Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Które państwo jest najbardziej rasistowskie?
Autor Wiadomość
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 14:29   Które państwo jest najbardziej rasistowskie?

Niech wraca do kebabistanu, a nie się o o rasizmie wypowiada arabus. :troll:

https://www.quora.com/Whi...?share=657107de

"despite the little-known fact that they themselves were Hitler's allies in invading and dismembering Czechoslovakia in 1938"

Źli Polacy, współdziałają ze swoim przyjacielem Hitlerem przeciwko biednej, niewinnej Czechosłowacji.


"only months before Hitler invaded them and 'war' started in their history books"

Nosz kurwa, w Waszych podręcznikach wojna się zaczęła dopiero w CZTERDZIESTYM.


"They hate Russia for WWII and communism, especially for Katyn massacre, and they accuse them of the responsibility for 2010 Polish Air Force Tu-154 crash and the death of their president."

Zabory. Zapomniałeś o zaborach. :I


"National Ukrainians were fighting Polish communists"

Bohaterscy Ukraińcy zwalczają polskie komunistyczne świnie.


"so basically Poles started thinking they are "Europeans" in May 2004."

Ciekawe czemu dopiero wtedy. Może dlatego, że nas bulwa sprzedano wschodnim barbarzyńcom i musieliśmy sami się wyzwolić.


"Once again, self explanatory irrational history hate to their neighbor across the sea (Polish–Swedish wars"

No łada fak, skąd on to wyjął? Co za, no przepraszam, ale nie mogę inaczej, zjeb?


"Poland generally also hates:
Dark-skinned"

Tak, bulwa, "generally". Generally we are all bald, large football hooligans which kill every nigger in visual field.


"Indians"

Jeszcze większe łada fak niż przy Szwedach


"Muslims: If you are a Muslim (...) then you must be a terrorist."

No, tu się zgadzamy.


"There are even many stories of how Poles helped the Nazis in exterminating and eliminating the Jewish population"

A za to bym go wsadził z powrotem do namiotu z którego wyszedł i niech rucha swoją żonę kozę (fragment Middle-Easterns).



Nieee, dojechałem do tęczy. Parafrazując szkoda kurwa strzępić palce na tego karakana. Macie, przeczytajcie, dostańcie raka jako i ja dostałem.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 14:31   

Wojtek, zapomniałeś się przelogować :troll:
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 14:32   

Po prostu się wkurwiłem już po pierwszym akapicie i musiałem to z siebie wylać. Sorrki. :/

[ Dodano: 2016-04-06, 14:33 ]
Ale ten świat jest zjebany.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 14:35   

Zauważ, że cytujesz w całym poście jednego gościa. Ze wszystkich, co go wysłuchają też jakiś jeden inny gość się z nim zgodzi, a reszta machnie ręką i pójdzie dalej.
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 14:41   

Ile ludzi na świecie spoza Europy wie coś więcej o Polsce niż jakieś szczątkowe wiadomości z mediów i bzdury wyczytywane z internetu. Dla nich ten tekst to tak samo wiarygodne źródło informacji jak każde inne. On uosabia żydolewacką propagandę.

[ Dodano: 2016-04-06, 14:42 ]
Tak, wiem, że teraz zabrzmiałem jeszcze bardziej jak Wojtek.
_________________
 
 
Ismailes 
Loża Szyderców


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 1228

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 15:04   

Najbardziej rasistowskie jest państwo Islamskie ISIS
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 15:12   

Nie od dzis wiadomo, że na zachodzie Ci wszyscy znawcy historii to banda idiotów, jakos srednio mnie to rusza.

Ale tak naprostowujac:

1. Powszechnie wiadomo również, że Czechosłowacja zajela Zaolzie (zamieszkane glownie przez Polakow) w wyniku zbrojnej agresji podczas gdy my walczylismy z Rosja, wykazujac przy tym zdecydowanie antypolskie postawy

2. W przypadku Czechoslowacji to nie byl jakis taki duzy sojusz z Hitlerem, Polska zdobyla Zaolzie po prostu przy pierwszej nadazajacej sie okazji, wczesniej zrobila by to bez zadnej koalicji, z tym, że Czechosłowacja to byl najbogatszy kraj Europy, atak na nia mogłby nam przysporzyc wrogow na zachodzie.

