Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-09-08, 15:49
Rasizm i mądrości Wojtka, rejdż Zaka, chaos i burdel
Autor Wiadomość
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:23   

KicerK napisał/a:
Sharvari napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Murzyni sa mniej inteligentni. Przecietne IQ w Afryce srodkowej i poludniowej jest mniejsza niz 70 gdy w Europie wynosi powyzej 100...

a teraz zauważ jakie my mamy warunki do rozwijania się a jakie oni. oni nawet nie mają co jeść, a wy się czepiacie, że cywilizacji nie zbudowali?


Ale oni nie mają co jesc właśnie dlatego, że nie byli w stanie zbudowac cywilizacji.

Więc wybijmy ich, po co na świecie ktoś kto nie zbudował cywilizacji? Przecież nie potrzebujemy takich ludzi!
WojtekVanHelsing napisał/a:

love178 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Po Polskosci i pochodzeniu

Jak daleko wstecz określasz to pochodzenie?


Mam dalekie korzenie w Czechach ale jestem w 100% Polakiem

Czyli od którego pokolenia można nazwać siebie 100% Polakiem?
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:24   

monjiczq napisał/a:
love178 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Po Polskosci i pochodzeniu

Jak daleko wstecz określasz to pochodzenie?

No właśnie? Jeśli moim ojcem byłby Polak a matką Islandka to jestem już podludziem bo jestem mieszana? I nie mam prawa do bycia Polką ani do bycia Islandką bo jestem mieszańcem?


1. Mówi sie "podczłowiekiem"
2. NIkt nie jest podczlowiekiem ze wzgledu na naród, rase itp.. człowiek to jeden gatunek. Nie mozna nazwać byle kogo podczłowiekiem. Podczłowiekim mozna byc z intelektualnego punktu widzenia (w tym wypadku komunisci)
3. Półpolak ktory czuje sie w 100% Polakiem moze nim byc.. Chociaz tutaj nie mam jeszcze wyrobionego zdania.

Cytat:
a teraz zauważ jakie my mamy warunki do rozwijania się a jakie oni. oni nawet nie mają co jeść, a wy się czepiacie, że cywilizacji nie zbudowali?


Egipcjanie potafili zbudowac chociaz zyli w gorszych warunkach niz żyli ci z ameryki srodkowej..

Cytat:
na jakiej podstawie twierdzisz, skoro w polityce się nie udzielam, a innych tematów nie czytasz? nie lubisz lewaków, więc wszyscy których nie lubisz = lewaki. potrafisz oceniać ludzi tylko pod kątem polityki, fcklogic.


Po prostu czuje i tyle

Cytat:
to w ogóle sensu nie ma. w takim razie ty też nie masz prawa źle o mnie myśleć, skoro ja nie mogę. a na twojej sympatii do mnie najmniej mi zależy.


Mozesz - ale to dalej tylko twoje zdanie.

Sandra napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:

Zauważ że zółci sa lepsi od bialych - my jestesmy glupsi i i nie mozna tego zaprzeczyc.. tak samo jak czarni sa glupsi od nas. To ludzie i powinni miec te same prawa. Ale nasza cywilizacja jest wyższa.

Od ciebie na pewno są lepsi. Nie tylko żółci, ale i czarni. Wszyscy. Jak można tak obrażać innych ludzi. Tak, ludzi, bez względu na pochodzenie. I naucz się cytować :-D


Ode mnie jakis murzyn z Afryki lepszy nie jest - Azjaci niekwestionowanie... Pod wzgledem intelektualnym.

Stwierdzenie faktu nie moze byc obraza.

Zaknafein napisał/a:
love178 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Po Polskosci i pochodzeniu

Jak daleko wstecz określasz to pochodzenie?


Właśnie. Część mojej rodziny jest polska a druga część ukraińska. I co teraz? Nie mogę się określać polakiem?


Ty jestes prawicowcem

[ Dodano: 2013-11-17, 23:27 ]
Zaknafein napisał/a:
KicerK napisał/a:
Sharvari napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Murzyni sa mniej inteligentni. Przecietne IQ w Afryce srodkowej i poludniowej jest mniejsza niz 70 gdy w Europie wynosi powyzej 100...

a teraz zauważ jakie my mamy warunki do rozwijania się a jakie oni. oni nawet nie mają co jeść, a wy się czepiacie, że cywilizacji nie zbudowali?


