Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o radę
Autor Wiadomość
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2016-05-15, 17:53   

Kasy mi nie weźmie bo większą gotówkę trzymam w banku, a w szufladzie mam tylko kasę za czynsz. A jak mam coś to zawsze jest wyliczone i opisane ile jest i codziennie przeliczam.
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2016-05-15, 18:02   

R - y napisał/a:
kazała mi gotować sobie coś


Na twoim miejscu już dawno bym ją w dupę kopnął za taką odzywkę, ale widzę że lubisz jak ci włażą na głowę

R - y napisał/a:
szufladzie mam tylko kasę za czynsz. A jak mam coś to zawsze jest wyliczone i opisane ile jest i codziennie przeliczam


skuteczne jak wełniana prezerwatywa
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-15, 18:03   

I jakie paranoiczne. codzienne przeliczanie swojej kasy bo się nie mozna postawić jakiejś piździe bo nie chce się robić wojen. Ekhhmm...
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2016-05-15, 18:06   

I tak bez obrazy ale R - y czy nie uważasz że robisz w tym momencie z siebie ofiarę jeśli wolisz być miła zamiast coś z tym robić a na forum się żalić i nadal prezentować postawę poddańczą?
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-15, 18:08   

Problemem może być dziecko chore na białaczkę no bo rodzice muszą się starać żeby przeżyło, bezdomny może mieć problem gdzie się dzisiaj przespać, dziecko zgwałcone przez pedofila to też jest problem ale żeby tyle problemu było o zwykłą pierdołę??? No weź ją wreszcie opierdol
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2016-05-15, 18:20   

no to jak wrócę z urlopu przeprowadzę poważną rozmowę. Powiem jej, że skończyło się użyczanie laptopa bo to mój prywatny sprzęt, a jak chce to mogę jej bardzo chętnie odsprzedać tableta, a jak nie to sklep komputerowy jest za rogiem. Z jedzeniem jak chce bym jej gotowała to niech da kasę na to, a ja bardzo chętnie ugotuję, a ona nadal może sprzątać, a jak nie to proszę bardzo, ułożymy grafik, a śmieci to każda może mieć własny kosz i dziękujemy.
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-15, 18:48   

No! :clap:
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-15, 19:16   

Dasz takiej palec, będzie chciała całą rękę. Też zmagałam się z upierdliwą współlokatorką, zajebała mi długopis z Parkera, który dostałam na imieniny i nawet nie przeprosiła, bo "nie ona to zrobiła" (mimo oczywistych dowodów).
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-15, 19:17   

Ewentualnie kup sejf :ok:
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-15, 19:24   

Jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twardą dupę.
Dlatego jedź z niom jak z buro suko, niech się nauczy zasad współżycia.

Jedno mnie zastanawia: skąd się biorą tacy ludzie?
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-15, 19:25   



[ Komentarz dodany przez: SlownikOrtograficzny: 2016-05-15, 19:27 ]
:D
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-15, 19:40   

SlownikOrtograficzny, myślę, że biorą się z odległych odmętów krainy zwanej "Rozpieszczeniem". Jest między "Bogata rodzina" i "Rodzice maja mnie w dupie"
_________________
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2016-05-15, 19:44   

Ale to jest dobry sposób bo zamiast kupić własnego laptopa znajdujesz koleżankę z miękkim sercem i korzystasz ile wlezie. A kasa zostaje w kieszeni i można ją wydać na coś innego. To samo ze słodyczami. Koleżanka jadąc do domu przywozi masę słodyczy, a ty nie musisz kupować bo zawsze się coś znajdzie.
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-15, 23:21   

d - n napisał/a:
Ale co z tego że dzielicie pokój, przecież w odwecie za odcięcie od przyjemności nie nasra ci do łózka :roll:


Tego do końca nie wiadomo :troll: Gościówa ewidentnie ma problem z poszanowaniem cudzej własności, przyzwyczaiła się, że dostaje wszystko, czego chce, a jak zostanie nagle odcięta od laptopa to nie wiadomo, jak się zachowa. Może go z frustracji nawet uszkodzić. R - y, ja bym na Twoim miejscu go zabrał ze sobą.

I zgadzam się z Jankielem, że tutaj przede wszystkim trzeba szczerze i prosto z mostu powiedzieć, że jej zachowanie się Tobie nie podoba, a jak będzie miała wąty to ją po prostu opierdol. Chowanie rzeczy nic nie da bo ona i tak prędzej czy później wszystko znajdzie. Chyba, że sobie zamontujesz sejf i tam będziesz wszystko zamykać :PP Ale sytuacja, w której nie możesz sobie swobodnie w mieszkaniu zostawiać rzeczy tam, gdzie chcesz, bo głupia współlokatorka wszystkie podbierze, jest chora. I dlatego szczera rozmowa, w której jasno i konkretnie stawiasz granice, a jak to niczego nie da, to ja bym na Twoim miejscu rozważał wyprowadzkę.
Ewentualnie możesz jeszcze zostawić na wierzchu jakieś żarcie np. ciasto i dosypać do tego środka na przeczyszczenie :troll: Nawet, jak po czymś takim do tej baby nic nie dotrze to chociaż będziesz mieć satysfakcję, że spędzi na sraczu cały dzień :troll:
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-15, 23:25   

Davos napisał/a:
Ewentualnie możesz jeszcze zostawić na wierzchu jakieś żarcie np. ciasto i dosypać do tego środka na przeczyszczenie :troll: Nawet, jak po czymś takim do tej baby nic nie dotrze to chociaż będziesz mieć satysfakcję, że spędzi na sraczu cały dzień :troll:


Teraz to mi przykro, że nie ja na to wpadłem.
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-15, 23:25   

Ale na sraczu się fajnie siedzi z tabletem, więc nie wiem czy to dobre rozwiązanie. :troll:
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-15, 23:26   

Mormegil napisał/a:
Ale na sraczu się fajnie siedzi z tabletem, więc nie wiem czy to dobre rozwiązanie. :troll:


Ale w kostnicy nie.

R - y, dodaj cyjanku.
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-15, 23:27   

Albo... Kotlet z kartonu :-D
http://joemonster.org/art/34872
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-15, 23:31   

manciara9, to mi się od razu skojarzyło :piwo:
_________________
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2016-05-15, 23:42   

Davos napisał/a:
wentualnie możesz jeszcze zostawić na wierzchu jakieś żarcie np. ciasto i dosypać do tego środka na przeczyszczenie :troll:

_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.074 sekundy. Zapytań do SQL: 32