Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-09-08, 15:49
Rasizm i mądrości Wojtka, rejdż Zaka, chaos i burdel
Autor Wiadomość
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 22:46   

_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 22:47   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Nie ty oceniasz kto jesr obrzydliwy.

to w takim razie kto? jakąś licencję trzeba mieć do tego? skoro ty możesz nazywać innych podludźmi i zwierzętami, to ja mogę pisać co myślę o tobie.

WojtekVanHelsing napisał/a:
Ja o tobie mialem juz wyrobione zdanie dosc dawno temu..

to ciekawe, bo nie wychylasz nosa poza politykę i nie ogarniasz ludzi na tym forum, którzy się tam nie udzielają. w moim przypadku wskazuje np. to, że uważasz, że trzymam z Milo, a chyba całe forum wie, że z całej administracji chyba ja jestem na nim najbardziej uwieszona.

WojtekVanHelsing napisał/a:
jak jeden plik w folderze jest zawirusowany to sie go usuwa.

z tego też powodu co chwilę zarabiasz warny, bany i obelgi. ;)
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 22:48   

A zadawać się mogę z kim mi się żywnie podoba. I z Murzynami i z Arabkami, ch*j Ci do tego.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 22:48   

Barbra napisał/a:
co ja mam do tego?

to, ze lubisz Wojtka i zawsze go bronisz, więc ciebie też nie liczyłam.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 22:53   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Nie przypominam sobie tej reakcji

Bo umiem trzymać gardę
WojtekVanHelsing napisał/a:
Bardziej chodzilo mi o to, że kojarzenie zie z osobami innych narodów nie jest nomalne tym bardziej ze Polski naród wymiera. Polak powinien sie rozmnazac z Polakiem, Saudyjczyk z Saudyjczykiem, Niemiec z Niemcem itp.

Po czym określasz to kto jest Polakiem, a kto nie?
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 22:54   

monjiczq napisał/a:


Dlaczego niby murzyni to gorsi ludzie?


Ngdy nie zbudowali cywilizacji. Chociaż nie nalezy ich krzyzowac ani nic takiego.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 22:58   

KicerK napisał/a:
monjiczq napisał/a:


Dlaczego niby murzyni to gorsi ludzie?


Ngdy nie zbudowali cywilizacji. Chociaż nie nalezy ich krzyzowac ani nic takiego.


Co z tego? Żyli sobie w tych swoich domkach i nikomu nie wadzili, aż tu nagle biali przypłynęli i zabrali ich do europy jako niewolników. Mimo, że cywilizacji nie zbudowali to nadal lepsi z nich ludzie od komunistów, wojtka czy nazistów..
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:00   

Zaknafein napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:



Owszem - przesadzilem z ta zoofilia (chociaz to w gruncie rzeczy byly jaja których nie zalapales) ale jak mozna sie w ogóle zadawac z tymi ludźmi? Normalnych da sie policzyc na palcach u jednej reki.


Skąd wiesz? Ilu poznałeś? Ja trochę ich znam i żaden nie jest fanatykiem, z tego co zauważyłem, to żaden z nich swojej dziewczyny źle nie traktuje; nie bije i worka na śmieci nie każe na głowie nosić. Weź wreszcie gościu zacznij odróżniać politykę od relacji międzyludzkich.


Znam 6

W tym jedna cytuje

"Mamy prawo wybijać innowierców bo takie prawo daje nam Bóg a nie jakies chore prawa waszych krajów"

"Gdyby nie UE to by byla dupa nie Polska"

"Kapitalistów należy nabijac na pal"


Akurat po spotkaniu z nia stwierdzilem ze muzulmanie to podludzie.. jednak juz tak nie mysle ale sympatia ich nie daze.

Barbra napisał/a:
Sharvari napisał/a:
proszę o zwolnienie Zaka z odpowiedzialności zarobienia warna z tego powodu, ze ma całkowitą rację i powiedział to, co myśli 74 userów na tym forum (odejmując Wojtka i Barbrę) :D


co ja mam do tego?


MIalem spytac o to samo..

monjiczq napisał/a:
Borze, widzisz i nie grzmisz.

Dlaczego niby murzyni to gorsi ludzie? Tylko biała rasa jest dobra a innych najlepiej spalić na stosie, ukrzyżować, potopić albo jeszcze co innego według Ciebie? Jest mi naprawdę przykro, że jeszcze tacy ludzie się rodzą.


Murzyni sa mniej inteligentni. Przecietne IQ w Afryce srodkowej i poludniowej jest mniejsza niz 70 gdy w Europie wynosi powyzej 100... W USA tam gdzie jest najwiecej murzynow jest najwieksza przestepczosc.. murzyni maja gorsze oceny w szkolach. Wielu przestepców to murzyni.