Ale oni nie mają co jesc właśnie dlatego, że nie byli w stanie zbudowac cywilizacji.


Nie. Nie mają co jeść bo biali się im wpier*olili ze swoją cywilizacją i przerwali ich spokojne życie plemienne.


Gdyby nie to że chcieli sie wyzwolic i nas przepedziec to dzisiaj byli nby na poziomie Ameryki. Ale oni mowili "precz z kolonializmem" wiec maja.. no co sie dziwisz.

Zimbabwe za panowania bialych bylo najbogatszym panstwem Afryki.. teraz jest najbiedniejszym panstwem swiata.

Cytat:
Więc wybijmy ich, po co na świecie ktoś kto nie zbudował cywilizacji? Przecież nie potrzebujemy takich ludzi!


Nie mamy prawa ignerowac w to co sie dzieje w Afryce. .zreszta sami by padli albo sie rozwineli jakbysmy nie ingerowali w to co sie tam dzieje.. Zreszta to tania sila robocza i nie mamy interesu w wybijaniu ich. Niemcy sa mniej potrzebni na swiecie a zyja..

Cytat:
Czyli od którego pokolenia można nazwać siebie 100% Polakiem?


Jak w III Rzeszy - Syn półpolaków jest Polakiem.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:28   

Zaknafein napisał/a:
KicerK napisał/a:
Sharvari napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Murzyni sa mniej inteligentni. Przecietne IQ w Afryce srodkowej i poludniowej jest mniejsza niz 70 gdy w Europie wynosi powyzej 100...

a teraz zauważ jakie my mamy warunki do rozwijania się a jakie oni. oni nawet nie mają co jeść, a wy się czepiacie, że cywilizacji nie zbudowali?


Ale oni nie mają co jesc właśnie dlatego, że nie byli w stanie zbudowac cywilizacji.


Nie. Nie mają co jeść bo biali się im wpier*olili ze swoją cywilizacją i przerwali ich spokojne życie plemienne.


My zbudowalismy cywilizację, a oni nie. Biali zniewolili murzynów, inne ray miały cywilizację.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:29   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Po prostu czuje i tyle

WojtekVanHelsing napisał/a:
Mozesz - ale to dalej tylko twoje zdanie.

no, i sam siebie zaatakowałeś.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:29   

Ale moje zdanie to moje zdnie. Nie zmuszam nikogo aby mial o tobie to samo zdanie co ja
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:34   

WojtekVanHelsing napisał/a:


Sandra napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:

Zauważ że zółci sa lepsi od bialych - my jestesmy glupsi i i nie mozna tego zaprzeczyc.. tak samo jak czarni sa glupsi od nas. To ludzie i powinni miec te same prawa. Ale nasza cywilizacja jest wyższa.

Od ciebie na pewno są lepsi. Nie tylko żółci, ale i czarni. Wszyscy. Jak można tak obrażać innych ludzi. Tak, ludzi, bez względu na pochodzenie. I naucz się cytować :-D


Ode mnie jakis murzyn z Afryki lepszy nie jest - Azjaci niekwestionowanie... Pod wzgledem intelektualnym.


I ch*j ze względem intelektualnym. Na pewno są od Ciebie lepsi pod względem empatii, mają jakieś uczucia
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:37   

a gdzie ja zmuszałam innych do swojego? ja tylko odegrałam się pisząc, że to ty jesteś obrzydliwy, a ty, Wielki Człowiek, wyskoczyłeś że nie mam prawa tak uważać.

jeżu, kończę to, bo to sensu nie ma. innym też radzę. do tego człowieka nic nigdy nie dotrze, tylko tracimy czas i nerwy.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:42   

Zaknafein napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:


Sandra napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:

Zauważ że zółci sa lepsi od bialych - my jestesmy glupsi i i nie mozna tego zaprzeczyc.. tak samo jak czarni sa glupsi od nas. To ludzie i powinni miec te same prawa. Ale nasza cywilizacja jest wyższa.

