Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Telefony
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-15, 01:04   

Myślałem że to żart z tym że 36 lat ma, a potem zdałem sobie sprawę że było między nami 10 lat różnicy a mam właśnie 26.

Zbyt szybko leci czas. Smutek.gif
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-15, 02:55   

JankielKindybalista85 napisał/a:
:

Na 40tke na forum bym jednak nie liczył.


Ty nie dożyjesz czy forum nie dożyje?
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-15, 10:57   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Myślałem że to żart z tym że 36 lat ma, a potem zdałem sobie sprawę że było między nami 10 lat różnicy a mam właśnie 26.

Zbyt szybko leci czas. Smutek.gif

Tak tak, młody padawanie. Starzejecie się forumki w zastraszającym tempie. Ja też. Ale ja w początkach tego forum już byłem stary. Wy nie. Więc was boli bardziej. Hodie mihi, cras tibi.

[ Dodano: 2021-12-15, 10:58 ]
Moris299 napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
:

Na 40tke na forum bym jednak nie liczył.


Ty nie dożyjesz czy forum nie dożyje?

Why not both?

[ Dodano: 2021-12-15, 10:59 ]
Ps. Wilku, było między nami 10 lat różnicy i dalej jest 10 lat. Nic nie nadrobileś. Nie wstyd ci że się tak chyba troszeczkę opierdalasz? Trochę byś się postarał i dziś by między nami było tylko 8 lat.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-15, 11:13   

Gdybys jankielu się poruszał z prędkością bliską prędkości światła to wilk byłby starszy od ciebie ale wolisz się opierdalac i leżeć na dupie
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-15, 17:06   

A to nie da się leżeć na dupie z prędkością światła?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-15, 18:37   

Staram się boomerowac coraz bardziej ale dalej te 10 lat jest
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-15, 19:10   

Ja nie chcę boomerować, ale ze mnie powoli robi się boomer. Już na jednej społeczności na Discordzie mi wypomnieli, że zaczynam boomerować.
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-15, 20:38   

Ja dzięki forum długo myślałem, że discord to jakaś platforma do śpiewania, bo na niej robicie swoje karaoke.

discord - keyboard, no i jeszcze disco. Na bank muzyczna platforma.

A w tym roku zajrzałem i się okazało, że to takie chany 2.0, tylko dla dynamicznych ludzi. Jakieś boty, pokoje, boosty, levele, możliwości automatyzacji, chuj wie po co to wszystko i komu to potrzebne. Do tego masa młodych, przemądrzałych, lewicowych adminów, którzy posługują się niezrozumiałym językiem. Przejebane.

No, to chyba jeden z tych momentów, kiedy poczułem się może nie stary, ale poza kręgiem młodzieży. Bo młody czuję się nadal i uważam, że mentalnie po +-25 lvl umysł mężczyzny niewiele się zmienia. Tylko młodzi patrzą na każdego starszego jak na dziada. Moi uczniowie byli zdziwieni, że używam snapa xD

Tiktoka za to nie mam i to chyba pierwsza viralowa apka, która mnie ominęła.

Aż kiedyś myślałem żeby założyć taki temat: kiedy poczułeś się jak boomer. Właśnie po tej akcji z discordem.

[ Dodano: 2021-12-15, 20:41 ]
Ale ja jestem świadomy swojego braku wyczucia do tego co łapie w sieci. Jak wystartował protoplasta tiktoka, chyba musicly, to za chuj nie potrafiłem zrozumieć jak ludziom nie wstyd wstawiać filmiki jak tańczą i udają, że śpiewają piosenkę w tle, Żenujące, a jednak chwyciło. No cóż, to świadczy o ludzkości. Dało do myślenia.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-15, 21:34   

Jacy twoi uczniowie? Ja mam początki demencji albo bardzo dużo tematów w ignorowanych bo mi umknął wątek.

[ Dodano: 2021-12-15, 21:37 ]
A co do tego, że tego typu zjawiska jak to całe musically (pierwsze słyszę w sumie - to jest dopiero dziaders) to SkazanyNaFilm na jutubie filmik o "Spring breakers" (zdrowo pojebanym filmidle o niczym, które ma ocenę 4.5 na filmwebie) podsumował tekstem że "za dwieście lat jak ludzie będą chcieć się dowiedzieć czegoś o naszych czasach to jako źródło wezmą seans spring breakers. I wiecie co? To wcale nie kłóci się z oceną 4.5".