3. RFN to spadkobierca Rzeszy Niemieckiej a sami niemcy nie sa naszymi wrogami od czasow II wojny światowej, a dzisiaj aktywnie mieszaja sie w nasza polityke - wrogosc do Niemcow jest calkiem naturalna, jak np. wrogość do Rosji u praktycznie kazdego jej sasiada oprocz tych rusopodobnych ludow (Bialorusini, Kazachy...)

4. Akurat krytykowanie Polaków za antyrosyjskosc to absurd - wszystkie narody sasiadujace z ruskimi ich nie lubia, nie bez powodu.. Rosjanie to nie nasi bracia, cale to panslawistyczne pierdolenie jest zalosne, Polak ma duzo wiecej wspolnego z Niemcem niz ruskim barbarzynca, Rosjanie to po porstu biali mongołowie. Rosja jest nam zdecydowanie wroga i zawsze tak bylo i pewnie zawsze tak bedzie, antyrosyjskosc jest tutaj naturalna chociazby dlatego, ze wojska rosyjskie wyjechaly stad mniej niz 30 lat temu...

5. Ukraincy zawsze byli duzo bardziej antypolscy niz Polacy antyukrainscy, ale mniejsza z tym - nie bylo zadnej "wojny polsko-ukrainskiej". Ukraincy aktywnie kolaborowali z Niemcami podczas wojny, i ukrainskie milicje dopuszczały sie wielu zbrodni na Polakach, UPA która była wspomagana przez Niemców pierwsza chwycila za bron i zaczela mordowac Polaków - Polacy w AKCJACH ODWETOWYCH zabili kilka tysiecy Ukraincow, Ukraincy wymordowali 200 000 niewinnych Polaków którzy żyli miedzy nimi od lat. I nie widze nic zlego w tym, ze Polska moze sprzedac bron ktorejs ze stron - dla nas sie licza nasze interesy a nie ich zycie.

6. Ja prywatnie lubie Bialorusinow z tym, ze to naturalne, ze ktos z cywilizacji zachodniej patrzy na kogos z cywilizacji wschodniej jak na kogos gorszego.. Aczkolwiek Polacy byli Europejczykami od zawsze, stwierdzenie, ze stalismy sie nimi w 2004 r. to twierdzenie idioty.

7. Szwecja... hmm, myslalem, ze w Polsce tylko ja daze szwedow szczera niechecia.. ale mniejsza o to - Gdyby muzulmanie nie odpierdalali to nie dochodzilo by do konfliktow miedzy nimi a inna ludnoscia, to chyba proste.

8. Litwini uwazaja sie, za litwinow z czasow Polski szlacheckiej (Ja pierdole) i uznaja , ze Litwa byla pod polskim zaborem (to ona nam skoczyla do lozka, oni sie chcieli polonizowac ale chuj z tym) i ogólem maja mase kompleksow do Polakow, stąd ta nienawisc - to maly, biedny i bardzo slaby kraj w Europie który nigdy nic nie znaczyl, Polacy z reguły nic akurat do Litwinów nie maja, wiekszosc Polaków nic do nich nie ma, z tym, że wiekszosc Litwinów ma bardzo negatywne zdanie o Polakach.

9. Czechy... hmm - ten face to faktycznie debil - nie zeby cos, ale zdecydowana wiekszosc Czechow dazy szczera niechecia Polaków, przeciez to sa slowianojezyczni neimcy.

10. Coz, Polska moze i byla najbiedniejszym sposrod bylych panstw komunistycznych, moze i byla najbardziej skorumpowana, ale teraz Polska i Czechy to najbogatsze sposrod bylych panstw komunistycznych

11. Kazdemu normalnego czlowiekowi muzulmanizm kojarzy sie z terroryzmem.

12. Abstrahujac od tego, że sredniowiecze nie było takie zle to akurat Ci imigranci uchodzcami nie sa, i to oni maja mentalnosc rodem ze sredniowiecza.

