Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Euro 2016 we Francji
Autor Wiadomość
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-07, 19:33   

drabinki powinny być równe moim zdaniem wtedy miało by to większy sens i w pierwszym półfinale były by reprezentacje, które rzeczywiście na to zasługują a nie jakaś portugalia czy walia:) oczywiście najlepiej żeby Polska awansowała no ale nie oszukujmy się do elity nam brakuje;)

choć pewnie gdybyśmy byli w półfinale to takiej teorii bym nie wymyślił;P
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-07, 19:58   

Szyszek napisał/a:

To przecież bardzo podobna sytuacja była u nas. Możemy dziękować Milikowi, że nie wykorzystał tej okazji w meczu z Niemcami, bo wówczas moglibyśmy z Niemcami wygrać. Co prawda byłaby satysfakcja, ale tylko chwilowa, bo mielibyśmy naprawdę trudną drabinkę do przejścia. A tymczasem Niemcy miałyby istną autostradę do finału, co powodowałoby toczenie piany z ust przez polskich kibiców :P


No niby tak, ale Milik miał swoją setkę z Niemcami w połowie meczu więc rozdrażnieni stratą gola Niemcy mieliby jeszcze 45 minut na doprowadzenie do remisu i możliwe, że by to osiągnęli. A w meczu Islandii z Austrią zadecydowały ostatnie sekundy meczu i w sumie fuksiarski gol z kontry :]


Krojechleb - drabinkę ułożono ok, ale założenie było takie, że wszyscy faworyci wygrywają swoje grupy :P I gdyby tak faktycznie było, to po naszej stronie oprócz Portugalii i Belgii, byłaby też Hiszpania i Anglia. A po drugiej Włochy, Niemcy i Francja. I już by były wyrównane połówki.
Tyle, że Hiszpania i Anglia wyszły z grup z 2 miejsc i już zrobił się kocioł :P
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-07, 20:24   

Chciałbym jednak, żeby wygrała Portugalia. Kibicuję głównie Cristiano Ronaldo
Już nie lubię Kota :troll:
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-07, 22:01   

No to w finale Portugalia wygra 0-0. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-07, 22:43   

Auf wiedersehen, auf wiedersehen, Deutschland Deutschland auf wiedersehen! :D

Francja miała dzisiaj trochę szczęścia, że Niemcom nic nie wpadło, bo Szwaby okazji mieli multum, a ostatecznie nic nie strzelili i jeszcze w głupi sposób podarowali rywalom karnego. Ale to ich problem :D Mnie tam cieszy, że odpadli :troll:

A meczyk ogólnie dobry, o wiele lepszy, niż wczoraj.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-07, 23:00   

Powtórka z 1918 a nie 1940, analogicznie przy nastepnym meczu Niemcy nastrzelaja kilkanascie goli w ciagu 20 minut a Francja przerwie mecz...
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-07, 23:07   

Ten karny może z jednej strony kontrowersyjny, ale w sumie jak ktoś tak podnosi ręce w polu karnym, no to w sumie... decyzja się broni.

Za to wiecie, co się nie broniło? Niemcy przy drugim golu. Dali się porobić jak małe dzieci, mnóstwo fatalnych błędów. Rozumiem, że obrona dziurawa bez Boatenga i Hummelsa. No i jeszcze Neuer tym razem złe wyjście. I na co Niemcom posiadanie piłki na ponad 60% i mnóstwo okazji, skoro ich nie wykorzystywali. A dla takiego Muellera to chyba ulga, że ten turniej się kończy, bo Thomas był naprawdę bezkształtny.

No dobra, no to mamy finalistów: Portugalia-Francja. Czy Portugalia znowu się prześlizgnie? Czy to może gospodarze dokonają rzeczy rzadkiej i wygrają u siebie całą imprezę?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-10, 22:54   

Co tam się od*ebało...
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-10, 23:11   

:niegit:
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-10, 23:22   

Ło matko, ale ten mecz był nudny. Zwłaszcza ten regulaminowy czas gry. Coś się zaczęło dziać w dogrywce dopiero. A mianowicie w drugiej połowie.

Portugalia się prześlizgiwała przez całe Euro i tak przeciskając się po cichu wygrała sobie Euro. I to bez Ronaldo. Co tu się odwaliło, to nawet nie wiem.
Kurde, pomyśleć, że ta drużyna dostała się do fazy pucharowej dzięki nowym zasadom. Przy starym systemie Portugalia nie powąchałaby nawet wyjścia z grupy.

No cóż, pozostaje im tylko pogratulować zwycięstwa.