Od ciebie na pewno są lepsi. Nie tylko żółci, ale i czarni. Wszyscy. Jak można tak obrażać innych ludzi. Tak, ludzi, bez względu na pochodzenie. I naucz się cytować :-D


Ode mnie jakis murzyn z Afryki lepszy nie jest - Azjaci niekwestionowanie... Pod wzgledem intelektualnym.


I ch*j ze względem intelektualnym. Na pewno są od Ciebie lepsi pod względem empatii, mają jakieś uczucia


1. Inteligencja przedewsszystkim
2. Wg. lewaków każdy kto prawicowiec jest bez empatii i uczuc.. ale TY? Uczucia i empatie mam.. nie wiem na jakiej podstawie to wyciagnales

Sharvari napisał/a:
a gdzie ja zmuszałam innych do swojego? ja tylko odegrałam się pisząc, że to ty jesteś obrzydliwy, a ty, Wielki Człowiek, wyskoczyłeś że nie mam prawa tak uważać.

jeżu, kończę to, bo to sensu nie ma. innym też radzę. do tego człowieka nic nigdy nie dotrze, tylko tracimy czas i nerwy.


Ja stwierdzilem że obrzydliwosc i normalnosc sa wzgledne.. w definicji noramlny jest ktos kto jest taki jak wiekszosc - ja, zak, answers, pingvin, barbra itp. w takim razie normalni nie jestesmy bo tepa wiekszosc rozni sie pogladami.

Obrzydliwosc doslownie zalezy od punktu widzenia
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:47   

wojtek, może naucz się ludzi oceniac po ich indywidualnych czynach, a nie po narodowości, religii, rasie.

swoimi tekstami zaprzeczasz prawicowe stwierdzenie o tym, że każdy jest inny.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:51   

Alez ja oceniam tylko po indywidualnych czynach... Jak przywódcy jakiejs religii (w tym wypadku najwyzej polozeni muzulmanscy guru) nawoluja do zabijania to nie lubie tej religi.. to jakby nie tepic nazistów podczas II wojny swiatowej bo Hitler to wyjatek.

Ja wlasnie potwierdzam ze kazdy jest inny.. co chwila gardze równoscia.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:59   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Alez ja oceniam tylko po indywidualnych czynach... Jak przywódcy jakiejs religii (w tym wypadku najwyzej polozeni muzulmanscy guru) nawoluja do zabijania to nie lubie tej religi.. to jakby nie tepic nazistów podczas II wojny swiatowej bo Hitler to wyjatek.

Ja wlasnie potwierdzam ze kazdy jest inny.. co chwila gardze równoscia.


Ja Ci nie każę lubić islamu. Ja próbuję Ci wbić w ten łeb, że Arab Arabowi też nie jest równy bo jeden może być fanatykiem, a drugi dobrym człowiekiem, którego wrzucenie do tego samego worka z tym drugim jest nieprawidłowe
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 00:01   

Teoretycznie mogli istniec porzadni komunisci któzy nie chcieli mordowac ale z góry kaza im mordowac.. tak samo jest z arabami. Ich przywódcy duchowi nie sa pokojowi.. Zreszta sam pisales ze twoja przyjaciółka nawet nie chodzi w burce.. to cos jak nasi pseudokatolicy tylko ze tutaj bardziej uszczesliwia niz irytuje.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 14:26   

monjiczq napisał/a:
KicerK napisał/a:
Sharvari napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Murzyni sa mniej inteligentni. Przecietne IQ w Afryce srodkowej i poludniowej jest mniejsza niz 70 gdy w Europie wynosi powyzej 100...

a teraz zauważ jakie my mamy warunki do rozwijania się a jakie oni. oni nawet nie mają co jeść, a wy się czepiacie, że cywilizacji nie zbudowali?


Ale oni nie mają co jesc właśnie dlatego, że nie byli w stanie zbudowac cywilizacji.

Więc wybijmy ich, po co na świecie ktoś kto nie zbudował cywilizacji? Przecież nie potrzebujemy takich ludzi!