13. Iran nas przyjal z tym, ze tamci to naprawde byli uchodźcy + Polacy nie byli zagrozeniem, a sam Iran chcial sie przypodobac i tyle. W przypadku wojny USA z Iranem mozemy przyjac iranskie kobiety z dziecmi.

14. Polacy to prawie ten sam krag kulturowy co anglicy wiec nie ma z nimi problemow w UK, latwo sie wtapiaja w spoleczenstwo - Arabowie to co innego.

15. Atak na Irak to był błąd i tego negował nie bede

16. W każdym społeczenstwo byli kolaboranci, Polska ma to do siebie, ze tu było ich najmniej. NIe bylo tu kolaboracyjnych rzadow itd. jak w reszcie Europy, Francuzi sami wylapali i wydali NIemcom swoich Zydow itd. w Polsce nie utworzono rowniez SS jak np. we Francji, Danii... Sami Polacy uratowali dosc duza liczbe Zydow pomimo tego, ze za ratowanie Zydow grozila kara smierci i obejmowala ona nawet cala wies, tymczasem w innych krajach grozila grzywna ktora obejmowala jedynie winnego.
P.S. Nie "nazistom" tylko Niemcom.

17. Polacy sie akurat ostatnio zbytnio katolicyzmu nie trzymaja, kosciol duzo traci w Polsce...

18. PiS zawsze byl partia prounijna, oni popierali traktat lizbonski itd. Kaczynski jest politykiem zdecydowanie prouijnym, wiec to o UE to tylko belkot.

19. A tam homofobia - w Polsce niechec budzi afiszowanie sie swoim zboczeniem we wszystkie strony i tyle, zas powiedzmy sobie szczerze - Tecza byla chujowa, nie wiem komu mogla to sie podobalo, tymbardziej, ze byla w dosc brzydkim miejscu.

20. To 80% to dane z dupy.. zreszta jak pod rasizm podciaga sie to, że ktos powie, ze woli biala kobiete od czarnej albo nazwie czarnego murzynem to coz... MI to w sumie zbytnio nie przeszkadza.

21. Akurat tutaj mozna by rozwazania zrobic o Europie... w Europie nie ma juz krajow ksenofobicznych, jedynym krajem zachodnim gdzie nie lubi sie wszystkich innych są Czechy... natomiast caly wschod od grecji do Estonii (w tym Rosja oczywiscie) jest bardziej ksenofobiczny niz Polska, duzo bardziej.. natomiast spoza Europy - To chyba jasne, ze kraje Afryki i spora czesc krajow Azji to kraje ktore zapchaly by ranking najbardziej ksenofobicznych o kilkadziesiat miejsc, sugerowanie, ze Polska jest bardziej ksenofobiczna niz np. Erytrea jest smieszne.

22. Historycznie to Polska byla najbardziej otwartym panstwem... brak przesladowan Zydow, brak kar za homoseksualizm, wolnosc religijna... tymczasem najbardziej ksenofobicznym panstwem byla zawsze Francja (do czasow powojennych)...

Podsumowanie: Wszystko co napisal ten facet to bzdury

[ Dodano: 2016-04-06, 15:15 ]
Mormegil, Zydzi to co innego, bo antypolscy to są Żydzi którzy wojny nie pamietaja + byli czlonkowie NKWD itd. tymczasem starzy normalni Żydzi ktorzy przezyli holokaust nie przejawiaja z reguly antypolonizmu, przynajmniej sie z czyms takim nie spotkalem - zreszta litosci - Zydow polskich przezylo 300 000, część zostala, część wyjechała,wielu nie mialo potomków - reszta Żydów ktora przezyla to ponad 6 mln. - oni stanowili 5%, reszta zostala przywleczona na tereny polskie i nie do konca byli swiadomi, że Ukrainiec który zaakatował ich matke w auschwitz mowil po ukrainsku a nie po polsku.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 15:21   

Nie sprecyzowałem o jakich Żydów mi chodzi, ale oczywiście o tych młodych, którzy krzyczą, że Polacy odpowiadają za holokaust.