Murzyni nie stworzyli zadnej cywilizacji. Kiedy ma latalismy na ksiezc to oni zdychali z glodu.

To my kolonizowalismy afryke a nie afryka kolonizowala nas.

Wyzszosc cywilizacji bialego czowieka jest oczywista

Cytat:
to w takim razie kto? jakąś licencję trzeba mieć do tego? skoro ty możesz nazywać innych podludźmi i zwierzętami, to ja mogę pisać co myślę o tobie.


A bo ty wiesz kto jest obrzydliwy.. Zreszta nie mysl zeja mam o tobie jakies pozytywne znowu zdanie..

Cytat:
to ciekawe, bo nie wychylasz nosa poza politykę i nie ogarniasz ludzi na tym forum, którzy się tam nie udzielają. w moim przypadku wskazuje np. to, że uważasz, że trzymam z Milo, a chyba całe forum wie, że z całej administracji chyba ja jestem na nim najbardziej uwieszona.


Emanuje od ciebie lewactwo.

Cytat:
z tego też powodu co chwilę zarabiasz warny, bany i obelgi.


Cos jak Hitler w 1920 a widzisz jak to sie skonczylo..

Zaknafein napisał/a:
A zadawać się mogę z kim mi się żywnie podoba. I z Murzynami i z Arabkami, ch*j Ci do tego.


Nie kwestionuje twojej wolnosci.. Nie mniej jednak ty kwestionujesz moja do pogladów

Sharvari napisał/a:
Barbra napisał/a:
co ja mam do tego?

to, ze lubisz Wojtka i zawsze go bronisz, więc ciebie też nie liczyłam.


Aj tam zaraz lubi.. Mnie sie nie da lubic na dluzsza mete. Jest tylko jedna taka osoba ale jest madrzejsza ode mnie i to mnie przeraza

[quote="love178"]
WojtekVanHelsing napisał/a:

WojtekVanHelsing napisał/a:
Bardziej chodzilo mi o to, że kojarzenie zie z osobami innych narodów nie jest nomalne tym bardziej ze Polski naród wymiera. Polak powinien sie rozmnazac z Polakiem, Saudyjczyk z Saudyjczykiem, Niemiec z Niemcem itp.

Po czym określasz to kto jest Polakiem, a kto nie?


Po Polskosci i pochodzeniu

[ Dodano: 2013-11-17, 23:02 ]
Zaknafein napisał/a:
KicerK napisał/a:
monjiczq napisał/a:


Dlaczego niby murzyni to gorsi ludzie?


Ngdy nie zbudowali cywilizacji. Chociaż nie nalezy ich krzyzowac ani nic takiego.


Co z tego? Żyli sobie w tych swoich domkach i nikomu nie wadzili, aż tu nagle biali przypłynęli i zabrali ich do europy jako niewolników. Mimo, że cywilizacji nie zbudowali to nadal lepsi z nich ludzie od komunistów, wojtka czy nazistów..


Komunisci czy Nazisci tez zadnej cywilizacji nie zbudowali tylko utrzymywali sie na szczatkach cywilizacji która zniszczyli wiec... Zreszta przekresliles mnie za jeden zart jak (tfu) socjaldemokrata :(


Wyzszosc bialej cywilizacji pokazuje to ze to my rzucilismy na kolana ich.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:06   

KicerK napisał/a:
monjiczq napisał/a:


Dlaczego niby murzyni to gorsi ludzie?


Ngdy nie zbudowali cywilizacji. Chociaż nie nalezy ich krzyzowac ani nic takiego.


Człowiek to człowiek, nieważne czy biały, żółty czy czarny! Co za różnica? Mają prawo do życia tak jak wszyscy, ludzie ogarnijcie się troche bo to nawet nie jest zabawne.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:09   

monjiczq napisał/a:
KicerK napisał/a:
monjiczq napisał/a:


Dlaczego niby murzyni to gorsi ludzie?


Ngdy nie zbudowali cywilizacji. Chociaż nie nalezy ich krzyzowac ani nic takiego.


Człowiek to człowiek, nieważne czy biały, żółty czy czarny! Co za różnica? Mają prawo do życia tak jak wszyscy, ludzie ogarnijcie się troche bo to nawet nie jest zabawne.


Zauważ że zółci sa lepsi od bialych - my jestesmy glupsi i i nie mozna tego zaprzeczyc.. tak samo jak czarni sa glupsi od nas. To ludzie i powinni miec te same prawa. Ale nasza cywilizacja jest wyższa.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:09   

monjiczq napisał/a:
KicerK napisał/a:
monjiczq napisał/a:


Dlaczego niby murzyni to gorsi ludzie?