Przestań nadinterpretować. Ja nie chcę wybijać murzynów.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 15:13   

KicerK napisał/a:
monjiczq napisał/a:
KicerK napisał/a:
Sharvari napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Murzyni sa mniej inteligentni. Przecietne IQ w Afryce srodkowej i poludniowej jest mniejsza niz 70 gdy w Europie wynosi powyzej 100...

a teraz zauważ jakie my mamy warunki do rozwijania się a jakie oni. oni nawet nie mają co jeść, a wy się czepiacie, że cywilizacji nie zbudowali?


Ale oni nie mają co jesc właśnie dlatego, że nie byli w stanie zbudowac cywilizacji.

Więc wybijmy ich, po co na świecie ktoś kto nie zbudował cywilizacji? Przecież nie potrzebujemy takich ludzi!


Przestań nadinterpretować. Ja nie chcę wybijać murzynów.


Ani ja..

Co do samego islamu - W Norwegi przejdzie, we Francji przejdzie, w Anglii przejdzie.. w Polsce przebiegnie żeby wpie**u nie dostac

[ Dodano: 2013-11-18, 15:20 ]
Tak jeszcze raz sie czepiajc to KicerK dobrze wspomnial o nadinterpretacji..

Tak samo jak JKM powiedzal że za Hitlera podatki wynosi 15% (co jest historycznym faktem) tak teraz mowia ze kocha, chwali hitlera i mów ize za niego bylo lepeij.. ja powiedzialem ze Hitler byl 100x lepszy niz Stalin (bo byl..) to tez mnie obrazali. Tacy ludzie to ewidentni kretyni.

[ Dodano: 2013-11-18, 15:20 ]
Tak jeszcze raz sie czepiajc to KicerK dobrze wspomnial o nadinterpretacji..

Tak samo jak JKM powiedzal że za Hitlera podatki wynosi 15% (co jest historycznym faktem) tak teraz mowia ze kocha, chwali hitlera i mów ize za niego bylo lepeij.. ja powiedzialem ze Hitler byl 100x lepszy niz Stalin (bo byl..) to tez mnie obrazali. Tacy ludzie to ewidentni kretyni.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-18, 15:36   

Wojtek lubi coś chlapnąć, to taki śmieszny człowieczek, powiedzmy kałn. Lubię go, ale na każdym kroku się wygłupia. To z zoofilią było ostre i nie zgadzam się z jego teoriami o czystości narodu, ale moim zdaniem Zak przesadza. Ale teraz straciłem cały szacunek do Sharvari, bo nazwała Polskę "gównem". To tak jakbym nazwać własną matkę dziwką...
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 15:43   

[offtop]Polskę za historię, tradycje i charakter kocham, ale przez dzisiejsze, właśnie gówniane czasy chcę stąd wyjechać, bo zanim wyjdziemy na prostą to ja bym już miała chyba 300 lat. więc w tym porównaniu prędzej to wygląda tak, jakby matka była spoko, ale potem stała się dz*wką i choć miłość i duma ze starych lat została, to jest też wstyd i chęć wyprowadzenia się od niej.[/offtop]

temat chyba jest do zamknięcia, bo wczorajsza burza ucichła i nie ma sensu ryzykować, żeby wybuchnęła kolejna, tym razem przez moje zbyt ogólne określenie. i znowu ktoś wybuchnie, ja będę się tłumaczyć że to półżart i takie kółko...
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-18, 15:51   

To wybacz. Ja nienawidzę 3 RP i nienawidzę PRL, ale nigdy nie powiedziałbym nic złego o Polsce.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 16:09   

Pingvin napisał/a:
To wybacz. Ja nienawidzę 3 RP i nienawidzę PRL, ale nigdy nie powiedziałbym nic złego o Polsce.

O właśnie tak to powinno brzmieć. Zaleci Korwinem, ale to mądre słowa: tak jak dobry Rosjanin nienawidził ZSRR, tak jak dobry Niemiec nienawidził III Rzeszy, tak jak dobry Europejczyk nienawidzi UE, tak i dobry Polak nienawidzi IIIRP, ale nie Polski! Polskę kocham, III RP nienawidzę i będę z nią walczył. I takie coś mam nadzieję ,że Shar miała właśnie na myśli, nie Polskę, a ustrój.
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 16:21   

Pingvin napisał/a:
Wojtek lubi coś chlapnąć, to taki śmieszny człowieczek, powiedzmy kałn. Lubię go, ale na każdym kroku się wygłupia. To z zoofilią było ostre i nie zgadzam się z jego teoriami o czystości narodu, ale moim zdaniem Zak przesadza.


