i ochotę żyć, czuć, cieszyć się i smucić. Odgadłam przesłanie? :) Bardzo ładnie to przedstawione, aż chce się robocika przytulić :-*

Jemszyszki!!!- dziękuję Ci bardzo! Jak można tak szybko tak szczegółowy rysunek zrobić? :O W każdym razie na pewno wezmę z niego przykład i będę się częściej chillować ;) ;)

jb_k, dziękuję, nie spodziewałam się tak obszernej porady! Szczerze mówiąc, to nie wiem czy dałabym radę z tą "grą kontrastów", ludzie mogliby zacząć się doszukiwać u mnie problemów niezwiązanych z rysunkiem, kiedy ja w sumie innych nie mam. Bo radzę sobie praktycznie ze wszystkimi problemami, tylko z w tej sferze nigdy nie miałam nawet pomysłu co poradzić i jedynie to tak na dobrą sprawę sprawiało mi przykrość w moim życiu, które jest skupione na doszukiwaniu się szczęścia we wszystkim dookoła. Nie potrafiłam nigdy ,,przelać" uczucia na kartkę, gdybym umiała, to bym chyba właśnie posiadała tą artystyczną duszę, której nie mam :P Wszyscy wyczekują u mnie tego przełomu, ale nikt mnie nigdy nie starał się nakierować, jesteś jedyną osobą, która wyszła do mnie z konkretną radą. W dodatku bije od Ciebie kreatywność, zarówno w formie napisanego posta, jak i w załączonym rysunku, chciałabym dysponować taką swobodą w manipulacji formą :) Spróbuję to, co poradziłeś, pierwsze kroki będą pewnie pokraczne, ale w niejednej rzeczy zaczynałam od zera, nawet jeśli rysuję całe życie, to będzie to powrót do początku (jak w tekście jednej z moich ulubionych piosenek "ゼロがいい、ゼロになろう"- 'dobrze jest znów rozpocząć do zera'). Dziękuję za ta inspirację, długo się zastanawiałam jak to ugryźć, zwłaszcza, że już bardzo długo nie łapałam za ołówek. Zwykle rysuję coś pod przypływem oszołomienia pięknem czegoś z mojego otoczenia i staram się to oddać jak najbardziej identyczne, czasami nawet nazywam to bardziej iluzją optyczną niż rysunkiem, innym razem robię to po prostu jak "maszyna", bo "ktoś kazał", a wszystko mogło się rozwinąć przecież inaczej. I tego "inaczej" będę od teraz zawsze szukać. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję :)
_________________
 
 
Surrealista 
artist


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 170
Skąd: Radom

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-21, 15:58   

Chciałbym umieć wszystkie tricki parkourowe i perfekcyjnie opanowany freeruning, ale bym spierdzielał przed policją :D :diabelek:
_________________

"Prosty chłopak, prosty przekaz, proste serce moje"
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-21, 16:01   

Surrealista napisał/a:
Chciałbym umieć wszystkie tricki parkourowe i perfekcyjnie opanowany freeruning, ale bym spierdzielał przed policją :D :diabelek:

Masz francuskie korzenie?
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Surrealista 
artist


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 170
Skąd: Radom

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-21, 16:09   

^AdijoS^ napisał/a:
Surrealista napisał/a:
Chciałbym umieć wszystkie tricki parkourowe i perfekcyjnie opanowany freeruning, ale bym spierdzielał przed policją :D :diabelek:

Masz francuskie korzenie?

nie, jestem grafficiarzem. :O
_________________

"Prosty chłopak, prosty przekaz, proste serce moje"
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-22, 19:28   

Love odgadłaś doskonale!
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-22, 20:45   

monjiczq napisał/a:
Love odgadłaś doskonale!

Czasami mam przebłyski myślenia :P A dokładniej mój mózg jest jak błyskawica: jeden błysk- i koniec :-D

Kocham Cięęę *hugz*
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-22, 20:51   

Piękna, mądra, uczuciowa, elokwentna, zaradna, łatwo się uczy...

A podobno kobiety bez wad nie istnieją... ;)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Surrealista 
artist


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 170
Skąd: Radom

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-22, 21:07   

widzu napisał/a:
Piękna, mądra, uczuciowa, elokwentna, zaradna, łatwo się uczy...

A podobno kobiety bez wad nie istnieją... ;)
wystarczy ze jest kobietą to juz wada :diabelek:
_________________

"Prosty chłopak, prosty przekaz, proste serce moje"
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-22, 21:11   

Surrealista napisał/a:
wystarczy ze jest kobietą to juz wada :diabelek:


_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-22, 22:12   

to już znamy orientację kolejnego użytkownika.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-29, 16:22   

Jankiel, nie uważasz że "Klub 999" jest bardziej elitarny od "Klubu 499"? ;)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-29, 17:21   

Widzu, Ty się szybko złamiesz B) ale owszem: jak dotrę do 999 postu to chyba pół roku będę spamił na SB zanim napiszę tysięcznego. Po drodze planuję zrobić sobie przystanek na poście nr 666.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-29, 17:42   

czy to wlasciwy temat?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-29, 17:56   

Sharvari napisał/a:
czy to wlasciwy temat?


Nie, ale w temacie "Jeden wielki offtop" ostatni post należy do mnie, i nie byłoby widać że coś napisałem, bo by się scaliły ;_;
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-29, 18:16   

widzu napisał/a:
Sharvari napisał/a:
czy to wlasciwy temat?


Nie, ale w temacie "Jeden wielki offtop" ostatni post należy do mnie, i nie byłoby widać że coś napisałem, bo by się scaliły ;_;


Po jakimś czasie się nie scalają
Chyba.

widzu napisał/a:
Nie.


OK.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
Ostatnio zmieniony przez Zaknafein 2014-01-29, 18:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-29, 18:28   

Nie.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-29, 18:39   

miedzyyinnymi od tego mamy sb
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-05, 10:18   

Chciałbym umieć do perfekcji Angielski, Janpoński, Hiszpański (Hiszpański najważniejszy) i co najmniej kilka języków programowania do perfekcji.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-05, 11:22   

Chciałbym wiedzieć absolutnie wszystko o wszystkim
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.087 sekundy. Zapytań do SQL: 33