Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Euro 2016 we Francji
Autor Wiadomość
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 01:18   

To chyba była petarda jakaś.

A co do występu Anglików, to kolega Radek z winterszusa idealnie podsumował występ Anglików:
https://www.youtube.com/watch?v=5_MTKpE4zA0
To wyglądało mniej więcej jakoś tak :troll:
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 18:51   

"Lafferty, on jest wysoki nie tylko w naszym polu karnym, we własnym również"- Dariusz Szpakowski
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 18:57   

Jedno muszę powiedzieć na razie: motorycznie to dobrze wygląda. Pamiętam Polaków w Korei i w niemczech na mundialach i tam przez Koreusami i Ekwadrem spuchli w 15 minut. Za Benchauera na Euro 2008 też lepiej nie było. Za Smudy 4 lata temu byli przygotowani na 45 minut. Wszystkie 3 mecze grupowe w pierwszych połowach wicher, w drugich oddychanie rękawami. Zobaczymy czy Nawałka będzie pierwszym polskim trenerem od wieków, który kondycji i motoryki przed wielkim turniejem nie spierdolił.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 19:04   

jw.

W pierwszej połowie cisnęliśmy i robiliśmy sporo zamieszania pod bramką Irlandii Płn.
Chociaż trochę brakuje mi gry kombinacyjnej środkiem boiska bo te wrzutki ze skrzydeł Irlandczycy świetnie przechwytują. To jest drużyna, która w powietrzu czuje się świetnie, za to kilkoma podaniami z klepki można by spróbować rozklepać ich obronę.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 19:06   

Owszem, mamy dobrą kondycję i motorykę, póki co gładko się nam ta gra układa. Tylko jest jeden problem: Nie ma bramek. Mamy mnóstwo okazji, ale też Irlandia płn. taki autobus zastawia, że Chelsea może z podziwem patrzeć i się uczyć.
No to druga połowa, zobaczymy, jak to się potoczy. Oby przebić się przez ten autobus,
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 19:56   

gdyby jakimś cudem ktoś nie wiedział to Polska 1-0 Irlandia Płn
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 19:58   

No i git. Zasłużenie i na spokoju. Chociaż oczywiście coś musimy odkurwić i na sam koniec by się dwóch kluczowych zawodników nawzajem skontuzjowało. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 20:01   

ja się jeszcze też troszkę zląkłem jak irland wychodził sam na sam tam z prawej
ale na szczęście Szczęsny wie że może rękami piłki dotykać
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 20:05   

:funfunfun:

No i tak jak pisałem, zaczęli grać kombinacyjnie i od razu strzelili :troll:
Dobry mecz w wykonaniu Polaków i zwycięstwo jak najbardziej zasłużone :)
Dla mnie bohaterem meczu Kapustka, zagrał rewelacyjny mecz!

No i kurde sam nie wierzę, ale wreszcie doczekałem czasów, gdy po inauguracyjnym meczu polskiej reprezentacji kibice śpiewają "Dziękujemy" zamiast "Nic się nie stało" :-D
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 20:09   

Kapustka co grał to pytań nie mam. Zdecydowanie MVP meczu.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 20:18   

Mecz rozegrany wg planu: Spokojna gra, kontrola właściwie od początku do końca. A jak sytuacja odrobinkę wymsknęła się spod kontroli (może 1-2 się tak zdarzyło, co miało jak najbardziej prawo się wydarzyć. Zwłaszcza, jak ma się Kung Fu Pazdana w obronie :P ), to na straży był Szczęsny. Ładne wykończenie Milika. No a Kapustka... nic, tylko brawa bić i zachwycać się jego dzisiejszą grą, bo naprawdę było na co popatrzeć :clap: Już tacy ludzie jak Rio Ferdinand zaczęli go zauważać i doceniać. To miłe :D

Tak patrzę na tę Irlandię Północną i myślę sobie: Jak ci pesymiści mogli twierdzić, że z nimi zremisujemy? Albo w ogóle że przegramy! Dzisiaj pokazali, że są tak słabą ekipą, że wątpliwe jest, że strzelą jakiekolwiek gole na tym turnieju. Bo w końcu jak tutaj strzelać bramki, jak są zbyt zajęci ścinkami, faulowaniem i siedzeniem w swoim polu karnym? Widać efekty wprowadzania większej ilości drużyn na Euro i takie ogóry z północnej Irlandii potrafią grać w finałach.