Nie. Wcale nie przesadzam i nadal będę się trzymał tego, co napisałem w 1 poście. Od Wojtka liczyłem na coś więcej niż
Cytat:
Owszem - przesadzilem z ta zoofilia (chociaz to w gruncie rzeczy byly jaja których nie zalapales) ale jak mozna sie w ogóle zadawac z tymi ludźmi?..


WojtekVanHelsing napisał/a:
Zreszta sam pisales ze twoja przyjaciółka nawet nie chodzi w burce.. to cos jak nasi pseudokatolicy tylko ze tutaj bardziej uszczesliwia niz irytuje.


Nie chodzi bo nikt jej nie każe i co Ci do tego?
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-18, 16:45   

Pingvin napisał/a:
Wojtek lubi coś chlapnąć, to taki śmieszny człowieczek, powiedzmy kałn. Lubię go, ale na każdym kroku się wygłupia. To z zoofilią było ostre i nie zgadzam się z jego teoriami o czystości narodu, ale moim zdaniem Zak przesadza. Ale teraz straciłem cały szacunek do Sharvari, bo nazwała Polskę "gównem". To tak jakbym nazwać własną matkę kobieta nieobyczajna...


Każda dyskusja na tematy inne niz polityka ze mna stacza sie do tego że ogos obraze itp. bo mam bardzo specyficzne poglady, humor itp.. To z zofilia jak dla mnie bylo slabe ale nie ostre...

Sharvari napisał/a:
[offtop]Polskę za historię, tradycje i charakter kocham, ale przez dzisiejsze, właśnie gówniane czasy chcę stąd wyjechać, bo zanim wyjdziemy na prostą to ja bym już miała chyba 300 lat. więc w tym porównaniu prędzej to wygląda tak, jakby matka była spoko, ale potem stała się dz*wką i choć miłość i duma ze starych lat została, to jest też wstyd i chęć wyprowadzenia się od niej.[/offtop]

temat chyba jest do zamknięcia, bo wczorajsza burza ucichła i nie ma sensu ryzykować, żeby wybuchnęła kolejna, tym razem przez moje zbyt ogólne określenie. i znowu ktoś wybuchnie, ja będę się tłumaczyć że to półżart i takie kółko...


Strach spytac ale spytam.. Dokad zamierzasz wyjechac?

Nie zamykaj tematu.. Kolejna burza raczej nie wybuchnie. Jam jest spokojny

Pingvin napisał/a:
To wybacz. Ja nienawidzę 3 RP i nienawidzę PRL, ale nigdy nie powiedziałbym nic złego o Polsce.


Ja nienawidze III RP, nienawidze PRL, srednio mi sie podobalo II RP, srednio podobalo mi sie I RP..Utworzenie rzeczypospolitej bylo bledem

[quote="Zaknafein"]
Pingvin napisał/a:


WojtekVanHelsing napisał/a:
Zreszta sam pisales ze twoja przyjaciółka nawet nie chodzi w burce.. to cos jak nasi pseudokatolicy tylko ze tutaj bardziej uszczesliwia niz irytuje.


Nie chodzi bo nikt jej nie każe i co Ci do tego?


Tak samo wiekszosc pseudokatolików tlumaczy to ze nie chodzi do kosciola... Tak samo jak katolik ma obowiazek wierzyć w nieomylnsoc papieza tak muzulmanki musza chodzic w burce... To podobny poziom co te pseudokatoliki które tepie juz dobr kilka lat.. Oczywiscie psychopatyczny katolik to ten sam poziom scierwa co psychopatyczny muzulmanin ale u katolików oni stanowia okolo 20% a nie 95%

Nie moge byc w 100% przyjazny dla muzulmanów. Nie jestem toleruchem. We Francji muzulmanie niedawno jeszcze palili samochody i atakowali ludzi za jakis zakaz.. nie moge ukrytwac ze w moim panstwie wyslalbym tam wojsko i zrobilo z nimi porządek niczym z żydami w noc krysztalowa...
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 32