Ngdy nie zbudowali cywilizacji. Chociaż nie nalezy ich krzyzowac ani nic takiego.


Człowiek to człowiek, nieważne czy biały, żółty czy czarny! Co za różnica? Mają prawo do życia tak jak wszyscy, ludzie ogarnijcie się troche bo to nawet nie jest zabawne.


Oczywiście że mają prawo do zycia, tego nie kwestionowalem. Nie mam nic do murzynów, ale fakty są jakie są
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:09   

Zaraz mnie chyba 2 raz szlak trafi.
Przekreśliłem Cię, nie wyczułem tam jakiegokolwiek poczucia humoru i koniec. Obrażanie komuchów i nazistów mi nie przeszkadza, czarny humor też nie, ale Ty swoim tekstem przegiąłeś i na mój szacunek już nie licz.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:10   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Po Polskosci i pochodzeniu

Jak daleko wstecz określasz to pochodzenie?
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:12   

love178 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Po Polskosci i pochodzeniu

Jak daleko wstecz określasz to pochodzenie?

No właśnie? Jeśli moim ojcem byłby Polak a matką Islandka to jestem już podludziem bo jestem mieszana? I nie mam prawa do bycia Polką ani do bycia Islandką bo jestem mieszańcem?
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:13   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Murzyni sa mniej inteligentni. Przecietne IQ w Afryce srodkowej i poludniowej jest mniejsza niz 70 gdy w Europie wynosi powyzej 100...

a teraz zauważ jakie my mamy warunki do rozwijania się a jakie oni. oni nawet nie mają co jeść, a wy się czepiacie, że cywilizacji nie zbudowali?

WojtekVanHelsing napisał/a:
Emanuje od ciebie lewactwo.

na jakiej podstawie twierdzisz, skoro w polityce się nie udzielam, a innych tematów nie czytasz? nie lubisz lewaków, więc wszyscy których nie lubisz = lewaki. potrafisz oceniać ludzi tylko pod kątem polityki, fcklogic.

WojtekVanHelsing napisał/a:
A bo ty wiesz kto jest obrzydliwy..

to w ogóle sensu nie ma. w takim razie ty też nie masz prawa źle o mnie myśleć, skoro ja nie mogę. a na twojej sympatii do mnie najmniej mi zależy.
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:13   

WojtekVanHelsing napisał/a:

Zauważ że zółci sa lepsi od bialych - my jestesmy glupsi i i nie mozna tego zaprzeczyc.. tak samo jak czarni sa glupsi od nas. To ludzie i powinni miec te same prawa. Ale nasza cywilizacja jest wyższa.

Od ciebie na pewno są lepsi. Nie tylko żółci, ale i czarni. Wszyscy. Jak można tak obrażać innych ludzi. Tak, ludzi, bez względu na pochodzenie. I naucz się cytować :-D
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:13   

love178 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Po Polskosci i pochodzeniu

Jak daleko wstecz określasz to pochodzenie?


Właśnie. Część mojej rodziny jest polska a druga część ukraińska. I co teraz? Nie mogę się określać polakiem?
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:16   

Sharvari napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Murzyni sa mniej inteligentni. Przecietne IQ w Afryce srodkowej i poludniowej jest mniejsza niz 70 gdy w Europie wynosi powyzej 100...

a teraz zauważ jakie my mamy warunki do rozwijania się a jakie oni. oni nawet nie mają co jeść, a wy się czepiacie, że cywilizacji nie zbudowali?


Ale oni nie mają co jesc właśnie dlatego, że nie byli w stanie zbudowac cywilizacji.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:18   

Zaknafein napisał/a:
Zaraz mnie chyba 2 raz szlak trafi.
Przekreśliłem Cię, nie wyczułem tam jakiegokolwiek poczucia humoru i koniec. Obrażanie komuchów i nazistów mi nie przeszkadza, czarny humor też nie, ale Ty swoim tekstem przegiąłeś i na mój szacunek już nie licz.


To bylo pół zartem pół serio co dalo sie lawo wykryc chociazby z tego powodu, że.. w sumie to nie wiem ale powaznie nie uwazam arabów za zwierzeta... Wiekszosc z nich to dzicz ale europejczycy tak samo zachowywali sie 500 lat temu.

Przetocze kawalek dzisiejszej dyskusji

Wojciech Kasprzyk · Najbardziej aktywny komentator
A kiedyś by ja zabił... Arabia Saudyjska za 50 lat bedzie normalniejsza niz Europa.. CHociaz i tu i tu beda ciapaci.