Ale tak mówiąc szczerze to to całe Euro było..... takie mało urokliwe. Zapamiętam je głównie ze względu na sukces Polski, ale mimo to ta impreza nie pozostawiła na mnie dużego wrażenia.
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2016-07-10, 23:23   

brzozik napisał/a:
ja oglądam na czeskim kanale i daje radę, tylko bez głosu ;d
2:1 dla Walii, szkoda Słowacji, wieczorem stawiam na Anglię (y)

ciekawe kto wygra EURO, moim zdaniem Portugalia




a jutro juz POOOOOOOOOOOOOOOLSKA!!!!
źródło

:spiew:
a mogłem postawić...
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-10, 23:42   

Heh, spodziewałem się, że Brzozik wpadnie na forum, żeby przypomnieć tamtego posta :)
Gratulacje, miałeś nosa :clap: :git:

I trudno się nie zgodzić z Szyszkiem, że mecz był generalnie strasznie słaby. Dopiero w ostatnich 10 minutach + dogrywce zaczęło się coś dziać. Szkoda mi trochę Francuzów, no ale sami są sobie winni, że dziś nic nie strzelili i zagrali kiepski mecz. Portugalia na tym turnieju jechała trochę na farcie i mało brakowało, żeby skończyła swój udział w Euro już na fazie grupowej. Ale ostatecznie zagrała 7 spotkań (z czego w regulaminowym czasie wygrała tylko jedno :D ) i zdobyła mistrzostwo (tak btw: ich droga do mistrzostwa przypomina mi bardzo tę, którą pokonali Grecy w 2004 roku). Brawo, bo to ich pierwsza w historii wygrana duża impreza piłkarska.
A Polacy mogą teraz mówić, że odpadli z mistrzem Europy i to dopiero po karnych :)

Tak btw: wiecie, że Polska jako jedyna reprezentacja na tym Euro, nie przegrywała meczu nawet przez chwilę? :)
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-10, 23:58   

Cytat:
Brawo, bo to ich pierwsza w historii wygrana duża impreza piłkarska.


I to jest paradoks: Wcześniej mieli naprawdę mocną ekipę, ale do mistrzostwa nie docierali. Teraz niewątpliwie to jest słabsza paka, na dodatek grali bez Ronaldo... i wygrali. Sila zespołu? Czy po prostu poziom Euro taki niski? Stawiam na to drugie...

Cytat:
Tak btw: wiecie, że Polska jako jedyna reprezentacja na tym Euro, nie przegrywała meczu nawet przez chwilę? :)


Wiemy :P
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-11, 11:12   

Nawiązując do meczu to szpakowski i ten ktoś drugi strasznie wkurwiający się zrobili po tym jak krysia zlazła z boiska. Odrazu zaczęło się pierdolenie że co oni teraz poczną, że już huj a nie mistrzostwo. Ja to się zacząłem obawiać czy portugalia nie zniknie z mapy bo się krysia zadrapała bo przecież 11 reprezentantów portugali to huj wielki w porównaniu ze spedaloną krystyną. Szkoda że nikt wczoraj nie pierdolnął w łeb tych komentatorów bo musiałem słuchać borka, który nadawałby się do komentowania co najwyżej pogrzebów
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-11, 14:52   

Ronaldo jak jest na boisku to robi dużą różnicę i mnie te komentarze nie dziwią. Natomiast wkurwiają mnie wasze komentarze typu "spedalona krystyna", wiadomo że gościu ma ego większe niż kula ziemska, ale jest piłkarzem doskonałym, będzie wspominany kiedyś jako jeden z największych w historii futbolu...
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-11, 14:55   

Tego nie neguję. Faktycznie, Ronaldo jest niewątpliwie jednym z najlepszych piłkarzy ostatnich lat, dlatego zwątpiłem w Portugalię, gdy został kontuzjowany, bo on był jednak tą lokomotywą dla swojej reprezentacji. Ale jak widać, wagony dały sobie radę bez niego.
A to, że jego miny i reakcje na boisku mnie bawią, to już inna sprawa. Wybacz, ale nic nie mogę na to poradzić :P
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-11, 15:15   

Buki przyjmują zakłada czy kolejne dziecko Williama i Kate będzie reptilianem czy reptilianinem czy jak to się tam nazywa ale zakładu na to czy Cristiano będzie płakał nie przyjmują. I to o czymś świadczy. :troll:

Piłkarz fantastyczny ale pizda w świecie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-11, 19:39   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Ronaldo jak jest na boisku to robi dużą różnicę i mnie te komentarze nie dziwią. Natomiast wkurwiają mnie wasze komentarze typu "spedalona krystyna", wiadomo że gościu ma ego większe niż kula ziemska, ale jest piłkarzem doskonałym, będzie wspominany kiedyś jako jeden z największych w historii futbolu...
]

może i tak będzie ale ja go będę pamiętał jako płaczliwego lalusia, który wywraca się gdy poczuje podmuch wiatru wywołany przebiegnięciem obok zawodnika drużyny przeciwnej:)
za Messim też nie przepadam ani za ligą Hiszpańską
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.089 sekundy. Zapytań do SQL: 29