Zgadzam się. Bo takie, na tyle właśnie, mamy czasy. Lata 90-te miały 5.8. Tak, powiedziałem to. Były lepsze. Jestem boonialsem. I chuj. Dobrze mi z tym.




#ontopoutoffuckingnowhere: telefonu dalej nie mam ale stary uspokoił dupę. Chyba się obsrał że go wymienię i od trzech dni śmiga jakby wczoraj był kupiony. Wystarczy pogrozić kurwiszonowi...
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2021-12-15, 21:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-16, 13:34   

JankielKindylibalista85 napisał/a:
Ja mam początki demencji albo bardzo dużo tematów w ignorowanych bo mi umknął wątek.


Why not both?

Uczniowie praktycznej nauki zawodu, którzy praktykują w mojej firmie.

Oglądałem ten film. Wiele hałasu, a jak dla mnie nic kontrowersyjnego w nim nie było. "Dziennikarze" i krytycy zwykli nazywać kontrowersyjnym to, co pokazuje prawdziwe życie. W zasadzie nawet nie do końca. Prawdziwe życie jest o wiele bardziej kontrowersyjne.

Film typowy, ale trudno się oglądało przez niezrozumiały montaż. Ocena słuszna :ok:

[ Dodano: 2021-12-16, 13:36 ]
On top: ja miałem wymieniać telefon już teraz, bo nie chciał się ładować. I trochę zły byłem, bo czekam na S22, a teraz to w zasadzie nie wiem co wybrać xD No ale okazało się, że wystarczyło wyczyścić port ładowania :bag:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-26, 22:52   

ZSK napisał/a:
Aż kiedyś myślałem żeby założyć taki temat: kiedy poczułeś się jak boomer.


Fajny pomysł w sumie. U mnie to był chyba moment, kiedy media społecznościowe zyskały mocno na popularności. Jak na początku pojawiła się Nasza Klasa to założyłem tam konto, bo uważałem pomysł za niezły i chciałem odszukać niektórych znajomych, ale jak ludzie przerzucali się na fejsa to ja miałem na to wywalone i uznałem, że nie jest mi to do niczego potrzebne. Dopiero jak upadło nasze studenckie forum, na którym wcześniej umawialiśmy się na piłkę i ludzie przenieśli się w tym celu na fb to po wielokrotnych namowach kumpli w końcu założyłem tam konto, żeby móc samemu sprawdzać czy i kiedy gramy mecz. Ale długo konto służyło mi tylko do tego. A jak już zacząłem bywać częściej i dodawać innych znajomych i sporadycznie coś tam publikować to inni już w tym czasie zakładali jakieś instagramy i snapy, czego ja do dziś nie zrobiłem. Nie żebym jakoś tego szczególnie żałował :PP
No i w sumie drugi taki moment, zresztą mniej więcej zbieżny czasowo z pierwszym to pojawienie się różnych jutjubowych gwiazdek, którymi zachwycała się młodzież, a o których ja w ogóle nie słyszałem.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-27, 03:47   

Davos napisał/a:
pojawienie się różnych jutjubowych gwiazdek, którymi zachwycała się młodzież, a o których ja w ogóle nie słyszałem.

Ja dalej nie wiem od jakiej ekipy są te całe słynne lody ekipy :crazy:
Ale to też kwestia tego, że polski YouTube jest poza paroma wyjątkami żenujący i go nie oglądam
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-27, 09:53   

icywind napisał/a:
polski YouTube jest poza paroma wyjątkami żenujący i go nie oglądam


Podobnie.

Davos napisał/a:
Dopiero jak upadło nasze studenckie forum


O właśnie, mnie współcześnie boli to, że wszystko bezkrytycznie przeniosło się na fb, w tym fora zamieniły się na grupki. A grupy na fb są maksymalnie okrojone względem for. Ot tylko chronologiczna lista nitek, komentarze nie tak łatwo się przegląda, brakuje podziału, nie ma tylu możliwości co na forum, znajomi widzą twoje posty, mimo, że tego nie chcesz, ale chuj, ludzie siedzą bo jakby sami sobie nie dają innej możliwości. Brakuje jakiejś platformy. Trochę tę niszę wypełnił discord, ale tam trzeba być młodym i dynamicznym i tam znowu jest zanadto funkcji imo.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-27, 13:46   

icywind napisał/a:
Ale to też kwestia tego, że polski YouTube jest poza paroma wyjątkami żenujący i go nie oglądam