W jednej kwestii podczas kolejnych meczów będziemy mieli łatwiej: Nie będziemy musieli zmagać się z aż takim autobusem :P Aczkolwiek niewątpliwie czekają nas dużo trudniejsze mecze. Dzisiaj była tylko rozgrzewka. Prawdziwy bój dopiero się rozpocznie w starciu z Niemcami i Ukrainą. Wtedy będzie większa weryfikacja, jak stoimy z naszą formą.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 20:20   

Po dzisiejszym meczu Milik i Kapustka +2 mln jewro do ceny. Bo tak to działa w przypadku małolatów. Gdyby byli Czechami albo chorwatami to by było +3-4mln ale cóż.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 20:51   

Szyszek, te "ogóry z północnej Irlandii" wygrały swoją grupę eliminacyjną i miały najlepszą serię bez porażki ze wszystkich ekip, które występują na Euro (12 meczów). Po prostu ich taktyka polega przede wszystkim na obronie + wrzucaniu długich piłek w pole karne. I ta taktyka w eliminacjach im się sprawdzała, strzelili w ten sposób aż 10 na 16 bramek. Dlatego ja dziś drżałem, kiedy Irlandia Północna miała po faulu stały fragment gry i szykowała się do wrzutki. Jedna taka udana akcja i już by się wszystko diametralnie odmieniło. Więc imho cieszę się bardzo, że Polska dziś wygrała (zasłużenie), ale moim zdaniem Irlandię Płn. stać na to, by odebrać punkty Ukrainie, a być może nawet i Niemcom. Co dla nas byłoby zresztą korzystne.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 20:59   

Może i tak. Z drugiej strony nie mieli trudnego zadania w grupie eliminacyjnej. Jakby trafili do naszej grupy eliminacyjnej, to nic by nie ugrali ze swoja taktyką, max baraże. Na Greków i Finów może faktycznie ta taktyka wystarczała.

Choć też faktycznie, może się pospieszyłem z ogórami. Rywal kiepski co prawda, tego nie odwołam. Ale też i niewygodny ze względu na styl gry.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 21:49   

Chyba znalazłem giga stronkę. Pierwsza.tv. Zakładasz tam konto za frajer z fejk maila i wyszukujesz transmisję meczu. Na razie oglądam na tym Niemcy-ukraina bo dopiero tera to znalazłem i bez cięc, niemalże HD nawet na pełnym ekranie. Zak właśnie testuje bo mu podrzuciłem i oceni.
http://pierwsza.tv/

Zobaczymy co potem będzie bo jakies pierdzenie o jakieś płatności tam były ale omijasz to i szukasz transmisji meczu.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 21:57   

zacząłem oglądać i wygląda elegancko :piwo:

ale się zobaczy czy jakich limitów nie ma albo co?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 22:03   

Własnie nam wyskoczyły. Zak to na razie ominął a ja próbuję. Zobaczymy. Gdyby się dało to obejść to jakość jak na nety bajeczna.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 22:35   

włączył mi się limit, wylogowałem się i wyczyściłem historię przeglądania całkowicie ze wszystkim co możliwe i teraz mi działa:D możliwe że sama zmiana przeglądarki wystarczy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 22:40   

Ja założyłem nowe konto z nowego fejk maila i też działa. oglnie z ciekawości sprawdziłem jakby co i w sumie za tę jakość "nielegalnych" transmisji w internetach ceny są groszowe. Ale póki co mamy 2 możliwości okradania złodziei (bo ta stronka przecież rucha polsat) więc... Warto kombinować z czyszczeniem albo nowymi kontami bo naprawde jakość bajka. Jak w tv. Zupełna niewrażliwość na minimalizowanie, ilość innych stron w tle, cokolwiek z rzeczy, które natychmiast jebały czułe jak kasetowe gierki na Atari, transmisje z chujowym streamem na innych stronkach, które obczajałem przez poprzednie 2 dni. Ba, nawet net mi padł 10 min. temu całkowicie i wtedy by się zaczynał koszmar: wchodź od nowa na stronkę, czekaj na jakieś kurwa wyłączenia reklam, potem bufferowanie bla bla bla. A tu dałem odśwież i w 5 sekund transmisja na pełnej szybkości i bez jakiegokolwiek uszczerbku na jakości. Brawa. :clap: :git:

A niemcy niech lepiej dowiozą to 1-0 bo się na kurs 1.52 pokusiłem.

[ Dodano: 2016-06-12, 22:52 ]
No! Powracający po kontuzji Świniak dobił w doliczonym czasie gry. 2-0 i dawać piniondz.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-12, 23:05   

Obczaję jutro tę pierwszą.tv. Ja z kolei oglądałem mecz Niemców od drugiej połowy na tej stronce: http://w0rld-news.xyz/viewpage.php?page_id=15 I też jakość dobra, jedynie dwa razy się przycięło, ale dosłownie na 2 sekundy, a poza tym wszystko elegancko śmiga i nawet kawałek studia pokazali :P Komentarz angielski.

[ Dodano: 2016-06-12, 23:07 ]
Jankiel, a ile kasy stawiasz, jeśli można spytać? Stówka czy raczej mniejsze kwoty, żeby w razie czego za dużo nie stracić? :P
I obstawiasz czasem wielokrotne zakłady, czy zawsze pojedyncze mecze?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.085 sekundy. Zapytań do SQL: 31