Róznica jest taka że w Arabii Saudyjskiej maja normalny ustrój (monarchie absolutna) a u nas jest demokracja.
Odpowiedz · 1 · Lubię to! · Przestań obserwować post · 13 godz. temuGrześ Witek · Najbardziej aktywny komentator
hahahahahahahahaha http://shariaunveiled.wor...or-being-raped/ http://www.youtube.com/wa...A&feature=share http://www.youtube.com/watch?v=LitS_XbY96w http://www.fronda.pl/a/mu...ijan,31954.html Prawo w ich krajach jest powiązane z prawem szariatu, koranem i całą ich religią
Odpowiedz · Lubię to! · 8 godz. temu

Wojtek Małecki · Pracuje w firmie: Huhtamaki Foodservice Poland
to polecam wycieczkę do tego kraju (jeśli cię wpuszczą), byłem widziałem, najbardziej chory kraj w którym byłem
Odpowiedz · 2 · Lubię to! · 8 godz. temu


Wojciech Kasprzyk · Najbardziej aktywny komentator
Grześ Witek - Owsze ale oni mogą sie zmienic a my nei. Zreszta mówie ogólnie o ustroju a nie na czym zbudowane jest prawo

Wojtek Malecki - Jaki kraj taka kultura...
Odpowiedz · Lubię to! · 7 godz. temu

Grześ Witek · Najbardziej aktywny komentator
Wojciech Kasprzyk Tzn. jeżeli multikulti chce swojej kultury w NORMALNYCH krajach mamy do tego dopuścić ? Pozdrawiam, życzę powodzenia i proponuję wycieczkę tam, niech Pan jeszcze powie głośno,że jest Pan innej wiary co oni to nie przeżyje Pan w Arabii godziny, a pańską odciętą głowę zobaczymy w wiadomościach na niezależnych portalach, bo w publicznej TV nikt prawdy nie pokaże.
Odpowiedz · Lubię to! · 6 godz. temu


Wojciech Kasprzyk · Najbardziej aktywny komentator
Normalnosc to pojecie calkowicie wzgledne.. Arabia Saudyjska jest zdecydowanie normalniejsza od Unii Europejskiej, dlatego oni sie rozwijaja a my sie cofamy w rozwoju.. Polska kultura to Polska kultura i nie powinnismy jej zatracic w imie innej.

Oni zachowuja sie podobnie jak katolicy 500 lat temu..
Odpowiedz · Lubię to! · 6 godz. temu

Grześ Witek · Najbardziej aktywny komentator
Wojciech Kasprzyk No właśnie i dlaczego są normalniejsi skoro są jak sam stwierdziłeś 500 lat za nami ? Tyle w temacie, sam sobie przeczysz :) )
Odpowiedz · Lubię to! · 5 godz. temu


Wojciech Kasprzyk · Najbardziej aktywny komentator
Rzecz w tym ze my rozwijalismy sie 500 lat temu z roku na rok a od XX w. tylko cofamy sie w rozwoju intelektualnym, spolecznym i gospdoarczym.. Kiedys to my podbijalismy, kolonizowalsmy afryke, rzucilismy na kolanach tysiece ludów.. teraz to nas kolonizuja.. nasza cywilizacja marnieje bo porzucilismy jej przeslanie. .Teraz dochodzi do tego ze murzyni beda rzadzic nami.
Odpowiedz · Lubię to! · 2 godz. temu


Wojciech Kasprzyk · Najbardziej aktywny komentator
Arabowie z roku na rok coraz bardziej sie rozwijaj... kwestia 200 lat i beda normalni.. juz teraz wielu jest normalnych... To my powinnismy kolonizowac Afryke itp. a nie oni..
Odpowiedz · Lubię to! · 2 godz. temu


Wojciech Kasprzyk · Najbardziej aktywny komentator
A nie oni nas..
Odpowiedz · Lubię to! · 2 godz. temu


Na szacunek nie licze.. chociaz mojego nie straciles.

love178 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Po Polskosci i pochodzeniu

Jak daleko wstecz określasz to pochodzenie?


Mam dalekie korzenie w Czechach ale jestem w 100% Polakiem
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 23:19   

KicerK napisał/a:
Sharvari napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Murzyni sa mniej inteligentni. Przecietne IQ w Afryce srodkowej i poludniowej jest mniejsza niz 70 gdy w Europie wynosi powyzej 100...

a teraz zauważ jakie my mamy warunki do rozwijania się a jakie oni. oni nawet nie mają co jeść, a wy się czepiacie, że cywilizacji nie zbudowali?


Ale oni nie mają co jesc właśnie dlatego, że nie byli w stanie zbudowac cywilizacji.


Nie. Nie mają co jeść bo biali się im wpier*olili ze swoją cywilizacją i przerwali ich spokojne życie plemienne.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.132 sekundy. Zapytań do SQL: 33