A tu się nie zgodzę. Polski YouTube to takie samo szambo jak YouTube austryjacki, angielski, norweski itd.
Każdy kraj ma swoje rakowe, mega popularne kanały, które lądują w Polecanych i ludzie na nie narzekają, że to "najgorsza rzecz na całym świecie".
Zagraniczny YT wydaje się ciekawszy, bo nie jest w dużej mierze proponowany pod względem popularności, tylko osobistych wyszukań, a więc sami sobie poniekąd filtrujemy treści, przez co wydają się nam one bardziej wartościowe.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-27, 14:27   

_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-27, 15:43   

W sumie..
Ale i tak zdecydowana większość subów u mnie to kanały zagramaniczne
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-27, 18:14   

ZSK napisał/a:
Brakuje jakiejś platformy. Trochę tę niszę wypełnił discord, ale tam trzeba być młodym i dynamicznym i tam znowu jest zanadto funkcji imo.
z Discordem nadal jest taki problem, że treści z niego nie wyszukasz w necie. Kiedyś to wpisywałeś w google problem i znajdywało setki rozwiązań problemów na grupach - różne schematy, instrukcje, dokumentacje i wiele innych, teraz wszystko siedzi na zamkniętych grupach na fb/discord i trudniej znaleźć takie treści.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-27, 20:19   

ZSK napisał/a:
O właśnie, mnie współcześnie boli to, że wszystko bezkrytycznie przeniosło się na fb, w tym fora zamieniły się na grupki. A grupy na fb są maksymalnie okrojone względem for. Ot tylko chronologiczna lista nitek, komentarze nie tak łatwo się przegląda, brakuje podziału, nie ma tylu możliwości co na forum, znajomi widzą twoje posty, mimo, że tego nie chcesz, ale chuj, ludzie siedzą bo jakby sami sobie nie dają innej możliwości. Brakuje jakiejś platformy. Trochę tę niszę wypełnił discord, ale tam trzeba być młodym i dynamicznym i tam znowu jest zanadto funkcji imo.


Nom, forum studenckie u nas to był strzał w dziesiątkę. Założył je jakiś koleś z rocznika wyżej niż mój, przykleił kartkę z linkiem do forum na tablicy korkowej na uczelni i tak ludzie zaczęli się o nim dowiadywać i przekazywać sobie dalej info. Na początku dyskutowaliśmy o studiach i tworzyliśmy bazę pytań na egzaminy, ale bardzo szybko zaczęły się pojawiać tematy o wszystkim innym i były niekończące się dyskusje, aż pojawił się pomysł zlotów i w ten sposób poznałem mnóstwo ludzi o rok i dwa lata starszych, których normalnie nigdy bym nie poznał. Zawiązała się też dzięki temu fajna paczka znajomych, z którymi regularnie grałem w nogę czy planszówki, chodziłem na piwo i jeździłem na wakacyjne wypady. Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie tamto studenckie forum, bo gdybyśmy mieli do dyspozycji tylko fb to na pewno tak dobrze byśmy się nie poznali i pewnie ograniczalibyśmy naszą działalność w necie tylko do jakichś wątków dotyczących egzaminów.
Niestety jak mój rocznik skończył studia to forum zaczęło podupadać, aż wreszcie padło zupełnie, bo młodsi nie chcieli przejąć po nas schedy i przenieśli się na fb. Ich strata.
Swoją drogą na tamtym forum też byłem jednym z modów i pamiętam jak ktoś odkrył funkcję you i trollował tym innych :D Dzięki temu jak Shar założyła u nas słynny temat "banik" to już wiedziałem na starcie o co biega :D
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-27, 20:26   

To teraz jesteś adminem i znów jesteś świadkiem upadku forum.

Nie wiem co sądzicie ludzie, ale wychodzi na to że Davos przynosi pecha :troll:
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-27, 20:42   

O ciekawe co tam u Shar. Miała do UK kiedyś wyjechać.


Jak tak czytam Davos, to aż zazdroszczę. W sumie wystarczył nowy wątek o wyjściu na piwo czy planszówki i znajomości rodzą się same <3
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.096 sekundy. Zapytań do SQL: 33