A z podsumowaniem się nie zgodzę.

"If you are a Muslim (...) then you must be a terrorist."

"you live in a tent, have a goat as a wife, and came to their country as a war refugee only to steal their money, their jobs and their women."

W przeciwieństwie do reszty to jest prawda. :troll:
_________________
 
 
Ismailes 
Loża Szyderców


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 1228

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 15:29   

Polska jest również rasistowska, ale nie wszyscy.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 16:26   

Ismailes, Trzeba odroznic pokojowego rasiste ktory nie przepada za murzynami itd. od agresywnego rasisty ktore zastrzeli kazdego murzyna jakiego spotka na ulicy tez...
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 18:38   

Cytat:
Ile ludzi na świecie spoza Europy wie coś więcej o Polsce niż jakieś szczątkowe wiadomości z mediów i bzdury wyczytywane z internetu.

Myślisz, że ludzie spoza Europy mogą wiedzieć TAK DUŻO o Polsce? :D Większość nie ma pojęcia, że nasz kraj w ogóle istnieje, więc jak o nim usłyszą, to najpierw pomyślą "pierwsze słyszę taką nazwę", następnie "nie chce mi się tego googlować" a potem "skoro ten koleś gada o kraju, o którym dopiero co się dowiedziałem, to nie chcę mi się go słuchać" :P Nie widzę problemu
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 18:45   

WojtekVanHelsing, a ile Ty wiesz o sytuacji w Senegalu, Bhutanie, SriLance, Gwatemali i Vanuatu?
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Ismailes 
Loża Szyderców


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 1228

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 19:33   

Myślę, że nie ma kraju, który nie byłby w jakimś stopniu rasistowski. ;)
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 19:39   

widzu, Zadupia, duża przestepczość,edukacja na niskim poziomie... no typowe środowisko społeczenstw ksenofobicznych, ponadto jak ktos jest pod cudzym butem latami itd. ma do niego kompleksy itd. to zaczyna byc wrogo nastawiony, a co za tym idzie spoleczenstwa tych krajow pewnie bialych nie lubia.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 19:41   

No to coś bardziej znanego, Armenia.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Ismailes 
Loża Szyderców


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 1228

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 19:52   

A Gibraltar? :sadangel:
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 20:08   

Love178 napisał/a:
Cytat:
Ile ludzi na świecie spoza Europy wie coś więcej o Polsce niż jakieś szczątkowe wiadomości z mediów i bzdury wyczytywane z internetu.

Myślisz, że ludzie spoza Europy mogą wiedzieć TAK DUŻO o Polsce? :D Większość nie ma pojęcia, że nasz kraj w ogóle istnieje, więc jak o nim usłyszą, to najpierw pomyślą "pierwsze słyszę taką nazwę", następnie "nie chce mi się tego googlować" a potem "skoro ten koleś gada o kraju, o którym dopiero co się dowiedziałem, to nie chcę mi się go słuchać" :P Nie widzę problemu


No wiesz, ja widzę. Kwestia jak do tego podchodzisz, jakie wychowanie, tradycje rodzinne. Gdyby ktoś szkalował moją matkę to bym mu połamał nosy (hehe). Za szkalowanie ojczyzny to samo.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-06, 23:50   

widzu, O ile wiem nie lubia sie z sasiadami.. W sumie tam sie teraz tluka i malo sie o tym mowi w mediach, co jest dziwe.

Ismailes, Europa, w dodatku zachodnia...
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Ismailes 
Loża Szyderców


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 1228

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-07, 16:40   

WojtekVanHelsing, Kurde chciałbym się z Tobą spotkać i pogadać przy wódce!
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-07, 16:50   

On jest nieletni :haha:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.098 sekundy. Zapytań do SQL: 31